Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem tudok beilleszkedni?... fórum

Miért nem tudok beilleszkedni?... (beszélgetős fórum)


1 2 3
58. Penelopé0 (válaszként erre: 57. - 89b99f816e)
2010. jan. 8. 17:40
15 évesen kezdtem el ezt a modell dolgot, de akkor még csak fotózásokra jártam. Mostranra már ez vált a fő foglalkozásommá. Gyerekkoromban is inkább egyedül voltam ha lehetett. Ami pedig olyasmi volt azt a nővéremmel beszéltem meg.
57. 89b99f816e (válaszként erre: 1. - Penelopé0)
2010. jan. 8. 17:33

Hogy jött a modellkedés? Mert szemtelenül fiatal vagy :))

Én úgy hiszem, a korán jött modellkedés, és az emiatti beszólások, irigységek nagyon megcsorbították az önbizalmad! :( Te pedig el is hitted, amit mondanak, és már a tükörben is ezt látod.

Kiskorodban is inkább befeléforduló voltál? Mert nem mindenki extrovertált, és nem is baj, az sem jó, ha mindenkinek kiadjuk magunkat és kihasználnak. Elég 1-2 barát, de azok tartósak és megbízhatóak legyenek :) Legyél kicsit nyitottabb, és magabiztosabb :) Úgy majd talán többen fognak nyitni feléd.

56. Penelopé0 (válaszként erre: 55. - Bd37ba754f)
2010. jan. 8. 17:03
Akkor sztem megpróbálkozok vele... bár még ilyet sem csináltam de kitudja még jól is elsülhet :)
2010. jan. 8. 16:42
én írtam majd töröltem tul sok rossz volt benne:) mármint a naplómba :) de szerintem írj ez is a komunikáció egy formája lehet számodra
54. Penelopé0 (válaszként erre: 53. - Bd37ba754f)
2010. jan. 8. 16:35
Megfogom próbálni :) Egyébként épp azon gondolkodtam írjak-e itt naplót. Ti jó ötletnek tartanátok?
2010. jan. 8. 16:32
nyitottnak kell lenned és ápolnod a kapcsolatot külömben csak ideig-óráig lesz melletted egy barát,pláne ha utazgatsz
2010. jan. 8. 16:31
azért írtam le hogy tudd ahoz hogy "be tudj illeszkedni" önbizalmad kell legyen és ha valaki közeledik barátkozni akar meg kell nyilnod
2010. jan. 8. 16:30

és mire vágysz? társaságra vagy barátra vagy mindkettőre mi az érdeklődési köröd?

Pár éve volt egy munkahelyem ami a depreszió szélére nyomott minden nap ugy mentem be hogy ezt nem élem tul a világ legrondább legszerencsétlenebb legbutább emberének éreztem magam másfél évig és egy nap bedurrantam othagytam a helyet és uj életet kezdtem eldöntöttem hogy soha senki többet nem alázhat meg és hogy vagyok olyan mint bárki más és azóta nincs önbizalom hiányom persze ehez kellett egy másik munkahely ahol először életembe azt mondták hogy amit csinálok és ahogy csinálom az tökéletes lettek barátaim,társaságom jól éreztem magam de ez mind a munkahelyhez kapcsolódott és éjjel nappal ott voltam mindig.Majd jött a férjem és nem tudtam a két dolgot összeegyeztetni ezért a férjemet választottam.Azóta eltüntek az akkori nagy barátok de már van egy másik életem a család és aki még kitart mellettem:D

50. Penelopé0 (válaszként erre: 49. - Bd37ba754f)
2010. jan. 8. 16:21
Igazából csak rendezvényekre szoktam eljárni a munkámból adódóan de az is csak üzelti célból. Baráti társaságom nem nagyon van.
2010. jan. 8. 16:10
nem szoktál társaságba járni vagy ha igen akkor ott is csak meghúzódsz?
2010. jan. 8. 16:08
majd ha már két szülés után lelóg a hasad a bokádig és egyberészes fürdőruhába mész fürödni akkor mondhatod hogy már nem vagy olyan csinos de akkor sem azt hogy nem vagy szép:D
47. Penelopé0 (válaszként erre: 46. - Bd37ba754f)
2010. jan. 8. 15:32
Köszönöm ez nagyon kedves :)
2010. jan. 8. 15:29

azért nem tartod magad szépnek mert ilyen megjegyzést kaptál?

ha nem lennél szép nem modell lennél:)

45. Penelopé0 (válaszként erre: 43. - Bfd6e572b2)
2010. jan. 8. 15:26
Egyébként nem tartom magam szép lánynak... sőt sokszor kaptam megjegyzéseket a külsőmre... túl vékony... fehér mint a fal stb..
2010. jan. 8. 14:56

amúgy jelenleg ott tartok hogy szórakozni nem járok nem a gyerekek miatt hanem mert ugy érzem öreg vagyok már:D vagyis én nem annyira csak a férjem nem egy esti beülős koktélos báros tipus:DDDD

Szóval amikor vissza megyek dolgozni ha akad olyan akit komolyra vegyek azt is elhárítom mert már attól tartok hogy ez már megint csak addig megy míg együtt dolgozunk.Az utóbbi években ugy dolgoztam hogy jöttek mentek körülöttem a kolegák volt akit nagyon megszerettem aztán jól hátba támadott ezért rájöttem ha haza megyek erdélybe kikapcsolódok az otthoni régi barátnőmmel itt meg elszórakozom mással amíg nekem jól esik tudom ez önzőség de megelőzöm hogy ne csalódjak újra:)

2010. jan. 8. 14:56

Szia Penelope!

en, ha igy neznek ki mint te, aztszem nem lenenek ilyen problemaim. De a sulidolgot en is ateltem mar, nagyon rossz volt, es a legrosszabb, hogy a szuleim kenyszeritettek ebbe bele. Most nincs onbizalmam, semminek nem orulok, es barataim is hilyan vannak. Kozvetlenul beszelgetni valakivel, szamomra nagyon nehez, es az ismerkedes is ugyszint. Zavarba jovok, ha keresztkerdeseket tesznek fel. Utalom, hogy en vagyok "az osztaly szemuveges bekaja" a valo eletben is.

2010. jan. 8. 14:51
igen párszor belekukkantottam csodás őszínte lányok szerettek volna barátnők lenni:D
41. Penelopé0 (válaszként erre: 40. - Bd37ba754f)
2010. jan. 8. 14:43
Nem néztem azt a müsort de gondolom milyen lehetett :-D
40. bd37ba754f (válaszként erre: 39. - Penelopé0)
2010. jan. 8. 14:40
bocsi erről a paris hillton öribari kerestetik jutott eszembe:D
39. Penelopé0 (válaszként erre: 38. - Ca2ffaf6c3)
2010. jan. 8. 14:35
ilyen barátot szeretnék én is :)
38. ca2ffaf6c3 (válaszként erre: 35. - Bd37ba754f)
2010. jan. 8. 14:29

van egy bnőm

és olyan ritkán találkozunk

mostm,ár tudom ám értékelni

persze eddig is értékeltem a barátságát, de nem őt tartottam a legjobb bnőmnek

és rájöttem, hogy nem az a léegjobb bnő akivel nap mint nap együtt lógok meg csacsogok, hanem az aki tudja mikor zavarhat és én is tudom, hogy őt mikor zavarjam

vagy mikor van egymásra szükségünk

tudom, hogy nem hangzik túl jól, de ott vagyunk egymásnak akkor is ha nem vagyunk minden nap együtt

37. bd37ba754f (válaszként erre: 36. - Penelopé0)
2010. jan. 8. 14:26
de a való életben is van ilyen csak ritka mint a fehér holló mindenki a maga bajával van elfoglalva annak örül ha a saját problémája meg van oldva.De azért néha akad aki figyel is a másikra hidd el
2010. jan. 8. 14:21
Akikkel eddig itt bbeszéltem olyan kedvesek és közvetlenek voltak...káár hogy ez a való életben nincs igy.
2010. jan. 8. 14:20
nekem is van ilyen skype-n ír naponta 4-5 ször én meg nem válaszolok kértem hogy hétvégén ne írjon mert akkor a családdal vagyok,testvérekkel skype-olok szombat reggel bekapcsolom a gépet...szia...pár óra szia mit csináltok...pár óra én ezt meg ezt meg ezt..... egész míg meg nem unom és ki nem lépek a skype-ból:) és hiába mondtam hogy nem érek rá ő csak ír meg ír :D én meg már csak nevetek a dolgon:D
2010. jan. 8. 14:04

én örülök, hogy békénhagynak az emberek ez mitől van?

olyan jó itt veletek beszélgetni, de innek akkor megyek ha akarok

van egy csaj aki naponta 15-20 x felhív butaságok miatt, hogy milyenre fesse a körmét

de nem merem megmondani neki, hogy nem érdekel

így sokszor fel sem veszem neki

aztán meg az ablakot lesem, nehogy ideállítson

2010. jan. 8. 13:51

szia először azt hittem hu modell vagy bíztos tele vagy barátnőkkel de aztán rájöttem hogy hülyeség mert akikkel együtt dolgozol vagy egy közöségbe vagy azok valószínü rivalizálnak mindenki arra hajt hogy ő legyen a jobb,szebb,kedvesebb stb ez már a munkával jár.

Nekem pont ellenkező a problémám könnyen barátkozom hamar megnyílok és ha találok valakit aki"barátnő" lehetne bele vetem minden bizalmamat aztán...vagy átvernek,vagy kihasználnak akár lelki szemetes ládának vagy egyszerűen találnak fontosabb személyt a célra:) sebaj én így is jóll érzem magam.néhány éve húztam egy falat magam köré és mit nem mondja évek alatt rengeteg ember közül 1 iskolás korból megmaradt jó barátnőm van de ő távol van egy munkahelyi csaj van akivel hébe hóba felhívjuk egymást és most egy lány aki tudom hogy mihelyt a jelen körülményei változnak ő is eltünik.

Na és persze a netről jó néhány emberke de őket csak vízuális társalkodóknak tartom:)

Szerintem ne barátokat keress hanem 1 barátot aki bármikor ott van meletted ha szükséged van rá mert a sok eltünik,egy lelkitárs meg mindig veled van ha megtalálod a közös hangot vele

32. 4278f24526 (válaszként erre: 1. - Penelopé0)
2010. jan. 8. 13:51

Szia! Sajnos tudom milyen ez az érzés.. A neveltetés, az érdeklődési kör, világnézet, és az életkörülmény nagyon meghatározó tényező. Nálam ugyanez a probléma. Későn kerültem ide, másabb a gondolkodásom, a természetem, az igényem, szóval minden, és ezt általában nehezen "tolerálják" azoknak, akik különböznek tőlük. Ez így is marad. Már meg sem próbálok változtatni a dolgon, belefáradtam, mert nem tudok kibújni a bőrömből.. Egyetlen megoldás az, ha az ember próbál olyan szinten kapcsolatot tartani, ami még a kényelme határain belül van. Előbb-utóbb pedig talál egy igaz barátot/barátnőt.

Meglátod, rendeződik majd!!

2010. jan. 8. 13:49
Akkor becsatlakoyom, mint fiú. Én is ilyen vagzok, hogy a beilleszkedéssel erős problémáim vannak. Igazán tudok irritálni mindenkit, aki a közelemben van, és amióta az eszem,et tudom, ez van. Alegmókásabb, hogy abban a pillanatban, ha felhagyok a hőn gyűlölt viselkedéssel, és visszahúzódok, rögtön mindenki jön, és azt kérdezik, mi a baj. Bár elmondhatom, hogy nagyon sok haverom van, barátom csak kettő. És nagyon boldog vagyok velük. Nehézségek mindig vannak, de túlleni rjtuk a legjobb. És az, hogy a legnagyobb tömegben is képes vagyok magányos lenni? Megforditható! Lehet figyelni az embereket, és jókat mulatni rajtuk, vagy éppen tanulni tőlük (a nonverbális kommunikáció igen érdekes dolgokat árul el a gazdájáról... ) Társasági antiszoci lévén rájöttem, hogy mindenki érezheti magát úgy, mint mi. Csak kérdés, hogy mikor, mennyit, mennyire, és hogy bevallja-e. Tehát drága Penelopé, keresd a szép dolgokat a környezetedben, kihasználva, hogy senki nem tereli el a figyelmedet! És üdv közöttünk, a HÖKben (Hoxások Önzetlen Klubja)
2010. jan. 8. 13:45
Nagyon szépen köszönöm ezek a sorok amiket irtatok sok mindenre segitettek rávilágitani :)
29. rinike
2010. jan. 8. 13:34
Ha tényleg Pénelopé a keresztneved, akkor már a szüleid is azt akarták, más légy, mint a többiek. Én ugyanezért kaptam (már több mint 40 éve) a Renáta nevet, nem is ismerek nálamnál idősebb ilyen nevűt. Gyermekként soha senki nem akarta megérteni a nevem. :-) Én könnyen beilleszkedem, ahova akarok, és jó el tudom viselni, ha érzem, hogy valahol kívülálló és más vagyok, mert tudom, hogy oda én nem akartam beilleszkedni. Szerintem sem szükséges mindenhova beilleszkedned. Ha van egy-két jó barátod, az már nagy kincs. A hoxás társaság sokat fog segíteni, majd meglátod. Üdv közöttünk! :-)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook