Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért van az, hogy a ducikat csak átvágják, vagy csak szexre kellenek? fórum

Miért van az, hogy a ducikat csak átvágják, vagy csak szexre kellenek? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
177. cukilany (válaszként erre: 169. - 4726e582cf)
2007. jún. 14. 14:25
Az igen! Én nem is értem, az agykontroll, mint minden ehhez hasnló saját magunknak kell segítsené nem pedig pasit fogjunk vele. Ez milyen má? Barátnőm télleg azért ment, mert már nagyon le volt pusztulva, és azóta virul. De csak akkor látom megnyilvánulni, mint amikor pl káromkodna egyet dühébe, de azonnal helyette olyanokat kezd mondagatni, mint "Hogy kisebb lenne a fenekem" vagy hasonlókat. Ez annyira vicces igazából, hogy tényleg pozitív energiával kezdünk nevetni a dolgokat, ahelyett, hogy tovább idegeskednénk. Vagy most elhatározta, hogy mindenképp lefogy, és másképp nem is történhet, addig meg csak azt mondogatta, hogy ő úgysem tudna lefogyni. Szal neki nagyon jót tett.
2007. jún. 14. 14:24

Bcicus és Cukilány!


Felesleges marakodni, nem értünk egyet, ennyi. Mindhárman máshogy gondolkodunk, más szempontokat nézünk, ennyi.

Vélemény/nézeteltérés, nem kell kattogni rajta szerintem.

175. 4726e582cf (válaszként erre: 171. - Helenhadsell)
2007. jún. 14. 14:23

Nekem is úgy tűnik, hogy az agykontroll alapjait megismerik és azt gondolják, hogy már mindent lehet.

Sem a reiki sem az agykontroll nincs alátámasztva kézzelfogható dolgokkal, így lehet mindkettő humbug is akár (bár tudjuk reikis vagyok :), de mégis így gondolom). Persze a reiki egy csomó dologra jó, pl. fejfájást bogyó nélkül elmulasztok, menstruációs görcsöt még csak hírből sem ismerem reiki óta és még lehet sorolni, tehát nem az orvost helyettesíti, csak esetleg kevesebb mesterséges bogyót kell az embernek magába tömnie :)

174. 4726e582cf (válaszként erre: 172. - Cukilany)
2007. jún. 14. 14:21

Nekem annyit mondott az orvos, hogy akkor ne méricskézzünk, látja, hogy fogytam. Ez a lényeg, majd megy még lejjebb és örüljek, hogy 96 kilósan 86-nak se nézek ki :).


Testzsírt egy ketyerével mért, amit nyomni kellett ujjal. De nem emlékszem a számokra, csak hümmögött és mondta lesz jobb. :)

173. Bcicus (válaszként erre: 165. - Cukilany)
2007. jún. 14. 14:20
Hát arra ahogy te kifacsarod a mondataimat és szándékosan félreértelmezed már nem tudok mit mondani.
172. cukilany (válaszként erre: 168. - 4726e582cf)
2007. jún. 14. 14:16

Sportolóknak másképp számoljak a BMI-t, ott picit másképp van a képlet épp az izomzat miatt. Sőt nem is annyira BMI-t, mint inkább a testzsír%-ot nézik, az pontosabb képet ad.


Oh, most már nem húzom fel magam, amióta lehülyézett, azzal saját magát minősítette!

171. helenhadsell (válaszként erre: 169. - 4726e582cf)
2007. jún. 14. 14:02
Sok mindenben igazad van. Sajnos az agykontroll egy tulméretezett business lett. én nem adnék igazolvanyt X szint alatti végzettségueknek, mert hulyék hozza. Kell egy kis agyvelo is , nem csak az abrakadabra.
170. helenhadsell (válaszként erre: 165. - Cukilany)
2007. jún. 14. 14:00

Ne huzd fel magad. Egy olyan ember, aki azért fizet sztk-t hogy az orvosok majd meggyogyitjak ha belebetegszik a 100 kilojaba, nem is érdemel valaszt. Majd torodik vele aki gurigatja par év mulva.

Nekem mostmar normal a BMI-m, nagyon boldog vagyok. Nem volt jo logo hassal, pihipuhi combbal, ami minden lépésnél plottyant egyet.

Bcicuska a BMI-t okos emberek talaltak ki. Nem olyanok akik "értenek az orvoslashoz egy kicsit" mint te. Orulj neki, hogy talaltal olyan palit akinek az elozo csaja 130 kilo volt. Amellett te pillango vagy.

169. 4726e582cf (válaszként erre: 167. - Helenhadsell)
2007. jún. 14. 13:59

Persze értem én, csak kfinomultabbak az érzékelőim (vagy hogy fogalmazzak), megérzem az energiákat hideg, meleg formában (meleg a pozitív).


Nos mikor egész nap arról dumált nekem a lányzó, hogy hogy fogja a pasit programozni, akit akar, és utána majdnem megfagytam a éjjel nyár közepén a szobában, amiben voltam, ő a másikban, akkor nem éppen arra gondoltam, hogy elromlott a hőmérőm. Lehet pozitív energiát küldött, csak rosszul címezte vagy valami ilyen. Mélységesen felháborodtam, hogy hogy jön egyáltalán ehhez.

Természetesen másnap meg volt döbbenve, hogy valamit nem akartam és azonnal én voltam a gonosz, holott csak védekeztem, ennyi.


Aztán reikin találkoztam egy csajjal, egész végig pikirtkedett, karbatett kézzel, lábbal, fancsali fejjel ült ott (nem is értettem miért jött), ő is agykontrollos volt. Semmi pozitív nem jött belőle, természetesen ő nem érzett semmit sem egész idő alatt. És végig az oktatónkat avagy mesterünket akarta meggyőzni, az agykontroll mennyivel jobb dolog, mint a reiki. Szóval nem sok szimpatikus embert találtam az agykontrollosok között (tisztelet a kivételnek persze, de többnyire negatívan hatottak rám)

168. 4726e582cf (válaszként erre: 162. - Cukilany)
2007. jún. 14. 13:53

Valóban lehet orvosilag kórosan elhízott BMI szerint a 30-as. DE! Normál izomzatú emberre van kitalálva a BMI. Aki sportolt, annak magasabb a BMI értéke, nézzünk engem, nem mondanád meg az ilyen lett képemről, hogy 96 kg vagyok, az orvos sem hitte el, mert a BMI szerint 30 fölött voltam akkor is. Legalább 3× zavart a mérlegre, a végén már bugyi-trikóra vetkőztetett, majd vissza és át egy másik rendelőbe, mert nem hitte el, hogy 96 kg vagyok, azaz azt nem, hogy olyan sok.

Aztán, mivel elfelejtettem mondani, hogy sportoltam hosszú éveken át verseny szerűen (nagydarabnak is, azaz akkor sem voltam vékony). Akkor megnyugodott, hogy akkor ok, akkor elhiszi, hogy ekkora vagyok és akkor nem igaz rám a BMI érték, amit kiadnak a számok. Tehát az izomzat jóval nehezebb a hájnál, ezért lehet az, hogy én 75 kg-osan a 166 cm magasságomhoz átlagos némi felesleggel ami max 5 kg. Tehát kicsit csalóka a BMI.

167. helenhadsell (válaszként erre: 166. - 4726e582cf)
2007. jún. 14. 13:51

Az agykontroll is csak pozitiv energiat kuld. Nem akarlak meggyozni, a reiki is nagyon klassz dolog.

Sajnos néhany buta ember elment agykontrollra, hulyeségeket beszélnek, nem aszerint élnek, és az embereknek ellenszenves lesz a sok csodatevo agykontrollos. Ebben igazad van.

166. 4726e582cf (válaszként erre: 160. - Cukilany)
2007. jún. 14. 13:47
Elméletileg igen, szabályait nézve is csak saját magunkat programozhatjuk, de van aki eltér ettől, ezért mondom, hogy nekem kimondottan ellenszenves az agykontroll, inkább ezerszer a reiki, avval ártani nem lehet, mivel egy alap pozitív energiával senkinek nem lehet ártani :)
165. cukilany (válaszként erre: 164. - Bcicus)
2007. jún. 14. 13:30

"Bocsi, de te tényleg hülye vagy. "


Köszi a bókot... Még szerencse hogy olyan okos ember van köztünk mint amilyen te vagy! Tanulnom kéne tőled! hogyan hülyézzük le egy ismeretlen embert... grat az eszedhez! ügyi vagy!

164. Bcicus (válaszként erre: 162. - Cukilany)
2007. jún. 14. 13:21

Érdekes én voltam 90 és 100 kilósan is orvosnál és soha egyik sem akart semmit felírni, pontosabban csak a megfázásomra max.

És még azt sem mondták, hogy fohyjak le.

nem mondom, hogy a legtöbb embernek ez az ideális súly.

A BMI-t normális orvosok nem nézik mert van eszük és hát azért valemennyire értek az orvosláshoz, ha nem is orvos a végzettségem.

163. Bcicus (válaszként erre: 161. - Cukilany)
2007. jún. 14. 13:19

Bocsi, de te tényleg hülye vagy.

Én nem mondtam, hogy mindenki legyen 100 kiló, egyébként én még egy dokival sem találkoztam aki használta volna, pedig volt párhoz szerencsém már.

Egyébként meg saját magaddal mondassz elent. Mert látod, nekem sem jó a BMI-d, mert ami abba még normális neked sok.

Ezek teljesen egyedi dolgok. Ezért nem jó a BMI.

Mert van olyan mondjuk 165 cm-es emberke, aki 58 kilósan is már ducinak néz ki, és van amelyik 72-73 kilósan néz ki normál alkatúnak.

162. cukilany (válaszként erre: 157. - Bcicus)
2007. jún. 14. 13:17

Nézzél és olvassál utána mielőtt olyan dolgokat állítasz, melyekhez legkisebb mértékben sem értesz hozzá és egy nagy f...ság. 30 BMI felett orvosilag kórosan elhízott kategória, mely felett már orvos gyógyszert ír fel, mert káros az egészségre. Nem hasra ütve kitalálta valaki!


De ne is mondd, tudom! Te még akkor is gebe voltál, ugyan mit tudnak az orvosok...

161. cukilany (válaszként erre: 157. - Bcicus)
2007. jún. 14. 13:12

Igazad van! BMI egy használhatatlan vmi, az hogy az orvosok is azt használják, azt kit érdekel! Neked van mindneben igazad. Áááá, picit kezdem felhúzni magam ezen, ezért abba is hagyom. Tudod hogy néznék ki én 25-ös BMI-vel (normál felső határa), az 80 kg nekem, 76 kg-osan nem tudtam tükörbe nézni már! De:


LEGYEN MINDENKI 100 KG, MERT BMI EGY NAGY BAROMSÁG! BCICUS MEGMONDTA, Ő MÁR CSAK TUDJA.


Na sziasztok!

160. cukilany (válaszként erre: 156. - 4726e582cf)
2007. jún. 14. 12:51

Jaj, dehogyis! Szerencsére ezek már annyira leperegnek rólam. Önbizalmam az van rendesen azért, május 27-én meg annyira meg lett erősítve, hogy nincs is olyan ember, aki ebben bármiféle kárt tudna tenni.


Az agykontroll az nem a saját magunk programozásával foglalkozik elméletileg? abszolut nem vagyok járatos ebben.

2007. jún. 14. 12:41

szerintem nincs különbség a duci, és nem duci átvágása között!

az meg hogy csak szexre? ezt bárki akivel ezt megtették, írhatná!

butuskák mindíg vannak, és mindíg van olyan ember, aki a legokossabb másik embert is átveri!

158. Bcicus (válaszként erre: 149. - Helenhadsell)
2007. jún. 14. 12:28

Nem kimondott fogyózom, csak most nyár van és sokm a gyümölcs ilyenkor azt eszem és le megy párkiló. De pl tegnap is tejszínhabos gyümölcs levest ettem ebédre, vacsorára meg palacsintát, tehát nem mondanám, hogy fogyózom, csak nyári időszámítás van. Hozzá tesezm bármikor le tudnék fogyni egy fél év alatt 30-40 kilót, ha akarnám, egyszer már megtettem és nem egy nagy dolog, de így sokkal jobban érzem magam ÉN bőrömben.

Hát nekem mióta ekkora vagyok senki egy rossz szót nem szólt az ágyban nyujtott teljesítményemért, sőt. Mikor vékony voltam viszont kaptam rendesen, mivel kedvem se volt hozzá.

157. Bcicus (válaszként erre: 150. - Helenhadsell)
2007. jún. 14. 12:25

A BMI egy akkor azért nagyon messz áll ám a valóságtól.

Nekem állítólag akkor normális aszerint a súlyom mikor ki áll még a csípő csontom is, holott szerintem nem. És ez nem kitaláció, mert voltam annyi kiló, és mindenki azt mondta, hogy iszonyat girhes vagyok és pár kilót szedjek fel, holott a BMi szerint épp a normál súly felsőhatáránál voltam.

egy 87 kilós ember mé messze nem kórosal elhízott, hanem jobb esetben kellemesen telt kategória.

156. 4726e582cf (válaszként erre: 154. - Cukilany)
2007. jún. 14. 12:22

Látod, ott is a kövérség (bár az álítólagos, nem valós, mint az enyém) volt a gond. Szemét alakok!!!!

Nevetni szoktam, meg mindenki úgy gondolja az önbizalmammal nincs gond, jah nincs is alapból, de vannak ezek a tüskék, amik ha előjönnek, akkor bizony babrálnak rendesen. Mostanában ritkán megyek emberek közé, így lekrülöm a megvető pillantásokat, így nem molesztál kicsit sem, bár elég tükörbe néznem...


Nem szívlelem az agykontrollt! Mióta babrálni akart valaki vele, de ráfázott, mert reikis vagyok, így nem tudott engem programozni, ezért besértődött. Úgy kell neki, ne akarja rámkényszeríteni az akaratát, amúgy is ellentétes az angykontroll szabályaival.


Az igen dinka volt, aki azt mondta, hogy el vagy hízva, szerintem vékony vagy, ahogy megnéztelek a képeken. Gondolom az önbizalmadnak nem tett jót:(((

155. Bcicus (válaszként erre: 148. - Cukilany)
2007. jún. 14. 12:22

Te nagyon el vagy tévedve. Én ezeknek a nagy részét soha nem mondtam.

Én azt mondtam, hogy nem kéne azért leléznde valakit, mert kövér és eszik.

Meg azt is mondtam, hogyha kövéren jó érzi magát valaki, akkor miért kell fogyással baszogatni? Ha neki úgy jó, akkor legyen úgy.

Én nem mondtam azt sem soha, hogy 130 kiló jobb mint 80, csak azt, hogy azzal még tökéletes életet lehet élni. Szülhet az ember stb.

Ha valaki szarul érzi magát a bőrében fogyjon, vagy ha vékonynak érzi magát akkor hízzon, de más embereknek ehhez semmi köze és a legtöbb ember nem nézi azt, hogyha egy kövér eszik, hanem magasról leszarja.

A mai világban az emberek egyáltalán nem figyelnek egymásra, ha valaki mellett egy ember össze esik az utcán még arra sem figyel, nem hogy arra hogy ki mit eszik.

Én nem mondtam senkinek, hogy legyen kövér, én azt mondtam remekül érzem magam a bőrömben. Most pár kilót le fogok adni, mert nyár van és ilyenkor általában fogyok, mivel nagyon szeretem a gyümölcsöket, főleg a görögdinnyét, amelett meg nehéz nem fogyni.

A dohányzás is olyan dolog, hogy ha valaki nem akar akkor ne szokjon le, bár arról tény, hogy egészségtelen mivel lerakódik a tüdőben, de ha az illetőt nem érdekli, akkor csinálja, csak ne úgy, hogy mások is beszívják a füstöt. Mert attól, hogy én 100 kiló vagyok még neked semmi bajod nem lesz, viszont ha veled egy irodában dolgozom és elszívok napi 2 doboz cigit attól már ige.

Én nem mondta soha olyat, hogy a kövérek jobbak az ágyban (biztos az én hozzászólásaimat olvastad?) én azt írtam, hogy nekem sokkal jobb a szex mint soványan, mert ahogy akkor iszonyatos fájdalmat okozott magamról írtam és nem általánosságban,de sebaj.

Azt meg pláne nem mondtam, hogy mindenki legyen az, csak azt, hogy AKI ÍGY ÉRZI JÓL MAGÁT ARRA NE KÉNYSZERÍTSÉK RÁ, A MAI DIVAT MIATT, HOGY CSAK AKKOR LESZ NŐ, HA LEFOGY.

154. cukilany (válaszként erre: 153. - 4726e582cf)
2007. jún. 14. 12:07

Én a barátnőmbe próbálok már hetek óta önbizalmat önteni, otthagyta a pasija 7 év után, mert állítólag kövér volt (172 cm 72 kiló), azóta ő is úgy látja mindennek az az oka, hogy kövér. Na mindegy! Ő már a végső elkeseredésben elment ilyen agykontroll izére, és neki egy csomót segített, plusz elment kineziológushoz, állítólag az is segít, de a lényeg, hogy már látom nevetni amióta ezekre jár, nem biztos, hogy rossz.


Képzeljétek, tegnap azt mondta nekem valaki (állítólag ő vezette be M.o.-n a vércsoport diétát), hogy el vagyok hízva. Majdnem elküldtem melegebb tájakra a pasit...

153. 4726e582cf (válaszként erre: 152. - Helenhadsell)
2007. jún. 14. 11:53

Értem, én nem nézek tükörbe... utálom azt ami visszanéz :SSSS, és főként, ahogy kinéz blöe.


Az önbecsülés felépülése meg igazán nem egyik napról a másikra megy, kűzdünk az önbizalmam helyreállításán a párommal, de ettől még nem múlnak el a randa gondolataim, és az emlékek, mikor megaláztak, és az emberi arcok (amit álítólag bebeszélek, szerintem meg nem), akiket látok az utcán ahogy rámnéznek.


Nem agykontroll, attól feláll a hátamon a szőr :), reikizem :).

152. helenhadsell (válaszként erre: 151. - 4726e582cf)
2007. jún. 14. 11:39

Nem akarom elfogadni magam kovéren . NEM!

De igenis belenézek a tükorbe, és elfogadom, amit látok. Fuj. Ronda kovér vagyok. Le kell fogynom. Nekem ez az elfogadás :-)

Nem akarom megmagyarázni másnak, hogy én repkedek az ágyban, frissen, üdén, csuda figurákat csinálok, mikozben gurulok a hasamon, melegem van, alig kapok levegot, és ugy érzem, ha még 1-el, csak 1-el feljebb megy a pulzusom, ott maradok. Na az aztán az élvezet! :-)

Olvastam hogy agykontrollozol, az nekem sajna nem segitett. Pedig a Domján sokkal szimpatikusabb, mint a Norbi.

151. 4726e582cf (válaszként erre: 149. - Helenhadsell)
2007. jún. 14. 11:23

Köszi, én csak azon akadtam fenn, hogy "fogadd el magad", ha elfogadom, akkor eszem ágában sincs fogyózni, nem? (ezt most nem Bcicius ellen mondom, csak a saját elképzelésem).


Tehát, ha fogyizok, majd elfogadom magam, ha lefogytam, amekkorára szeretnék, addig fix, hogy nem. Aki meg volt 120 kg, az pontosan tudja, hogy az agy jóval később "fogy le", mint a szervezet. 93 kilósan is 120-nak érzem magam... szóval idő kérdése.


Szex 120 kilósan... kösz nem, örültem, hogy levegőt tudtam megerőltetés nélkül venni, nemhogy szexelni...

150. helenhadsell (válaszként erre: 134. - Bcicus)
2007. jún. 14. 11:22

Te kicsit el vagy tévedve, mi a koros elhizás. 150 kilo felett???

30 -as BMI felett már komoly gond van. Tudod az mennyi? Egy 170 centis nonél 87 kilo. Az már 30 feletti BMI.

149. helenhadsell (válaszként erre: 148. - Cukilany)
2007. jún. 14. 11:15

Alex! Kb ugyanezt irtam volna én is. Nem itélkezunk, nem nézunk le senkit. De ne lengessunk zászlot a kovérség mellett. Egyébként megnéztem bcicus naploját, o is fogyokurázik. Na most akkor hogy is van ez? Ha nem tudok lefogyni akkor megforditom a mércét? én maradok az okos a tobbi meg szerencsétlen frigid vékony? Fawkesgirl-nek van igaza. Kuzd a kilok ellen, látja onmagát.

Milyen borzalmas az ágyban kovéren , az ember meg sem tud mozdulni... Tudom én is milyen érzés az. Csak bcicus fickándozo hableány.

148. cukilany (válaszként erre: 131. - D7055b3f1c)
2007. jún. 14. 10:52

Picit olvasd vissza a fórumot, hátha változi a véleményed! Én voltam az aki pont a duci lányok egyenlőségét próbáltam hangoztatni, hogy total ugyanolyan emberek, mert hát mitől lenne más, mert több rajta a súly és ezen a ponton még egyet is értettünk Bcicussal. Ám a dolog egy ponton átment abba, hogy igenis azt hirdette, milyen jó a 130 kiló, aki annyi az ne is akarjon lefogyni. Sőt, sehol egy szóval nem mondtam, hogy fogyjon le, mert egyértelmű, hogy így érzi jól magát, de aki nem és sztem abból jóval több van itt, ha jól láttam pl Te is, akkor az tegye ellenne, mert az az egészségesebb és sztem az a vita, hogy 80 vagy 130 kilós ember az egészségesebb meg teljesen felesleges, mert egy olyan orvost vagy szakértőt nem találtok, aki azt állítana, hogy 130 a jobb.


Hogy lenézem! Nem, tévedsz! Egyszerűen nem értem, nem fér a fejembe, hogy amikor valakin látszik, hogy zavarja a feleslege, mert levegőt sem kap, liheg és minden baja van, de teletömi a kosarát édességgel. És hidd el, nem mutatom ki még ezt sem, sőt, most inkább más miatt fogsz elítélni, de ha az a lány naponta 5-ször jönne be az édességért, akkor 5ször ajtót nyitnék neki, mert minden egyes csokin keresek pénzt, sőt majdnem mindegyikkel tök jól elbeszélgetünk, elnevetgélünk és a többségük ISZONYAT JÓFEJ CSAJ, imádom, de attól függetlenül akkor sem értem. És igen jól mondtad! Mivel én sosem voltam ebben a helyzetben, ezért sosem fogom megérteni ezeket a lányokat, de soha nem is fogom lenézni emiatt.


Én azt tartom felháborítónak amikor valaki, aki ennyire felhízlalta magát, ami önmagában azért nem lenne baj, mert igazából ki nem sz... le hogy mekkora, ha így jó neki, azt hirdeti milyen tök jó és egészséges az kövérség! Na ez a felháborító.

A dohányzással is ez van persze, de azt nyilván elítélnénk, ha lenne egy ember aki azt hirdetné, hogy ha ő dohányzik és neki jó akkor más se szokjon le róla, ha így jól érzi magát, sőt nem is egészségtelen, ha most jó neki, persze hogy 10 év múlva mi lesz, az mindegy, a lényeg hogy most jó!


Nekem mindegy ki hány kiló, tényleg, mindenki úgy tegye tönkre magát ahogy akarja! Azért írtam ebbe a fórumba eredetileg, mert nem hiszem, hogy csak a ducikat vágják át és kihasználják. Aztán sikerült megértenem, hogy ezeket a nőket, lányokat egyszerübb kihasználni, mert ki vannak éhezve a szeretetre és sokkal sérülékenyebbek. De mivel találom szembe magam, egy elhízott lánnyal, aki azt hirdeti KÖVÉRSÉG az egészséges, és mindenki aki teheti legyen az, sőt milyen jó a sex, igazából semmi összefüggés nincs a kövérség és a sex között, de ő állítja, hogy a kövérek jobbak az ágyban! asszem én még ezek után is kimaradok a kövérek sorából, nincs gondom a sexszel, de ha majd lesz, most már tudom, híznom kell...

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook