Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért van az, hogy a ducikat csak átvágják, vagy csak szexre kellenek? fórum

Miért van az, hogy a ducikat csak átvágják, vagy csak szexre kellenek? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
117. 4726e582cf (válaszként erre: 112. - Bcicus)
2007. jún. 13. 12:54

Itt az én esetemben nem erről volt szó, hogy dolgozott, sehova nem tudtam kicsalni, mégha lábatlógatott, akkor sem. Velem nem, haverjaival igen. Utólag tudtam meg miután megcsalt és kihajítottam, hogy igazán nem akart semmit, időtöltésnek használt, és különben csak úgy milyen is egy kövér csajjal... hát nem tetszett, amit hallottam, úgyhogy nem osztom a nézeteid, miszerint nem ezért volt velem és nem ezért vágott át. Ha nyurga lettem volna, akárcsak az, akivel megcsalt, nyilván máshol alakul, bár nem sajnálom főljön a saját levében.


Azt meg már mondtam, hogy nem feltétlen csak a kövéreket vágják át, de azt is írtam már, hogy mivel sok megvetést kapnak a husik csak azért, mert kövérek így egy-egy jó szóért cserébe szinte mindent adnak. Itt a valóban kövér nőkről beszélek, nem a 80 kg-osokról, akinek van 20 kg feleslege, hanem a kövérebbekről, amilyen én vagyok.


Abban igazad van, hogy olyan voltam, akit ki lehetett használni, de nem változtat a tényen, hogy a kövérségem is hozzájárult a tényezőhöz, ahogy leírtam fentebb. Tehát csontin vagy nem is érdekeltem volna, vagy össze sem jövök vele, azaz meg sem fordul a fejében, az ami valóban meg megfordult.

116. cukilany (válaszként erre: 115. - Bcicus)
2007. jún. 13. 12:04

Mert ennyire utálja magát! Nem azért mert hízik, hanem mert többet árt magának és ezt nem képes felfogni. Szted azért kell normál súlynál maradni elsősorban mert az szép? Szted azért írnak fel orvosok gyógyszert a túlsúlyosnak, hogy szebb legyen? Nem!!! Azért mert még a szervei is elhájosodnak és idővel visszafordíthatatlan, mert nem bírja a lába, a szíve a terhelést! Ezért háborít fel az az ember aki ennyire nem képes törödni magával!

Nem zavar, felháborít amikor látom és egyben sajnálom is. Úgyanannyira, mint amikor látom az utcán ha megverik egy számomra idegen embert, ahhoz sincs semmi közöm, mégis felháborít. De ahogy mondod, mivel naponta bejön és kifizeti, kussolok! Segítek választani és nem szólok bele a dolgába.


Nem nézem le, szó sincs erről, attól ő nem lesz jobb vagy rosszabb ember az én szememben, nincs jogom véleményt alkotni csupán súly alapján és azalapján, hogy mit eszik, de akkor sem értem ezeket az embereket...

115. Bcicus (válaszként erre: 114. - Cukilany)
2007. jún. 13. 11:40

Milyen alapon háborít fel téged, hogy ki mit eszik.

Közöd semmi hozzá. Kifizeti? Igen. Akkor? Ha ő úgy jól érzi magát a bőrében, akkor téged miért zavar?

114. cukilany (válaszként erre: 107. - 4726e582cf)
2007. jún. 13. 11:14
Van benne valami. Van egy pici boltom, kisABC egy külvárosi lakótelepen, ott szoktam hétvégén pultban állni és igenis feháborít (bár soha a legkisebb jelét sem mutatom), amikor bejön egy láthatóan nagyon túlsúlyos lány és akkora élevezettel válogat a sütemények, csokik és chipsek között, majd alig kiérve a boltból már el is kezdi enni. És nagyon sok ilyen van. Nem nézem le, de nem értem ezeket az embereket...
113. Bcicus (válaszként erre: 111. - 4726e582cf)
2007. jún. 13. 10:44

Ez nem vita szerintem.

Legalább is én nem így szoktam vitatkozni. Egyszerűen mindenki leírja a tapsztalatait.

112. Bcicus (válaszként erre: 110. - 4726e582cf)
2007. jún. 13. 10:43

Én gyerekkoromban izmos voltam, aztán szakközépbe meghíztam nem kicsit, aztán lefogytam, majd betegségek és egyebek miatt vissza híztam

Az előző párommal én is volt, hogy azthittem nem akar velem menni sehova, aztán rájöttem, hogy egyszerűen csak renegeteget dolgozik és ezért megyünk ritkán el ide-oda.

De az biztos, hoyg enm azért használtak ki téged, mert kövér voltál, hanem mert olyan nő voltál, akit be lehetett hűlyíteni (bocsi) és is kövér vagyok, és még sem fordul meg senkinek a fejében, hogy átvágjon, metr tudja, látszik rajtam, hogy nem lehet.

2007. jún. 13. 10:21

Bcicus!


Szerintem hagyjuk a vitát, nem fogsz tudni meggyőzni, és ahogy elnézem ismét feldühített a multam, mármint én saját magamat, ebből nem fog kisülni semmi közös nevező.


Úgyhogy részemről ennyi, nem szeretnék vitázni :))).

110. 4726e582cf (válaszként erre: 109. - Bcicus)
2007. jún. 13. 10:02

Mindig kövér voltam... olyan nem volt, hogy normál súlyban lettem volna, tehát végigkísért egész életem alatt, nem a sok kajálás okozza, de ez nincs ráírva a homlokomra!


Elég dúrvaán kihasználtak az exek, tehát tudom miről beszélek... olyan szinten tönkretett az a nem túl sok (kettő), hogy az utolsó után azt gondoltam, hogy itt a vége, nekem nem lesz senkim, mert csak azért nem leszek senkivel, hogy az ő vágyait kielégítsem. Mindkettő elsőre jó ötletnek tűnt, de mikor csakis a négy fal között lehetett velem lenni, sehova máshova nem lehetett kimozdulni velük, az azért kicsit necces. Akkor miért volt velem? Ha másért nem csak, hogy kéznél legyek, ha esetleg szexre vágyik... Az első ex után eltelt vagy 3 év, és jött a második... gondoltam más lesz, egyetlen egyszer mentünk közösen valahova, azaz nekem dolgom volt (fotóztam a Szigeten) és ő jött, de mint egy ismerős kullogott mellettem, majd átejtett csúnyán, így repült. Ezek után úgy voltam vele, hogy nekem senki ne tegyen szívességet, hogy velem van! Kerüljenek el messzire, mert ebből többet nem kérek.

A mostani páromnak egy teljes évébe tellett, hogy egyáltalán pasi számba vegyem. Mikor összejöttünk kb még egy évébe tellett, hogy elhidjem nem csak kedvességből mondja, hogy szép vagyok stb, hanem valóban így gondolja. Tehát nem becsülöm le a két ex munkásságát, "nagyon jól" végezték a dolgukat, szinte tönkretettek. Igen, dühös vagyok, hogy voltam akkora marha, mint fiatalabb koromban. De akkoriban úgy voltam vele, csak legyen valakim, nehogy azt kelljen mondanom, hogy egyedül vagyok és nincs pasim, ma már máskép látom. Pont fordítva, ha csak így lehet, akkor nem kérek belőle.


Az önelfogadás útján viszonylag jobban haladok, hogy mellettem van valaki, aki így szeret, ahogy vagyok, de ettől ez még nem könnyű és nem is megy egyik napról a másikra. A mai napig nem vagyok hajlandó nyilvános helyen enni, lehet fóbia, de engem senki ne nézzen meg, hogy éppen eszem.

109. Bcicus (válaszként erre: 107. - 4726e582cf)
2007. jún. 13. 09:52

Én nagyon jól tudom, hogy ez nem így működik, de azt is tudom, hogy nem igaz, hogy az emberek jelentős része azzal lenne elfolgalva, hogy te mit eszel.

Nálam depressziósba nem sok k9vér ember volt szerintem.

Szakítás, még hozzá nagyon csúnyán stb. De aztán az inetrnetnek köszönhetően ma már inkább a ló másik oldalán ülök.

Na jó ez lehet, kicsit túlzás, de szeretem a testem. Most én is fogyózom, de nem azért mert zavar, hogy így nézek ki, mert szerintem nincs semmi baj a külsőmmel, hanem mert mivel régen élsportoló voltam és több térdsérülésem volt, félek, hogy késöbb a térdeim nem fogják bírni.

108. 4726e582cf (válaszként erre: 106. - B650e19110)
2007. jún. 13. 08:18

Félre ne érts! Nem mondom, hogy nem vagyok kedves, életvidám, mókázós alkat, az vagyok általában, ha rossz napom van, inkább nem megyek nagyon emberek közé.


Lehet elfogultan nézem... csak gondolj bele, lefogyok 25 kg-ot, szép teljesítmény, gondolnám, hogy a 46-os méretemmel, majdnem mindenhol vehetnék cuccot. Jó kedvem van, nekiveselek vásárolni, 3 boltban a fancsali csonti arcifejezése, mikor érdeklődőm hidegen hagy, a negyediknél kiborul a bili egy beszólással "na hát akkora méret nincs", olyan óriási a 46-os méret? Mikor én büszke vagyok a teljesítményemre? Persze a 36-hoz igen, de az már gyerek méret... a csonti exkolleganőmre is kicsi... Akkor ott vége is minden jókedvemnek, hazakullogok és nem veszek semmit, és jó időre elmegy a kedvem a vásárlástól. Bár az utóbbi időben meg éppen köztes méret voltam a C&At pécéztem ki magamnak, mert ott általában van nagy is és normál méret is. Nah a nagy méret 46-osa hatalmas volt rám, a normál méret 46-osa meg kicsi és ott nem volt 48-as... :-O, szóval elég szar helyzet. Ilyenkor az életkedvem is elmegy, nemhogy elfogadjam, hogy ekkora darab vagyok...

107. 4726e582cf (válaszként erre: 105. - Bcicus)
2007. jún. 13. 08:12

De bizony igen, ha egy kövér embert látnak enni.


Mondom, nekem nem használnak a kijelentések, hogy "fogadd el magad" ez nem ilyen egyszerű, hogy megrázom magam és elfogadom, hogy ekkora darab vagyok. Nem fogadom el, mert utálok ekkora darab lenni, ha elfogadnám, akkor nem fogyiznék tovább, mert jó így ahogy van!

Ez a "fogadd el magad" szöveg nálam soha nem működött, nagyon sokszor megaláztak, néztek le, csak a súlyom miatt, ezen nem lehet már változtatni. Nagyon hosszú folyamat elfogadni azt, ahogy kinéz az ember, megelégedni önmagával, elhinni, hogy nem csak arra jó, hogy kihasználják. Nálam tetéződik, ha rossz napjaim vannak.

A "fogadd el magad" annyira használ egy kövérnél, mint egy depresziósnál "állj már talpra végre" azaz semmit...


De azért köszi a próbálkozást, maradok, aki vagyok és idegesíteni fog mindig is, ha undorral néznek rám, még akkor is, ha nem mutatom. Hazudni meg nem fogok, hogy nem érdekel...

106. b650e19110 (válaszként erre: 104. - 4726e582cf)
2007. jún. 13. 07:21

Kicsit beleolvastam...

Nekem van egy pár, úgymond "duci" ismerősöm, akik egytől egyig nagyon kedvesek, szeretem őket.

Szerintem egy kicsit elfogultan nézed az embereket, kísérletezni, meg teljességgel felesleges, csak magadnak ártassz vele...

Bocsi, ez csak az én véleményem...

105. Bcicus (válaszként erre: 104. - 4726e582cf)
2007. jún. 13. 01:05

Ezt tuti, hogy te képzele be magadnak.

Én ugyan ezt éreztem amíg nem fogadtam el magam. De ez butaság mint már írtam. AZ emberek nem foglalkoznak másokkal, pláne nem azzal, hogy ki eszik és ki nem.

104. 4726e582cf (válaszként erre: 103. - Bcicus)
2007. jún. 12. 21:18

Nincs rossz kedvem, csak időnként, akkor nem megyek emberek közé :).

Nem beszélem be, csak ki vagyok hegyezve eléggé a rosszindulatú emberekre... ezért volt a kisérletem is, ami engem igazol, megvetés, undor sugárzott az arcokról, főként nőkéről, de akadt pasi is...

103. Bcicus (válaszként erre: 102. - 4726e582cf)
2007. jún. 12. 21:13

Ezt te bebeszéled magadnak.

Én is ezt gondoltam amíg negatívan vélekedtem magamról.

De aztán rájöttem, hogy a többi embert abszolult nem érdekli, hogy eszem vagy sem és ha igen akkor mit, te ezt bebeszéled magadnak.

Nem azt mondom, hogy egy ember sem vesz észre, ha rossz kedvet sugárzol, de a többség igen. Nekem ez a tapaszatlatom.

102. 4726e582cf (válaszként erre: 100. - Bcicus)
2007. jún. 12. 19:44

Saját felmérés 100-ból 98 normál/vékony alkatú gondolja azt, hogy ez a hájas disznó megint eszik, egyszer kíváncsiságból egy étterem teraszán időztem némi saláta mellett és azt rágcsáltam... nos, így akkor rossz a mintavétel, vagy nem tudom. Megvetően, lenézően szemléltek, holott még azt sem lehet mondani, hogy hamburgert nyomtam volna magamba vagy valami ilyet...


A hegyibeszéd nálam nem hat, bocsánat, de tényleg nem, nem akarom ismételni magam, de semmi köze ahhoz, hogy én mit gondolok magamról, hogy más mit gondol. Erre is van saját tapasztalatom, le is írtam valamelyik fórumba. A lényege, hogy pl a párom nem azt gondolja rólam, amit én, és ennél, mint ami most vagyok kövérebb voltam, amikor megismertem és még ennyi önbizalmam sem volt, mint most, mégsem azt látta, amit kisugároztam, vagy álítólag kisugároztam, tehát ezt saját tapasztalatból tudom cáfolni.


Vagy mikor lefogytam azt a sokat, 46-os cuccokat hordtam, ami már nem olyan vészes, bár súlyban még mindig tetemes nálam, gondoltam, hogy na most, mindenki elájul, hogy mennyit fogytam. De semmi ilyen nem történt, holott repestem az örömtől valóban. Az egyetlen pozitív megnyilvánulás az volt, hogy "milyen jó a hajad"...

101. cukilany (válaszként erre: 100. - Bcicus)
2007. jún. 12. 17:37
Tök egyet értek...
100. Bcicus (válaszként erre: 95. - 4726e582cf)
2007. jún. 12. 17:01

De nem igaz, hogy a teltebb emberek állandóan le vannak nézve. ez olyan butaság. persze van olyan ember, aki lenézi őket, de nem több mint pl. olyan aki a szemüvegeseket nézi le, vagy a véznákat.

Csak az emberen múlik, hogy hogy néznek rá. Ha vidám, mindig sugárzik az élet belőle észre sem veszik, hogy x kiló van rajta. Ha viszont az embernek az van az agyában, hogy fujj én kövér vagyok, engem mindenki lenéz, akkor ez látszik az arcán és a mozdulatain is, és akkor azt tényleg le fogják nézni.

99. 4726e582cf (válaszként erre: 97. - Cukilany)
2007. jún. 12. 15:20
A gond evvel az, hogy miután annyi rosszat hallott magáról a husi csaj, amikor valaki másképp szól hozzá, akkor odaadóbb lesz, ezért jól át is lehet vágni. Mikor meg kiderül, hogy a fickó csakis azért volt kedves vele, mert ki akart egy husit próbálni, akkor ismét ott vagyunk, ahol a part szakad a kövérségnél, mert ha nem lett volna husi, akkor az a f*szkalap sem próbálkozott volna nála... Így már gondolom más az elképzelés, nemde? Legalább is nekem nem az jön le belőle, hogy a lányzó mást okol, mert átverték és önsajnál, hanem ugye átverték, mert kövér...
98. 4726e582cf (válaszként erre: 96. - Cukilany)
2007. jún. 12. 15:17

Nem mondtam, hogy csak a husik vannak átvágva, csak azt, hogy ők jobban zokon veszik amolyan hab a tortán tipusú történet ez...


Ok tom, kitartás, és orvosi csoda leszek :). Meg persze tudom, hogy nem érdemes foglalkozni vele, de látod ismét előjönnek a nyavaják, ha szóbakerül, így úgy gondolom, hogy nem vagyok túl rajta, és nem tudom megrázni magam, hogy meg sem történt.


Köszi a boltos dolgot :D, turiban nagyon sok jó cucc van rám méretezve :D.

97. cukilany (válaszként erre: 95. - 4726e582cf)
2007. jún. 12. 15:12
Sztem félreértettél, a témához írtam azt amit. Az az önsajnálat, ha valaki azt hiszi azért vágták át, mert kövér, nem pedig, azért mert ő választott rosszul... De úgyanez van "normál" súlyú lánynál is, ha másban keresi a saját hiba okát...
96. cukilany (válaszként erre: 92. - 4726e582cf)
2007. jún. 12. 15:09

De nem csak ők vannak átvágva és kihasználva, csupán ők érzik annak, hogy amiatt van mert több rajtuk a súly.


Annyit mondok, hogy kitartás... Nem attól jobb, vagy rosszabb ember valaki hogy mennyit nyom a mérlegen, aki pedig nem így gondolja az menjen jó messzire, nem is érdemes foglalkozni azzal a véleménnyel sztem.


Majd ha járok olyan boltban, ahol látok 46-osakat, szólok, anyu 44, így szoktam figyelni...

95. 4726e582cf (válaszként erre: 94. - Cukilany)
2007. jún. 12. 15:08

Ezt a hozzászólást betudom annak, hogy soha nem voltál még 100 kg.

Nem önsajnálatról beszéltem, mert nem sajnálom magam, mert kövér vagyok, és nem is én tehetek róla, de ez már nem ide tartozik, ha akarod leírom részletesen, hogy ki felelős ezért, nem a sokat evésem, mert nem eszem sokat.


Nyilván bárkit meg lehet bántani, de az amúgy is állandóan lenézett, kirekesztett egyének igen is sokkal rosszabban reagálnak a bántásokra, ha egyet értesz evvel, ha nem.

94. cukilany (válaszként erre: 93. - Bcicus)
2007. jún. 12. 14:57

Top és top között is vannak különbségek, mert annyi önkritikája mindenkinek legyen, hogy ha hájas a hasa, akkor ne lógjon ki az a háj a top alul, az gusztustalan.


Egyébként én akkoriban MEXX-ben öltöztem, bár az itteni fogalmak szerint sosem voltam kövér az én 76 kilómmal, de a lényeg, hogy ott asszem 46-ig méretezve van a ruha és sztem tök csini, pont a normál nőre vannak szabva, nem pedig se melle, se segge lánykákra, bevallom most sem tudok ilyen boltokbam öltözködni (pl. Woodoo, Persona, Morgan), mert elég szép csípővel vagyok megáldva ezért ha rám jön seggben, nagy derékben. A barátnőm és köztem közel 10 kg van, hát néha nálam ezerszer jobban és csinosabban tud felöltözni, szal bár nehezebben, de lehet szépen öltözni ducisabb lányoknak is.


Aki annak fogja fel az csak takarózni akar vmivel, és az a legkézenfekvőbb, ha arra fogja, hogy kövér. Total mindegy, hogy hány kiló az a valaki, ha meg akarják bántani, akkor megteszik, és csak az illetőn múlik, hogy engedi-e hogy megbántsák, vagy nem. Önsajnálat, ha valaki legtöbb kudarcért a súlyát okolja és nem önmagát...

93. Bcicus (válaszként erre: 91. - Cukilany)
2007. jún. 12. 14:40

Szerintem csak pár duci csaj van, aki ezt ennek fogja fel. Pont ugyan annyi mint nem duci, aki meg más miatt gondolja, hogy azért pont ő.

Én nem tudom miért ne vehetne fel az ember toppot akkor ha nem vékony, vagy átlagos. Egy duci csajnak is tud jól állni, sokkal jobban mint ezek a bő fazonú szörnyedvények.

De tény, hogy nem lehet semmit használhatót kapni. A normál boltokban nincs nagy méret. A duci boltokban meg csak bőfazonú nagymamás, vagy tiritarka ruhák vannak. Persze aki úgy kövér, hogy a melle nem nagy a hasa meg igen, annak ilyet kell vennie, de azért a kövérek egy része nem hasra hízik, és ők végképp nem kapnak nomárl ruhát. Mert egy bő cucban egy duci nagy mellű csaj csak kövérebbnek néz ki.

Én szeretnék nomrális ruhákta hordani, ami kiemeli a testem előnyeit, mert attól, hogy 100 kiló vagyok még van ilyen.

Szerencsére külföldön azért sikerült pár jól szabott darabot találnom.

Minap volt egy olyan boltban ahol nagy méretű cuccok is vannak. Volt egy jó mély dekoltázsos ruha, de a mell alatti varrás szerintem 80A méretre készült, mert nekem nagyjából a melébimbóm magasságában volt.

Ez milyen hülyeség, mert ugye, ha valakinek ekkora ruha kell és ilyen tipusut akar, akkor valszeg nagy a melle, ha viszont kicsi a melle, nem fog mély dekoltázsú ruhát venni, ha egy kicsi esze is van.

92. 4726e582cf (válaszként erre: 91. - Cukilany)
2007. jún. 12. 14:18

Mondom kérdésedre a választ!


"Vmiért ducibb lányok ezt sokkal tragikusabban fogják fel. Miért?"


Mert általában csak lenézik őket, és jó szóra a szüleit, testvéreit kivéve nem talál, ezáltal sokkal labilisabb lesz érzelmileg így minden ilyen átejtést halálos sérelemnek él meg. Hát ezért.

Ahova megyek, mindig szembesülök a súlyom okozta hátrányokkal, ezen lehet vitázni, de csak egy másik 100 kg-os csaj fogja megérteni miért is van ez így. Nyilván, ha mindenki a súlyommal van elfoglalva nem pedig velem, akkor valóban enemg is elkezd foglalkoztatni, sőt lelkileg bele is lehet betegedni, depresszió és társaik...

Minden nőnek (szerintem) zokon kellene vennie, ha csak azért akarják megdönteni, mert husi, vagy műmelle van, vagy felvarrt szája, vagy akármi más... elég sértő, nemde?


Nem is azt mondom, hogy legyen az én méretemben top és csípőnadrág, de hogy semmilyen semmi ne legyez az felháborító. És szintén nem használ az önbecsülésnek, ha bemegyek majdnem 30 leadott kiló után és nem találok magamra semmit, mert 46-ost keresek, de szó szerint semmit. Igaz, ebben a méretben már van egy-két német származású bolt, ahol lehet találni elfogadható áron cuccokat (bár akadj olyan súlyom is, ahol a nagyméret 46 lógott rajtam kisebb nem volt a nagy méretek között, és a normál méret 46 meg kicsi volt ott meg nagyobb nem volt... a 22-es csapdája :).


Engem is zavar, még mindig zavar, de ugye ez nem megy egyik napról a másikra, ha lefogytál, akkor tudod. Nekem elvileg 62 kiló feleslegem volt annó, most ez már kevesebb :), de még mindig sokat kell fogynom. Tehát a köztes időben a fogyás alatt mit mondasz? Mikor éppen tesz ellene? :)))

2007. jún. 12. 13:42

Tudjátok, hogy hányszor ejtettek át engem 55, 57, 60 kg-osan, nincs annyi ujj a kezemen elsősorban mert hiszékeny voltam és hülye, és közel sem annyian 76 kg-osan (ennyi volt a legtöbb), mert akkor már kevésbé hiszékeny lettem. Elismerem télleg gusztustalan, amikor vki fogadásból akarja ledönteni egy kövér lányt, de én minden egyes buliban kb óránként rázom le olyan pasit, aki csak úgy simán akar ledönteni, mert elhatározta, hogy "meglesz" ez is. Meg kellenne ezen sértödnöm és azt hinni hogy a súlyom miatt van? Egy újabb f..sz és ennyi, mást nem tudok ilyenkor reagálni.

Vmiért ducibb lányok ezt sokkal tragikusabban fogják fel. Miért? Miért emelik a duciságukat központi témává. Hasonló kérdés, hogy milyen lehet megkefélni egy műcicis nőt! Ők is sértödjenek meg?!!!


Ja, és a boltok. Hát sajnos el kell ismerni, hogy olyan boltban, amely 36-os alakokra van tervezve, még egy 42-est is szörnyű felvenni, hogy néz már ki pl egy csípőnadrág egy testesebb nőn, vagy egy feszülős top? Én minden esetre nem mertem olyat hordani 42-esben, mert úgy néztem ki, mint egy kötözött sonka. És persze, hogy furán néz az eladónéni, ő már előre tudja mi lesz.

Viszont találtam egy csomó boltot, ahol igenis volt nagyobb méret, és sokkal inkább olyan volt az a ruha, ami jól állt és nem emelte ki a feles 20 kilómat.


És most lehet, hogy ismétlem magam, de ilyenek a férfiak többsége az utcákon, csak kefélni akar és sokszor mindegy, hogy kit! De ha valakit nagyon zavar a duciság, az tegyen ellene, engem zavart, így lefogytam, mert télleg zavart, de ez már egy másik téma... :-)

90. 4726e582cf (válaszként erre: 89. - Jacimiklos)
2007. jún. 12. 09:57
Nem feltétlen, hanem inkább a kíváncsiság, hogy milyen lehet megkefélni egy kövér csajt... hányok az ilyen hozzáállástól! De így van...
2007. jún. 12. 09:22
mert pocakosak
88. 4726e582cf (válaszként erre: 87. - Beedee)
2007. máj. 27. 10:17

Mondhatod, hogy fogadd el magad... persze. De mikor már többször sárbatiportak a kövérség miatt, és csakis azért, mert még nem ismernek milyen is vagy, akkor nehéz elfogadni önmagad.

Itt kimondottan ki vannak rekesztve a kövérek, milyen az már, hogy egy átlagos ruhaboltba bemész és már 44-es mérettől felfele nincs semmi, és mikor megkérdezed, hogy van-e nagyobb méretben, akkor a csonti eladó elhúzza a száját, hogy "na hát akkora méretben nincs"... fogadd el magad, hogyne. Szóval elég nehéz téma ez.

De javuló tendenciát mutatok :), hála a pasimnak, aki így ahogy vagyok fogad el, ehhez nem nekem kellett elfogadnom magam, mert az a mai napig nem jön össze...

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook