Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mindent a Sotret gyógyszerről! fórum

Mindent a Sotret gyógyszerről! (beszélgetős fórum)


2009. márc. 23. 21:08

roát szedtem csak.

sotretet nem.

2009. márc. 23. 21:04
Roá-t is szedtél? Akkor te elég sok mindent kipróbáltál.... Végül volt valami ami bevállt és nem lettek mellékhatásai???
2009. márc. 23. 21:00
De elvileg havi vérvizsgálatokra kell járni, neked nem vették észre hogy túl sok lett a szervezetedben és lekéne állni vele? A diane 35-ről nincsenek tapasztalataim, csak hallottam róla...
2009. márc. 23. 20:34
ja a diane is egy nagy szar már bocs,amikor abbahagytam olyan csunya lett a böröm h akkor azért kellett a roa !!!!elég szar,meg hormon !!!
2009. márc. 23. 20:33

nem a sok volt a lényeg,6 hóig szedtem,hanem hogy már elötte is szedtem,persze évekkel de itt láccik h mégsem ürül ki teljesen.

föleg a sotret asszem,ott évek.

2009. márc. 23. 19:46
Sajnálom, hogy ez történt veled, de valószínű hogy sokat szedtél belőle. Azt montda a bőrgyógyászom hogy max. 10 hónapig lehet szedni és utána még 1 kúra lehet de csak az előző után vagy 3 hónappal. Csak azt nem értem, hogy miért nem írt fel akkor Dianne 35-t, kicsivel erősebb fogamzásgátló, de azt mondta inkább ezt!! Nyílván erős mert sok mellékhatást írnak róla. Hát elkezdem, ha bármi gondot észlelek abbahagyom... Azért köszönöm ez is egy tapasztalat!
2009. márc. 23. 18:42

elöször szeded ??én sajna megszivtam ezekkel de ez csak gondolom egyedi eset volt,szedtem pár éve a roát nemis egyszer és valsszeg felhalmozódott bennem mert 10napig olyan fejfájásom lett hogy utólag mondták meg majdnem elpatkoltam...életembe nem éreztem olyat mint akkor.kiderült hogy A vitamin mérgezésem volt és mivel zsirban oldódó dolog,ezért nem 1 nap mire kiürül.elvileg hónapok...10 nap pokol volt.

de nem akarlak ilyeszteni,elsöre nekem sem volt semmi,csak valszeg már nem lett volna szabad szednem azóta ugy vagyok vele hogy leszarom miylen a böröm,de ez jó lecke volt !

a roának pl olyan hosszu a pairja hogy akinek megmutattam,totál meglepödött h mi ez a méreg!???

ja és mivel nem elöször szedtem,itt a bizonyiték hogy aki arra hajlamos ideig óráig hat csak.nkem 1 év mulva már minden a régi lett.most 26 évesen kezd türhetö lenni pedig semmit nem kenek rá,valszeg a hormonok.

de próbáld ki,mert használni fog,csak veszélyes ,akárki akármit mond.

2009. márc. 23. 18:32
A bőrgyógyászom Sotret gyógyszert írt fel az arcbőrőmre. Most egy hónapig még a fogamzásgátlót kell szednem mielött elkezdeném a Sotretet, addig szeretnék megtundni mindent a gyógyszerről... Kíváncsi lennék a tapasztalatokra, mellékhatásokra, hatékonyságára.?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook