Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen szert érdemes használni a kintről bemászó, nagyobb pókok ellen? (Szúnyogháló nem megoldható a tetőtéri ablakok miatt) fórum

Milyen szert érdemes használni a kintről bemászó, nagyobb pókok ellen? (Szúnyogháló nem megoldható a tetőtéri ablakok miatt) (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
8. Anthico (válaszként erre: 4. - 7c79ff1565)
2010. aug. 15. 22:03

Még cipőtalppal se merte odanyomni a falhoz Párom :D Pedig Ő megfog mindent papírzsepivel, de ezen még Ő is tanakodott :D

A csótányírtót hova kell fújni?Mert egyértelműen az ablakon másznak be.

7. Anthico (válaszként erre: 3. - Lucusmanó)
2010. aug. 15. 22:02
Ultrahangosra én is sok rosszat hallottam. Azért nem mindegy, h kidob-e az ember ezért feleslegesen több ezret.
2010. aug. 15. 22:01
elektromos riasztó van, konnektorba kell dugni. elvileg jó, de nagyon sokaknak egyáltalán nem használ.
5. Anthico (válaszként erre: 2. - Hoxa)
2010. aug. 15. 21:58

Kampec? Azaz beájul a szobába? :D

EZ azért érdekel, mert ma egy kimondottan nagy testű jött be. Ezt nem én mondom a pókfóbiámmal, hanem Párom...és ha már Ő azt mondja, h nagy volt, akkor tényleg.

Szóval ettől bejönnek és bent meghalnak?

Keresek majd ilyet. Esetleg valami riasztó nincs?

2010. aug. 15. 21:57

cipőtalp:-)


viccet félretéve, mekkora "nagyobb" pókokról van szó? a rovarirtó jó, de a szívósabb pókokra csótányirtó

2010. aug. 15. 21:57

brrr. A hideg kirázott a kérdésre. Épp ma háborúztam egy emberevő pókkal. A wcben úszik már.


Csak azt tudom, hoyg az ultrahangos pókriasztó SEMMIT sem ér. Vagy nálunk van az összes süket pók...

2. Hoxa
2010. aug. 15. 21:56
Bio kill rovarírtó, befújás után 2 hétig ami arra megy, annak kampec. :)
2010. aug. 15. 21:54
Milyen szert érdemes használni a kintről bemászó, nagyobb pókok ellen? (Szúnyogháló nem megoldható a tetőtéri ablakok miatt)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook