Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért van az, hogy a ducikat csak átvágják, vagy csak szexre kellenek? fórum

Miért van az, hogy a ducikat csak átvágják, vagy csak szexre kellenek? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
207. 4726e582cf (válaszként erre: 206. - Ec63a7fc29)
2007. jún. 15. 14:57
Azt próbáltam leírni, hogy valóban bárkit át lehet vágni, de mivel a ducikat, husikat, kövéreket amúgy is jóval több attrocitás éri így jóval érzékenyebben reagálnak erre és bizony nagyon nagyon nagyon gyakran, csakis kizárólag arra kíváncsi a pasi, hogy milyen is egy kövér nővel lefeküdni...
2007. jún. 15. 14:45

Miért van az, hogy a ducikat csak átvágják, vagy csak szexre kellenek?


Ez itt a téma. Mindenkit átvágnak, nem kell ahhoz súlyfelesleggel rendelkezni. S hogy a ducik csak a szexre kellenek? Ha körülnézek kis hazámban, városomban, akkor tombolnia kell a szexnek mindenfelé, mert életerős nőket látok amerre csak járok.


Nem CSAK a szexre kellenek, de a bajairól szívesebben beszél bárki, mint az örömeiről.:)))

205. 4726e582cf (válaszként erre: 191. - Cukilany)
2007. jún. 15. 14:42

Ehhez annyit, hogy a pasik 50%-a vonzódik a kerek, husi, telt csajokhoz. Annyi a különbség, hogy nagy részük szégyenli ezt és inkább egy vékony lánnyal van, mint egy husival. Tehát az állítás nem nagyon igaz, még ha szeretnék az átlag súlyúak, akkor sem.


De nem sértődöm be, mert tudom, hogy a legtöbben így vélekednek, ahogy leírtad... erről beszéltem annó...

204. 4726e582cf (válaszként erre: 199. - Helenhadsell)
2007. jún. 15. 14:36

Ehhez muszáj írnom.


A 100 kg-om egyenletesen eloszlik rajtam, nézd csak meg magad az adatlapomon van kép fent 96 kilós mivoltomról (az összehasonlító képeknél), tethát az 1-es kérdésedre el tud oszlani egyenletesen a 100 kg. :).

203. Bcicus (válaszként erre: 202. - Helenhadsell)
2007. jún. 15. 12:12
Tényleg nics értelme ennek a vitának, mert két ilyen buta és rosszindulatú emberhez mint ti valóban nem fogok lealacsonyodni, ha még mindig nem vagytok képesek felfogni amit írok, az ellen én már nem tehetek.
2007. jún. 15. 12:04
Igazad van. Okos vagy és szép. Csak igy tovabb.
201. Bcicus (válaszként erre: 199. - Helenhadsell)
2007. jún. 15. 12:01

De képzeld el tud oszlani arányosan. Eddig még olyan emberrel se nagyon találkozam akinek elmondta a súlyom és elhitte, mert hoyg 80nál többnek senki nem nézett még.

Igen adok, mert hogy egyszer már én is végig csináltam.

200. Bcicus (válaszként erre: 197. - Helenhadsell)
2007. jún. 15. 12:00

Az előző csaját nem cserélte le. Csak éppen a a távolság közéjük állt és egyéb probléám, de ez tök mindegy.

Én nem 50, hanem 35 kilóról beszéltem. És ha az ember akarja simán lelehet dobni kb 4 hónap alatt.

Úgy, hogy a szervezet nem mennyen tönkre bele, csak akarat erő és elhatározás kell hozzá. Én megcsináltam. Kenyér kiiktatva. Sovány húsok, plussz zöldségek. az elején egy kis gyógyszer szedtem, de mikor abbahagytam akkor is simán tudtam tovább fogyni. És ami a legfontosabb napi legalább fél-1 óra intenzív testmozgás.

Én nem írtam azt, hogy szexbomba lennék, de fel tudok úgy öltözni, hogy megnézzenek a pasik és nem azért mert kövér vagyok.

Én mondjuk nem az írtam először, hogy lepedőakrobata vagyok, cask azt, hogy nekem vékony koromban iszonyatos fájdalmakkal járt a szex, most viszont élvezem, erre ti írtátok azt, hogy ez hülyeség és egy kövér nő nem tud szexelni ésn erre is csak annyit írtam, hgy sosem volt ilyen panasz.

A párom tuti, nem cserélne le, 2-3 gyerek után sem, mert tudod, ha egy ember szeret egy másikat nem azért szereti ahogy kinéz. ismerem már elég régóta ahoz hogy tudjam milyen ember.

Egyébként ő kimondott a gömbölyű idomokat szereti.

Ha gondolnak is rólam valami az emberek az nem a súlyom miatt van. Jó lenne ha rájönnétek, hogy a normális gondolkodású emberket abszolult nem érdekli, hogy egy másik ember háyn kiló.

199. helenhadsell (válaszként erre: 195. - Bcicus)
2007. jún. 15. 11:53

Még 2 hozzaszolnivalom van


1. Nekem teljesen arányosan oszlik el. Szerencse.

- szerinted 100 kilo egyenletesen el tud oszlani???


2.Senkinek nem adtam azon kívül semmi tanácsot, hogy próbáljon meg kibékülni magával, mert úgy még fogyni is könyebb.


-- ezt meg ugye nem gondoltad komolyan, hogy te adsz tanacsot masoknak, hogy kell lefogyni. Ez a jéghegy csucsa.

198. helenhadsell (válaszként erre: 194. - Cukilany)
2007. jún. 15. 11:50
:-)
197. helenhadsell (válaszként erre: 196. - Bcicus)
2007. jún. 15. 11:49

Engem se kovéreztek le amig az voltam. Csak gondoltak, mennyira ciki ahogy kinézek. Az a baj, hogy te félreértesz bennunket. Nem a kovéreket cikizzuk. Nem bantunk senkit. én is szenvedek a sulyommal. De ahogy te kijelented, hogy siman ledobsz 50 kilot, semmi gond, és hogy 100 kilo felett is agyban ficankolo szexbomba vagy, az felhaborito. 50 kilot fel -le dobalni???? Normalis vagy te? Az még roszabb, mint kovérnek lenni. Szerencséd hogy még fiatal vagy, és még nem kattant ki a szervezeted.

(egyébként sem hiszem el, hogy az, amiért mindenki vért izzad, és szenved, mert lefogyni nagyon nehéz!, az neked hipp-hopp sikerul. Superwoman.)

Tulajdonképpen nem is tudom miért valaszolunk neked, nem érdemled meg.

A palidnak lehet hogy most még tetszel, mert fiatal vagy, majd par év mulva amikor lecserél, ahogy az elozo csajat is lecserélte, elgondolkodhatsz.

A férfiak azért képesek lecserélni a feleséguket, mert 2 gyerek utan elhiznak és plottyedtek lesznek. Ebbe azért gondolj bele.

Meg abba is, mit gondolhatnak a hatad mogott. Mert amit az emberek mondanak, nem mindig tukrozi a valosagot.

196. Bcicus (válaszként erre: 193. - Helenhadsell)
2007. jún. 15. 11:34
Látod mekkor bunkók vagytok, mert az én lelkem ezzel nem gázoltok bele, mert nem érdekeltek, de lehet, hoyg sok más ezt a fórumot olvasi telt lányt vérig sértetek.
195. Bcicus (válaszként erre: 191. - Cukilany)
2007. jún. 15. 11:33

Te mekkor egy köcsög vagy. Egyébként sok iylen pasi van. Nem telt még el 2 hónapnál több hogy egyedül lettem volna és az is csak azért volt, mert nem volt kedvem pasizni. és érdekes módon a legtöbb olyan pasi volt, aki miatt vékonyabb csajok engem megutáltak, merthogy ők is rávoltak gerjedve, mert igen jó pasi volt mindegyik.

Igen kiforgatod, mert olyan hzaugságokat írsz, olyan színben mintha én mondtam volna, amik egszerűen undorítóak.

Én soha egy szóval nem íram, hogy mindenki hízzon meg, azt sem, hogy ne foggyon le az akit zavar a súlya. Csak annyit, hogy azért mert valaki nem átlagos alkatú azért még ember számba kéne venni. És hogy pl. nem kéne magadban kiröhögni azért mert csokit eszik, mert pont ugyan olyan ember mint te.

Hogy gusztustalan lennék nem hinném. Soha senki ilyet még nem mondott és valszeg nem is fog, mert hogy nem vagyok az. Egy teljesen átlagos telt nő vagyok. De még le sem kövérezett senki soha, mert, hogy nem látszom kövérnek, csak teltnek. Ez persze mázli, mert alkati kérdés, hogy kinek hova mennek fel a kilók.

Nekem teljesen arányosan oszlik el. Szerencse.

De nem tudom, te miért gondolod azt, hogy azért mert vékony vagy bármivel is jobb lennél bárkinél. Elárulom neked, hogy ez nem ettől függ.


Ja és még annyit, hogy én soha nem mondtam, hogy okosabb lennék bárkinél. Senkinek nem adtam azon kívül semmi tanácsot, hogy próbáljon meg kibékülni magával, mert úgy még fogyni is könyebb.

Ellen szemben veled, aki azt hiszi, azért mert vékony már okos, pedig hát azt észt sem úgy osztják, hogy minnél vékonyabb valaki annál többet kap, ezt jobb ha tudod.

Te olyan kislány vagy, aki azthiszi, ha egy másik embert legusztustalanozik, attól szebb lesz.

Hát ez van. Sajna vannak ilyen emberek is, de szerencsére a legtöbb nem ilyen.

194. cukilany (válaszként erre: 193. - Helenhadsell)
2007. jún. 15. 11:20
De előtte szólni kell a földtani intézetnek, hogy a margithídnál lesz az epicentrum! :-)))
193. helenhadsell (válaszként erre: 191. - Cukilany)
2007. jún. 15. 10:53
Majd rendeznek "Ki gurul at hamarabb a Margithidon" versenyt. Aki belegurul a Dunaba, kiesett :-)
192. cukilany (válaszként erre: 187. - Bcicus)
2007. jún. 15. 10:46
Annyira el vagy tévedve, hogy itt is hagylak, terjeszd tovább a MARADJUK KÖVÉREK, SŐT LEGYÜNK MÉG KÖVÉREBBEK! igét, nem zavarom tovább a munkásságod!
2007. jún. 15. 10:40

Bcicus:

"...arra én már mást nem tudok mondani."

Válaszoltam erre:

Nem tudsz mást mondani, csak annyit hogy lehülyézed a másikat, ne aggódj, én nem hülyézem le más embert.


Ja, kiforgatom, igazad van, hát persze, mindig elfelejtem, hogy te vagy az okos és én a hülye.


Nézd, tényleg annyira cseszettül nem érdekelsz, egy saját magát gusztustalanra felhizlalt, beképzelt teremtmény vagy, aki ráadásul azt hiszi, hogy ha végre fogott egy palit, akkor mindenki 100 kilóra van ráizgulva! sztem nyugodtam elmehet vécére, hidd el nem olyan sokat, szeretik kényeztetni azt a hájat! jah... még szerencse, hogy kevés hozzád hasonló gondolkodású nő van, mert akkor sűríteni kellenne a buszjáratot, nem férnénk el rajta...

190. helenhadsell (válaszként erre: 189. - Bcicus)
2007. jún. 14. 18:31
Ja, nem te voltal? Akkor bocs
189. Bcicus (válaszként erre: 188. - Helenhadsell)
2007. jún. 14. 17:21
Mit írtam én?
2007. jún. 14. 16:42
Kétségbe vagyunk esve. Az a lényeg hogy te elégedett vagy. Irtad valahol hogy majusban megkaptad életed legnagyobb bokjat is....
187. Bcicus (válaszként erre: 184. - Cukilany)
2007. jún. 14. 16:37

Én nem hinném, hogy hülye vagyok, csak azért mert te élvezed, hogy kiforgatod a szavaim.

Mondjuk különösebben nem érdekel egy olyan ember véleménye aki lenéz egy kövér embert csak azért mert édességet eszik. Én meg az ilyen embereket nézem le, hát ez van.

186. helenhadsell (válaszként erre: 184. - Cukilany)
2007. jún. 14. 16:17
:-)
185. 4726e582cf (válaszként erre: 183. - Cukilany)
2007. jún. 14. 14:42
Kimondottan élveztem a reikit, holott elsőre azt sem vágtam igazán, hogy miről is van szó egyáltalán :), de egészen kinyílt a látóterem, az érzékszerveim is megtáltosodtak, szóval élvezem :)
184. cukilany (válaszként erre: 182. - Bcicus)
2007. jún. 14. 14:40
Csak annyit, hogy tényleg hülye vagy! hát így van, így kell ezt csinálni. De leírhatod 101szerre is, ha szeretnéd...
183. cukilany (válaszként erre: 180. - 4726e582cf)
2007. jún. 14. 14:38

Én valahogy az egyikre sem mennék, vhogy elvagyok anélkül is, és nem is akarlak rábeszélni, főleg mert magamat sem tudnék, csak naponta többször jön fel most ez a szó különböző szitukban és annyira vicces.


Testzsír%-ot még én sem mértem magamon, csak láttam ezeket a gépeket és meg is kellett tanulnom, melyikkel mit kell csinálni, de odáig nem jutottam el, hogy kipróbáljam.

182. Bcicus (válaszként erre: 178. - Cukilany)
2007. jún. 14. 14:34
Hát tudod amikor már 100szor írom le, hogy félre értlemezed amit írok és utána te ugyan úgy foltyatod, arra én már mást nem tudok mondani.
181. 4726e582cf (válaszként erre: 179. - Cukilany)
2007. jún. 14. 14:33
Nem értek hozzá és igazán nem érdekelnek az orvosok sem. Örültem, hogy végre kiszabadulhattam onnan, nehogy már még méregessen itt-ott rajtam még valamit :)
180. 4726e582cf (válaszként erre: 177. - Cukilany)
2007. jún. 14. 14:33

Értem én, meg ok, menjen, akinek szimpatikus :). Semmi vész, én kihagyom, a reiki és az agykontroll valahogy nem fér meg egymás mellett.


Örülök, hogy a barátnődnek jót tett az agykontroll :)

179. cukilany (válaszként erre: 174. - 4726e582cf)
2007. jún. 14. 14:31

Hát léteznek arra ketyerék amiket ujjal kell nyomni, de azok sem annyira ponotasak.

Vagy külön géppel mérik, úgyhogy picit árammal megráznak különböző pontokan (bár azok a kis otthoni gépek is azt csinálják) vagy manuálisan, a tested több pontján megméred.

178. cukilany (válaszként erre: 173. - Bcicus)
2007. jún. 14. 14:27
Így van! Ezért azt kell mondani, hogy a másik hülye. Még szerencse, hogy annyira okos vagy! Mondom, tanulnom kellenne tőled...
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook