Minden ami a szexel, piercinggel, a nöi testtel kapcsolatos! (beszélgetés)
Sajna családi problémák , azért írtam hogy nem jó ,ideg stb.De minden alakul szép lassan . Most híznom kéne.64-10=54.kg
egészségükre, többet árt, mint használ :)
Én híztam, kikerekedtem :D
amint abbahagyta a bébim a szopit.. :o
majd visszaállok, ráérek :)
és te hogyan mivel fogytál és mennyi idő alatt és miért nem jó?
Írtam anyuca66-nak is hogy ugorjon át, neki is van témája,bőven..
Szia üdv szép lassan sokasodunk.
Ja de sokan nem így vannak , jön a bikini szezon és gyorsan , minden féle vacakkal fogyni akarnak , hogy utána min lesz az nem számít, én most éppen csokit eszem , na ez sem jó , de most fogytam tíz kilót és az sem jó.
igen tornázom...
de ésszel kell csinálni mert hiába karcsúak a gyorsan fogyókúrázó nők ha beesettek lesznek és lóg a bőrük!!!
Sok nőnek az a baja hogy kicsi a melle, de hát mindenki más, a fogyásban igazad van , szép lassan de jól kell csinálni.. A másik fórumon amúgy olvastam hogy tornázol.
honnan tudod, h irigyelnének?
tornázom egy női teremben - meg is látszik pedig nem tudok tök rendszeresen járni a meló miatt.
de már a cicim is picit kisebb - de jóó!
majd csak alakulok.
nem is akarnám , h sokkal kisebb legyen - meg a fogyással is lassan akarok menni mert a bőr meg a cicik nagyon megérezhetik.
nem is értem azokat a nőket lányokat akik tök hamar akarnak lefogyni - hisz akkor oda a bőrük stb....
Te is vagy , csak annyit hogy a párodnak megfelelsz a többi ne érdekeljen , sokan irigyelnének , hidd el , és érezd jól magad a bőrödben .
Köszi sejtettem hogy megnézed az adatlapomat , és is megnéztem a tiedét, nem titok, és remélem sokáig fog működni a fórum és nem lesznek balhék és személyeskedések és viták ,viták azért elmennek de néha durva dolgok is kikerülnek ami nekem nem tetszik és utálom ha a másikat pocskondiázzák. hát hajrá, mindent bele. Én vagyok.
Bocsi! Nem akartam ám bántani senkit a kérdésemmel,meg undok se akartam lenni.
Csak épp arra gondoltam, hogy egy csomó szex-szel kapcsolatos topic van és a legtöbb teljesen kihalt. Feltételezem, hogy azért, mert nem tartja fent senki, nem nagyon írtok. Így várhatóan ezzel is ez fog történni.
Mondjuk engem is érdekel a téma, de egy jó dumcsihoz társaság is kell...
Aranyos a kameleon es a kutyad is!
Majd idovel a ferfiak is elmeselnek magukrol amit akarnak!na akkor mar masok is vartak,hogy legyen hasonlo forum!egyebkent szep gyerekeid vannak!
Figyike ez oké de hol vannak a férfi dolgok? test méret stb? , vagy csak nőkről szól?
Hat ahogy elnezem a tobbi forumba se nagy a tolongas!lehet,hogy sokan nyaralnak!de legalabb 2emberke mar van itt!
Csak a kedvenc temaim szetszorva voltak es az emberek is!jo lenne ha mindenki ide egy helyre jonne!volt olyan forum ami mar fel eve senki sincs!
:) Hányadik ilyen topicot nyitottad?
Szeretnem egy helyre terelni azokat az embereket akik a sokfele szexualis gondjaikkal,piercinggel,vagy extrem pornos vagyaik,tapasztalataik vannak!aztan a nöi testekröl is beszelgetnek egymassal!mi nem tetszik,vagy tetszik a nokon,nokben!a szexben mit szeretnek,pozok,elojatekok,francia,utojatek!a nok,ferfiak szempontjabol,stb!a noi,ferfi szepsegek,vagy ellenszenvek,stb!
További ajánlott fórumok: