Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen az élet kis mellekkel? fórum

Milyen az élet kis mellekkel? (beszélgetős fórum)


237. Noncsi18 (válaszként erre: 236. - Edina_91)
2012. márc. 31. 00:59
Addig is elkene fogadnom magam amig (esetleg) nem csinaltatom meg. Mert ha ugy is dontenek az meg par ev mulva lenne. Igazabol az a bajom, hogy nekem nem tetszik a szilikon mell se :S En igazi nagyit szeretnek :) En se ilyen ciciket erdemlek.... Sokaig azert akartam hizni, hogy hatha noni fog, de meg a hizas se jon ossze.... aaa de mar tenyleg latok egy not, rogton azt nezem mekkora melle van... jajjj nem kene pedig. Regen nem zavart ennyire, de egyszeruen latom, hogy mindenki megbolondul a szep nagy cicikert. Nem tudom neked van e baratod, de nekem meg azert is rossz, mert soha nem mondta, de erzem, hogy o is szeretne ha nagyobb lenne es nem is dicseri.... Mindig mondjak, hogy oruljek neki legalbb nem faj a hatam, nem log, hanem milyen szep formas... a feneket az :S Na nem tudom, ha neked esetleg van valami otleted, hogy fogadod el magad, vagy legalabb ne ez legyen az eletem "kozpontjaban" akkor szivesen olvasnam a tipped :) Te amugy ha lenne ra lehetoseged megcsinaltatnad?
236. Edina_91 (válaszként erre: 230. - Noncsi18)
2012. márc. 30. 16:59
na pontosan így érzek én is. sokat agyalok azon h fogadjam el így magam, de mindig arra jövök rá h miért kéne ilyennek lennem? sztem egy olyan csini, vidám és belevaló lány vagyok, akinek igazából nem ilyen lapos mellek járnának. miért kéne elfogadnom magam akkor ilyennek?
2012. márc. 24. 17:19

Heló. Olykor rossz, idegesítő ( a fene, hogy nem bírom felvenni azt a felsőt...), kellemetlen, ha felnőttként látsz egy 13 évest nagyobb mellekkel, néha meg nem érdekel. ( ja és férfiakkal kapcsolatban, első alkalom előtt - húú mit fog szólni a KIS meglepetésnek stb.)

Igazából minden megszokás kérdése. Sokan mondják fogadd el magad....persze, ha minden ilyen egyszerű volna, de kétségtelen, ez legyen a legnagyobb problémám az életben.

234. a14deb9047 (válaszként erre: 204. - Cszsuka)
2012. márc. 24. 16:22

Jó! Kicsi, formás, nem lóg;

ahogy a fiúk mondták anno: nem mindegy, hogy kettő egy tenyérben, vagy egy két tenyérben kispárna helyett.

233. a14deb9047 (válaszként erre: 230. - Noncsi18)
2012. márc. 24. 12:36
Azt látod, amit évek alatt kivetítettek eléd...
2012. márc. 24. 06:59
Jó....
2012. márc. 24. 06:57
:)
2012. márc. 24. 04:34
Nekem is kicsik, es nem tudom elfogadni sajnos. Egyre jobban zavar, nem erzem jol magam, ugy szeretnek kivagott felsoket hordani, de ami van mar azt se veszem fel, mert egyszeruen elszomorodok hogy nem tudok bele mit tenni :S Egyebkent melltartoval meg csinosan megtudom oldani, de anelkul nem eleg hogy kicsi, olyan ronda nagy az egesz bimboudvar eleg nagy a mellemhez kepest, ami annyira elronditja... :S Nalam meg annyival is rosszabb a helyzet, hogy ugy erzem baratomnak sem tetszik es nem igazan fogadja el... ha megfogja rogton az jut az eszembe, hogy hogy elveszik a kezeben stb..... Jajj nem jo ez igy, el kene fogadnom addig is amig nem tudom megcsinaltatni. Pedig arra meg par evet varni kell :S Es ugy utalom mar latok valakit rogton a mellet nezem... tul sokat foglalkozom vele :S Na mindegy, gondoltam megosztom en is a gondolataimat. :)
2011. dec. 23. 09:41
Jó.... Mindig el tudtam magam fogadni olyannak, amilyen éppen volt.
2011. dec. 23. 09:20
meg vmit lefelejtettem,2 pasi i mondta az eletemben,hogy neki a kis mellu nok tetszenek,izlesek,pohonok kulombozok,de lenyeg mint mar irtam is az elobb,hogy fogadd el magadat olyannak amilyen vagy.ez a siker es boldogsag titka.
2011. dec. 23. 09:19
olyannak kell elfogadni magad amilyen vagy,kapni kitomott melltartokat es ugynevezett mumellett,aggodasra nincs ok.
226. a14deb9047 (válaszként erre: 225. - Redzsii)
2011. okt. 7. 15:18

Nem a melleiddel van baj...

"Nem látsz jól"...

225. redzsii
2011. okt. 7. 15:16
Hiába élek harmonikus párkapcsolatban már több éve, Ő sem tud meggyőzni arról, hogy "az úgy tökéletes, ahogy van"! Mert van szemem, önkritikám, és tudom milyen egy bomba cickó. Nem vagyok a mű dolgok híve, szerencsére más dologra nincs is szükségem, de úgy érzem nem élhetek teljes, felszabadult életet, míg sor nem kerül a műtétre. Gátlásossá tesz, a szexuális életemet is hazavágja, mert nem tudom elfogadni magam, és nincs is kedvem az egészhez, pedig a párom mindent megtesz értem! Én úgy gondolom, hogy ha valakinek lehetősége van rá, és önértékelési problémákkal küzd, esetleg depis, bátran vágjon bele! Nem más miatt, MAGAD miatt!
2011. aug. 18. 13:11
keserves:(
2010. nov. 23. 17:55
az milyen ha még a 70A is nagy?!
2010. nov. 23. 17:54
nekem az egész életemet meghatározza.. :s szívás
2009. júl. 20. 14:00
Nagyon rossz:s Kisebbségi komplexusom van ettől:S Ezért sem volt még eddig párkapcsolatom... Sajnos lehetőségem sincsen megnagyobbíttatni. Ráadásul fogytam és fogyok is, így még kisebbek lesznek:S Valamit valamiért:( De nem gondoltam volna, hogy abból a kicsiből is le fog menni...
2009. jún. 3. 13:33

Kis mellű voltam vagyok leszek!Ezzel meg kell tanulni együtt élni!Még egy pasim sem panaszkodott!:DD

Egyedül a szoptatás alatt voltak akkorák,mint másnak normálisan!:))

219. a9e1c02a7b (válaszként erre: 218. - Wild Barbie Girl)
2009. máj. 28. 11:17
Hát, nem olyan, mint újkorában...
218. Wild Barbie Girl (válaszként erre: 214. - A9e1c02a7b)
2009. máj. 27. 20:43
és utána nem lett lógó vagy lapos vagy még kisebb?
2009. máj. 27. 20:42
én utáltam:( meg is csináltattam... szerintem rossz úgy élni, hogy nincs semmi...
2009. máj. 27. 18:19
Sziasztok! Én sem a nagyot szeretem, csak a normális nagyságút. Viszont az enyém a normálisnál kisebb :(
2009. máj. 27. 14:30
Nem, nem vagy egyedül! Én is szenvedek ha nagyobb valamiért (terhesség alatt, szülés után a tejtől, hízástól). Én is inkább kicsi vagy normál kedvelő vagyok. Én gorillának érzem tőle magam:-))
2009. máj. 26. 19:09
Én szeretem, hogy kicsi. Amikor szoptattam a kisfiamat, háromszorosára nőtt, utáltam. Kényelmetlen volt, tehénnek éreztem magam. Én vagyok a kivétel, úgy látszik.
213. kisfelhő20 (válaszként erre: 211. - Defeb037c5)
2009. márc. 31. 20:28
köszi:)
2009. márc. 31. 19:40

na a kép nem jött össze:)

-()

-()

211. defeb037c5 (válaszként erre: 207. - Kisfelhő20)
2009. márc. 31. 19:38

A háromszögest ne erőltesdd, nagyon előnytelen a kicsi ciciken, ha vastag szivacsos az meg kiábrándító. Pici cicikkel is lehet valaki szexi ha tudja őket viselni. Nekem is az van, sokáig nagyon zavart még van hogy ma is, de már annyira nem. Megműtettni nem akarom, vékonyvagyok, abban reménykedem a hízás majd egy kicsit segít:) -()

-()

Vékony szivacsos, vékonypántos és ilyen a formálya. Nekem ez vált be:)

2009. márc. 30. 17:01
kicsivel is jó, de naggyal még jobb. sztem :)
209. Gine
2009. márc. 3. 13:15

Sziasztok!


Nekem is elég kicsi cickóim voltak,de tavaly szeptemberben megcsináltattam.

Annyi biztos,hogy jobban mutat nagyob melleken minden,kívánatosabbnak érzed magad...

Én nem pasi miatt vágtam bele ebbe az egészbe,hanem magam miatt.Úgy is jó voltam mindenkinek,csak nekem voltak problémáim,ha fürdőrücit,szexibb felsőt,ruhát akartam venni.

tudom,hogy milyen kicsi mellekel élni,s mennyivel nőiesebbnek érzi magát az ember,ha van neki.

Ha valaki azon filózik,hogy esetleg belevág a műtétbe,csak nyugodtan,biztos nem fogja megbánni!

További szépet!

2009. márc. 1. 00:27

Nekem is kis melleim vannak és piszkosul zavarnak. Sajnos, nem engedhetem meg magamnak a plasztikát. A férjem így szeret és a volt pasijaimnak sem volt semmi kifogásuk ellene, mégsem érzem magam így jól.

Főleg nyáron zavar, amikor pedig le lehetne vetkőzni és még akkor is hordhatom a melltartót - hadd melegítsen még az is!

Nagyon vágyom - ha nem is nagy de - normális nagyságú mellekre, de azt hiszem, ez a vágyam már sosem fog teljesülni az életben :(


Kisfelhő20 kérdésére válaszolva: én messzire kerülöm a strandot, de ha fürdőruciról van szó, akkor mindenképpen bikini és szivacsos, push-up.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook