Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mindent a Sotret gyógyszerről! fórum

Mindent a Sotret gyógyszerről! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 ... ❯❯
338. fiore.
2009. nov. 4. 19:18

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy miután abbahagytátok a gyógyszer szedését, nem jöttek ki újra a pattanások? :$

Mert én nemrég hagytam abba (kb 1 hónapja), és nem szeretném ha újra előjönnének.

337. Bernuska (válaszként erre: 327. - Ádám xy)
2009. nov. 4. 13:37

Szeeeegény Ádám! :D Remélem, látod az együttérzésemet..... :D


Mivel is fogják kezelni a "foltjaidat"?


Én a gyógyszer elején nagyon féltem a depressziótól, ezért a barátnőmnek, párocskámnak mondtam, hogy ha nagyon hülye lennék, vágjanak fejbe, de arról gondoskodjanak, hogy a gyógyszert mindig megkapjam....mert ha elmúlik a depresszió, és visszajön a ragya, akkor mégjobban visszaesek a depibe is....:D:D

De nem golyóztam (még) be, de kedélyváltozásaim azért vannak.... (sőt, így államvizsga előtt egy hónappal kezdek hisztis is lenni...:DD)

336. Bernuska (válaszként erre: 334. - Péter18)
2009. nov. 4. 13:30

Hát az biztos, hogy nagyon tud fájni egy csúnya, gyulladt ragya....:( Biztos, hogy nagyon fájdalmas a háton. Ha jól emlékszem, Ádámnak csak a háta volt problémás, és Alvarez is azt mondta....ebből szűrtem le az arányokat (bár emlékszem, h. te mondtad, h. az arcod is csúnya)

Ádámnak szerintem már csak a hiperpigmentálódás miatt "csúnya" a háta, vagyis már nem a duncsok jönnek ki, hanem a bőrnek kell regenerálódnia, ami nem kicsi idő, meg ha jól tudom, lesz majd neki egy beavatkozás, ami szépíti a bőrét (ehhez kell megvárnia, hogy kiürüljön a szervezetéből az A vitamin).

Amúgy már 2 hónapja az én bőrömön sincs egetrengető változás, összességében szép, de még ettől függetlenül kijön néha 1-1 apró patti. A gyógyszert a kúra végéig kell szedni, akkor is, ha már nincs szemmel látható változás, hogy elkerüljük a visszaeseést.

335. Péter18 (válaszként erre: 326. - Ádám xy)
2009. nov. 4. 13:00

Na akkor az jó, olvastam a papíron, hogy depresszió és kedélyváltozás, hát mondom az Nálam csak jó irányban változhat..:D

Szerintem sokminden közrejátszik nem feltétlenül a gyógyszer, az időjárás, az évszak változás, korábban sötétedik stb stb.

Viszont attól most megijedtem, hogy 3 hónap után is szörnyű a hátad. Azt hittem végre a 2 éven át tartó kísérletezések után ez biztos gyógymód.

Legalábbis sok orvos javasolta, pedig körülményes.

A másik mostmár tényleg tisztázni kellene a Vitamin dolgokat, mert itt a nemkívánatos H1N1 és nem ártana valamivel erősíteni.

334. Péter18 (válaszként erre: 333. - Bernuska)
2009. nov. 4. 12:56
Hát azért ez nem teljesen így van, inkább az van, hogy a csajoknak csak az arcuk csúnya, Nekünk meg a hátunk is és általában az jobban. Legalábbis Nálam ez a helyzet, mondjuk az arcom talán ma már egy fokkal jobb, mostmár a krémnek köszönhetően a hátam is, de már heges, hólyagos, sebes volt és úgy fájt, hogy azt hittem megőrülök.
2009. nov. 3. 22:24

Na, azt leszűrtem, hogy a pasiknak a hátuk csúnya, mi csajok pedig az arcunkon viseljük eme szépségeket...:S

Azért mégiscsak jobb a hát, nem? :D:D

Ott is zavaró, de legalább nem látszik....


Szia Alvarez, látom, te is miskolci vagy...:D

2009. nov. 3. 19:42

Értem, hát az kár, akkor az animal pakkomat inkább csak nem kezdem el szedni,föleghogy abban nagy dózisban van A vitamin is, meg akkor a sima multi vitaminok is kilőve gondolom :(

Akkor marad a C vitamin, meg egykis Ca Mg és kész.

Kössz a választ, majd jelzek, hogy nekem hogy adja ez a gyogyszer, bár hangsujozom, hogy életemben nemláttam még iylen durva hátat, mint ami nekem van, a börgyogyász is mikor meglátta csak annyit mondott, hogy uhhh :))

331. Re87
2009. nov. 3. 19:33

én sem voltam véren!

valamelyikőtök nem szed véletlenül a Sotret mellett zöldtea kapszulát?Nem tudjátok,hogy azt szabad-e?

330. crazybreakbeat (válaszként erre: 328. - Alvarez08)
2009. nov. 3. 19:25
Azért, mert ez a cucc is A-vitamin, és ha mellé szedsz még, az túl sok lenne úgy.. Vérvétel nélkül meg elvileg nem szabadna elkezdened, én 3 hete szedem, és jövőhét után mehetek a második vérvételre..
329. titius
2009. nov. 3. 19:07

Olvass vissza és tényleg nem jó ilyenkor azt szedni.

Nekem is így volt a hátamon sok ,arcomon alig ,de a gyógyszertől meg kipattogot meg bepirosodott az arcom is shit...remélem idővel jó lesz mind kettő.

2009. nov. 3. 19:01

Sziasztok, ma voltam a börgyógyásznál, és nekem is a Sotre-t irta fel, holnap el is kezdem szedni.

Nekem nagyon durva a hátam, arcomon semmi, csak a hátam, már hosszu évek ota, mostanára már fullon van hegekkel is, amit kétlek, hogy valami is elmulasztja, dehát egy probát megér.Vérvételem nem volt, majd 2 honap mulva a kontrollnál.adagom egyiknap 20 mg , másnap 30 mg és igy felváltva.

Elég nagy mennyiségü multivitamint használok, és olvastam, hogy az A vitamint talán nemjo ilyenkor szedni, erröl tudtok valamit?

327. Ádám xy (válaszként erre: 325. - Bernuska)
2009. nov. 3. 16:08
Ja meg, de most tudod mi van. Alighogy végre van netem, le is tiltottak, met lement a pénzem :D:D:D. Most anyáméktól írok. Majd vhogy újra kéne indítani.
326. Ádám xy (válaszként erre: 319. - Péter18)
2009. nov. 3. 16:07

Hát azt hiszem én is mindent ráfogok, de most komolyan. Ez egy depresszáns gyógyszer. Én már egyre rosszabbúl vagyok pszichésen. A főnökasszony azt mondja nekem, h gonosz vagy! Ami igaz is, de csak azért haragszom rá, hogy azt mondta utánna "De jól áll neked." Mindenkit leoltok, meg egyszerűen beleszarok a melóba (de ennek komoly kollegális oka van, csak depisen reagálom lr), és tök pesszimista vok. Azt hiszem megfogom mondani neki a gyógyszert, meg többieknek is, mert kezd rosszul állni a szénám :P :D:D:D:D. Nah majd egyszer csak rámtör az őszinteségi roham :D:D:D:D.

Testileg már nem igazán javulok. Mindenem száraz, még néhány miteszer kijön, de mit mondjak ... 2-3 hónapos dózis utántól mostanáig nem lett jobb. Azért nem látszik az egetverő ajavulás, mert, mert a foltok nem nőttek le. Ezt nevezik hiperpigmentáltságnak.Ezen is fognak majd javítani, csak megkell várni, h kiürüljön a gyógyszer. AHogy írtad, szintúgy nekem is szörnyű a hátam. Az arcom tök OK. Egy kijött rajta és minden kollégám kérdi, h mi történt, mi az? Pedig nekem ez már olyan egy banális dolog .... Csak már rég volt :D

325. Bernuska (válaszként erre: 316. - Ádám xy)
2009. nov. 2. 21:26

Szerencsére megvagy!

:D

2009. nov. 2. 19:46
Ádám már hiányoltunk nagy volt itt a nő uralom :) Na persze ez sosem baj :P
323. pingvin90 (válaszként erre: 315. - Heni1000)
2009. nov. 2. 19:46
Köszi :)
322. Re87
2009. nov. 2. 17:16
Én 6ik napja szedem a gyogykót,de nem rosszabbodott az arcom egyáltalán.Sőtt,sokkal mattabb,kevésbé zsíros,de az lehet a skinorentől vagy az arclemosótól,amit az orvos jaánlott.
2009. nov. 2. 15:31
Elfog múlni srácok, csak az eleje ilyen.. én 3hete szedem, ma mentem vissza dokihoz, és emelte az adagom 40mg-ra. Kicsit sokallom, de ő tudja..
320. titius
2009. nov. 2. 15:21
Ismerős...
319. Péter18 (válaszként erre: 317. - Ádám xy)
2009. nov. 2. 12:50

Na megnyugodtam! :D

Állapotod? Ma lesz 4. napja, hogy szedem, tegnap este elég elviselhetetlen volt a fejfájás meg érdekesen éreztem magam, most mindent a gyógyszerre fogok. Ma mondjuk reggel mikor benéztem a tükörbe majdnem dobtam egy hátast:S

Tiszta vörös az arcom, tele fehér pötyökkel.

318. Ádám xy (válaszként erre: 284. - Heni1000)
2009. nov. 2. 00:06
Valszeg azért kicsik jöttek vissza, mert összehúzza a pólusokat.
317. Ádám xy (válaszként erre: 303. - Péter18)
2009. nov. 1. 23:50

Itten vagyok e he .... :D:D:D

Csak sok a meló, a net meg bedöglött és most meg magától megjavult :D. Tettem egy próbát és pöcre indult :O.

316. Ádám xy (válaszként erre: 287. - Bernuska)
2009. nov. 1. 23:45

Nekem dec 26-ig kell szednem, aztán meglátjuk még meddig. Az már a vérképemtől függ. De ha kell is csak kétnaponta 10mg-ot :O.


Eddig azért nem voltam, mert bedöglött a netem. Sziasztok :)

315. heni1000 (válaszként erre: 314. - Pingvin90)
2009. nov. 1. 20:56

Bizony ám, a havi dolog is nagyban közrejátszik..:)

Amúgy nekem is mindig így volt, egyik oldal ok, másik szörnyűű...:) de jó lesz majd...ne aggódj!:)

314. pingvin90 (válaszként erre: 310. - Heni1000)
2009. nov. 1. 20:15
Amúgy rájöttem, hogy még valami közrejátszik havonta ami miatt szarabb lehet...:D sajnos épp elérkezett az ideje...Csak erre nem is gondoltam. Az a legfurcsább, hogy az arcom bal oldala tök sima, semmi sincs rajta (le is kopogom) a jobb meg ...:D csatatér... De már javul azért. :)
313. crazybreakbeat (válaszként erre: 311. - Ebó91)
2009. nov. 1. 13:45
Szia! Nem a kedved akarom bombázni, de csúnya lesz az arcod! Én 3 hete kezdtem el, én is úgy kezdtem, hogy viszonylag elég jó állapotban volt a bőröm, csak nálam ez olyan, hogy gondol egyet és rá egy hétre megint csúfos az állapot, azért kezdtem el szedni.. Nekem eleinte rosszabb lett tőle, aztán azóta javulgat, volt, hogy napokig nem jött semmi, most utóbbi 2-3 napban jött ki újabb 1-2.. de nem vészes..
312. Péter18 (válaszként erre: 311. - Ebó91)
2009. nov. 1. 13:28
Én 3 napja szedem, de ma szemmel láthatóan rosszabb lett az arcom.
311. Ebó91
2009. nov. 1. 13:16

sziasztook!

Én most szedem 2.napja a bogyókat... de most viszonylag tök szép az arcom... és még mellékhatások közül semmi sincs... de gondolom ennyi idő alatt nem is... viszont mennyi az esélye annak h csunyább lesz az arcom? :S

310. heni1000 (válaszként erre: 307. - Pingvin90)
2009. okt. 31. 22:01

Akkor egyáltalán ne keseredj el :)

Még az elején vagy, lesz még sokkal jobb is, ne félj!!! :)

309. Bernuska (válaszként erre: 306. - Péter18)
2009. okt. 31. 21:47

Basszus!

Nem semmi!

❮❮ ... 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook