Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen az élet kis mellekkel? fórum

Milyen az élet kis mellekkel? (beszélgetős fórum)


2008. jún. 1. 17:02
olyan mint nagyokkal.Buta kérdés.
2008. jún. 1. 17:00
Nem szeretnék reagálni az elhangzottakra, nekem a kisebb mellek kifejezetten tetszenek
175. vmágika (válaszként erre: 173. - Ebelin24)
2008. jún. 1. 16:42

Teljesen igazad van!

Ha valaki nincs megelégedve a melleivel és adottak a feltételek a változtatásra,akkor miért ne?Én nem ítélem el a mellpalsztikát,annak ellenére sem,hogy nekem nincs rá szükségem.Hál istennek tökéletesen meg vagyok velük elégedve és a párom is.:)

Így a fórum kérdésére a válasz:nem tudom.

174. SF
2008. jún. 1. 15:21
Istenem, de jó is lenne! Nem fájna örökké a hátam, nem kellene extra méretű melltartók után hetekig járnom a várost, nem kellene a szemtelen férfiszemeket elviselni magamon...
2008. ápr. 27. 10:22

Sziasztok!


Egy szóval:szar!!!!!

Nekem soha életemben nem okoztak örömet a kis melleim...Az ágyban egy görcs vagyok,mert annyira szégyellem a melleimet!

Ezért is jutottam arra az elhatározásra,hogy mellplasztikára adom a fejem :)

Dr. Gáspár Levente csinál nekem szépeket majd május 26-án az Istenhegyi Klinikán!

Hihetetlenül várom,mert tudom hogy az egész életem megváltozik majd :)

Úgyhogy azt gondolom,ha van rá lehetősége az embernek,van rá pénze,és neki ettől jobb...akkor nincs mire várni...lépni kell!

Bátran :) Mellekre fel!!!

172. Kittka
2008. ápr. 16. 09:14
Csatlakozom az elöttem szólóhoz!Ne legyetek naivak!nincs ilyen krém, ugyanmár gondoljatok bele:mitől nőne vagy "duzzadna" meg a mell, ha krémet használsz? a másik, inkább a kés alá fekszek, minthogy valami "fenetudja mit tartalmaz és milyen következménye lesz akár 10 év múlva" bogyót szedjek be!
2008. ápr. 15. 21:53

Szerintem olyan nem létezik,hogy mellnövesztő kapszula,max. feszesíti a bőrt.18 évesen még én is kenegettem valami krémmel hátha csoda történik.Most kétszerannyi idősen megnőttek a melleim,na nem valamiféle krémtől,hanem a beültetett implantátumtól.

Egyszóval nem volt valami kellemes az élet kiscicikkel.

170. April (válaszként erre: 165. - 61e5310fec)
2008. ápr. 8. 15:57

Próbáltál már valami krémet, kapszulát?

Kiváncsi lennék ha valami bevált.

169. April (válaszként erre: 167. - Marcsi56)
2008. ápr. 8. 15:56

Szia!


Engem a Beauty Breast kapszula és krém hatása érdekelne. Elég olcsón láttam egy hirdetésben, 10.990 Ft a 3 havi adag kapszula és egy krém.

2008. febr. 5. 08:35
Eleinte zavart,de hála a természetnek,azóta jócskán változott,és már nem tartom fontosnak,hogy mekkora.Inkább fiatalabb koromban zavart,már nem érdekel,mekkora:)Ettől függetlenül,természetes szerek szóba jöhetnének nálam,ha növelik a méretet,de kés alá bizti nem feküdnék miatta.
2008. febr. 5. 08:28

Sziasztok!

Használt már, vagyis szedett már valaki Breast Succes mellnövesztő kapszulát? Ha igen, milyen hatással?

166. Bubbaboo (válaszként erre: 164. - Bubbaboo)
2008. febr. 4. 23:47

Bocsesz, nem akartam bunkó lenni, el tudom képzelni, hogy valakinek ez gátlást, kényelmetlen érzést okoz. Én örülnék neki, ha kicsi és formás lenne, nekem közepesen nagy, de ne tudjátok meg, hogy néz ki így közel a 30-hoz, terhesség, szoptatás után. :( Mint az üres tejeszacskó. :(( Csak jó melltartóban néz ki valahogy, de olyat nagyon nehéz kapni...

Csak éppen ez most nem kardinális kérdés az életemben, örülök, hogy tudtam szoptatni a kislányomat, és a leendő tesvéreit is szeretném. Boldog vagyok ezer más dolog miatt is.

A "gyerek-project" végeztével megműttetem és kész, kebelcsoda leszek, újra meghódítom a férjemet és elutazunk egy második nászútra! Asszem lottóznom kéne! ;)

2008. febr. 4. 23:25
Sajna nekem is a szoptatás miatt eléggé lementek a melleim...anyukám szerint majd idővel visszatellik de lassan fél éve volt az elválasztás és azóta még semmi:(((
2008. febr. 4. 23:21

Biztosan borzasztóóóóó! :D :D :D

Nekem mondjuk nagy, de az orrom, és fülem is, hajjaj...nem is értem, hogy lehetek boldog? Vajon milyen lehet az élet piszén??? Rohanok is a kés alá, ne keressetek!!!

163. diagonalt (válaszként erre: 160. - Anita123)
2008. jan. 26. 15:03
Megnézelek én is.Tényleg nem nagyok melleid,de egy ilyen szép kislányért mint a gyermeked,szerintem megérte:)Amúgy szerintem is pont megfelelő a az alakodhoz.Szerintem a férjed meg nem azért van veled,mert ilyen vagy olyan a melled,hanem mert szeret,olyannak amilyen vagy.
162. Anita123 (válaszként erre: 161. - Zelma)
2008. jan. 26. 14:38
Koszi,aranyos vagy!
161. Zelma (válaszként erre: 160. - Anita123)
2008. jan. 26. 14:34
Szerintem az alkatodhoz jó. Ha úgy érzed, hogy tönkrement, akkor én a helyedben fellvarratással próbálkoznék, szilikonnal nem.
160. Anita123 (válaszként erre: 158. - Zelma)
2008. jan. 26. 14:19
Aranyos vagy!Hat eleg szomorusagot okoz.Az amugy is kicsi mellem 1 ev szoptatas utan teljesen tonkrement....Ez vonza magaval a tobbi problemat ami egy nonek lehet...
2008. jan. 26. 14:18

A kicsiről nem tudok nyilatkozni,bár barátnőm váltik állítja,hogy az ő kicsi,tenyérméretű melleit semmiképpen sem cserélné le az én hatalmas cicijeimre,meg is értem.Nyár, bikinifelső...nem bírom sokáig,mert vágja a nyakam,mivel nem egyforma nagy,így a vállpántos bikini meg veszett ötlet.Mert bután áll.

Esküvőiruhapróba...álmaim esküvőiruhája túl kicsi cicben.

Sokat adtam volna kamaszkoromban,ha csak egy picit kisebb.Aztán rájöttem,hogy nem számít,hogy mekkora az ember melle,a fő hogy arányos legyen.Nekem nagyon nem tetszik a botsáska testalkat hatalmas dudákkal.Olyan természetellenes.Szerintem úgyanúgy lehet élni kicsi cicivel,mint naggyal.

158. Zelma (válaszként erre: 157. - Anita123)
2008. jan. 26. 14:10
Milyen problémát? Megnéztelek, szerintem nagyon csinos vagy.
2008. jan. 26. 14:01
pocsek.Sok problemat is okoz nekem es szomorit is.Dehat ez van... :(
156. Zelma (válaszként erre: 155. - Gyon_gyvirág)
2008. jan. 26. 13:43
Az első rész dettó. Most már tul.képp megfelel. Fiatalít!
2008. jan. 26. 13:08
Egy jó ideig úgy éreztem, hogy nagyon vacak, és utáltam. Most már nem utálom - csak még mindig nem szeretem. Azért az egyért viszont igen, hogy szoptatás után nem kezdett el lógni. :)
154. Cinka
2008. jan. 26. 12:26
mondhatni rettenet és ez nem az egyetlen keservem :p
2008. jan. 26. 12:22
Ócska
152. hetessycintia (válaszként erre: 142. - Cbdaac3bc2)
2008. jan. 26. 08:08
Én mindíg azon a fórumon lógok,és alig várom hogy közéjük tartozhassak.Nekem 3-om gyerek után,és több évnyi szoptatás után eléggé csúnya lett,az egyébként is miniatűr mellem.Alig várom hogy megcsináltathassam.Írtó gáz így.Még a férjem előtt is tök ciki nekem:(
151. cbdaac3bc2 (válaszként erre: 149. - Szabotimi)
2008. jan. 26. 07:47
Ismerős a dolog;-(
150. lolinno
2008. jan. 25. 21:56
szar...
2008. jan. 25. 21:54

Nem feküdtem le túl sok pasival ( 3 ) de én hetekig nem vetköztem le felülről.

Engem zavart. nem akartam illúzióromboló lenni.

A férfiakat egyébként szerintem nem annyira érdekli, hogy mekkora ha már oda jutottak:)

Én magamért akarom megcsináltatni már vagy 10 éve. A férjem ilyennek szeret - baromi személyiség lehetek. Nem hiszem azért szeretne majd jobban mert két méretes légpárnával közlekedek. Viszont lehet, hogy egy kis féltést- féltékenységet ki lehet majd csikarni belőle a strandon mert az jól esne.


Egyébként,hogy a kérdésre válaszoljak, nekem borzasztó és irigylem azokat akik elégedettek az alakjukkal akár mekkora is a mellük. Nekem salynos nem megy:(

2008. jan. 25. 19:44

Sziasztok! nekem közepesen kicsi cicim van :) Elég sok időbe került, míg el tudtam fogadni, de mostmár rendben :)

Akinek problémái vannak (lelki) azoknak mesélném el, hogy lettem túl rajta:

Először is fontos, hogy a testalkathoz képest legyen megfelelő a méret (sztem). Tehát ha megműttetném, sztem elég furin néznének rájuk :P én is sokkal jobban szeretem, ha a férfiak a szemembe néznek :) Nem szeretném, hogy olyan pasim legyen, aki a testemért szeret.

Azt tudom tenni, hogy elkezdek sportolni, és leadok a pocimból.. így nagyobbnak tűnhetnek :P :)

Én nem félek a cicikidobós felsőktől, nem takargatom. Ne lepődjön meg a párom, ha meztelenül lát! Nem nagyobb melltartókat veszek, hanem olyat, ami szépen mutat, és emel is :)

Nekem bevált ;)

Egyébként a nagymellű lányokra azért még mindig irígykedek néha :) De ez van... :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook