Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért van az, hogy a ducikat csak átvágják, vagy csak szexre kellenek? fórum

Miért van az, hogy a ducikat csak átvágják, vagy csak szexre kellenek? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2007. febr. 11. 02:02
Nem a ducikat, vagy a deszkákat vágják át, hanem elsősorban magukat, meg a NŐKET. Próbáltam mindkettőt: voltam duci is, vékony is: Feltettem a partneremnek a filozófikus kérdést: Melyik a fontosabb neki, a mellbőség, vagy a derékbőség. Az elsőt választotta. Csak ne lenne olyan nagy edzés a cipőm befűzése...
26. gpetra (válaszként erre: 25. - Kelebell)
2006. nov. 20. 13:54
Amit írsz, azzal egyetértek, de szerencsére nekem nincsen problémám, a fórumot sem én indítottam :) Boldog párkapcsolatban élek immáron 2 éve :)
2006. nov. 18. 15:51
gpetra! A ducikat ill. a duci lányokat inkább kihasználják,és nem átvágják. Azért tudják kihasználni,mert a kis "ducik" inkább maguknak akarnak bizonyitani,hogy ők is kellenek annak a fiunak ,akinek vékony barátnője van,igy alul maradnak.Ha ugy érzed az a fiu elhagy akivel lefeküdtél,ne bánkodj, a lefekvéssel várj addig ,amig biztos vagy a dolgodban, igy kevesebb csalódás fog érni.kelebell.
24. gpetra
2006. nov. 17. 21:03
Azt még hozzáteszem, hogy a legtöbbször 20 kilóval könnyebb koromban estem az arcomra...
23. gpetra
2006. nov. 17. 21:01
Szerintem nem a kilókon múlik, hogy átvágnak-e vagy sem. Én is nagyon sokszor éreztem, hogy kihasználnak, de így utólag végiggondolva be kell látnom, hogy a legtöbbször már előre tudtam, hogy átrázás lesz a vége. Hosszas keresgélés után megtaláltam a párom, szerelem volt első látásra, azóta is imádjuk egymást, és lehet, hogy emiattnem tűnnek olyan rettenetesnek ezek a régi átrázások:) Lehet, hogy közhely, de ahogy megtalálod a Társad, eszedbe sem jutnak majd ilyen gondolatok.
2006. nov. 17. 15:54
Szerintem ez nem alkattól függ!
21. Darien
2006. nov. 6. 12:04
Egy barátom szerint nem a kilókon múlik a dolog, hanem azon, hogy valaki áldozat akar-e lenni vagy sem. A ducik talán fokozottabban vágynak elismerésre, szeretetre, és ezt a vágyat használják ki mások. De engem ducin is, karcsúbban is kihasználtak / kihasználnak. A mostani párom gyönyörűnek tart, pedig még ingadozok a 44-42-méret között. Remélem, lesz ez még 40-es is. Volt viszont olyan fiú, aki simán ledagadtozott. Nyitott szívvel kell keresgélni, de sajnos nagyon nehéz megfelelő partnert találni.
2006. okt. 4. 20:58

Mit is jelent Neked az átvágás?


Én inkább azt mondanám, kihasználnak.S kiket lehet kihasználni? A csúpaszív embereket. Mert velem gyakran megtörténik. Miért, mert ilyen a természetem. Ezen nem egyszerű változtatni, s nem is akarok. Szeretek adni, s ilyenkor előfordul hogy olyan is kap aki nem érdemelte volna meg. De ilyenkor tovább kell menni s azokkal törödni akik megérdemlik. Csalódások mindig is érik az embert, kit több kit kevesebb.

Megtalálni azt aki olyannak fogad el amilyen vagy sok sok megaláztatás, csalódás árán lehet. De a hibákból mindig lehet tanulni, sőt kell is. S egyre erősebbek leszünk ezáltal. Változik a személyiségünk s észre sem vesszük, hogy ott lesz valaki mellettünk akinek így kellünk.


Ne add fel. Élni kell az életet. Mindig bele kell vágni valami újba. ez új ismeretségeket hoz s ki tudja pont ott lesz a nagy Ő is.


Ha ezek nagyon elcsépelt szavak voltak akkor Sorry, de így gondolkodom.

2006. okt. 4. 20:26

ahha


szerintem se van akinek mi kellük bizti vhol

18. 7130b15964 (válaszként erre: 17. - Juniperus)
2006. okt. 3. 18:12

Szerintem se a kilóktól függ (voltam 48, meg a duplája is).


Nekem igazából az öltözködési szokásaimat befolyásolja, na meg nem egyformán "vonulok" a strandon keresztül:)


És ami mostanság baromira bosszant, kifulladok már egy fél órás rohangálástól is.

17. nayloon (válaszként erre: 10. - 7130b15964)
2006. okt. 3. 18:02
A tapasztalat mindent magyaráz!!!!!!!!!!!!! :))
2006. okt. 3. 17:00

köszi a sok hozzászolást

azt hittem csak engem vágnak át mindig dehát majd csak jön vki aki nem

15. Icus (válaszként erre: 9. - Nayloon)
2006. okt. 3. 08:46
Nekem tetszik ahogy megfogalmaztad a véleményedet, valahogy hasonlóan érzek én is.
14. 991217
2006. okt. 3. 08:12
de túlságosan naívnak is titulálhatom magam-én ezzel magyaráznám a kérdésedet! Nem lehet hogy te is az vagy?
13. 991217
2006. okt. 3. 08:02
Szerintem a duciknak kevesebb az önbizalmuk(nekem pl.)és ha valaki gyengéden közeledik hozzám, abban azt látom hogy jóhiszeműen közeledik hozzám és látom benne azt hogy esetleg negatív irányban húzhat el a dolog, és esetlegesen csak kihasznál! ilyen szempontból hamarabb bedőlök a rosszakaróknak!
2006. okt. 3. 07:02

Szia Kedves!


Nem gondolom, hogy súly függvénye,ki kit csap be. A szex pedig egy csodálatos dolog. Sokan panaszkodnak hiánya miatt. Sokan nem is tudják, mi hiányzik nekik ateljes élethez!

11. cskata
2006. okt. 2. 23:36

nem hiszem, hogy a testsúlytól függ, hogy átvágnak-e vkit.. én mindig "egyszálbél" voltam, és mégis szívattak már meg az életem során.. ez bárkivel előfordulhat, és mindenki más tulajdonságára fogja. A duciknak talán erre a legkézenfekvőbb fogni - én a naívságomra szoktam..


A nagy igazság viszont ebben a pár sorban van szerintem:

"Ha csalódni fogsz az emberekben, kik szíved legszebb érzéseit bírják, ne ítéld el őket! Nem ők a hibásak, hanem Te, mert rosszul választottál!"

10. 7130b15964 (válaszként erre: 9. - Nayloon)
2006. okt. 2. 22:58
Nem vagy te elfogult?:))
2006. okt. 2. 22:36

Szerintem, a ducik sokkal toleránsabbak, türelmesebbek az emberekkel,sőt sokkal több szeretetet igényelnek és adnak is másoknak, így könnyebb őket befolyásolni, illetve "átvágni".

Az érző szívük a hiba!!!! Ami persze nem rossz, csak néha hátrányt jelent!!!!!

De még egy duci is megtalálja élete párját!!!!!!!!!!!!!!!!! :))

8. 2ab728965c (válaszként erre: 6. - 7130b15964)
2006. okt. 2. 21:59

Tökéletesen egyetértek Veled Tereza!


A ducikkal az a bibi, hogy eredendően kisebbségi komplexusuk van a túlsúlyuk miatt, és a legapróbb őket ért kellemetlenséget is ennek a számlájára írják. Pedig nagyon nem így van, mert akkor nem lenne depresziós vagy öngyilkos egy normál súlyú vagy sovi sem- nem gondoljátok?

Én például normál súlyú koromban is folyamatosan azt éreztem hogy átvernek, meg 30 kilóval késöbb se változott a helyzet...ez inkább alaptermészet és idegrenszeri érzékenység kérdése, nem pedig a plusz kilóké szerintem.

2006. okt. 2. 21:32
Nem csak a ducikat vágják át!!Sajnos..
2006. okt. 2. 20:54
Ez a vékonyakkal is megesik, legfeljebb ők nem fogják arra, hogy azért van, mert vékonyak...
2006. okt. 2. 20:27
Ez badarság...
2006. okt. 2. 20:26
Szerintem ez nem így van.
3. Ekka (válaszként erre: 2. - Kistehen)
2006. okt. 2. 19:41
Szerintem ez butaság!!!!
2006. okt. 2. 19:41
miért?
2006. okt. 2. 19:40
miért van az hogy a ducikat csak átvágják vagy csak sexre kellenek?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook