Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért változott meg a párom viselkedése? fórum

Miért változott meg a párom viselkedése? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Miért változott meg a párom viselkedése?

1 2 3
9. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Anikó333)
2013. okt. 28. 10:05
Jol tetted, hgy kiirtad magadbol. Gondolom, azota mar tortentek esemenyek, mert magadban te mar eldontotted ezt a kapcsolatot. Jobban mondva, leirtad az embert. Az biztos, hgy amikor nagy szukseg volna vkire es az illeto hatatfordit, akkor olyan tores keletkezhet, ami visszafordthatatlan. Valszeg nalatok is (ill.benned) is ez jatszodott le. Kivulallokent nem latom ertelmet a folytatasnak, mert a kapcsolatok alapjanak egyik pillere pont ez, hgy bizalommal tudj a masik fele fordulni.
2013. okt. 28. 09:57
szerintem te már léptél lélekben, csak nem mondtad meg magadnak. Mi értelme van egymás mellett boldogtalanul lopni egymás idejét? Váljatok el békességben, ha már nincs remény nagy szeretetben közös jövőt tervezgetni.
2013. okt. 28. 09:45
Aki nincs mellettem a betegsegben, banatban, szomorusagban, annak nincs helye az eletemben.
2013. okt. 28. 09:29

Nincs értelme olyan férfivel folytatni, még ha talán van benned iránta egy kis szeretet, mert szerelem ahogy olvastam, sosem volt.

Aki pont akkor nem áll a kedvese mellett, amikor annak a legnagyobb szüksége lenne rá, elküldi magától, nem vesz részt a bánata enyhítésében, az nem társ, az valaki, aki meghallgat.


Amennyiben a régi ismerősöd ott állt melletted végig, segített, meghallgatott és nem hagyott egyedül, adj neki esélyt, lehet abból sem lesz semmi, de talán könnyebben fogsz felépülni a fájdalmadból, a szeretete mellett.


Részvétem, nekem anyukám elaludt, nem volt beteg, inkább úgy, mint ahogy a te mamád elment, szenvedések árán.


Próbálj most egyedül egy kicsit csak magadra gondolni, ne az érdekeljen, mit csinált, csinál a párod. Most te vagy a fontos. ha neki nem, akkor engedd el, más mellett lehettek boldogok legalább.

5. nbandus (válaszként erre: 4. - 93d2586711)
2013. okt. 28. 09:25
A segítségnyújtás nálam is érzelmi támogatást takar :)
2013. okt. 28. 09:23
Szerintem itt nem is a segítségnyújtáson van a hangsúly, legalábbis nem a fizikain. Lelkileg kellett volna támogatni Téged, mert ez a legfontosabb. Sok férfi viszont erre nem képes. Én személy szerint, amint észreveszek ilyent, tovább lépek. Sajnálom, de kihez fordulhatnék lelki támaszért, ha nem a Páromhoz?
2013. okt. 28. 09:14
Nagyon sajnálom anyukádat, és az a véleményem, hogy ha az ember egy ekkora bajban/válságidőszakban nem számíthat a párjára, akkor az nem társ. A párod könnyen kihúzta magát a segítségnyújts alól a munka címszóval, de erre szerintem nincs mentség... :(
2013. okt. 28. 09:14
Nem ítélkezem, nem kötelező olvasni, amit írtok. De ezzel a nyilvános nyekergéssel és egymásnak üzengetéssel azt is el fogjátok rontani, ami még menthető lenne. Már ha egyáltalán van még olyan.
2013. okt. 28. 09:08
Azok után, hogy júniusban tényként közölték velünk, Anyukánk utolsó stádiumban van, a párkapcsolatom fenekestül felfordult. És semmi reakciót nem tudtam és nem tudok megérteni.

Ugrás a teljes írásra: Miért változott meg a párom viselkedése?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook