Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mindent a Sotret gyógyszerről! fórum

Mindent a Sotret gyógyszerről! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
2408. 4f82b3ac10 (válaszként erre: 2406. - Felicita01)
2012. márc. 10. 10:56
heló! később írok privátban.
2012. márc. 9. 18:43
Bocsi, elfelejtettem, hogy ez nóóóz-nak szól...
2012. márc. 9. 18:42

Szia!

Bocsi, de ezt hogy érted, hogy "aki már megérkezett onnan, ahol most te vagy" ?

Meg tudom, lehet, hogy hülye kérdés, de miért kellett annyira kiméregteleníteni magad?

Tudom, hogy fontos a méregtelenítés, de mikor beszedted te is tudtad, hogy mi az amit beveszel.

Vagy ez így később történt, hogy tönkre ment a májad+veséd?

És ha igen, mennyi idő elteltével, és hogy derült ki?

(Bocsi, ha kicsit bunkón hangzott 1-2 kérdésem, csak tényleg érdeklődnék, mert én most fejezem majd be kb 2 héten belül a sotret 1 éves szedését..)

2405. 4f82b3ac10 (válaszként erre: 2402. - Dav3)
2012. márc. 9. 11:34
még mindig nem hiszed el, hogy ez nem fogja megoldani a problémádat, ugye? nem akarlak bántani, de néha talán gondolkodni is kéne, nem csak vakon megbízni az orvosokban, akiknek eszük ágában sincs meggyógyítani, mert az nem éri meg nekik... 8 évig játszottam ezt, amit most te. jártam bőrgyógyásztól bőrgyógyászig, beszedtem 1 zsák szarszemét "gyógyszert", és semmire nem jutottam vele, csak tönkrement tőlük a májam, a vesém..., és évekbe fog telni, mire rendesen ki tudom méregteleníteni magam... ne gondold azt, hogy te más vagy, és veled nem ugyanez fog történni! ...
2404. 4f82b3ac10 (válaszként erre: 2400. - Noémie)
2012. márc. 9. 11:21
te meg tudatlan. de nem baj, zabáld csak 2 pofára továbbra is a mérgeidet, és ne hallgass arra, aki már megérkezett onnan, ahol te most vagy... ostoba.
2403. dav3
2012. márc. 8. 15:39
A contratubex vagy hogy hívják azt a foltokat elhalványító krémet kezelés alatt már érdemes használni vagy csak a gyógyszer szedése után?Tapasztalatok?Mert ugye amikor a gyógyszert szeded vékony a bőr és nehezebben is gyógyul :S
2402. dav3 (válaszként erre: 2400. - Noémie)
2012. márc. 8. 15:37
Hát én most egy hete már duplán szedem vagyis 20mg-ot mert úgyvettem észre hogy a 10 nem használt :// Most jelenleg ilyen piros csomokvannak az államnál csak nem elől hanem az arcom oldalán most jelenleg nincs az arcomon nagyon ilyen gyulladt csak ugye ott az államnál de viszont van egy csomo kicsit halványabb pirosas kicsit elsötétült folt az arcomon és ezek elég zavaróak és leginkább csak nappali fénynél ha tükörbe nézek akkor látszanak jobban de akkor se túl jó . Jövőhéten kellene majd visszamennem még gyógyszerért mert kedden el fog fogyni :D Szerencsére pont akkor rendel a bőrgyógyász :) Kiváncsi leszek mit fog mondani az arcomról :O Amúgy most néz ki kb úgy mint mikor elkezdtem szedni a gyógyszert :/ .Szerdán már szülinapom és bár nagyonnagy változást nem fogok addig tapasztalni szerintem :(
2012. márc. 8. 00:16

sziasztok!


Nem tudjátok véletlenül, hogy a periorális dermatitiszre is jó-e a sotret?

2400. noémie (válaszként erre: 2397. - 4f82b3ac10)
2012. márc. 7. 20:38

a sotret pont nem tüneti kezelés. részben ezért is hat nagyon lassan, fokozatosan. igen, sajnos előfordulhat, hogy visszajön, de mindenki reménykedik benne, hogy nem fog és van is példa szép számmal arra, hogy sikeres volt a kezelés.


legyilkolja. nagyon drámai vagy :D

2399. noémie (válaszként erre: 2392. - Dav3)
2012. márc. 7. 20:31
nekem is ilyen volt, pont ahogy írod az arcom két oldalán, lefelé. és piros, gyulladt, stb. és én is Skinorent kaptam, azt használtam. szerintem próbáld meg nagyon vékonyan alkalmazni, akkor talán kevésbé érzed majd a kellemetlen mellékhatásait. egyébként ez a krém elvileg jó a hegeknek, úgyhogy szerintem érdemes próbálkozni vele, persze csak akkor, ha bírod. sajnos azért a krémnek is kell egy kis idő és nem foglak hitegetni, nekem a krém magában semmit sem ért volna, a gyógyszertől lett újra szép a bőröm és jó darabig eltartott, mire hatott. de most, mintha kicserélték volna a bőrömet. úgyhogy hajrá! :)
2398. noémie (válaszként erre: 2391. - 4f82b3ac10)
2012. márc. 7. 20:25
köszönjük, egyes, leülhetsz.
2397. 4f82b3ac10 (válaszként erre: 2396. - Dav3)
2012. márc. 2. 08:49
hát jó... én figyelmeztettelek. de azért azt jobb, ha tudod, hogy a sotret csak tüneti kezelés, a kiváltó okot nem szünteti meg. ha abbahagyod a szedését, ugyanúgy vissza fognak jönni a bőrproblémák, ahogy azt már tapasztaltad is... ráadásul legyilkolja a májadat, a vesédet, stb.-stb....
2396. dav3
2012. márc. 1. 21:56
Hát sajnos nekem más nem hozott viszonylag maradandó hatást tehát szerintem maradok a sotretnél :)
2395. 4f82b3ac10 (válaszként erre: 2394. - Dav3)
2012. márc. 1. 17:10
van más módszer is... ha érdekel, írj privátban, segítek!
2394. dav3
2012. márc. 1. 15:59
Megkaptam...Aztán akkor most mit csináljak a pattanások nem múlnak el engem meg rohadtul bosszantanak:SS. Nem állok le a szedésével :d remélem minél előbb hat.
2393. 4f82b3ac10 (válaszként erre: 2392. - Dav3)
2012. márc. 1. 12:25

szia!


küldtem neked privát üzit. megkaptad?

2392. dav3
2012. febr. 29. 16:54
Hát lehet hogy 20mg-ot kéne szednem csak elötte látnia kellene bőrgyógyásznak csak nem akarom addig elvitetni magamat anyámmal ameddig van a kapszulából még. Meg nincs is mindig sok pattanás az arcomon ami gyulladt de viszont a pattanások után a foltok megmaradnak :SS ha kinyomom elösször nagy piros folt marad a helyén és utánna barnul be lassan és ezek a bebarnult foltok nem akarnak eltünni.Ha nem nyomom ki akkor is bepirosodik körülötte mert ugye megfeszül a bőr a benne levő genny miatt és akkor még fáj is folyamatosan ahogyfeszíti a bőrömet :SS de érdekes a homlokomon sohasincs egy pattanáés se meg az orromon se csak kb az arcom felétől lefelé. Ajánlani tudtok valami krémet pattanásokra vagy ami gyógyítja a foltok eltűnését és használhatom a Sotret mellett?Jelenleg Sudocremet használom meg van Skinorenem is de azt nem szeretem mert attol is úgy vettem észre hogy piros lesz a bőröm és nagyon ki is szárítja meg amikor fent van az arcomon nagyon kellemetlen érzés :S Help
2391. 4f82b3ac10 (válaszként erre: 2374. - 67b04eab64)
2012. febr. 29. 11:39
vissza fognak jönni, és társul még mellé sok más probléma is... csak idő kérdése. a sotret 1 méreg, és csak tüneteket kezel. a kiváltó okot nem szünteti meg sajnos, az azt felíró orvos viszont jó kis jutalékot kap utána...
2012. febr. 29. 10:16

Ja azt elfelejtettem mondani, hogy ha abból egyébként nem napi 10, hanem 20 mg-ot kell szedned, akkor az már úgy jó szerintem, de csak ha 1 hónapnál tovább szeded.

Jó nem vagyok orvos, de nekem ez a véleményem.

2389. felicita01 (válaszként erre: 2388. - Dav3)
2012. febr. 29. 10:12

Szia!

Ha már tavaly szedted a Sotretet, akkor tudhatod, hogy ehhez idő kell! Nem hat egyszerre.

Szóval szerintem ne figyeld ilyen görcsösen, hogy most hányadik szemnél is tartassz..

Mondjuk az a 2 doboz 10 mg-os nekem kevésnek tűnik, dehát az orvos tudja....

Azért majd légyszi írj még, hogy végülis lett-e változás :)

Fel a fejjel! Én bízom benne, hogy megint szép lesz a bőröd ;) :)

2388. dav3
2012. febr. 28. 22:23
Hello.Én tavaly már szedtem a sotret nevű gyógyszert először napi 2x20mg-ot aztán napi 1x 20mg-ot pár hónapig olyan május tájékára el is múlt csak az a helyzet hogy 2011 karácsony környékén kezdtek újra előjönni és januárra már olyan zavaró lett számomra(bőrgyógyász szerint nem vészes...)hogy ilyen lett a teljesen tiszta bőrömből hogy újra elmentem felíratni a gyógyszert de a bőrgyógyász 2 dobozt írt fel 10mg-os kiszerelésből napi egy szedését szabta meg .Már túl vagyok 35 db kapszulán eddig de nem látom nagyon hatását és kicsit rosszabb is lett az arcom helyzete és a gyógyszer miatt a pattanások helyén foltok is maradnak :( Mikorra gyógyul már meg újra?Remélem minél hamarabb és többet nem jönnek soha elő ezek a rémálmok. Nagyon kellemetlen hogy 18 éves koromban ilyenek miatt kell rosszul éreznem magam hogy milyen az arcbőröm :// Általában mikor tükörbe nézek elszomorodok és elszégyenlem magamat hogy hogy nézek ki :(
2387. dio bence (válaszként erre: 2383. - Felicita01)
2012. febr. 25. 14:53
köszönöm szépen!!:) igy legyen:)nektek is minden jot:)
2386. felicita01 (válaszként erre: 2384. - Helllóóó12)
2012. febr. 23. 20:30

Szia!

Én a Zeradermet ajánlom a hegekre, nekem legalábbis ez segít :)

Napozni szerintem csak akkor lehet, ha már teljesen kiürült a szervezetből a gyógyszer, ami minimum fél év kb, de lehet több is :S

A szolival kapcsolatban nem tudok semmi infót, de gondolom az sem nagyon ajánlatos még utána egy ideig.

2385. jessm
2012. febr. 22. 23:35

Én a Sotret-et szedtem 10 hónapig 2009ben. 2 hónap után lassan javult és órákig szőlő zsíroztam. Egyéb problémám nem volt (és nyáronis használtan csak 50 kérmet kentem fel és direktbe nem napoztam csak amig megszáradtam. Ja de akkor cipromix azt hiszem ez a neve, erősebb fogamzásgátló volt, attól kijöttek a visszereim és meghiztam. Szóval azt ne szedjétek mellé.

A skinoren krém jó volt mert a hegeket gyógyítja.



DE 2011 nyara óta folyamatosan romlott az arcom, hátam, mellkasom állapota. Most 12 február elkezdtem újra szedni. Most 1 hónap után újra javult, remélem többet nem újul ki. De most kozmetikushoz elkezdtem járni, és életmódváltáson gondolkodom.

2012. febr. 22. 12:38
Sziasztok! Ki milyen krémet javasolna a hegek ellen? Illetve mennyi idővel lehet menni pl napozni, szolizni a gyógyszer kezelése után?
2383. felicita01 (válaszként erre: 2380. - Dio bence)
2012. febr. 21. 19:56

Szia!

Szerintem biztos, hogy segíteni fog, és elmulasztja/eltünteti őket, csak: időbe telik! Szóval legyél türelmes, és majd meglátod, hogy megéri :)

Tényleg kívánom is, hogy segítsen neked! :) :)

2382. dio bence
2012. febr. 21. 17:45
hát én is nagyon remélem!és nagyon köszönöm a válaszod:):))))
2381. csillagcickany (válaszként erre: 2380. - Dio bence)
2012. febr. 21. 15:37

Szia!


Nekem is sok ilyen kis fehér volt a bőröm alatt, illetve a menstruáció alatt a lila göbök...


Nekem mindkettőre nagyon bevált a gyógyszer, 3 és fél hónap után már csak néhány miteszer maradt az orromon...illetve havonta egy kicsi pattanás ha kijön..de ez semmi az előzőkhöz képest, 1 nap alatt el is tűnik.


Remélem Neked is segíteni fog a gyógyszer!

2380. dio bence
2012. febr. 19. 22:58
sziasztok!kb két hete szedem a sotretet! igazábol nekem nem ilyen lila nagy gyulladt aknéim vannak hanem inkább ezek a bör alatti apro kis fehér gömbök de abbol nagyon sok... börgyogyászom irta fel ezt rá! szerintetek ezeket is elmulasztja??engem rettentöen idegesitenek.. légyszi válaszoljatok elöre is köszönöm!!!
2379. felicita01 (válaszként erre: 2378. - Vadmalna35)
2012. febr. 13. 16:16
Én majd kb április elején hagyom abba, utána írok, hogy mi a helyzet..
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook