Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan érezzem magam teljes értékű nőnek kis mellekkel? fórum

Hogyan érezzem magam teljes értékű nőnek kis mellekkel? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
109. 463ac1a826 (válaszként erre: 106. - Grizus)
2015. márc. 27. 20:50
Agykontroll? Hát ha tutira működne, akkor nem lenne munkájuk a plasztikai sebészeknek...
2015. márc. 23. 04:03
akinek nagy van annak meg az a baj.elegedjel meg ami van.gonbdolod minden pasinak egyforma nagy a szerszama?ugyanmar!
2015. márc. 19. 21:07
Ez működhet agykontrollal is?
106. grizus (válaszként erre: 104. - 463ac1a826)
2015. márc. 19. 20:59
Fogadd el. Vagy agykontrollozd, hogy nőjön meg. Nem viccelek. A mellnövelő módszerekben nem nagyon bíznék. A nőiesség nem a mellméreten múlik.
2015. márc. 19. 20:52

Valaminek történnie kellett 2 hónapja,hogy ez ennyire központi téma lett számodra.

Mi az oka? :)

2015. márc. 7. 13:31

21 éves lány vagyok, 75B-s mellekkel. Azt mondják ez átlag mellméret, de én emellett 173cm, 56kg vagyok, akkora a mellem, hogy tenyérbe belefér. Nem vagyok tökéletes, lehetne nagyobb fenekem, szebb fogaim. Na de a mell az, amin kitudok bukni és ez az utóbbi 2 hónapban van így, képes vagyok sírva fakadni. Előtte sosem problémáztam semmivel kapcsolatban magamon. Iszonyat szar érzés ez így. Pedig sosem kaptam senkitől bántó megjegyzést, a férfiak akikkel voltam imádtak játszani vele. Mégis...viszont plasztikáztatni se plasztikáztatnám mert 1. nincs rá pénzem, 2. macerás, nem garantált, hogy jó lesz 3. nem tudnám magaménak érezni, mert nem eredeti, nem az enyém.

Oké, hogy a kis mell is lehet szép, szexi, van akinek ez jön be. De nekem a nagyobb mell tetszik (nyilván nem D-s méretre vágyom, hanem egy közepessel már megelégednék). Strandon sem voltam évek óta, zavaró, hogy egy 14 évesnek nagyobb van.

103. VendrinerPiroska (válaszként erre: 1. - Cseresznyevirág16)
2014. okt. 24. 22:27
Én nem vagyok sorstárs, hanem pont az ellenkezője, ugyhogy tudom, hogy a nagy mell nem minden, sőt...Mikor tini voltam, sokat szenvedtem miatta, de később elég sok kellemetlenséget okozott. Ugyanis azok a pasik, aki a melled mérete alapján érdeklődnek irántad, eléggé bunkók. Ugyhogy ne vágyakozz mellekre, mert nem találsz jobb barátot vele, mint kis mellekkel és a nagy még a gerinc problémákat is okozhat.
102. grizus (válaszként erre: 97. - Parisz20's)
2014. okt. 24. 20:42
Örülj neki! Ez a kis mell egyik gyakori előnye. Persze nem a méretétől függ, hogy fog-e lógni, de a kismellű nők többségének nem kell melltartó. Nekem pl. mindig kell, mert nem is kicsi és olyan típusú, hogy muszáj.
101. grizus
2014. okt. 24. 20:40

Simán.

Nézd, pl. ő is teljes értékű nőnek érzi magát így. Franka Potente színésznő, nekem nagyon szimpatikus és nagyon szép:

[link]

100. Lauesz
2014. okt. 24. 15:22
Miért is kell ilyen buta kérdést feltenni?? Ha egy nő vonzó akkor is az ha kis mellei vannak...Ha nem vonzó, akkor sem az ha nagy mellei vannak........
2014. okt. 22. 06:48
A mellméret nem minden.
98. 3f3949edc4 (válaszként erre: 96. - Parisz20's)
2014. febr. 27. 13:23
sok pasas gerjed a kis mellű, vékony lányokra + hosszú távon úgyis a teljes csomag lesz a mérvadó :D, így szerintem sincs miért aggódni.
97. Parisz20's (válaszként erre: 96. - Parisz20's)
2014. febr. 27. 02:57
Ja és nem is hordok amúgy melltartot, csak ahova kell, blúz alá például.
96. Parisz20's (válaszként erre: 1. - Cseresznyevirág16)
2014. febr. 27. 02:55
Hát tudod a B-s kósár általában nagy - nem mindig, és még sovány, nem is vékony vagyok, de sportoltam az igaz. Bíbor, meg bogár zöld kabátokat hordok most, meg színes cipőket és bakancsokat, meg fekete legginset civilben, munkahelyen meg fekete kiskosztümőt, de nem vagyok egy szépség királynő de is így bármilyen pasit megkaphat az ember - most nem konkétan értem - hanem hogy nincs határ. Ja és nem fognak logni a melleim. Ha csak nem az ötödi gyerek után. :) Ja és így is megnéznek eleget mert napota "taposom" a pedált otthon és meg van az eredménye. Fenék, comb és mell - kettőre fókuszál max. ebből egy pasi, tehát hajrá! ;)
95. 3f3949edc4 (válaszként erre: 94. - 501b8238d1)
2014. febr. 20. 18:09

? :)

Ha ettől jól érzed magad?

94. 501b8238d1 (válaszként erre: 93. - 3f3949edc4)
2014. febr. 20. 02:25
Jól segítek neked pakman?Nehezítem a hoxázók kapcsolatteremtését,és tartását?JÓ vagyok.(Tőletek biztos kevesebb,de ennyike,vagyok)
2014. febr. 11. 19:17

A média mindig árút közvetít. Mindig, minden egyes korszakban, műfajban, társadalomban...


Olvastam anno egy nagyon jó cikket arról, hogy milyen időszakban éppen milyen cégek áltak pl a TV-sorozat producerei mögött... kik szabják meg, hogy kinek milyen képsorral mosák az agyát két reklámblokk között. Esküvőipar most, élelmiszeripar a 80as évek családsorozatai mögött? Mind1. A lényeg, hogy mutassanak egy életmódot, amiért meg akarod venni ahhoz az életmódhoz tartozó terméket. Agymosás. A média csak eladni akar; ha egy nő a tv indíttatására elmegy szilikonmellet csináltatni, akkor eladtak neki egy terméket. Ha mindezt hitelből, akkor máris eladtak neki kettőt. Ha a plasztikcsibék Diorban tolják, és a hősünk vásárol, akkor már eladtak 3at.


Kik vannak a női magazinokban / férfi magazinokban? A Vice-on (jutyúb) nagyon jól utánajártak pl. a napszemüvegeken keresztül, hogy mekkora szemfényvesztés az egész divatszakma :).

2014. febr. 11. 18:54
:-D
2014. febr. 11. 17:36

Olyan is meg nem is

Viszont az nincs szem előtt :D

2014. febr. 11. 17:21
Ez ugyan olyan nálatok mint pasiknál a farokméregetés, hogy kinek hosszabb. :-D
2014. febr. 11. 17:19

Tudom sajnos, nem irigylem a női sorsot.

De ez is olyan, hogy nem vagyunk egyformák.

Egy társnak többnek kéne lennie mint egy pár mell.

Mondjuk én még egy pasitól nem hallottam, hogy nem elég nagy a melle ezért nemkel. Akinek nem jók annak meg másrakel. Nem biztos, hogy ez egy hűdenagy veszteség.

2014. febr. 11. 14:34
Amit persze normál gondolkodású nő nem vesz fel, amit én is próbálok, de még elkerülni se lehet ezt a "terrort" a médiából...:)
2014. febr. 11. 14:32

Köszi Zotya, nyugodtan mondhatod durvábban, ha kell hogy észhez térjek :DD Am. persze nincsenek így kicentizve a dolgok, mikor valakivel találkozunk, mert így nem lehet..

ez az egész azért is vetődött fel, ahogy jól leírták az imént,hogy mindenhol ez folyik, hogy ez a lényeg, enélkül gáz van stb..folyton ez a mell téma, hogy csak ez kell a sok hülyének..már bocsi nyilván akinek nem inge ne....:)))

86. cicakaktusz (válaszként erre: 85. - C28612d577)
2014. febr. 11. 13:28
Most képzeld el, nemcsak a cicik kicsik, de még alacsony is vagyok, két gyerek után némi(!) hájacska is van a hasamon. És így olyan jó nekem! A média nincs rám olyan hatással, mint sok-sok nőre, de csak azért, mert nem hagyom! Még hogy legyen belőlem egy olyan nő, aki csak a plasztikára meg fogyókúrára tudjon gerjedni??
85. c28612d577 (válaszként erre: 83. - M0ncsa)
2014. febr. 11. 10:14

Elmondom neked másképpen.

Most ti is csak egy külsőt kerestek bennünk?

Ha nincs kockás hasam nem is kellek?

Ha lenne csak azért kellenék mert van?

A pasik ezt így fogják fel: Sorry ez vagyok Zotya styl fuck yeah! XD És ha nem tetszik amit látsz nem nézel ide barátom. :-D

Mindig másoknak akartam egész életemben megfelelni, de már csak magamnak akarok. És életemben nagyon hosszú idő után boldog vagyok. Ezt nektek is valahogy így kéne szerintem kezelnetek.

84. c28612d577 (válaszként erre: 83. - M0ncsa)
2014. febr. 11. 09:47
Hát na érted! :-D
83. M0ncsa (válaszként erre: 82. - C28612d577)
2014. febr. 11. 09:35

:D

Ezt szepen osszefoglaltad. Jot nevettem :)

82. c28612d577 (válaszként erre: 1. - Cseresznyevirág16)
2014. febr. 11. 09:27

Először is, szerintem el kéne már felejtenetek ezt a kis mell nagy mell dolgot.

Gondolom van pasi aki neked is tetszik a barátnődnek meg nem.

Ez nálunk ugyan így működik. Van aki kifejezetten szereti a kis tenyérnyi ciciket, van aki a szilikont és van aki a nagy tejcsárdát. Ez annyira változó.

Szerintem egy normális pasit nem fog érdekelni a melled nagysága. Ha meg az alapján választ akkor elég nagy szegénységi bizonyítvány.

Azt meg, hogy mennyire ítélnek meg a pasik nőiesnek azt nem a melled nagysága fogja meghatározni, hanem a gondolkodásmódod, és az élethez való hozzá állásod.

Ha elégedetlen vagy a külsőddel, változtassál magadon, ha neked tökéletes akkor meg nincs miről beszélni. Olyan pasit kell választanod, akinek szintén úgy leszel tökéletes ahogy vagy.

Most ezt meg megint nem tudom, hogy miért annyira fontos, hogy pár kiéhezett hiéna csorgassa rátok a nyálát az utcán, és gondolatban megk@rjon titeket. Biztos, hogy nem a szép lelked fogta meg. :-D

81. kimgus
2014. febr. 11. 09:23
Sajnos undorító gusztustalan világban élünk, ahol a média és a szépségipar irányít minket. És szinte legfontosabbak manapság a külsőségek és hogy milyen mekkora, milyen formás stb....ez van felszínes világban élünk
80. b118d09cea (válaszként erre: 79. - Cicakaktusz)
2014. febr. 11. 08:58
Teljesen igazad van.Puszi.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook