Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért ne kezdjünk nős férfival? fórum

Miért ne kezdjünk nős férfival? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Miért ne kezdjünk nős férfival?

❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
231. Re87 (válaszként erre: 183. - A02179052b)
2011. szept. 8. 15:25
És mi van,ha hiányt akarok pótolni,de csak komolytalan kapcsolattal?
2011. szept. 8. 15:23
Azt nem bírod felfogni, hogy az a gyerek nem tehet arról, hogy megszületett, arról sem amit a szülei művelnek. "költeni annyit, amennyit én megengedek" szánalmas vagy. Mélyen sajnállak, mert az írásaidból az jön le, hogy egy egocentrikus, komplexusokkal tele emberke vagy, aki iszonyúan igyekszik bizonygatni, ő mennyire boldolg, őt mennyire szeretik, csak őtőle akarnak gyereket, minden mennyire happy.... Általában azok az emberek szokták ezt ennyire fityogtatni, akik nélkülözik mindezt.
229. 0b18315731 (válaszként erre: 228. - Babsy_v)
2011. szept. 8. 15:16
Thanks!Végre valaki érti is amit leírok!Puszi érte!
228. babsy_v (válaszként erre: 186. - 0b18315731)
2011. szept. 8. 15:15
ez így igaz! anya születik, apát nevelni kell.
227. 0b18315731 (válaszként erre: 225. - Sundance)
2011. szept. 8. 15:14

nem csípi a szememet.Kezdtem olyannal is igen,de nem volt különb a mostaninál ezért élek vele mert miért büntessem azzal,hogy olyan embernek csinált akinek nem kellett volna szerintem?

Költeni annyit amennyi a gyerektartás és amennyit én megengedek.:-)Hűűű most lehet útálni,nem is kértem,hogy szeressetek!:-)van aki szeret!:-)Gyoran írok néha félre és jah néhol nem helyesen de sokan,tehát bocsika:-)Ha nem tetszik ne olvasd el!

226. 0b18315731 (válaszként erre: 223. - Kri76)
2011. szept. 8. 15:09

én is így gondolom köszi hogy le írtad és nálunk még nincs baba de teljesen így van nálunk is.:-)

Na de engem hidegen hagy ki minek gondol itt engem,ezer bocsánat ha valakinek bele léptem a kis önérzetébe....olvasni meg sokaknak nehéz nem a Párom csalta meg az exét a kis nő kefélt félre és ennyi és igen a gyerektartás az jár a többit a pasi és az aktuális nője dönti el,aki amit megfőz egye meg,ennyire egyszerű.Senkit sem tudok sajnálni meg lehet volna becsülni magát nem tette.

Én egy szóval sem írtam,hogy örülök a gyereknek de van létezik ennyi és nem is tiltottam a gyerekétől,egyszerűen ő tőlem akar engem imád és a stb...Nem érdekel a sok marha nagy okosság mert nem is ismertek.Jó hogy mindenki ilyen okos ebben a témában.Én köszönöm boldog vagyok,rendben van a szexuális életem jól vagyunk anyagilag is és remélem jövőre már én is terhes leszek.

Én pedig azon leszek,hogy Páromnak két fele ne kelljen már gyerektartást fizetni és ő is azon lesz,hogy a születendő két gyereke boldog családba nőljön fel.Bye!Bye!Jó életvitelt nektek is!

2011. szept. 8. 15:07

A "halodtam" azt úgy írják, hogy HALLOTTAM! Ha egyszer végzett pedagógus vagy.... Na mindegy.

A szoptatós időszak nem tart a végtelenségig. Később, de szerintem előtte is, igenis szüksége van az apjára, ha tetszik neked, ha nem! Megértem, hogy csípi a szemedet, ha a pasid költ az előző kapcsolatából született gyerekére. De van egy rossz hírem: Ő mindig a gyereke marad és az a természetes, ha gondoskodik róla és foglalkozik vele! Kezdtél volna olyannal, akinek nincs gyereke!

224. eda2332104 (válaszként erre: 182. - 0b18315731)
2011. szept. 8. 15:07

Akarok. Irányítok. Megszerzem. Diktálok. Elvárom.

Micsoda szavak. Még a hideg is kirázott tőlük.

223. kri76 (válaszként erre: 208. - 0b18315731)
2011. szept. 8. 15:02

Igaz lenne, hogy egy nő magának szül gyereket?

Akkor nem is kell esetleg tudnia a pasinak arról, hogy gyereke van/lesz?

Gyerektartás: a nevében is benne van, a gyerek ellátására szolgál. (Mert egy kis cipő tud 10.000,- Ft lenni, amit évszakról-évszakra kinő. A ruha ugyanez. Játékok, különórák, szakkörök, edzések...)

Persze, ezt csak az látja, akinek van gyereke.

Gátseb? Azt sem tudja, aki nem szült, hogy milyen a regenerálódása. Persze, van olyan, aki látatlanba azt mondja, bezzeg Ő...

A leggázosabb, hogy a megcsalás a szülés utáni időszakra is jellemző. Hiszen ekkor nem azon jár az eszünk...Persze, mindent megpróbálhat egy nő, néha az sem elég.

Ja, és mielőtt azt hinnéd, hogy egy megkeseredett, a férjén élősködő nő lennék...


Szülés után 3 nappal már dolgoztam távmunkában, gyereket nevelek, házimunkát végzek és a házas életünk is működik.

Ja, a kecó 70%-a az enyém, mert több pénzt raktam bele ennyivel, mint a férjem. (Ja, és most is többször annyit keresek, mint Ő. Persze, soha nem raknám elé ezt az asztalra. Tudod, ez a másik tisztelete, megbecsülése és szeretete.)

Amikor akar, el tud menni focizni...stb. Én is elmehetek bármikor bárhova. Mindent megbeszélünk és figyelünk a másikra. Beosztjuk az időnket...

Ja, és ezt tizenévek alatt mindig így éltük meg.

Kettőnk közül nekem talán fontosabb a szex, mint neki. Talán hamarabb ki is kacsintanék...De szeretem, tisztelem és nem csinálnék belőle h.lyét. Egyenrangú felek vagyunk, együtt terveztünk gyereket, együtt döntöttünk a házról...

A legfontosabb: egymás szeretete, megbecsülése és tisztelete. Szerintem ezek nélkül nem működhet normálisan egy kapcsolat.

2011. szept. 8. 14:58

Javítok:Akkor nem magadnak szülöd, de mégis a pasi szoptatja, kel fel hozzá. . . . lesz ott mindig vele?Egy gyereknek az anyja mellett a helye!Megint csak nekem van igazam, hogy egy nő ha jól kereskedik akkor bizony jól él és boldog.

Viszont én is szeretnék még boldog lenni két gyereket és páromtól és nem azért dolgozok hogy a múltját finanszírozzam és ezt ő is tudja.

Igen a gyerek van és él és én ezt tudomásul vettem és az anyja neveli a nevelő apukával ez teljesen természetes és az is, hogy nem az az első, hanem hogy új életet akar kezdeni és majd szereti azt akit fel is nevel. . . hiszen nem lesz első, hogyan lenne a másik gyerek első?Hiszen akit én szülök azt a kezdetektől fogva fogja nevelni.

Úristen mennyi negatív és begyepesedett nő él a világon, hihetetlen. Tiszteletem a kivételnek. Az meg hogy valaki huppan-e. . . magán múlik én egy önző emberről sem halodtam, hogy boldogtalan és nem sikeres. Azt lehet el nyomni aki hagyja magát. Szép napot nektek!Off (de ezt a két szülő dönti el és senki semmire nem kötelezhető egy apa pedig a gyerektartás fizetésére ennyi)Egy gyerek és sok gyerek után is minden nőnek és pasinak joga van mással újra kezdeni az életét.Igen én arra fogok törekedni,hogy együtt öregedjünk meg,hiszen az én családomba sem a szüleim sem a nagyszüleim nem váltak el és 3-om gyereket neveltek fel apámék)Minden tiszteletem az övéké!Off Bye-bye

221. sundance (válaszként erre: 220. - Sundance)
2011. szept. 8. 14:54
Ez Doris27-nek szólt!
2011. szept. 8. 14:54
"Viszont egy gyereknek az anyjára van szüksége nem az apjára" Komolyan Te érted is, amit írsz??? Egy gyereknek mindkettőre egyformán szüksége van!
219. babsy_v (válaszként erre: 133. - B486c9cf7d)
2011. szept. 8. 14:51
Ki gondolkodik, ha szerelmes? Senki! Aki azt mondja hogy ész alapján dönt, az érdekkapcsolatokat keresi, és egy számító alattomos nőszemély.
218. 0b18315731 (válaszként erre: 211. - Atokratokszenhidratok)
2011. szept. 8. 14:37

Magadat hazudtolod:-)))A nő mint anya,totál mindegy kit választ akár nevelő apukának és totál mindegy,kit szül és mennyit neki,minden gyerekét szeretnie kell és úgy,hogy egyik sem érez benne hiányt.Az apjára számíthat én ezt el is várom Páromtól sőt,ha később nagyobb lesz és az anyjáéknál nem érzi jól magát,ha nekem lesz két gyerekem,persze jöhet oda lakni,persze ne legyen így.Aki neveli mint apuka,ha szereti a nőt,szeresse gyerekestül.Az anya az mindig ott marad a gyerek életében,apa is,ha úgy csinálja egy nő,hogy jól csinálja.Nem le néztelek,csak ahogyan te engem le támadtál azt kaptad vissza.

A férfiaknak joguk van új életet kezdeni és a nőknek is,én úgy gondolom nem dirigálok,hiszen ha Párom nem akarna velem élni nyitva áll az ajtó és bármikor el mehetne.Velem akar élni és én pedig szeretném boldoggá tenni és tudom,hogy jó apa lesz.Biztosan hibázott ő is amiért a csaj lelépett én ezt sem kétlem ezt mi már átbeszéltük.

Viszont az Ex is hibázott,hiszen eddig megvolt minden,de mégsem kellett ő döntött úgy ahogyan.Szerinte normálisan,persze akivel félre kufircolt azzal nincs már együtt.22 éves én úgy gondolom az ő élete és úgy szúrja el,ahogyan akarja,de éppen egy 9 hónapos kapcsolatba én biztos nem vállalnék egy 2 és fél éves kisfiúval gyereket.Mint 28 éves és mint végzett pedagógus szeretem a gyerekeket.Viszont mint nő elvárom,hogy én és ha lesz gyerekem azok legyenek az elsők.Az anyuka és a nevelő apuka pedig szeresse úgy ahogyan majd a közös gyereküket.Viszont az biztos,hogy később a Párom kisfia egyszer ejti ki majd,hogy nem akarok anyuékhoz haza menni ezért azért,akkor nem fog menni.Később bízok benne Párom exe is érik agyilag és könnyebben megy majd ez a közös gyerekes téma.

Nem leszek gonosz mostoha,de a gyereknek és nem az exnek és annak családjának megy az anyagi.

A kis kölök jöhet majd nyaralni és majd meglátom még,hogyan alakul a kapcsolatunk.

Párom pedig azért sem erőlteti mert egy idi....óta pi....csa az exe.Hiszen aki elfelejti azt,hogy a nevelő apuka az nem a vérszerinti és már Párom ellen neveli a kisfiút az ne várjon csodát.

Nem minden esetben követendő az,hogy megdobnak kővel dobd vissza kenyérrel.Ennyi volt még a hozzá fűzni valóm,mert úgy tűnik kezdem én is hazudtolni magam és mentegetni magamat és Páromat olyan embereknek akiknek semmi értelme.

Neked az nekem ez a véleményem.

Különben sem te élsz velem együtt és én sem veled.

Én is úgy csinálom te is úgy csinálod.

Viszont egy gyereknek az anyjára van szüksége nem az apjára!Az én Párom meg had döntse már el kire mennyi pénzt költ ha már ő keresi meg.

Szerintem azt is el tudja dönteni,hogy kit vesz el feleségül és kinek csinál gyereket.

Én sosem eröltetném magam senkire sem és én csak el várok valamit és meg is kapom és ő is elvár tőlem én is megadom.Sok esetben a kommunikáció hiánya vezet váláshoz és egyebek.....jah és a szex.Nem mindegy kivel élsz együtt és kit vársz haza.Az is örök igazság,hogy ha éhesen marad valaki akkor az kifele kacsingat,de egy munka tapasztalatlan nőnek akinek a párja és a családja ki nyalta és csak éppen élvezni kellett volna sem bírt a vérével az viselje a következményeit.

Az anyaságra is meg kell érni,ha valaki gyereket vállal ne bulizzon hajnal 5ig....és passzolja le a nagyinak a gyereket mikor már kelni kell hozzá és az ilyen húzzon el dolgozni áhh nem inkább szül másnak mégegyett.Hmm hát nem vagyunk egyformák!

217. sityu47 (válaszként erre: 203. - 0b18315731)
2011. szept. 8. 14:37

Hát az én uramat azt kétlem, de sebaj!DDDDDDDDD

Viszont Volt egy ismerősöm aki így vélekedett, mint Te, de nem számolt hogy balesetet fog szenvedni!

A nagy magabiztonságból bizony nélkülözés lett!

Sajnos az életbe van néha hogy rajtunk kívül álló okok miatt felborulhat minden!

216. babsy_v (válaszként erre: 119. - No-x)
2011. szept. 8. 14:31
Biztos hogy a kikacsingatásnak mindig van előzménye, csak vakok vagyunk. Pl.: házasság előtt többször szakítanak, hűtlenek, ezeken képesek vagyunk átsiklani.
215. sundance (válaszként erre: 208. - 0b18315731)
2011. szept. 8. 14:31
Olvasva a hozzászólásaidat, Te aztán nem alapszinten vagy hibbant! Iszonyúan torz elképzeléseid vannak a témával kapcsolatban. Valószínűleg jól megtépázott már az élet, azért írsz ilyen hülyeségeket... "a nő elsősorban magának szüli a gyereket, másodsorban a férfinak.." Atttyaúúúúristen!
214. babsy_v (válaszként erre: 213. - Babsy_v)
2011. szept. 8. 14:29
két élű.
213. babsy_v (válaszként erre: 118. - Idnus)
2011. szept. 8. 14:29
Vagy benevelt kutya... kell az nekem? Igen! Ez azért kétélű.
212. atokratokszenhidratok (válaszként erre: 206. - 0b18315731)
2011. szept. 8. 14:19

Akár félrekefél az anya akár nem itt nem róla van szó akármennyire is ezen lovagolsz.


Itt egy gyerekről van szó akinek sokmindenre van szüksége addig amig felnő.


a párod az apja, ha tetszik, ha nem. Ott volt amikor készült, nem tett semmiféle óvintézkedést, hogy ne szülessen gyereke. A gyerekről kutya kötelessége gondoskodnia, ha tetszik neked, ha nem. Semmi közöd hozzá, az az ő külön ügyük. Két szülő akinek gyereke született, az ő magánügyük a dolog...

211. atokratokszenhidratok (válaszként erre: 208. - 0b18315731)
2011. szept. 8. 14:15

Nos én nagyon jól elboldogulok 2 gyerekkel, jó munkahellyel, nincsenek anyagi problémáim, és képzeld nekem is saját lakásom van, ami nem az ölembe hullott.

Nem kötelessége a pasinak az asszonyról gondoskodni, de a gyerekről igen. Akármilyen is az anyja.

Azt a szerencsétlen kiskölyköt szerinted ki szereti igazán? Az anyja akinek már egy másik pasi a fontos? Vagy az apja akinek szintén egy másik nő dirigál? Akinek majd annyi pénz jut amennyit az új asszony"megenged"? mit érezhez az a pici gyerek aki elkallódik az önző felnőttek világában. És borítékolom, hogy ugyanolyan kegyetlen lesz, mint amilyen a körülötte levő felnőttek.

Legalább lenne egy melegszívű, szerető apja aki igazán figyel rá... Nem a pénz számít, ezerszer jobban, a biztonságérzet , szeretet, törődés. Ennek a picinek nem jut semmi...

2011. szept. 8. 14:14
A legtöbb nő elfelejti, hogy magának szüli a gyereket és másodsorban a pasinak, akivel ha úgy bánik akkor megmarad mellette. : én ekkora hülyeséget még soha életemben nem hallottam.....
209. atokratokszenhidratok (válaszként erre: 205. - Anyucika3)
2011. szept. 8. 14:06

Az anyát nem kötelezheti egy férj arra, hogy kiszolgáltassa arra a gyerekét, hogy DNS-t vegyenek a (gyerektől)


Bocs, kissé nyakatekerten írom, de talán így érthető.


Viszont, ha egy nő kérvényezi ugyanezt akkor létrejöhet a dolog.

208. 0b18315731 (válaszként erre: 204. - Anyucika3)
2011. szept. 8. 14:03

Egy pasinak nem kötelessége az ex felesége seggét nyalni és semmi a legtöbb pasi a mai világban még gyerektartást sem fizet.A legtöbb nő elfelejti,hogy magának szüli a gyereket és másodsorban a pasinak,akivel ha úgy bánik akkor megmarad mellette.

A cikk írója mindent megtett azért,hogy 2-ra a pasi már boldog legyen,de visszafele a pasi nem tett meg mindent érte.Nincs kötelesség egy nőnek pasinak kötelessége lenne igen családba nevelni fel a gyerekét.Viszont ahol az egyik fél elég direkt...a másikkal,akkor fordítva sem kell mást várni.egy férfi lehet férfi x gyerek után és hamarabb kap nőt mint a nő férfit maga mellé.

Nekem sem egyszerű kis fikatúró Párom exe,de nem ellenfél.Nem adta meg neki,hogy 100%-os apuka lehesen én majd megadom neki.Viszont vannak olyan nők mint ti és nekem meg eszem ágában sincs mentegetni magamat,Páromat nektek,hiszen mindig is lesznek olyan emberek akiknek nem lehet megmagyarázni a megmagyarázhatatlant.

marha nagy elveitek vannak,közben pedig lehet,hogy ti aztán a pasitok nélkül bazz levegőt se tudnátok venni.Holott egy pasinak sem kötelessége egy nőt sem eltartani és fordítva sem.Könnyű élet mi?Akkor amikor dől akkor meg legyen mit újra építgetni,nem tudom vajon ti boldogulnátok x gyerekkel egyedül?Hihihihih kétlem!Szerintem azt csinálnátok mint Párom exe,gyorsan oda pottyantanátok még másnak is sokat..Nem az a nagy kunszt,hogy egy nő gyereket tud szülni az a nagy kunszt hogy akinek szülöd azzal neveld fel és öregedj meg!Sok sikert hozzá nektek is!

207. anyucika3 (válaszként erre: 205. - Anyucika3)
2011. szept. 8. 13:57
minek az anyától minta(bocsi)
206. 0b18315731 (válaszként erre: 201. - Atokratokszenhidratok)
2011. szept. 8. 13:54

Miért?Mert félre kefélt az exe és ő hagyta hogy elmenjen gyerekestül mindenestül?Na ácsika,de mindenkinek joga van a boldogsághoz.Fizeti ami jár és ennyi.Tudod amikor egy nő bedobja a cunáját a közösbe aztán vagdalózik 40-50 ezer gyerektartásért stb,annak kuss van.Nem papucs amúgy,nem muszáj elviselnie bármikor el mehet nem függök tőle anyagilag sem.Viszont látom te az alkus nyamnyogós nő vagy,ahogy neked jól esik:-)))Nekem attól se több se kevesebb.

Igen irigyek egy páran,hogy mi milyen boldogok vagyunk,kívánom,hogy mindenkinek sikerüljön x gyerek után is.Ellenben veled Életke én nem vagyok rossz indulatú ember.Viszont életben de így éteren keresztül sem vagy jó ellenfél maradjunk ennyiben:-)A Párom egy tündéri pasi és te csak szeretnéd,hogy neked ilyen Párod legyen!Remélem lesz is én ezt kívánom neked!

205. anyucika3 (válaszként erre: 202. - Atokratokszenhidratok)
2011. szept. 8. 13:53
mivaan?Ahhoz minden az anyától minta?Hogy ezt megállapítsák,ahhoz kell a agyerektől,meg a 2 pasitól.
2011. szept. 8. 13:52
Amelyik elvált férfinak nem fontos a gyereke,nem tesz meg mindent a lehető legjobb,legszorosabb kapcsolat érdekében,és nem támogatja ahogy csak erejéből telik,nincs benne annyi intelligencia,hogy jó kapcsolatban maradjon a gyereke anyjával,mivel a gyerek érdeke is ez,attól a következő maca sem várhat jobbat,hiába szül neki akár egy rakat gyereket.Ahhoz butának kell lenni,hogy elhiggye majd vele minden más lesz,máshogy viselkedik.Minden kapcsolatba saját magát viszi mindenki.Aki egyszer már lesz@rta a gyerekét,a feleségét,az le fogja a többit is csak idő kérdése.
203. 0b18315731 (válaszként erre: 198. - Sityu47)
2011. szept. 8. 13:49

Így igaz,de csak annak aki hagyja magát.

Van mire büszkének lennem.28 évesen saját magam is fenn tudok tartani egy ingatlant és ha lesz gyerekem és gyerekeim azokat is,tehát nem szorultam sosem és ezután sem szorulok az aktuális pasimra.Kevés nő éri el ezt szerintem,sajna van ilyen.Megalkudni másodiknak lenni nem tudnék,voltam olyan is elég volt.Viszont én megadom Páromnak azt,amit a másik nem adott meg.én nem szedtem szét családot,mi utána jöttünk össze én nem csaltam meg senkit sem,de engem is csaltak már meg sőt egyszer majdnem megfulladtam.Előttem írta valaki egye meg amit főzött,erre én azt írom,mikor ott a rózsaszín köd,mi nők hajlamosak vagyunk nem józanon gondolkozni.igen igazad van egy szerető sosem lehet második amennyire értékelte magát annyira értékelte a pasija is,de még is újra kezdi az életét és erre pedig kevés nő képes inkább eltűr mindent és megalkudik a szarba.Van itt nem egy nem kettő olyan fórum.Van egy olyan mondás is,hogy vedd fel a cipőmet járd végig az utamat...aztán itélkezz.leírta a cikket,hogy ki írja és esetleg sokan tanuljanak a hibájából,de sehol se írta,hogy sajnáld és csináld utána.

Pont tőle félnek az olyan nők mint pl:Te,hiszen a cikk írója,ha akarná a te uradat is könnyedén el szerethetné,mert ő az a tipusú nő.Mindig megkapja amit akar más kérdés mikor ismeri fel,hogy az jó-e neki és elég-e!

Inkább ezt a részét nézd és reméled,hogy nem él a közeledbe és legközelebb nem kezd nős pasival!:-)

Hiába az vihető el aki hagyja magát,ha egy nő olyan és kell neki valaki,akkor bizony megkapja,még ha csak egy numerára is.

Induljunk ki egy alap tényből:ha egy nő elmegy bulizni és dugni akar akkor dugni is fog!

Még egy pasi ha elmegy bulizni és dugni akar nem biztos,hogy dugni is fog.

Sok minden a nőkön múlik és igaz a férfiak sem egyszerűek és 70%-uk elég ge....ci...láda,azért minket nőket sem kell félteni!

202. atokratokszenhidratok (válaszként erre: 199. - Anyucika3)
2011. szept. 8. 13:46

Azért, hogy kiderüljön ki az IGAZI apuka:))

A férje, vagy esetleg egy titokzatos harmadik?

❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook