Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi lehet az oka, hogy meggondolta magát? fórum

Mi lehet az oka, hogy meggondolta magát? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Ágio8405)
2022. ápr. 20. 17:23
Én is így gondolom. Bár az egyenességnek jobban örültem volna, de emiatt nem hibáztathatom. Majd talán legközelebb máshogy alakul.
2022. ápr. 20. 17:08
Valami miatt úgy látta mégsem akar veled jàrni. ilyenkor ez a kíméletesebb duma hogy senkivel nem akar.
2022. ápr. 20. 16:40

Lehet, hogy nem gondolta meg, csak adott magának 24 óra

gondolkodási időt

15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Andi6020)
2022. ápr. 20. 16:38
Nem rágódom szerencsére, viszont értetlenkedem, mert nem értem, hogy akkor minek akarta egyik nap még folytatni, másik nap nem. Persze lehet az a folytatni akarás sem volt őszinte. Csak hát én nem mondtam volna, már csak azért sem, mert még én is határozatlan voltam. Ő akart inkább ebbe az irányba terelni, aztán mégis ő lépett ki belőle egy hirtelen, 180 fokos fordulattal. Már csak azért is érdekel, hogy a jövőben ezt meg tudjam előzni ha egy mód van rá. Hogy mik lehetnek azok a jelek, amik erre utalhatnak, illetve esetlegesen mit csinálhatnék legközelebb másképp.
14. andi6020 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 20. 16:31

Ahhoz, hogy minimálisan is de megismerj valakit, randizni kell.

Találkozgattatok, megismert, és arra jutott, hogy köszi, de belőled többet nem kér. Szerintem ez korrekt.

Ne rágódj meg értetlenkedj ezen.

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - 37e1ff8723)
2022. ápr. 20. 16:26
Valami rosszat mondtam, vagy miért vagy ellenséges? Nem állt szándékomban megbántani.
12. 37e1ff8723 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 20. 16:24
Persze. A leb...ást tartsd meg annak, akivel randiztál. Miért nem tőle kérdezed, hogy miért dobott?
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - 37e1ff8723)
2022. ápr. 20. 16:17
És kezdeményezel, olyan téren, hogy lelkesedsz, ezt ki is mutatod, illetve tervezgetsz, amit szintén szóvá teszel? Nincs azzal gond, hogy randizgatott, csak azt furcsállom, hogy mást mutatott. Persze ezt is biztos meg lehet játszani, csak nem látom értelmét. Amíg még határozatlan az ember, addig lehetne kicsit visszafogottabb szerintem. De hát nem vagyunk egyformák.
10. 37e1ff8723 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 20. 16:12
Én randizgatok, hogy megismerjem valamennyire. Majd döntök.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - 37e1ff8723)
2022. ápr. 20. 16:05
Olyan nagyon biztosan nem lehetett odáig értem, különben nem visszakozott volna. Viszont ha nekem valaki nem tetszik, azzal nem randizgatok és végképp nem kezdeményezek, illetve lelkesedem. Szerintem nem is menne.
8. 37e1ff8723 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 20. 15:59
Nem tetszettél.
2022. ápr. 20. 15:56
Szerintem vagy találkozott mással és ő jobban érdekli, vagy nem érezte a veled való kapcsolatot és kifogásként mondta, hogy magával akar foglalkozni, vagy tényleg beütött valami és egyedül akar lenni. Ez a 3 opció van, de az első 2-t tartom valószínűnek.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Libikóka)
2022. ápr. 20. 15:36
Lehet, hogy valóban nem, de ha így áll hozzá, akkor ezt már lehet nem is tudjuk meg. Nem baj ha nem működik, nem is ezen van a lényeg, csak gondoltam megemlítem ezt is, hogy legyen teljes a kép.
5. libikóka (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 20. 15:31
Barátság,,hmmm,,,,ezt mondta,,a valóságban meg nem szokott működni.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Libikóka)
2022. ápr. 20. 15:29

Igen ez lehetséges, de azért picit bosszant, hogy nem értem.

Amit még hozzátennék, hogy abban maradtunk, hogy barátok maradunk, de közben meg teljesen elzárkózott tőlem.

3. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 20. 15:27

Bár megértem hogy zavar,,,mégsem érdemes boncolgatni talán.

Ilyen új randinál néha egy mozdulat vagy egy számára nem tetsző szó,,gesztus is elég lehet hogy visszakozzon.


Ne is keresd magadban a hibát,,hadd menjen.

2022. ápr. 20. 15:26

Ez olyan, mint amikor a boltban valaminek az árát kérded.

Ha olcsó, ha drága, akkor sem veszed meg, csak érdeklődtél

2022. ápr. 20. 15:23
Volt egy randipartnerem, akivel elég jól elvoltam. Csak néhány alkalommal találkoztunk, de a találkozók mindig jól sikerültek. Nem tulajdonítottam neki túl nagy jelentőséget, de úgy éreztem illetve láttam rajta, hogy nagyon lelkes és tervezne velem. Ez a lelkesedés tetszett rajta, ezért én is elkezdtem kicsit beleélni magam. Egyik napról a másikra aztán megváltozott és azt mondta, hogy ne haragudjak, de mégsem szeretne most kapcsolatot senkivel sem, mert inkább magával foglalkozna. Ez mit jelenthet? Elijeszteni nem ijeszthettem el, mert még nem is eveztünk komolyabb vizekre, de mégis mintha ettől félne. Lefeküdni még nem feküdtünk le, így azt sem lehet mondani, hogy csak szexet akart. Állítólag senkivel sem akar most lenni egy darabig. Fura nekem ez az egész.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook