Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért van az, hogy a ducikat csak átvágják, vagy csak szexre kellenek? fórum

Miért van az, hogy a ducikat csak átvágják, vagy csak szexre kellenek? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
87. beedee
2007. máj. 27. 00:59
Én vékony vagyok és bizony velem is előfordult már, hogy csak ARRA kellettem, vagy átvágtak. Szerintem ilyenkor a legkönnyebb arra fogni, hogy "azért történt, mert kövér vagyok". NEM!! "Azért történt, mert hülye voltam és hagytam magam átvágni!" HAHÓÓÓ sok pasinak a kövér nők tetszenek, rajtatok legalább van mit fogni :) Mondjuk a megaláztatások valóban kellemetlenek lehettek, engem amikor csúfoltak anno jól megvertem mindenkit - aki csúfolt és azokat is, akik röhögtek. Ti meg nehogymár nem mertek egy kis vézna gizda csávónak lekeverni egyet... Meg az sem igaz, hogy egy kövér emberben azt látják, hogy kövér... Volt egy 120 kilós barátom (én 44 vagyok) és amikor elmentünk bányatóra 40 percet kellett könyörögnöm neki, hogy ne pólóban fürödjön már. Levette és utána összevissza puszilgatott, hogy de jó, én nem néztem undorodva a melleire. MIÉRT néztem volna?! Rossz emberekkel álltok szóba. A munkahellyel kapcsolatban is tudok személyes tapasztalatot mesélni. Nekem például piercing van a számban. Ami amúgy nem értem miért rossz vagy rosszabb, mintha mondjuk a szemöldökömben lenne... Sok szoláriumban dolgoztam már és egy szépségszalonba kerestek recepcióst. Elvittem az önéletrajzomat, a hölgy el volt ragadtatva, mondta, hogy továbbítja a főnöknek és pénteken hívnak. Mondanom sem kell, nem történt semmi, így feltárcsáztam én a szalont. "Ön a szoláriumos hölgy? A piercinges? Köszönöm, nem alkalmazzuk." Már nem emlékszem pontosan mit reagáltam erre, a mondandómból azonban céltudatosság és udvariasság tűnt ki (igen, a kedves hölgy utólag bevallotta, hogy nem ezt nézte volna ki belőlem... MERT?!) és mégis felvettek. Ha úgy mész el egy felvételi beszélgetésre, hogy "nem vesznek fel, mert nem vagyok 180 cm és nincs hosszú vékony lábam", akkor nem is fognak (amúgy meg az olyan munkahely, ahol ez számít az eleve milyen már? Ne is akarj odamenni, nem??). Egy másik témában már leírtam ezt, ha ELFOGADOD magad az emberek is elfogadnak és észre sem veszik, hogy kövér vagy. (Egy utolsó példa; a gimis angoltanárom csípőficamos és eléggé biceg, de viszont úúúgy magyaráz... Mivel egy értelmes ember nem a hibát keresi a másikban nekem pl. fel sem tűnt és nem értettem min röhögnek az osztálytársaim... Egy hónap kellett, hogy észrevegyem furin jár Anikó néni...)
2007. máj. 27. 00:30

Lehet, hogy nem függ a kettő össze, de az viszont igaz, hogy egy kövér nőt sokkal több sérelem ér gyerekkorától fogva, mint egy normál alkatú nőt. Ebből kifolyólag a lelke sokkal sérülékenyebb.


Ha csak eszembe jut, hogy én miken mentem keresztül, megalázás stb. akkor máris forog a gyomrom.

Mondjuk, ha valaki csak azért teszi a szépet egy szórakozó helyen, hogy megdöntsön egy husit, és avval dicsekszik a havarjainak, hogy "ez a csaj meglesz, aztán beszámolok milyen döngetni egy kövér csajt", akkor ez igazán megalázó, még úgy is, hogy semmi jelét nem adtam, hogy bármilyen szinten is viszonozzam a közeledését. Tehát akkor máris megdőlt a teória, hogy nincs köze a súlynak az átvágáshoz. Előszeretettel szórakoznak a husi lányokkal a szemétkedők. Igaz úgy tűnik, hogy leperegnek ezek a dolgok rólam, de lelkileg megvisel. Még akkor is megviselt, mikor ledobtam 25 kg-ot, és azt gondoltam, hogy na most már nem vagyok olyan kövér, és csak rá kellett jönnöm, hogy igen is másképpen viselkednek velem, mint egy normál alkatú nővel. Tehát még mindig a kövér csajt látják bennem, akit jó lenne szivatni, ha hagyná, de már az, hogy egyáltalán megpróbálják és pont a kövérségem miatt, az máris felháborító.

... és milyen a kövér nő? Rögtön magában keresi a hibát, és mivel kövér, talál is bőven okot... tehát nem arra gondol, hogy mennyi szemét van, hanem arra, hogy nem lennének vele ilyen szemetek, ha nem lenne kövér. Akármit mondtok is, ez így van sajnos.

Úgyhogy megértem, aki úgy érzi, hogy csakis a kövérsége miatt ejtik át, mert naívan elhiszi, hogy a külseje nem fontos...

Mikor meg leesett, hogy jól átvágták az agyam annó jópár évvel ezelőt, azaz az ex pasim. Természetesen az akrobatikára marha jó voltam, szikrák meg minden, de arra már rút, hogy elmenjünk együtt akárhova is, vagy esetleg együtt bulizni, közösen bármit, sőt a barátait sem mutatta be. Eleinte ugye nem gyanakszik az ember, de pár hónap után már kezd furcsa lenni. Akkor ugye ismét saját magam okoltam, hogy ez is azért van, mert kövér vagyok, azért nem mutat be senkinek, mert normál alkattal bemutatott volna.


Sajnos ezen már nem lehet változtatni, ott a törés, mégha ésszel tudom is, hogy őt minősíti az, ahogy viselkedett, nem engem, de mégis visszavezethető a kövérségre. Mondjuk azt hittem egy életre elintézett lelkileg, de eb csont beforr valamelyest :), úgyhogy mostanra jól vagyok, de még mindig zokon veszem, ha a súlyom miatt ítélnek meg, mondjuk egy állásinterjúnál kimondottan hátrány, hogy nem vagyok csonti :((.

2007. máj. 26. 22:29
Szerintem az, hogy duci valaki meg az, hogy átvágható-e, nem függ össze.
2007. máj. 26. 13:51
Szerintem sem az alkaton múlik ez.Viszont a duci nők hajlamosak azt hinni,hogy mindennek a kövérségük az oka.Pár kiló motiváló fogyás után azért pozitívabb lesz az ember gondolkodásmódja.Én már csak tudom!!!!22 kg-ot fogytam !! (EDDIG)
2007. máj. 26. 13:27
Az "átvágásnak" semmi köze az alkathoz.
2007. máj. 26. 09:24
Csak azt vágnak át akit lehet,meg azt aki engedi szerintem.
81. xxLady
2007. máj. 1. 16:55

Még a végén megkönnyezem a sok kedvességet:). Hát gyógyulok persze,hegged az a csipkefinomságú lelkem:), az az igazság, hogy valamennyire már immunis vagyok az ilyen lelki atrocitásokkal szemben.

Azért változtatok magamon - de manapság azért fogyózom, mert az egészségem miatt aggódom leginkább. De ez egy másik fórumtéma :)

Köszönök nektek mindent!

80. monika1225 (válaszként erre: 72. - XxLady)
2007. ápr. 28. 17:22
Valószinü hogy nem az alakod, hanem valami más okból nem vállal fel a barátai előtt, és ne magadba keresd az okot hanem inkább benne!
79. mese
2007. ápr. 28. 14:28
én duci vagyok, és egy srác csúnyán átvágott, csak "azt" akarta. Nagyon szemét embert fogtam ki! Bár szerintem ennek nincs köze a testalkatomhoz, erről csak akkor tudnék bővebben nyilatkozni, ha sok ilyen embberrel kerülök össze, de hála Istennek, ez csak egyszer fordult elő:)
2007. ápr. 27. 22:06

nem tudom, hogy miket írtatok eddig (nem olvastam végig), de az biztos, hogy a duciság és az átvágás között nincs semmiféle direkt kapcsolat, a szexet már nem is említem.

ha valaki duci is , meg átvágták is és "csak" a szexre kellett, az valószínűleg egy egyéjszakás kalandba keveredett, amivel alapvetőleg nincs is semmi gond, ha csak az nem, hogy ettől a kapcsoltttól nem kell mást várni mint ami...

77. 4c35511f0b (válaszként erre: 76. - BarboraViki)
2007. ápr. 27. 17:27
70.hozzászólásban ezt már leírtam neki, de nem használt:)
2007. ápr. 27. 11:50

Xxlady....mi ez most ?

A kepek alapjan te egy nagyon szexy csajszi vagy!!!Mi ez a "felvallal-e" butasag ..???Ha meg ..nem teszi az minositi a pasit ....ez nem meret fuggo kerdes,hanem a kapcsolat kerdese...

Ehhhhh...Te egy nagyon helyes csajszi vagy !

75. 5464505f6a (válaszként erre: 72. - XxLady)
2007. ápr. 27. 11:40
Ez azért elég sokat elmond a férfiúról!
74. cukilany (válaszként erre: 72. - XxLady)
2007. ápr. 27. 11:35
Akkor jobban jársz ha keresel olyat aki megfogja! Biztos vagyok abban hogy találsz!
73. 4c35511f0b (válaszként erre: 72. - XxLady)
2007. ápr. 27. 11:21

Akkor se magadba keresd a hibát!

Ez őt minősíti.

72. xxLady (válaszként erre: 71. - 4c35511f0b)
2007. ápr. 27. 07:06
Hát pedig azóta eldőlt, hogy a barátai és ismerősei előtt inkább nem fogja meg a kezem.. Így jártam.
71. 4c35511f0b (válaszként erre: 66. - XxLady)
2007. ápr. 26. 21:45
Ezt most nem értem!!! Képek alapján egy CSINOS csajszi vagy! MI az, hogy "felvállal-e"? Ne viccelj:)
2007. ápr. 26. 21:43
Ez a dolog EMBER s nem KG-függő...
69. algea (válaszként erre: 66. - XxLady)
2007. ápr. 26. 20:09
hát igen
2007. ápr. 26. 17:17

Szerintem ez butasag !Nem csaka kovereket ,es nem csaka vekonyakat vagjak at .Ilyen mindenkivel megesik.(megeshet)az mar mas kerdes hogy aze melitett csalodast mire fogja az ember.Ez laball akkor butasag mint a "csak szexre kellek" felfogas..Mindenhez ket ember kell at atvagashoz is es a szexhez is...hat van ilyen.


Nekem vannak jo es rossszzzzzzzzzz tapasztalataim is.Voltam karcsu es nagyon kover ...most tok jol erzem magam de valtozatlanul ugy gondolom hogy meg alakulnom kell egy 20 ast negativ iranyba:)

Nade...ettol meg semmi problema ha egy pasi kell:)))


akkor most en is kihansznalok ?Ha nem is "ki" de "hasznalok" :)))


Vagy hogy van ez ?

ez nem kilok kerdese.Ha valaki szeret es szeret es szeret ...az szeret ...nem azert mert karcsu vagy,nem azert mert kover ,nem azert mert fiatal vagy ...csak azert mert TE vagy.Igy egeszen :TE

67. Bcicus (válaszként erre: 62. - 5464505f6a)
2007. ápr. 20. 23:47

Akinek pocija, nagy melle és fenek van, nálam már nem vékony.

Egyébként én nagy feneket írtam, ami nincs egy vékony nőnek, mert ha már van akkor nem vékony, Persze az izmos formás popsit i lehet fogni, de sok pasi a nagy fenékbe szeret belekapaszkodni.

66. xxLady (válaszként erre: 63. - Algea)
2007. ápr. 20. 17:51

Én most egy olyan kapcsolatban vagyok, amiben túl sok a bizonytalan pont. Többek között azon aggodalmaskodom, hogy tetszem-e neki - ahogy te is mondtad, ha kíván és veled van, keresi a társaságod, akkor valószínűleg tetszem neki.


viszont az más kérdés, hogy másik előtt felvállal-e. De ezzel kapcsolatban azt gondolom - nem a duci lányokat szégyelik a férfiak mások előtt, hanem a saját vágyaikat, és innenstől kezdve ez az ő lelki szegénységük és kicsinyességük jele.

65. cukilany (válaszként erre: 64. - Algea)
2007. ápr. 20. 14:47

Valami ilyesmit probáltam érzékeltetni, ha valaki téged akar mindegy hány kiló vagy, nem a hájadat, vagy a melledet vagy esetleg a tökéletes testedet akarja elsősorban, hanem téged, a lelkedet!


Igen, így van! Több fiúnak tetszik a vékonybb lány, de ezt el kell fogadni. Az is nyilvánvaló, hogy ha undoródik a lógó hájtó, akkor sosem lesz ilyen barátnője. Viszont vannak olyan fiúk is (ők persze kevesebben vannak), aki kifejezetten a nagy méretekért vannak oda és nem feltétlenül a mellméretre gondolok :-). Akkor mondjam én is azt hogy "de szemét, mert duci nőkre bukik, én meg vékony vagyok!"? És meg kellenne sértődnöm ezen? Valaki ezt szereti, valaki azt, valakinek meg mindegy és szerintem ez a mindegy kategóriás pasik az igazik, mert nekik nem számít mennyit mutat a mérleg reggelente.

64. algea (válaszként erre: 63. - Algea)
2007. ápr. 20. 14:31
Ja, a kép úgy teljes, hogy a Párom eddigi barátnői amúgy mind vékonyak voltak, tehát nem hiszem, hogy arról van szó, hogy kifejezetten csak a ducikat szereti. Egyszerűen a háj mögött is meglátott valamit, szerencsére:)
63. algea (válaszként erre: 27. - Ec63a7fc29)
2007. ápr. 20. 14:28

Ez ismerős dilemma: most nagyon elégedett vagyok a mellméretemmel, de ehhez jókora hátsó, és bizony poci is társul, vékony koromban viszont a kis mellem miatt szóltak be:(


Van itt valami egyébként: szóval ha a duci lányokkal csak le akarnak feküdni a fiúk valaki szerint, de járni nem akarnak velük, az valahol mégiscsak azt bizonyítja, hogy vonzónak találják őket, nem? Úgy értem, én le nem feküdnék olyan férfival, aki bármi miatt is taszít....


Más kérdés, hogy mi persze valódi kapcoslatra vágyunk.... de ennek tényleg semmi köze a kilókhoz, ezt biztosan állíthatom, tapasztalatból. Életem párját épp nagydarab koromban ismertem meg, úgy tetszettem meg neki, azóta ráhíztam - sajnos - még vagy 15 kilót, bár erre nem vagyok büszke, és igyekszem csini lenni újra.

Amikor 60 kiló alatt voltam, többen szólítottak meg, de sosem (!) lett mégcsak normális kapcsolatom sem, nemhogy tartós és boldog! Ha más nem, hát jöttek a pici mellemmel:(


Szóval nem lehet és nem szabad a kilókra fogni az esetleges kudarcokat, és persze minden tapasztalattal bölcsebb is lesz az ember:)

62. 5464505f6a (válaszként erre: 50. - Bcicus)
2007. ápr. 20. 13:00
Ezt vártam.(megjegyzem csendben-ha már ez vita-h ez hozzátartozik a fórumozáshoz)Általánositasz.Képzeld,de vékony nöknek is lehet pici pocija,nagy cicije és szép,"fognivaló"feneke.Csak nem szeretem,ha ezt hallom,h egy vékoy lány ugyis csak deszka lehet és nincs rajta mit fogni.
61. cukilany (válaszként erre: 60. - Bcicus)
2007. ápr. 19. 01:11

Nyilván, hogy így van! Ha egyensúlyban vagy magaddal és tudod hogy úgy vagy jó ahogy, akkor nem számít annyira hány kiló vagy! A legjobb barátnőm duci, de sorban állnak előtte a fiúk mert akkora kisugárzása van. Csak felháborít ez a "Jaj, minden rossz azért történik velem, mert kövér vagyok" felfogás, mert akkor fogyjál le! Mi tart vissza? Ha minden rossznak ez az okozója, hajrá, ne sajnáltasd magad!

Csak azt próbáltam érzékeltetni azzal amit mondtam, hogy mindegy kövér vagy, vagy vékony; mindenkit egyformán átverik és kihasználják, csak aki biztos magában (akár 50 akár 100 kg) az nem veszi magára és nem keres okot, míg a másik oldal sajnáltatja magát!

60. Bcicus (válaszként erre: 59. - Cukilany)
2007. ápr. 18. 20:52
Az utolsó réssze egyet értek. Mondjuk én nem akarok fogyni, de az elsővel nem véletlenül. Pár hete voltunk bulizni (sajna ritkán van rá időm) és az össze vékony, az általános hit szerint formás barátnőm rám volt mérge, mert hozzám sokkal több pasi jött oda, na meg a párom meg baromi féltékeny volt. A pasik akkor mennek oda az emberhez, ha látják, hogy boldog és jó kedvű, egy morci lányhoz, akár milyen alkatú is senki nem megy oda.
2007. ápr. 18. 16:39

Hát nem tudom... Én nem vagyok duci, sőt az itt elolvasottak szerint sosem voltam, pedig amikor 76 kg-t nyomtam kifejezetten kövérnek éreztem magam. Most 62 kg vagyok 178 centimhez, de voltam 57 is már. Azt kell mondjam, hogy sokkal több pasi, fiú, férfi ki akar használni egy vékony lányt, csak ez nektek duci lányoknak nem tűnik fel, mert azt hiszitek nekünk "vékonyoknak" mindenünk megvan. Lehet, hogy rosszul érzitek magatokat, ha egy buliban hozzátok egész este alatt 5 fiú jön oda, miközben egy csinos vékony miniszoknyás lányhoz 50, de higgyétek el az az 50 csak sexet akar, semmi többet. Ő egy jó popsit és vékony derekat lát, még nem is az arcodat, nem téged, a testedet!

De egy duci lányhoz azért megy oda nagy valószínűséggel, mert nem a testet, hanem a csinos pofikáját látja és látni akar mögé is, ténylegesen meg akarja ismerni.

Én válogatni tudok fiúk közül egy buliban, de még sosem alakult ki kapcsolatom ilyenekből, sőt ha már a telefonszám gondolata felmerül, inkább arrébb áll a fiúcska. Tehát válszthatok, vagy most megyünk és lefekszünk, vagy nem találkozunk. Hát az utóbbi szimpatikusabb. Csak én ezen nem húzom fel magam, nem érdekel, van ilyen is és ennyi.


De igazából nem is értem titeket! Minden ami nem úgy van ahogy akartok arra fogjátok (már aki), hogy "kövér vagyok, ezért nincs barátom", "duci vagyok, ezért használtak ki", "duci vagyok, ezért átvernek" stb. Tudjátok hányszor gondolkodtam el, amikor 34-es méretű ruhákat hordtam, hogy vajon ez a fiú tényleg velem akar lenni, vagy csak mutagatni akar a barátainak?


Egyébként meg, akit zavarja, hogy kövér, az ne sajnáltassa magát, hanem inkább vegyen egy konditerem bérletet és ne egyen annyit, elsősorban mi saját magunk tehetünk arról hogy hány kiló vagyunk, nem pedig a sors vagy bármi, bárki más!

58. xxLady (válaszként erre: 57. - Bcicus)
2007. ápr. 18. 16:10
Ez nagyon kedves és hízelgő. De az ellenkező neműek nem így gondolják - ezért aztán próbálok rajta változtatni:)Majd meglátjuk mi sül ki belőle. :)))
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook