Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen az élet kis mellekkel? fórum

Milyen az élet kis mellekkel? (beszélgetős fórum)


87. évi75 (válaszként erre: 73. - Anita0810)
2007. szept. 6. 22:00
szia!ugggyan ebben a cipöben jártam én is általánosban.nekem is hatalamsak, és utálom, és rengetgeg szorongást okoz!most októberben veszik kisebbre, mert g/h-st hordok, és leszakad a hátam.sosem volt kicsi, de két gyerköc után nem ment vissza, söt ekkora méretre nött.alig várom, hogy meg legyek mütve!!!én sajnálom a kis mellü csajszikat, mert az meg a másik véglet, de azt nem értem meg, aki ekkorákat akar!
86. vikike1980 (válaszként erre: 85. - 867f9adc74)
2007. szept. 6. 21:54
hu ez tényleg jó
85. 867f9adc74 (válaszként erre: 83. - Erikpipi)
2007. szept. 6. 15:44
Nagggyon tetszik a konyhád!!! :-)))
84. 867f9adc74 (válaszként erre: 83. - Erikpipi)
2007. szept. 6. 15:43

Bárcsak nagyobb lenne!!! :-)))

Hm... Mi nők már csak ilyenek vagyunk/voltunk/és leszünk is mindig....

Az örök elégedetlenkedők:-))

2007. szept. 6. 15:37
Bárcsak kisebb lenne.
82. Zsu77 (válaszként erre: 81. - 867f9adc74)
2007. szept. 6. 15:35
Miért kellene ezen gyötrődnöd? Egyáltalán nem elitélendő. Mindenki maga dönti el, hogy miként érezné magát jobban.
2007. szept. 6. 15:26

Nekem is a szülés meg a szopi tüntette el a melleimet. A páromat nem zavarja, és eleinte ellenezte nagyon a műtétet, de mivel látja rajtam, hogy mennyire akarom, és hogy nem tudom így elfogadni magam, ezért mostmár támogat ő is.

Szerintem egy fiatal nőnek nem kötelessége beletörődnie abba, ha nem szépek a mellei....

Persze, ha kemény lenne meg feszes, akkor nem zavarna, h kicsi.... De az én melleimen igencsak meglátszik, h szoptattam, és ebbe nem vagyok hajlandó beletörődni.

Ilyen fiatalon nehogy már azon kelljen gondolkodnom, h hány szivacsot pakoljak a melltartómba, h látszódjon is vmi:-((((

Nem???

80. Zsu77
2007. szept. 6. 14:54
Nekem szülés után egészen eltűntek. Több, mint 1 év kellett, hogy valami látszódjon. Most 75 A vagy B, de engem nem zavar. Az sokkal jobban zavart amikor a fenekem eltűnt. Fiúkkal való beszélgetések (szinte csak fiúk a kollegáim, barátaim) során kiderült, hogy egy formás fenék sokkal vonzóbb, mint a mell. Amúgy meg úgyis magunknak kell elfogadni magunkat:)
79. mimmi
2007. szept. 6. 14:16
én nagyon jól megvagyok vele,volt idö amikor szerettem volna nagyobbakat,de nem bántam meg ,hogy nem mütötték meg.Aki szeret úgy szeressen amilyen vagyok.
78. 5a071c9eeb (válaszként erre: 77. - Vikike1980)
2007. szept. 5. 15:06
Helyes!!!!
2007. szept. 5. 14:28
én most már beletörödtem hogy a sors kis "mellekel" áldottmeg sajnos azt lehet mondani nagyon lapos vagyok de a párom így fogadott el és nagyon örülök neki hogy ő nem csinál belölle problémát
2007. szept. 5. 14:21
Én meg vagyok és jól érzem magam így. És nem is változtattnék magamon. igaz nem olyan kicsik de így jó .
75. 5a071c9eeb (válaszként erre: 72. - Josey)
2007. szept. 5. 14:17
Sziasztok! Eszedbe ne jusson elkeseredni! A férjed, meg lehet,hogy azt gondolja, de jó, hogy az én feleségemnek olyan aranyos kis becézgetni való cicikéje van!
2007. szept. 5. 14:15
Bocsi hogy még mindig írok,csak biztatásként mondom csajok hogy 1általán nem volt több pasim nagy mellekkel,mint ahogy azt sokan gongolják.A férfiak csak nézni szeretik de nem tudnak vele mit kezdeni"ott"
73. anita0810 (válaszként erre: 72. - Josey)
2007. szept. 5. 14:09
Szia Josey. Tök jó ilyen pozitívan áll a dologhoz és teljesen igazad van. Nekem az óriási lógós melleim a legszebb éveimet tették tönkre. Most 28 vagyok már megcsináltattam kissebbre,mert pokol volt az életem. E-F KOSARAST hordtam,és 159cm vagyok ugy néztem ki mint 1 kötözött sonka.Már 14 évesen is hatalmasak voltak és valljuk be a 90-es években ez nem volt még egy 8.-os lány álma. Mindenki rajtam röhögött tesi órán. A becenevem tőgyike,cicolina és ehhez hasonló volt. Nem tudtam ugy végig menni az utcán hogy öreg nyálcsorgató pasik ne néztek volna meg. Gyülöltem. Mindenki csak ugy ismert "a nagymellű csaj a 8/A-ból" engem lelkileg tönkretett,szégyelltem,leszorítottam és azt kívántam hogy olyan legyek mint a többi csaj. Szülés után (nem vicc)majdnem a köldökömig ért. megoperáltak most FÖLDÖNTULI BOLDOGSÁGOT érzek hogy végre nekem is kis mellem van. Bocsi a hosszu szövegért.
72. josey
2007. szept. 5. 13:34

Sziasztok.

Nagyon pici mellem van,és mindig is zavart a lelkem mélyén.Nem tett gátlásossá,de én is írigyeltem a push up-osokat,mert én nem találok magamnak melltartóüt,ekkorka nincs:(

Terhesen sem nőttek meg,de kezdtem megszeretni őket,és amióta szoptatok,szinte imádom a melleimet.Hogy a babámnak az életet jelentik!Sajnálom,hopgy csak most jöttem rá,így jó ez,ahogy van.

Amúgy a férjem sem reklamál...

Azért a nagymellűeket ő is megbámulja....

71. 867f9adc74 (válaszként erre: 70. - Baba84)
2007. aug. 29. 10:22
Nézd meg a képgalériát, ott biztosan találsz ilyen lányt. Egyébként lehetsége, h csak az egyikbe rakjon szilikont, de ilyen esetekben is általában mindkettőbe raknak, csak az egyikbe nagyobbat, h az asszimetria eltűnjön. Én így hallottam.azért raknak abba is, amivel amúgy elégedett vagy, mert úgy könnyebb egyforma ciciket csinálni.
70. Baba84 (válaszként erre: 69. - 867f9adc74)
2007. aug. 29. 10:18
Köszönöm a választ!elvileg irtam már abba a forumba is,szeretnék egy olyan nővel beszélgetni aki hasonlo cipöben jár és megműtette.biztatásnak vag csak ugy :)
69. 867f9adc74 (válaszként erre: 67. - Baba84)
2007. aug. 29. 10:03
Egyébként van itt egy nagyon jó kis fórum, mellplasztika tapasztalatok a neve. Érdemes bekukkantani!!!! Én pár nap alatt elszántam magam a műtétre a csajok tapasztalatai hallatán... :-))
68. 867f9adc74 (válaszként erre: 67. - Baba84)
2007. aug. 29. 10:01

Szia Baba!!!

Szerintem nem vagyunk kötelesek együtt élni ilyen problémákkal!!!! Mert nők vagyunk, és bárki bármit is mond a nőiesség elsődleges szimbóluma a mell...Sőt az anyaság szimbóluma is.

Egy kicsi mell is lehet szép, persze.De ahol már van egyéb esztétikai probléma is, mint pl az asszimetria vagy mondjuk szoptatás utáni elváltozás, szerintem teljesen természetes, ha ezen változtatni szeretne egy nő!!!!

És ez bizony tornával nem érhető el sajnos.

Nem feltétlenül Kelemen Annára kell asszociálni, ha a szilikonmell kerül szóba....Mert attól még nem feltétlen lesz vkiből műnő, ha a melleit rendbetetette!!

67. Baba84
2007. aug. 29. 09:53
A kismellel tényleg ki lehet békülni,sőt szebb mint az óriási nagy sztem.nekem viszont az egyik sokkal nagyobb mint a másik,engem csak az zavar,és gátlásos vok.ha vkivel beszélek mindig odateszem a kezem az egyik elé,mert nagyon látszik.mostanra már a műtéten gondolkozom:(vki jár hasonlo cipöben?mit lehet tenni?elfogadni vagy műttetni.
2007. aug. 26. 11:58
Biztos jobb mint nagyokkal...én nem bánnám ha kissebbek lennének vagy két számmal...a kismellű nőknek könnyebb öltözködni, pl.felvhetnek olyan ruhákat, amikről én csak álmodom, nagy, hátul kivágott, nyakba akasztós topokat.mert nekik jól áll.ha egy nagymellű nőn látok ilyet, az nekem már kicsit közönségesnek tűnik és kérkedőnek.szóval öltözködés szempontjából jobb a kis mell.nem tudok úgy végigmenni az utcán hogy ne a melleimet bámulnák az emberek, ami engem zavar.pedig nem olyan brutál nagyok(85B), és szépek, és abarátnőim szerint csináltatni kéne he nem lenne....de mégis zavar.
65. Venes
2007. aug. 23. 19:04
Nem is tudom, hogy az enyém kicsinek számít e...de asszem igen, főleg a fogyásom miatt még az. De egyébként olyan normális lennék. A magam 80 B-jéval, 20 évesen, vagy nem?
64. 5464505f6a (válaszként erre: 28. - Csilla80)
2007. aug. 23. 18:49
Tényleg?
63. alanna
2007. aug. 19. 23:38

Sziasztok!

Nekem 70A-s van, de nem műttetném meg, a párom teljesen odavan értük. Egyszer egy kifejezetten nagy mellű lány mondta azt, hogy irigyel engem!, mert Őt nagyon zavarja alvás és mozgás közben is, és a férfiak csak megnézik a nagy melleket, de barátnőnek inkább kismellűt választanak. Enyhén ledöbbentem ezen, mondjuk sztem hülyeség, remélem, hogy a férfiaknak nem ez az elődleges. Az a jó hozzáállás, ha elfogadjuk, hogy a természettől mit kaptunk és megpróbáljuk a jó oldalát nézni.

2007. aug. 19. 23:03
nekem a párom viccböl szokta mondani hogy "ha borogatnánk elmulna":) na jo elég kicsik,de nemzavar és nem is szeretnék nagyobbakat,a páromat sem zavarja!azt hittem szoptatás után majd megnönek egy kicsit,hát nem igy lett!
2007. aug. 15. 19:16

Nekem elég kicsi. A gimiben nagyon zavart. Van egy jó sztorim: piacon nézegettem melltartókat, odajött az eladó, hogy segíthet-e valamiben, mondom, hogy 70 A-s keresek. Erre azt mondja: hát első melltartónak néha szoktak keresni, amúgy nincsen... Jó üzletpolitika. :) Ja és mindezt a párom füle hallatára. Akkor még a kapcsolatunk elején voltunk. :) Így elég vicces volt az egész.

Persze kedvesemmel azóta is együtt vagyunk, és imádja őket, mostanra én is elfogadtam. Biztos, hogy soha nem műttetném meg!

2007. aug. 15. 16:50
nemtudom mert nekem nagyok
2007. aug. 15. 15:35
Ezek altalaban novenyi osztrogent tartalmaznak. Aki nem hajlamos a "mellnovekedesre", annak ettol sem fog, de ha 100%-osan novenyi, esetleg segitheti a teherbeesest. Az is valami :)
2007. aug. 14. 21:53

Nem-nem hallottam, azért kérdeztem.

Köszi:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook