Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mindent a Sotret gyógyszerről! fórum

Mindent a Sotret gyógyszerről! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
2318. valaki1021 (válaszként erre: 2317. - Felicita01)
2011. okt. 25. 22:51

Köszi a hosszú választ a contractubexről. :) Én is használgatom, de véleményem nincs róla, csodát tudom, hogy nem tud tenni a heges bőrömmel, főleg, mert új sebek/hegek keletkeznek hétről-hétre, észre se veszem változást.

Ezt a Zeradermet nekem is be kellene szerezni, próbát megérne. Főleg akkor lenne fontos, ha végre hatni kezdene a sotret, és már nem lennének pattanásaim, "csak" az utánuk maradt hegek. :/

Most körömvirággal kenem az arcom, ártani nem árt.

2317. felicita01 (válaszként erre: 2316. - Noémie)
2011. okt. 25. 20:58

Zeraderm gél, de ma voltam a gyógyszertárban és mégsem tudták még meghozatni, majd csak jövő hétfőn lesz meg :( Pedig ez volt a 4. gyógyszertár ahol jártam, hogy van-e/rendelhető-e. remélem már nem kell sokat mászkálnom érte..

Majd olyan 2 heti használat után megírom, hogy addig nekem hatott-e, vagy változott-e tőle a helyzet, azért annyi idő minimum kell neki (de inkább több). Igaz szerintem két hét nagyon kevés ahhoz, hogy nagyon látványosan legyen javulás, de ki tudja..azért örülnék neki :D

2316. noémie (válaszként erre: 2315. - Felicita01)
2011. okt. 25. 20:14

köszi a választ. majd te is számolj be az eredményről :) megmondanád a krém nevét esetleg?


szerintem lehet, hogy attól is függ egy krém hatása, hogy milyen hegeket kezelünk vele. lyukas heg vagy foltok... de lehet, hogy nincs igazam...

2315. felicita01 (válaszként erre: 2314. - Valaki1021)
2011. okt. 25. 00:23

Mert szerinte nem ér semmit, hatástalan és van nála sokkal jobb is ilyen problémára, aminek használata tényleg eredményes.

Mivel én is ezt tapasztaltam a contratubexszel kapcsolatban, egyet is értek vele.

Akihez járok, nem tudom pontosan, de tizenvalahány éve bőrdoki és igazán nem volt látható javulás egyik páciensén sem, aki használta, szóval ő is tapasztalatból mondja ezt gondolom. Ja és nem utolsó sorban egyszer saját magát is kezelnie kellett ilyen dolog miatt, és neki az használt, amit holnaptól elkezdek én is. Meg is mutatta, hogy neki milyen most ott a bőre, amit kezelt, megjegyzem semmi nem látszik, csak annyi hogy ott valamivel világosabb a bőre.

De minden ember más, lehet, hogy van akinek használ, nem tudhatom biztosan..

Amit holnap veszek meg krémet, úgy hallottam nagyon jó, dícsérik is, és 1-2 előtte-utána képet is néztem neten, hogy mennyit javít a bőrön.

Szerintem bíztató. Remélem ez majd segít. :)

2314. valaki1021 (válaszként erre: 2313. - Felicita01)
2011. okt. 24. 22:33
Mit mondott, miért nem ajánlja a contratubex krémet?
2313. felicita01 (válaszként erre: 2311. - Noémie)
2011. okt. 24. 21:31

Én használtam contratubexet, de egyáltalán semmit nem használt (1 hónapig használtam, szóval hagytam neki időt). Akihez most járok bőrdokihoz ő alapból nem ajánlja senkinek sem. Nekem még az előző bőrgyógyász írta fel, de őt kb nem is érdekelte mi van velem (ezért is hagytam ott..)

Ezzel nem azt mondom, hogy neked sem fog használni, csak gondoltam leírom a tapasztalatom.

2312. noémie (válaszként erre: 2310. - Ady01)
2011. okt. 24. 21:08
oké, Ady01, ez egy méreg, gonoszok találták fel, mindenki legalább háromszor belehalt mióta szedi, én már négyszer is. nem ajánlom neked. köszi, hogy eddig írogattál ide, hasznát vettük, minden jót!
2311. noémie (válaszként erre: 2309. - Memese0623)
2011. okt. 24. 21:03
hm, köszönöm szépen a választ. ez a krém nagyon jól hangzik, de rákérdezek nálad még később, hogy tartós-e a hatása, ha akkor is ajánlod, én is megpróbálom. hogy szerezted be? vényköteles? árat esetleg tudnál mondani?
2310. Ady01
2011. okt. 23. 12:06

Q-gloaf


Te.nagyon.buta.vagy.hogy.mondhatsz.ilyet.hogy.semmi.köze.a.hormonokhoz???Hát.ez.a.gyogyszer.normazlizálja.azokat.a.hormonokat.amik.termelik.a.fagyut.te.sötét.állat.....

2309. memese0623 (válaszként erre: 2308. - Noémie)
2011. okt. 22. 19:52

Szia Noémie!

Én 9. hete szedem a gyógyszert és most kezdett csak el javulni. Itt volt egy hozzászóló aki a contratubex krémet ajánlotta a piros foltokra, nekem nagyon bevált 2 napja kenem naponta 2-szer és már alig van piros foltom, sőt a pattanásokat is gyönyörűen leszárította!

2308. noémie
2011. okt. 22. 18:27

szerintetek normális, hogy 7 hét alatt csak nagyon keveset javultam? és hogy ingadozik, most például tele van az arcom... oké, hogy türelmesnek kell lenni, de azt hittem ennyire azért nem...

egyszer már kérdeztem, de akkor nem jött válasz: a pattanások után maradt piros foltokkal mit kezdtek? elmúlnak maguktól egy idő után, vagy csináltatok vele valamit? van esetleg olyan, akinek megmaradtak ezek a foltok? bocsi, ha már sokan kérdezték, de érdekelnének a tapasztalataitok.

2307. 67b04eab64 (válaszként erre: 2301. - Ady01)
2011. okt. 20. 13:38
A sotret nem hormonkészítmény, semmi köze a hormonokhoz, kedves Ady01.
2306. Ady01
2011. okt. 14. 13:39
hidd.el.nekem.az.volt.1000%.ugyan.olyan.volt.a.betegtájékoztatója:S
2305. felicita01 (válaszként erre: 2301. - Ady01)
2011. okt. 13. 22:42
Én is szerintem ezt láttam ma a TV-ben amit te, de egyébként nem mondták meg név szerint, hogy mi volt az a gyógyszer amit ő szedett..úgyhogy egyáltalán nem biztos, hogy ez volt az.
2011. okt. 13. 20:17

Olyan ember, aki nem kezdte még el szedni ezt a gyógyszert nem tudom mért traktálja negatív véleményével a többieket!

1000 emberből 1-re hathat negatívabban a gyógyszer, mint kéne, de azért van a kezelés alatt folyamatos kontroll és laborvizsgálat, hogy lehessen korrigálni.

Amúgy valóban ELEINTE nagy valószínűséggel mindenkinek csúnyább lesz az arca, de ez azért van, mert mint minden hasonló gyógyszernek, úgy a Sotretnek is, először ki kell, hogy hozza a mérget a szervezetből, de 1-2 hónap elteltével már a legtöbbeknél látható javulás és ez az idő haladtával csak jobb lesz.

2303. valaki1021 (válaszként erre: 2301. - Ady01)
2011. okt. 13. 20:06

Mindig vannak extrém, kirívó esetek, egy szem aspirin beszedése is okozhat igencsak komoly bajokat.! Tanultam.

Amúgy meg én is félek kicsit ettől a gyógyszertől, holnap lesz 2 hete, hogy szedem. A szájzárazság már az első napokban előjött, a bőröm még nem szebb. :/

2302. rékuc97 (válaszként erre: 2301. - Ady01)
2011. okt. 13. 19:22
akkor nekem már minden mindegy lenne
2301. Ady01
2011. okt. 13. 19:00

Jólvan aki szedi annak mondom , meg aki szedni akarja.

Most volt a tv2-ön hogy egy 14 éves csaj elkeszte szedni ,és annyira össze zavarta a hormon háztartását hogy szike alá kellett feküdnie , bedagadt az egész lába meg még a veséjét is tönkre tette ez ,és

egész életében GYOGYSZEREKEN KELL ÉlNIE levan százalékolva vagy mi gondolom mert jól szétcseszte az embert a gyógyszer szóval én most már tényleg végképp letettem a gyógyszerről és szerintem ez volt az utolsó hozzászólásom...

2300. gumiccuk
2011. okt. 13. 13:57
nagy bajom lenne attól ha befeküdnék 10percre szoliba,ha még csak 3 hete szedem a sotret-et és alig hámlik az arcom csak épp a szám szárad .. ?
2299. noémie (válaszként erre: 2297. - Ady01)
2011. okt. 11. 21:48
most miért írsz ilyeneket olyannak, aki már sikeresen végigcsinálta a kúrát és elégedett volt vele? ha ennyire félsz, ne szedd, ilyen egyszerű.
2298. Andapanda (válaszként erre: 2297. - Ady01)
2011. okt. 11. 16:41
Ha másnak sikerült az aminek te nem mersz neki állni,akkor sajnálom..Nem magamtól kezdtem el szedni,hanem orvos ajánlotta..Én csak egy évig szedtem és min.adagot..Semmi problémám nem lett tőle..Nem kell ahhoz gyógyszer,hogy betegség alakuljon ki..stressz,környezet,étrend...
2297. Ady01
2011. okt. 10. 19:40
Remélem csodának fogod ast is tekinteni hogy kialakul egy szürkehályogod vagy cukorbeteg leszel vagy az egyik lábad nagyobb lesz mint a másik vagy lebontja a szervezeted az izmaidat...:'(
2296. Andapanda (válaszként erre: 2291. - Ady01)
2011. okt. 10. 14:41
Tényleg 28 éves vagyok,de sajna a pattanás nem korfüggő..Mindig is pattanásos voltam,de sosem kezeltettem.Tavaly kezdett rosszabbodni és ezt a gyógyszert ajánlották és csodát tett..Szabad szedni nyáron is,csak jobban kell vigyázni..ha ártott volna a nap akkor most nem lenne szép a bőröm és még mindig szednem kéne..És nem véletlenül kell visszajárni a dokihoz,ha baj van észrevegye..
2295. Ady01
2011. okt. 8. 17:24
Most olvastam a betegtájékoztatót és a szemromlás részhez értem és aszt irja hogy hályog képzödést is okozhat nekem meg eleve szürkehályogom van ...és ha ez a gyogyszer fokozza a szürkehályogom....?:( Most már tényleg majdnem 100% hogy nem fogom szedni:((
2294. Ady01
2011. okt. 8. 13:02
Most olvastam el a betegtájékoztatót és szerintem kozmetikust ne nagyon erőltesd mert nagyon szét tudja ba..ni a bőröd mert nagyon elvékonyitja a gyogyszer és még akár pigment elváltozásod is lehet szóval inkább valami gyengébb lemosóval kezeld csak az arcod....:S Egyébként én meg nem merem elkezdeni a kúrát baromira fosok :(
2293. noémie
2011. okt. 8. 11:03
egyébként nekem most (5 hét) kezdett el hatni a gyógyszer. nem nagyon jönnek ki mostanában újak. a mitesszerek miatt el fogok menni kozmetikushoz (a bőrgyógyászom ajánlotta, hogy menjek), de azért megvárom vele a következő kontrollt. ami kicsit rossz, hogy nekem úgy tűnik az arcom egyik felén sajnos nem úszom meg hegek nélkül... nagyon vékony, sérülékeny azon a területen a bőr, sejtettem, hogy nem fogja simán kiheverni a hónapokig tartó őrületet. lehet, hogy nem lesz igazam, bár ne lenne. de nagyon egyenletlen egy helyen a bőröm, és ott apró kis lyukak is vannak. szerencsére kevés. a piros foltok meg állítólag eltűnnek maguktól.
2292. noémie (válaszként erre: 2291. - Ady01)
2011. okt. 8. 10:57
nagyon rápörögtél erre a fényérzékenységre, azért ennyire nem gáz, mint ahogy elképzeled :) nekem nincs bajom a napfénytől, kicsit a szemem lett érzékenyebb, de nem égtem le, nem pirultam meg... persze egyénfüggő gondolom, de azért napfényben is hat a gyógyszer :D
2291. Ady01
2011. okt. 7. 23:37

Andapanda de te már 28éves vagy ugylátom ,nemtudom mikor kezted el de ha néhány évvel ezelött akkor még az is lehet hogy "kinötted" aszt a kort:D

Meg nyáron nem nagyon szabad szedni szoval ezzel vigyázz mert komolya bör problémáid lehetnek vagy csak egyszerüen nemfog hatni a a gyoszer.

2290. rékuc97
2011. okt. 7. 15:27

Részlet a naplómból:


"Miért NE gyantáztass ilyen állapotban!

Eléggé hihetetlen, de egy régi kartonpapír nálam mintha égési sérülést okozott volna!!! Az történt, hogy a suliban kipakolták a fiúk az egyik szekrényt, ami tele volt régi kiselőadásokkal. Nos, mellettem vitték el a cuccost, és elejtették az egyiket, ami szinte lemarta a bőrt az orromról!!! Ha egy papír ezt tudta tenni a bőrömmel, akkor mi lenne vele, ha a gyantával cibálnák??"

2289. Andapanda
2011. okt. 7. 15:14
Sziasztok!Én közel egy évig szedtem a sotret-et,az elején naponta,utána heti 2 vagy 1 szemet szedtem.Nekem az arcomon és a hátamon voltak pattanások,hegek.Nyáron kezdtem el szedni,semmi problémám nem volt,sőt gyönyörű barna lett a bőröm,amilyen még sosem volt.Kozmetikushoz 2 havonta játam,hogy tudjon tisztulni a bőröm.Most olyan a bőröm mintha sosem lett volna pattanásom,sőt a hajam sem zsírosodik és megerősödött.Csak télen volt egy pici problémám,mivel elvékonyodott a bőröm,a hidegtől kipirosodott mindenem.Én mindenkinek csak ajánlani tudom!
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook