Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért van az, hogy a ducikat csak átvágják, vagy csak szexre kellenek? fórum

Miért van az, hogy a ducikat csak átvágják, vagy csak szexre kellenek? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
57. Bcicus (válaszként erre: 55. - XxLady)
2007. ápr. 18. 13:01
A képeidet elnézve egyébként nincs rajta felesleg és a a hasad egyáltlán nem nagy.
56. Bcicus (válaszként erre: 55. - XxLady)
2007. ápr. 18. 13:00

Hát igen, ez sajnos alkati kérdés.

De van olyan pasi is akinek a nagy poci tetszik ez biztos.

Én mondjuk azért szeretnék nagyobb ciciket, de mindenki szerint hülye vagyok.

55. xxLady (válaszként erre: 54. - Bcicus)
2007. ápr. 18. 12:05
Ahha, hát az én vagyok többek között... nekem pl nagy a hasam, és nem kerek, aranyos mint a tiéd:). És valóban, inkább az arány a meghatározó. Engem ezért is iszonytat a hasam, és nem találkoztam még olyan férfival - ezt hozzá kell tenni az igazsághoz - akinek a hurkás has tetszene. A nagy fenék, popsi, cickó és dundi végtagok más kategória:)
54. Bcicus (válaszként erre: 52. - XxLady)
2007. ápr. 18. 11:11

Erről beszélek, de a kigyúrt pasik között is van olyan aki a duci csajokat szerei, nekem is volt nem egy ilyenhez szerencsém, igaz nekem nem mindegyik jött be, így őket elhajtottam.

Egyébként sem lehet ezt kilókba meghatározni, mert mindenkin máshogy oszlik el.

Én most mértem magam102,6 kiló vagyok, de senki nem hiszi el, hogy több vagyok 80-nál, mert szerencsésen oszlik elrajtam, nagy popsi, elég nagy mellek, persze van pocim is, de nem lóg, hanem szép formás kerek.

Van aki meg ennyi kilósan, úgy néz ki, mint ha 120 kiló lenne, mert aránytalanul oszlik el.

53. Bcicus (válaszként erre: 51. - Helenhadsell)
2007. ápr. 18. 11:07
Én nagy popsiról beszéltem, mert vannak pasik akik azt szeretik fogni vagy éppen az úszógumiba belekapaszkodni, és nagy, már már hatalmas, ámde természetes mellett szeretik.
52. xxLady
2007. ápr. 18. 10:35
Szerintem is ízlés kérdése. Van férfiismerősöm aki kifejezetten a fiús alkatú lányokat szereti, lévén sportember, és elfogadhatatlannak tartja a kis zsírpárnákat és a pici cickókat kedveli , illetve ugyancsak kedves jóbarát: akinél kilencven kiló alatt szóba se jöhet egy nő:)
51. helenhadsell (válaszként erre: 46. - Bcicus)
2007. ápr. 18. 08:46
Igazad van, mindenki legyen olyan palival, aki hozzavalo. De azért azt ne mondd hogy egy vékony nonek nem lehet formas melle meg jo kemény izmos feneke. Van aki azt szereti fogni, nem a hasat, meg az uszogumit.
50. Bcicus (válaszként erre: 47. - 5464505f6a)
2007. ápr. 17. 23:03

Nem, de te most a vékony nőkről írtál, azok meg nem arról ismertek, hogy nagy a popsijuk.

Nem is igazán értem miért kell ezen vitázni, mindenki legyen olyannal aki tetszik neki.

Én olyannal vagyok aki a duci csajokat szereti, és ez így van jól.

2007. ápr. 17. 19:13

Ez a kérdés nagyon sarkított.

Szerintem akár duci, akár sovány, akárkit átvághatnak a férfiak. Aki hagyja magát. Meg akinek nagyon jó a szíve, meg a bizalma mindenki iránt.

2007. ápr. 17. 18:39
Vékony voltam terhesség előtt! Szép formás mellekkel, feszes kerek popóval. 165/53kg. Megszültem és has, comb, fenék mindenhol van felesleg nem is kevés! Aki duci volt gyerekként is és felnőtt korában sem változik azok általában iszonyat jó kedéjű hölgyek/urak. Van aki duciként nincs megelégedve magával és azt hiszi ő nem kell senkinek, de ez butaság. Az a baj, hogy annyira kedvesek, közvetlenek és naivak, hogy becsaphatják őket. Sőt nem is kell ducinak lenni ehhez!
47. 5464505f6a (válaszként erre: 46. - Bcicus)
2007. ápr. 17. 18:18
Tehát szted 2féle nőtipus létezik:amelyiknek nagy a hasa,cicije,feneke és a másik,amelyik deszka és se cickó,se semmi...??
46. Bcicus (válaszként erre: 45. - 5464505f6a)
2007. ápr. 17. 16:17
Mert nincs mibe. De van aki azt szereti, van aki meg az olyat mint pl. én. Izlések és pofonok ennyi az egész.
45. 5464505f6a (válaszként erre: 41. - Bcicus)
2007. ápr. 17. 02:11
És miért gondolod,h aki vékony "abba"nem lehet belemarkolni?
44. Cinka
2007. ápr. 17. 01:35
Helenhadsell keményen fogalmaz, de igaza van.
43. Bcicus (válaszként erre: 37. - Helenhadsell)
2007. ápr. 17. 01:29

Én soha nem szídtam a soványokat, soha nem volt gondom velük, és nem is súly alapján szoktam az emberekre nézni, hanem egyéniség szerint.

Nem a kilók teszik az embert. Ha valaki vkonyan boldog, akkor legyen úgy, ha valaki szeret telt lenni, akkor meg legyen úgy.

42. Bcicus (válaszként erre: 34. - Helenhadsell)
2007. ápr. 17. 01:28
Azért szerintem elég nagy gond, hogy ilyen orssz véleménnyel vagy saját magadról.
41. Bcicus (válaszként erre: 35. - Pick-kati)
2007. ápr. 17. 01:26

Akkor nagyon rossz helyen keresgéltél.

Nekem soha nem volt gondom a pasi kereséssel, pedig nem voltam vékony. Az első szerelmemmel mikor összejöttem 90 kió körül voltam,és miután összejöttünk lefogytam 59-60 kilóra, aztán a fejemhez vágta, hogy így nem nagyon tetszem neki, mert csont és bőr vagyok.

Mikor a mostani párommal összejöttem sem voltam vékony és azóta csak híztam, és soha nem volt gondja ezzel. És a kettő között volt még pár kapcsolatom, soha senkit nem zavart, sőt imádták, hogy van mibe belmarkolni, most 100 kiló körül vagyok és ilyen jól még soha nem éreztem magam a bőrömben.

40. helenhadsell (válaszként erre: 39. - XxLady)
2007. ápr. 16. 20:30
Ne hari de megnéztem a képeid, miota vagy te kovér??? Akkor én tehén voltam hozzad képest. Pontosan ezért tudom, mirol beszélek. Csak elhatarozas kérdése. A Norbival elkezdtem fogyni, a Klariten féle BFL-EL pedig most ujra igazan csinos kezdek lenni. és én csak magamrol beszéltem. Hogy én undorodtam magamtol a tukorben. Mindenki onmaga kritikusa. De te szerintem egy kicsit tulkritizalod magad, mert kifejezetten helyes és csinos vagy. Az igazan kovéreknek meg nem megsértodni kell, hanem a megoldast keresni, mindenaron. Az egészséguk miatt, és nem azért, amit ez az anorex tarsadalom diktal.Nem masért kellene lefogyniuk, hanem magukért és a csaladjukért.
39. xxLady (válaszként erre: 31. - Helenhadsell)
2007. ápr. 16. 19:49

Már megbocsáss, hogy reagálok a hozzászólásodra, bár bizonyára azt fogod rá mondani, hogy a sértett önérzetem íratja velem a következő sorokat - mert én is kövér vagyok.


De nem gondolod hogy butaságot írtál azzal, hogy emberi méretre? Őszintén: szerinted az emberi szó mit jelent? Nálam az emberséget nem a méret és a külső megjelenés jelenti. Bármennyire is szomorú hogy a degenerált média, és az így elbutított fogyasztói társadalom szerint is a kilóktól függ a boldogság (persze egészségre, ízléses megjelenésre ügyelni kell, és arra is, hogy jól érezze magát valaki a bőrében), szerintem a ducik, molettek, kövérek, akárhogy is nevezzük őket, igenis emberiek, és nem holmi mitikus szörnyek, akiktől undorodni és izolálódni kell! A hozzád hasonló keménylelkű és nullempátiával rendelkező egyének miatt még inkább elmerülni a kényszerevésben és egyéb pótcselekvésekben, mivel segítséget, támogatást és türelmet - hangsúlyozom türelmet, nem megértést! - nem kapnak.

38. barbesz (válaszként erre: 36. - Pick-kati)
2007. ápr. 16. 19:42
én kövér vagyok, de így is jól nézek ki!!!Nem vagyok csúnya!
37. helenhadsell (válaszként erre: 36. - Pick-kati)
2007. ápr. 16. 16:28
Kedves pick-kati. én is voltam kovér, és nem a sors hizlalt el, hanem a zabálás. Az, hogy egész nap csak a kajára gondoltam, aztán panaszkodtam, milyen szerencsétlen kovér vagyok. Hidd el, nem a kegyetlen sors hizlal, és mivel mások rosszkivánsága, rosszindulata sem, én le is fogyok. Csak azt nem értem, aki kovér, miért a vékonyakat szidja és irigyli, miért nem szedi ossze magat éS fogy le. Tiszta szivembol kivanom neked, hogy menj el egy agykontroll tanfolyamra, ott az elso dolog amit megtanitanak, hogy ha másoknak rosszat kivánsz, az az illetore nem lesz hatással, rád viszont annál inkább. Szép napot neked, én ma már másfél orát edzettem. Te? Mit teszel a kovérséged ellen? Annyi jo diéta van, miért nem probalod ki valamelyiket? Itt nagyon sokan lefogytak, azért vagyunk a Hoxan, hogy egymast segitsuk, és ehhez az is kell, ne a kovéreket istenitsuk, hogy ne dicsérjuk milyen szép is az a háj, hanem igenis be kell látni, hogy az egy olyan dolog amitol meg kell szabadulni az egészséged és a kozérzeted érdekében is. Sok sikert.
36. pick-kati (válaszként erre: 31. - Helenhadsell)
2007. ápr. 16. 16:03

Ebben igazad van.Nagyon csúnya a kövér ember.

Örülj neki,hogy te nem ezek közzé tartozol.

Bár ha a sors kegyetlen volna az ilyen embert

hízlalná el mint amilyen te vagy!!!!!

Majd akkor megtudnád és nem igy beszélnél.:((

35. pick-kati (válaszként erre: 33. - Bcicus)
2007. ápr. 16. 15:58

Én még nem találkoztam ilyennel.

pedig az 5-dik x-is elhagytam.

34. helenhadsell (válaszként erre: 33. - Bcicus)
2007. ápr. 13. 09:05
én sem voltam - vagyok sovany. CsaK hamarosan leszek. :-) 170 centivel 80 kilo felett az rengeteg . :-( HA a tukorbe néztem, szornyu volt amit lattam. MAGAMROL BESZELEK, NEM MASROL! én undorito voltam. Mas lehet csinos is, sulyfelesleggel, rolam logott a háj.
33. Bcicus (válaszként erre: 31. - Helenhadsell)
2007. ápr. 12. 23:33
Ez mekkora hülyeség. Rengeteg pasi szereti ha bőven van mibe belemarkolni
32. Cinka
2007. ápr. 5. 23:41
Én is duci vagyok, sokáig a gátlásosságom miatt nem volt senkim, illetve csalódtam sokszor,aztán amióta rájöttem, hogy NŐ vagyok először és csak aztán duci, sok minden megváltozott.Végül is most a házasságomban boldog vagyok egy szerintem remek pasi oldalán.
2007. ápr. 5. 12:39
Aki nagyon kovér az oruljon, ha egyaltalan valaki lefekszik vele. Itt nem is a férfi hasznalja ki a not hanem a no a férfit. Nem kell azt hinni, hogy a férfiak szeretik, ha megfulladnak az agyban egy no alatt. Nem kell logo hassal, cellulitisszel rohangalni. Le kell fogyni emberi méretre. Nézzenek mar tukorbe néha akik panaszkodnak a férfiakra. Gusztusos amit latnak? Ok lefekudtek volna sajat magukkal? Ott a valasz a kérdésre.
2007. márc. 31. 20:49

Mást is átvágnak,nem csak a "ducikat".

Tálán kevés az önbizalmad,ami a vékonyabb embereknél is gyakori,én is valahogy így vagyok.

Engem is vágtak már át,de tanultam belőle,és próbálok odafigyelni a dolgokra.

2007. márc. 27. 20:27
Ez hülyeség, csak az önbizalom hiány miatt érzik így. Más csajjal is előfordul, hogy átverik, csak a ducik azt hiszik h ez azért van mert ők ducik.
2007. febr. 28. 13:01
Nem a testalkattól függ, h átvágnak e v sem. Egyszerűen minden azon múlik h milyen vagy. Általában azokat akik kedvesek és leginkább képesek arra: h sok esetben ne a saját érdeküket képviseljék elsősorban, hanem a párjukét... azokat szokták (akarva-akaratlanul) kihasználni.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook