Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen az inszemináció? Mik a tapasztalatok? fórum

Milyen az inszemináció? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)

❮❮ ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... ❯❯
70974. Lisie2015
2016. márc. 31. 07:59

Az inszem óta egyfolytában pecsételek!!!!! Először piros volt és nagyobb mennyiségű most meg barna kevesebb. Ma vagyok a 21. napon, tehát 8. napja.

Járt már így valaki? 😢😢

70973. Baba
2016. márc. 30. 09:53
Köszönöm! Jelentkezem ha van fejlemeny!
70972. kisvé (válaszként erre: 70971. - Baba_)
2016. márc. 30. 09:51
Szerintem akkor a két csíkod nem a tüszőrepesztő hatása. Nagyon drukkolok Neked :) Majd írj h mi újság.
70971. Baba
2016. márc. 30. 09:47
15 nap telt el a tuszorepeszto beadasa ota. Ha nem szednek progit es nem lenne baba akkor ma kellene megjonnie.
70970. kisvé (válaszként erre: 70969. - Baba_)
2016. márc. 30. 09:40
Szia Baba!Mikorra nem várod? Gondolom kaptál tüszőrepit, mert az bezavarhat, ha nem telt még el elég idő azóta. De ha már eltelt legalább 12-14 nap akkor szerintem simán lehet baba. Nekem amikor a sikeres inszem volt, a 15 nap erős pozi volt a tesztem, de tuti h már 1-2 nappal korábban is az lett volna csak halványabban. De pont a tüszőrepi miatt nem csináltam korábban mert az enyémen az volt h 14 nap mire kiürül.
70969. Baba
2016. márc. 30. 08:43
Sziasztok! Új vagyok itt. Egy kis segitseget, tamogatast szeretnek kerni. 4 inszemunk volt, az utolso marcius kozepen. Az utolsoban mar abszolut nem is biztam. Mult heten voltam a kaaliba az elso lombikos konzultacion. A csavar a tortenetben, hogy ma reggel a legnagyobb meglepetesemre halvany, de hatarozott ket csikos tesztem lett. Még csak el sem merem hinni, nehogy csalodas legyen a vege. Szerintetek van realis remeny?
2016. márc. 29. 15:36
Az AMH t magánlaborban csináltattam de most látom hogy a kaaliba ugyanannyiért csinálják.A HIV Hepatitis B és C azt az ÁNTSZ ben de az kellett apának is.
70967. kisvé
2016. márc. 29. 15:31
Köszi a listát :) Hát nekem azért vannak hiányosságaim...kb a 3/4-e van meg.
70966. Lisie2015 (válaszként erre: 70965. - kamillamalna)
2016. márc. 29. 15:18

Kösziiii!

Na kap a bécsi klinika egy jó pontot. Az IR-en kívül mindent megnéztek, minden eredményem megvan.

2016. márc. 29. 15:02

Vérkép

Ogtt ( 0 és 120)

SE inzulin (0 és 120)

Fsh

Lh

Prl

E2

Amh

Tsh

Anti-Tpo

Tesztoszteron

Shbg

Dhea-s

Se-kortizol

Acth

25-OH D vit.

Rakszures

Chlamydia

Átjárhatósági

HIV. HBsAG. Anti- HCV

apának sperma kép

70964. Lisie2015 (válaszként erre: 70959. - kamillamalna)
2016. márc. 29. 14:58
Engem is érdekelne a lista! Köszi
70963. Lisie2015 (válaszként erre: 70962. - kisvé)
2016. márc. 29. 14:57

Találtam infolicot egy német oldalon 10€-ért. Németországban sokkal olcsóbb.

[link]

70962. kisvé (válaszként erre: 70959. - kamillamalna)
2016. márc. 29. 14:51

Én még gondolkodom rajta, de lehet én is abba hagyom...elég drága amúgy is

Engem érdekelne a lista, megköszönném. Kíváncsi vagyok máshol hogyan megy ez, a vizsgálatokat erre felé sem viszik túlzásba inszem előtt. Sőt most a vetélésem után sem...

2016. márc. 29. 14:48
Köszönöm szépen 😊 én is mindenkinek szorítok de az igaz h nem megy mindig a pozitív gondolkodás pont a múlt héten volt egy idegösszeomlásom kórházzal stb. Pedig nagyon pozitív voltam mindig is de ez a dolog a legerősebb csajokat is kikezdi. De nem adhatjuk fel!!! Mindegyikünknek lesz gyönyörű babája én azt is tudom hogy nekem ikreim lesznek egyből 😃 erősek vagyunk NŐK vagyunk!!!!
70960. Lisie2015 (válaszként erre: 70952. - kamillamalna)
2016. márc. 29. 14:43

Szerintem jó ha tudsz bizakodni és pozitívan gondolkodni. Az tuti segít! Nekem nem megy mindíg. A párom morog is velem folyton amiatt hogy folyton negatív vagyok!

Úgyhogy bízz! És mi drukkolunk neked! ️

2016. márc. 29. 14:39
Csajok nekem megvan a listam amit a kaalis dokibacsim első találkozásunkkor adott szivesen elküldöm bárkinek hogy már a kész eredményekkel Tudjon menni ne keljen ezert a listaert 15 000 forintot fizetni 😒
70958. Lisie2015 (válaszként erre: 70948. - kisvé)
2016. márc. 29. 14:38
A stimuból semmir sem éreztem. Meg sem jottyant. Hogy ez jó e vagy sem nem tudom. De mist az inszem óta dolgozik a pocim rebdesen, de utána meg vérzek.😕 és hulla vagyok este. Tegnap már kóma közeli állapotban voltam este hihi.
70957. Lisie2015 (válaszként erre: 70946. - katapanna)
2016. márc. 29. 14:32

Látod ez a bajom! Itt a fórumon mindenki tudja, hogy milyen vizsgálatok kellenek ha nem jön a baba! Akkor az orvosok miért nem? Miert nem kezdik rögtön azzal, hogy vérvétel: hormonok ( de mindegyik) és IR és még van egy csomó érték, amit meg kell vizsgálni, és immunológia. És fizikális vizsgálatok: méhtükrözés, petevezeték átjárhatósági, váladék vizsgálat, hogy át tudnak e menni a srácok rajta....és még sorolhatnám. De nem! Megvárnak egy csomó inszemet, lombikot, és miután az ember lánya lelkileg, anyagilag lerongyolódott, akkor ajánlanak újabb vizsgálatokat. Vagy egyáltalán semmit. És itt a hoxán okosítjuk ki egymást, akik nem tanultunk az orvosin, de egy idő múlva már teljesen kiműveltek leszünk ebben a témában!

Fuuuu! Na most kimérgelődtem magam!

Igen volt átjárhatóságim és méhtükrözésem is...negatívak.

De az IR-t most fogom megcsináltatni, mert innen tudtam meg nem az orvosoktól, hogy nem ártana. Meg immunologiával kapcsolatban is kérek konzit Budapesten, és ott fogom a kövi inszemet csinàlni, ha ez nem sikerült, de az inszem ota 6 napja vérzek úgyhogy csodálkoznék, ha sikerült volna😢

Fuuuu most kidühöngtwm magam! Jól esett!

2016. márc. 29. 14:26
Első doboz inofolic de nem veszek többet nekem megy tőle. A hasam nagyon. Mehpempot szedtem nekem is nagyon jo volt abban a hónapban volt egy normális méretű petem még ha nem is repedt meg. Szoval most szerintem megint mehpempot rendelek olcsóbb isbilletve most olvastam a trimeszter nevű vitaminról sok jót. Lehet hogy azt is kipróbálom vitaminból Sosem elég 😃
70955. kisvé (válaszként erre: 70954. - kamillamalna)
2016. márc. 29. 14:20

Nekem "csak" pm alulműködésem van, meg bromot szedek az emelkedett prolaktinra. Egyik ismerősöm akinek pcos van ajánlotta a diétát amit ő csinált, mert jó pm betegeknek is, ezért jutott eszembe. Neki is nehezen jött össze a baba, majd 2 évbe telt, de elkezdte a diétát és a 3. hónapban terhes lett.

Az inofolicot én is iszom, igaz még csak 2 hónapja. Te mióta iszod, észrevettél vmi hatást?Most fog elfogyni az első dobozom de nem tudom vegyek e még...

Eszem a méhpempőt is az nagyon bevállt.

2016. márc. 29. 13:34
Ir nincs. Diétázom illetve próbálok . Nem eszem tésztát fehér kenyeret lisztet olajos dolgokat cseteltem a cukrot és a sót is . Szedem az elevit pluszt és inofolicot is hát mit mondjak probalkozom
70953. kisvé (válaszként erre: 70952. - kamillamalna)
2016. márc. 29. 13:10

Nekem az ovuteszt vált be, mondjuk nem is nagyon gondolkodtam máson. Egyébként lehet iylen későn is ovud, az egyik bnőm is épp babát vár és ő is a 20. napon ovulált abban a ciklusban.

Most olvastalak vissza, hogy PCOS vagy, IR is van?(Úgy tudom h aki PCOS annak IR-je is van) Diétázol is?

2016. márc. 29. 11:54
Na jó nem élem bele magam de olyan jó bizakodni én egyébként is mindig később éreztem hogy most van valami mint amikor ultrahangon néztek mondtam is a dokinak csak legyintett szerintem nem hülyeség. Le is váltottam. Használt valar pg/53 at vagy a rendes ovu tesztre fogadnatok?
70951. katapanna
2016. márc. 29. 11:44

Simán lehet kései peteérés, főleg úgy, hogy Neked hosszú ciklusaid vannak, úgyhogy mindent bele!;)

Valamelyik fórumon az egyik lánynak a 29. napon volt tüszőrepedése és akkor jött össze nekik a baba. Ultrahangon volt előtte pár nappal, ezért tudta.

2016. márc. 29. 11:33

A clostitol nekem olyan hőhullámaim voltak hogy elviselhetetlen volt.

Csajok tegnap és ma is nagyon szurkál két oldalt és hát a folyasom is olyan mintha történne valami Elméletileg 21 napon járok tehát maximum nagyon kései peteeres lehet? Lehet hogy még a closti utóhatása. De most kicsit fura érzésem van és 2 hete volt hsg m is apával tegnap együtt voltunk Szerintetek csak be beszelem magamnak hogy majd most sikerül?

70949. katapanna
2016. márc. 29. 10:32

Nem panaszkodom. A Clostitól vibráló fényeket látok (főleg esténként mesterséges fénynél), de ezt a mellékhatását már tapasztaltam korábban, úgyhogy nem ijedtem meg.

A férjem tegnap beadta az első Merional injekciót, nagyon ügyes volt (szerintem élvezte, hogy doktor bácsisat játszhat).

Az alhasamban néha érzek enyhe nyilallásokat, hol az egyik, hol a másik oldalon, de ez sem szokatlan számomra.

Holnap hívom a dokit, hogy mikor legyen az első ultrahang.

70948. kisvé
2016. márc. 29. 10:22

Köszönöm Lisie, igen első baba lenne. Borzasztó nehéz heteken vagyok túl nem kívánom ezt senkinek...Két éve próbálkozunk. Én is úgy vagyok mint Te, mindenkinek nagyon drukkolok, remélem sok sok jó hírt olvashatunk hamarosan.

Katapanna, persze próbálkozunk azért. Sok helyen olvastam én is, meg ismerősök is mondták h ilyenkor könnyebb teherbe esni, hát reménykedek hátha...ebben a hónapban esélyem sem volt, mert nem volt peteérésem de még korainak is tartottam volna...

Hogy viseled a stimulációt?

70947. katapanna (válaszként erre: 70944. - kisvé)
2016. márc. 29. 10:04
Kisvé mindenképpen próbálkozzatok ebben a hónapban is, mert ilyenkor állítólag nagyobb esélye van a spontán teherbeesésnek( a szervezet még emlékszik a terhességre). Mi anno betartottuk a három hónapot, de már bánom...
70946. katapanna
2016. márc. 29. 10:01

Errefelé: konkrétan Szeged. De olyan lányok is szoktak itt beszélgetni, akik, pl. Debrecenbe járnak inszemre és ott is több ultrahang van a beavatkozás előtt.

A kérdésedre válaszolva: mi hosszú évek óta próbálkozunk, és egyszer sikerült is teherbe esnem, de sajnos elhalt a 8. héten. Azóta nem jött össze újra. Nekem szervi bajom nincs, a hormonképem viszont nem az igazi (bár semmi kiugró), ezért kezeltek többször is Clostilbegyttel korábban. Amikor elkezdtük, a férjem kiváló eredményt produkált, aztán az évek során romlott a spermaképe, mint kiderült egy visszér miatt, amit tavaly műtöttek meg (most ő rendben van). Nekem tavaly derült ki az inzulinrezisztencia. Most úgy gondolom, hogy az az egy babám a fránya inzulinrezisztencia miatt ment el. Szerencsére most már kezelnek vele, úgyhogy bízom a legjobbakban.

Átjárhatósági vizsgálatot végeztek Nálad?

70945. Lisie2015 (válaszként erre: 70944. - kisvé)
2016. márc. 29. 09:57

Nagyon sajnálom! Biztosan nagyon nehéz lehetett neked!😢😢 De már nem sokára ketdhetitek újra! Szorítok neked nagyon! Úgy izgulok itt mindenkiért! Jót tesz a lelkemnek, ha valakinek sikerül️

Első babád lenne?

Nekem ez volt az első inszemem.

De van már két gyönyörűszép nagylányom, akik spontán sikerültek, de úgy 100 évvel ezelőtt :-)

Tesztet nem csináltam. Hogy lehetnék terhes?

❮❮ ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook