Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csak szexre kellenék neki? fórum

Csak szexre kellenék neki? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
102. Cucicsillag (válaszként erre: 99. - 688b6a4efe)
2013. nov. 29. 10:14

Idetevedtem :)

Varjuk a beszamolot, ha olvassa mas is, azert a tobbes sazm, ha nem ,akkor meg mindegy :)

2013. nov. 12. 04:12
vannak fefiak akiknek cask arra kell egy no.
2013. nov. 8. 15:01
Vannak új infók akit érdekel írjon rám privát üzenetben
2013. nov. 2. 23:07
Informálva tartalak :) Hetente vagy két hetente írok majd ide
98. Cucicsillag (válaszként erre: 97. - Cucicsillag)
2013. nov. 2. 22:49
Marmint a forumindito kapcsolatanak fejlemenyeire vonatkoztatva, bocsi :)
97. Cucicsillag (válaszként erre: 95. - 688b6a4efe)
2013. nov. 2. 22:48

Most nemszeretnek a biologiarol kis eloadast tartani, de ugye tudjuk... HA hosszu tavon tervezel azerta no es a ffi biologiaja nagyban elter.

Vannak kivetelek, igen. De M.o.sajnos statisztikailag nem all olyan huuu, de jo helyen,hgy pl a 60 feletti ffiak olyan huuude potensek lennenek...no,de ne is szaladjunk ennyire elore...

Azert merlegelj, HA hosszu tavra tervezel, ha nem,akkor hajra...

Orulnek,h idonkent megirnad mikent fejlodika romanc.

96. Cucicsillag (válaszként erre: 94. - Shanee)
2013. nov. 2. 22:43
Hja:)
95. 688b6a4efe (válaszként erre: 94. - Shanee)
2013. nov. 2. 22:32

Köszönöm szépen :)

Egyenlőre tényleg hanyagolom ezt az egészet vele aztán ha ő keres miután már nem leszek a betege akkor esetleg, de akkor is az alap hozzáállás az lesz hogy max barátként, mert tényleg sok az a 22 év :D

94. Shanee
2013. nov. 2. 22:16

Nézd, Aurora. Ahogy többek is mondták, csak magadra hallgass. És ha rossz döntést hozol? Mi van abban? Legfeljebb több lesz a tapasztalatod. de ha kihagyod, egész életedben azon fogsz gondolkozni, mi lett volna, ha....de egy dolog biztos: addig nem léphetsz semmit, és ő sem, amíg az orvosod. Van a Hippokrateszi eskü, amit le kellett tennünk, abban ugyan nincs benne konkrétan, hogy ne kezdj ki a betegeddel, de az íratlan szabályok és az írottak is erre köteleznek minket. Nem mondom, hogy nem lehet kapcsolat belőle, de ahhoz az kell, hogy ne legyél a betege. Mert ez tényleg az állásába kerülhet.

Nomeknek ffiként marha jó meglátásai vannak egyébként, le a kalappal előtte :)

Szerintem is gondold át, hogy mit akarsz, és annak fényében lépj. Vagy jobbra, vagy balra.

De én kiváncsi lennék a folytatásra :) És nem azért, mert negyvenes kiégett nő vagyok! :) Most lépek vissza az életbe egy elmúlt házasság után, és engem is most kezdenek nőnek nézni, és be kell valljam, szuper érzés.

Van egy mondás, lehet, hogy nem pontosan idézem, de a lényeg az, hogy az ember csak azt bánja meg élete végén, amit kihagyott az életéből.

Vagy te annyira intelligens leányzó (ez a kommentjeidből kiderül), hogy felelősségteljesen fogsz dönteni. Sok sikert!

2013. nov. 2. 20:44
5 hete járok hozzá és csak 2 hete (a beszélgetés óta) kezdett el úgy érdekelni mint férfi. Hiába szeretnék rá úgy tekinteni mint orvosra ott van az az apró késztetés, hogy megszeretném ismerni magát az embert aki a doktori cím mögött van.
92. Cucicsillag (válaszként erre: 91. - 688b6a4efe)
2013. nov. 2. 20:39

Miota tart ez a "dolog"? Marmint miota jarsz hozza es miota fogallkoztat maga a pasival valo kapcsolat...

Itt tenyleg akarmit mondhatunk ffi-no, hazas, egyedulallo, csalodott-boldog parkapcsolatban elo es a tobbi...szval, ugyis csakis tetod eldonteni, mit erzel/latsz bele ebbe az egeszbe.

Csak aztan, hogy is kovetjuk nyomon,mire jutottal...

Engem erdekelne, nem csupan statisztika, de megis.

2013. nov. 2. 20:15

Tudom hogy nem kell hasra esni előtte mert valszeg mással is udvarias de ez az egész olyan sz*r.


Konkrétan úgy érzem magam mint egy éhes oroszlán aki előtt az élet meglenget egy véres húscafatot aztán olyan helyre teszi ahol vagy nem érem el vagy pedig ha elérem akkor megsérülök.


Ez a "kösz a semmit" szindróma.

2013. nov. 2. 19:55

Az udvariasság alapjaihoz hozátartozik, hogy le- és felsegíti a kabátot, udvariasan köszön, kinyitja az ajtót elôtted, stb. Ez alap!

Lehet, ez neked új...

Néhány évvel ezelôtt összeállítottak az orvosok részére is egy illemkódexet.

Érdeklôdj csak utána, hogy mi van benne!

Az igaz, hogy a hozzád korban hasonló fiatalok az ilyen magatartásformát - legtöbben - még nem sajátították el. Nem kell hasra esni a doktor úr elôtt.

89. Cucicsillag (válaszként erre: 88. - Cucicsillag)
2013. nov. 2. 19:48
A szoismetlesert bocsi,kozben a gyerkocom is jatszana es igy nehez koncentralni :)
88. Cucicsillag (válaszként erre: 84. - 688b6a4efe)
2013. nov. 2. 19:45

En nagyon sajnalom, hgy eddig nem volt alkalmad olyan ffival talalkozni, aki fel -le segiti a kabatot. Persze, tudjuk, nem ezen mulnak a dolgok,de az emberlanyanak aze'jol esnek az ilyesfajta dolgok. Tudod, mint a tyuk a baromfiudvarban,aki rohangal es megkerdik tole, minek futsz a kakas elol..?

Haaat,csak azzze, hgy ne mondjak, budos k&va vagyok...

Szval, passz...

Mint irtak tobben, hgy ugyanannyi az esely,hgy egy. Ifjonc is atveri a fejedet, na igen, de egy idosebb manyus, plusz doki miert is koezeledik iiiiigy?! En nem vok gyanutlan, ezer bocs.

Ha a lanyom lennel, rabeszelnelek,hgy valts orvost ,az fix.

87. 10846c73f8 (válaszként erre: 84. - 688b6a4efe)
2013. nov. 2. 18:58

Amikor meghallgatod a sok jónak tűnő tanácsot, azt is szépen gondold át, kinek a tollából származik.


Nem mondok el azzal nagy újdonságot a helyről, mikor kimondom a nyilvánvalót. Az itt lévő nők nagy része vagy szexuálisan kiégett, vagy szexuálisan kielégítetlen.

Ehhez társul, hogy jó részük még lelkileg sérült is esetenként. Persze, mint ahogy mindig is, tisztelet a kivételnek.


Innentől aztán el lehet gondolkodni azon, hogy egy akár még "boldog" házasságban élő, de szexuális fantáziáját ki nem élt nő milyen tanácsokat fog ilyenkor adni. Vagy egy olyan, aki teljesen kiábrándult már a férfiakból, annyiszor sétált esetleg rossz emberek karjaiba.


Rám sem kell hallgatnod értelemszerűen férfiként, mert biztos azért mondok ilyeneket, mert potenciális konkurenciaként tekintek egy 40 éves doktorra, aki el akar tőlem venni egy 18 éves lányt, akivel soha a büdös életben nem találkoztam és jó eséllyel nem is fogok.


Én a te helyedben, ha másra nem is, de annak a hölgynek a beírására hagyatkoznék, aki az eü-ben dolgozott és leírta a személyes tapasztalatait a témában.

86. michelle.r (válaszként erre: 84. - 688b6a4efe)
2013. nov. 2. 18:46

Nyugi, itt az veri a biztosítékot sokaknál, hogy a pasi az orvosod, idősebb, ráadásul még jó pasi is. Tehát nyilván csak meg akar dönteni.


Ha a fickó az évfolyamtársad lenne, semmivel sem lenne kevesebb az esély, hogy nem veri át a fejed.


Hallgass a megérzéseidre, nem te hülye gyerek, ez a hozzászólásaidból látszik. El kell követned a saját hibáidat, meg kell tanulnod felismerni, hogy mikor tévedsz, különben 40 évesen is fórumozhatsz.


Szerinted ki a manó lát bele ebbe a konkrét helyzetbe? Mindenki a saját hitrendszerén, tapasztalatain keresztül szűri azt, amit mond. Akinek több a rossz tapasztalata, az negatív, akinek kevés, az sokkal nyitottabban áll a kérdéshez.


Szerinted ki fogja vállalni a felelősséget, ha rossz tanácsot ad, amit te be is tartasz? Hallgasd meg, ki mit mond, te mindig úgy dönts, ahogy te helyesnek érzed.

85. Krisz42 (válaszként erre: 84. - 688b6a4efe)
2013. nov. 2. 18:45
Nêzd,ha ffitaktika,akkor is êlvezheted,mert manapság egyre kevesebb az ilyen ffi.Ne úgy fogd fel,h ez lesz életed szerelme,sőt,ha nem te pedâlozol egy ffi utân,akkor ők szokták törni magukat utânad,mert nehogy már te ne legyêl elvarázsolva tőle.Vedd természetesnek ezeket a dolgokat,azt kiderül,h mi lesz belőle.De ne akarj rögtón a felesége lenni:))
2013. nov. 2. 18:37

Aludtam erre az egészre egyet és most még jobban össze lettem zavarodva, mint mielőtt feltettem a kérdést.


Mert a pro álláspontokból kevés volt, de volt bennük sok igazság


A kontra álláspontokból pedig sokkal több volt és némelyikben volt igazság némelyik meg kicsit sántított.


Barátaim azt mondják, hogy hallgassak a megérzéseimre, de azt meg nem akarom, mert mi van ha rosszul döntök?


A legrosszabb az egészben, hogy biztosra csak azt tudom, hogy ő éreztette velem életemben először hogy észre tudnak venni a férfiak. Ugyanis tudom, hogy ez elég gyerekes meg kislányos dolog, de az nagyon jó érzés volt amikor pl. először felsegítette rám a kabátom kötözés után. Vagy amikor rendelőn kívül beszélgettünk és megdicsérte a hajamat meg a mosolyomat, amit még soha senki nem tett meg. És mivel soha nem mondtak nekem ilyeneket ezért alapjáraton szimpatikus lett, de Nomek és még mások szerint ez férfi taktika.


Mindjárt falnak megyek -.-"

2013. nov. 2. 18:06
Itt sztem alapbol az lehet a baj, hgy egy 18 eves leanyzo mast lat bele egy ilyen kis viszonyba. Esetlegesen elkepzeli, hgy majd O lesz a kivalasztott es a doktorur belezug,mint vaklo a godorbe... Ha nem igy lenne es csak egy kalandot lat benne a forumindito, talan meguszhatja serulesek, fajdalom nelkul, de en ezt ketlem.
82. 10846c73f8 (válaszként erre: 81. - Krisz42)
2013. nov. 2. 17:45

Te kisarkítottad az ő helyzetét a saját személyes vágyaidra. Többek közt én magam is elmondtam neki, hogy le akar feküdni tegye csak. De hozzátettem azt is, mély érzelmeket ne képzeljen bele, mert itt kezdődne a probléma. Ő maga is elmondta, hogy ő érzelmi alapon közelítené meg a kérdést és erre hívták fel a figyelmét, hogy ezt pont ne tegye.


Szóval jó lenne a személyes vágyalmaiddal átszőtt okoskodást kihagyni, amikor egy saját elmondása szerint is tapasztalatlan fiatal lányt akarnál egy 40 éves etikátlan és gátlastalan alak karjaiba űzni azért, hogy te valahol kiélvezd fejben a helyzetét.


Neked ez kell ennyi idősen, akkor valósítsd meg önmagad és ne másokban éld ki, amit te szeretnél igazából.

81. Krisz42 (válaszként erre: 80. - Michelle.r)
2013. nov. 2. 17:30

Lehet,h jobban is jársz,ha egy tapasztalt ffival leszel,azért általában többet tudnak nyújtani:)

Egyébként én sem értem,h miét kislányoznak,sajnálnak le sokan.Miét baj,ha csak szeretkezni akar veled?Vagy még mindig a középkorban élünk és te csak egy kihasznált lâny lehetsz?Te is élvezheted,ennyi.

80. michelle.r (válaszként erre: 73. - 688b6a4efe)
2013. nov. 2. 14:15

Olvass csak bele a párkapcsolatos, anyósos, szakítós topikokba és rájössz, hogy tök mindegy, ki hány éves, bárki tud gyerekesen viselkedni ;)


Ne hallgass senkire, csak a saját megérzéseidre. Attól, hogy másoknak nem sikerült, neked még sikerülhet.


18 éves vagy, mi történhet? Kell egy-két fickó, egy-két kapcsolat, hogy szerelmes légy, hogy csalódj, jó lesznek mérföldkőnek :).


Ha azt állítja, nem nős, ne fogd vissza magad, egy 18-20 éves éppúgy megszívathat. Ő legalább férfias, stílusos, sármos. Most csinálj hülyeségeket, ne 40 évesen :)

2013. nov. 2. 06:28
irjal a moderatornak es torli oket
2013. nov. 2. 06:28

Miert lenne idejemult szabaly???

Ha megis kialakul kapcsolat kozottuk, iranyitsa at masik orvoshoz es kesz!

Ezt a jog pl. elfogultsagnak hivja...

Es ezt evszazadokon (ezredeken at) be is tartottak-tartattak. Aki nem, repult elobb vagy utobb!

Igenis vannak - legyenek is - kobevesett szabalyok!

Aki vet ellene, nincs helye ilyen teruleten!

Ugy tunik, az ugyfelek ezt mar kevesbe tudjak, es ok magyaraznak tobbet bele egy bizonyos, nemlevo helyzetbe. Foleg a nok!!

2013. nov. 2. 00:07

Pedig láthatnál benne kivetnivalót, hisz ez etikátlan és pont emiatt, amibe te is belesétáltál.


Az orvos - beteg közt, akarva akaratlanul is kialakul egy bensőséges viszony, ami egyoldalúan kiszolgáltatja a beteget az orvosa felé. Ezért is tiltják, tiltott, kerülendő, megvetett és esetenként a praxisa elvesztésével is járhat.


Egy kiszolgáltatott helyzetben lévő személy helyzetével él vissza, akinek muszáj közel engednie magához az orvosát, hogy az segíteni tudjon rajta. Segíteni ... rajta ... nem magán ... és nem a saját vágyai kiélésében.


Az eskü, amit tesznek is erről szól, a szolgálatról és az önfeladásról, hogy a saját érdekeiket képesek alárendelni másokért. Ha a saját érdekeit és vágyait helyezi a gyógyítás elé, egyrészről szakmát téveszett, másrészről az esküjét megszegte.


A földön fekvő emberbe nem rúgunk bele, amit a gyóntató pappnak/ügyvédünknek elmondunk az nem juthat más fülébe ... és a betegünkkel nem bújunk ágyba.


Ezek mögött a dolgok mögött jól megfogható logika is van, nem pedig idejét múlt megszokás. Mindegyiket büntetik, és aki ezeket nem tartja tiszteletben, azokat kirekeszti az a társadalmi réteg, amihez korábban ők maguk is tartoztak. Erre ők korábban fel is esküdtek. Az esküjüket megszegték. Jellemtelen embernek minősülnek innentől, akiknek nem jár a tisztelet és nem lehet rájuk felelősségteljes emberként tekinteni.

2013. nov. 1. 23:17
Engem érdekel:)
75. 10846c73f8 (válaszként erre: 73. - 688b6a4efe)
2013. nov. 1. 23:01
Férfiként értelemszerűen nem rajongok a szappanoperákért, de a hölgyeket biztos érdekelni fogja, hogy alakul a l'amour :)
2013. nov. 1. 22:57

Köszönöm :) Való igaz nincs olyan sok élettapasztalatom, mint sokatoknak itt, bár nem tudom, hogy ki hány éves.


Gyerekként viselkedek, mert nem tudom hogy kezelni a párkapcsolati ügyeket ugyanis 1 db "kapcsolatom" volt. Továbbá ez az ügy azért más, mert férfi ember az érdeklődés ilyen formáját még soha nem mutatta felém.


Amúgy szeretnétek ha rendszeresen informálva tartanálak benneteket ebben a témában? Érdekel a dolog? Csak azért kérdem, mert most írt SMS-t.

73. 10846c73f8 (válaszként erre: 72. - 3b1a5ec920)
2013. nov. 1. 22:47

... és főleg hogy utáltuk, hogy ha az "idősebbek" okoskodtak :D


Majd mi megmutatjuk :D Meg hát ... hajaj :D


Ezért is valószínű, hogy pont az ellenkező hatást fogjuk kiváltani belőle is :D

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook