Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi lehet az oka, hogy meggondolta magát? fórum

Mi lehet az oka, hogy meggondolta magát? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
78. Érdekes73 (válaszként erre: 64. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 22. 19:21
Nekem furák ezek a csak barátkozós legények. Nem értem mire jó meg kinek.
77. 37e1ff8723 (válaszként erre: 62. - Érdekes73)
2022. ápr. 22. 05:51
😕
76. krisztikrisz (válaszként erre: 75. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 22. 00:58

Ezt mondjuk szépen megfogalmaztad! 👏

Brad Pitt sokak szerint szépségideál volt.

Nekem nem! Engem a személyisége nem terített le!

Lehetett volna akármilyen szép, nem jött volna be.

Mindig a személyiség ragadott meg, hogy kiforrott legyen és passzoljon az enyémhez! Hogy mindent meg tudjunk beszélni, hogy közös legyen az érdeklődés, az életfelfogás! Ez nagyon fontos! Ebben a tekintetben "legjobb barát", csak legyen meg a vonzódás is!

75. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 74. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 22. 00:50
Nálam a "kémia" az valahol a külső és a belső keveréke. Sajnos a külsőtől sem tudok teljesen elvonatkoztatni, ez nem szándékos, de így működöm. Ugyanakkor a belsőtől sem, nézhet ki valaki nagyon jól, ha belülről nem tetszik, akkor semmi nem lesz belőle.
74. krisztikrisz (válaszként erre: 72. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 22. 00:47

Kémia. Ezt sokat hallom. 🙂

Te mit értesz "kémia" alatt?

Külső? Nekem nagyon nem.

Engem a lénye szokott vonzani a másiknak.

A személyisége.

Onnantól nem nagyon érdekel a külső, de azért jó ha ad magára.

73. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 71. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 22. 00:46
Ez is simán meglehet. De nagyon félreérthető jeleket adott eleinte, ezért gondoltam, hogy tetszem neki. Ha kezdettől fogva azt érzékelteti, hogy nem vagyok az esete, akkor valószínűleg nem pörögnék most én sem rajta. De úgy láttam és úgy éreztem, hogy tetszem neki. Aztán valami mégis megváltozott benne. Rossz érzés ez számomra.
72. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 70. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 22. 00:43
Ez egy nagyon jó kérdés. Nincs szerintem konkrét ideálom, mert eddig akik tetszettek, nem is igazán hasonlítottak egymásra. Gondolom erre szokták azt mondani, hogy a kémia 🙂 Ez valami számomra is megmagyarázhatatlan dolog, hogy ki miért vonz, míg a másik miért nem.
71. krisztikrisz (válaszként erre: 69. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 22. 00:42

Lehet hogy ő sem vonzódik irántad szexuálisan?

Még a barátkozásba se akar belemenni, úgy tűnik.

70. krisztikrisz (válaszként erre: 68. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 22. 00:40
Van egy határozott férfi ideálod vagy egyszerűen csak vonz? Mitől vonz jobban egy pasi mint akivel csak barátkozol? Hol a határ?
69. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 67. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 22. 00:40

Elég sokszor megváltoztatta már a veleményét arról, hogy mit is akar tőlem.

A legutóbbi infóm nekem is csak annyi, hogy nem áll készen egy kapcsolatra, de szívesen barátkozik. Ennek ellenére nem keres, nem tesz semmit azért, hogy legalább barátok lehessünk. Nem tudom, hogy ennek mi az oka, engem is összezavart. Szeretnék pedig több időt tölteni vele.

68. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 66. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 22. 00:36
Dehogynem, akkor is nézem a személyiségét is, ez az egyik legfontosabb. A különbség csak annyi, hogy akivel többet is szeretnék, az szexuálisan is vonz, míg aki nem, azzal csak barátságot tudok elképzelni. De ez szerintem fordítva is így van.
67. krisztikrisz (válaszként erre: 65. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 22. 00:34
Mi lehet a gond nála? Most hogyan áll a helyzet?
66. krisztikrisz (válaszként erre: 64. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 22. 00:32
Miért? Amikor társat keresel, akkor nem a személyiségét nézed csak a nemét? Ott is van közös érdeklődés és pozitív energiával tölthet el, ha jó a kapcsolat. Végül is annak is egyfajta barátság az alapja. Mitől más? Nem értem.
65. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 58. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 22. 00:22
Igen, ezzel egyetértek, de sajnos nem számít, hogy én mit akarok, ha a másik nem akarja 🙁 Szeretnék ebbe a mostaniba több energiát fektetni, egy hullámhosszon vagyunk, jól érzem magam vele, de ha elzárkózik, akkor nem tudok mit csinálni. Nem erőltethetem rá magam 😕 Ő még nálam is bizonytalanabbnak tűnt sajnos.
64. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 57. - Érdekes73)
2022. ápr. 22. 00:13
Amikor barátkozom, akkor elsősorban a személyiségét nézem az embernek és nem a nemét. Ha van közös téma, közös érdeklősési kör, akkor pozitív energiával tud eltölteni egy-egy ilyen barátság is. A párkalpcsolatot nem helyettesíti, de nem is ez a célja.
63. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 59. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 22. 00:09
Ezt a barát dolgot tényleg félreértitek, nem jelentenek többet barátságnál. Már gyerekkorom óta vannak barátaim, amikor kapcsolatban voltam akkor is voltak, de nem jelentettek többet egy szimpla mezei barátságnál. Miért imponálna ilyen téren, ha nem jönnek be és én sem tetszem nekik? Hidd el ez nem erről szól.
62. Érdekes73 (válaszként erre: 61. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 22. 00:09
Lehet hogy ezek a modern legények már csak haverkodni akarnak meg neten idétlenkedni ? :)
61. krisztikrisz (válaszként erre: 60. - Érdekes73)
2022. ápr. 22. 00:03
Hát itt nem fér meg a dolog, mert a srácok nem akarnak "csak" barátkozni. Ha egy lány tetszik nekik, akkor megkörnyékezik jobb esetben. De ehhez a lány is kell.
60. Érdekes73 (válaszként erre: 59. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 21. 23:47
Ifjú koromban barátkoztam volna a fiúkkal de azok nem barátkozni akartak így csak sértődés lett a nemből :) Nekem azért is fura ez a nagy haverkodás .
59. krisztikrisz (válaszként erre: 57. - Érdekes73)
2022. ápr. 21. 23:28
Persze hogy hiúság. Imponál neki, hogy sok férfi barátja van, mert addig is nőnek érezheti magát. De ez legbelül komoly önértékelési probléma. Miért nem találja meg önmagában a nőt? Miért nem ad esélyt arra, hogy egy valaki szeresse? Mondjuk egy normális férfi, akivel jól megérti magát!
58. krisztikrisz (válaszként erre: 57. - Érdekes73)
2022. ápr. 21. 23:25

Nekem is voltak ilyen "barátkozósabb" időszakaim.

Bizonytalanságot tükröz. Most vagy akar tőlem valamit az a srác vagy nem. És nekem is el kell döntenem, hogy mit akarok. Nem érdemes szétforgácsolni az energiáinkat. A megfelelő partnert kell kiválasztani és azzal elmélyíteni a kapcsolatot. Fontos az összhang, hogy sok mindenben egyetértsünk és jól érezzük magunkat.


Nyilván azért csinálja ezeket, mert erre nem képes.

Valami félelem van mögötte.

57. Érdekes73 (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 21. 23:14
Nem lehet hogy ez inkább hiúsági kérdés ? Ezt a barátkozósdit én se értem.Persze van aki csak a "haverlány" de ez miért jó neked ?
56. krisztikrisz (válaszként erre: 54. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 21. 22:39
Oké, csak előtte azt írtad, hogy kikészítenéd magad vele és mégis.
55. krisztikrisz (válaszként erre: 53. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 21. 22:38

Szerintem nagyon is lényegesek a kérdés szempontjából.


Ha nem lesz belőle semmi, nyilván el kell fogadnod.

De gondolom nem olyan szintű a dolog, hogy nagyon beleéld magad.


Valóban fel kéne mérni, hogy mit akarsz valójában, szerintem benned is sok a bizonytalanság.

54. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 52. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 21. 00:40
Igen ez pontosan így van.
53. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 51. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 21. 00:39

Nem dehogyis, nem vártam mindegyiktől valamit. Ugyanazért barátkozom velük, mint amiért az azonos neműekkel is :) Ugyanúgy tekintek rájuk, hidd el, létezik ilyen. Meg se fordult volna a fejemben, hogy bármelyikkel mást akarjak. Őket engedjük most el szerintem, nem lényegesek a kérdés szempontjából.


Ez a másik, új, már valóban különbözik, mert vele szeretnék kapcsolatot, de ha ő nem, akkor ezt el kell fogadnom. Reálisan felmérve még csak nem is gondolom, hogy hátha kialakul több. Persze valahol nagyon mélyen lehet, hogy ennek reménye is bennem van, ezt még nem mértem fel én sem magamban.

52. krisztikrisz (válaszként erre: 50. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 21. 00:26
Lehet hogy haverság se lesz belőle a hozzáállása miatt, mégis vársz rá gondolom.
51. krisztikrisz (válaszként erre: 49. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 21. 00:21

Még mindig nem értem, miért barátkozol ennyi emberrel a másik nemből. Mintha mindegyiktől várnál valamit.


Aztán itt van, akivel kapcsolatot szeretnél, de ő nem gondolja komolyan. Megegyezel egy haverságban, hátha kialakul belőle valami.


Ugyanott vagy, hogy még mindig nem kötődsz rendesen, szétforgácsolod a férfi-női kapcsolataidat "barátságra".


Mintha szükséged lenne mindegyikre valamiért.

Mire jó ez a kesze-kuszaság?

50. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 48. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 21. 00:12
A haver polcra kényszerből raktam vissza, gondoltam ez is jobb, mint a semmi, ha már kapcsolatban úgysem lehetünk. Szerinted ez hülyeség? 😕
49. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 47. - Krisztikrisz)
2022. ápr. 21. 00:10

Bocsi, kicsit lehet kuszának tűnt, nem volt szándékos. Megpróbálom összefoglalni:


- vannak más barátaim is az ellenkező nemből, akikkel tényleg csak barátok vagyunk, nem tetszenek, ők sem nekem, nem akarunk és nem is akartunk egymástól soha semmi mást. Ezt csak azért említettem meg, mert írtad, hogy nincs férfi-nő között barátság. De a saját példámból kiindulva mégis van ilyen


- aztán van ez a mostani, akivel szerettem volna kapcsolatot, de ő ezt ő már nem szeretné, ezért megpróbálnánk csak haverként. Ha szerelmes lennék akkor nem próbálnám meg, de mivel még nem vagyok az, bízom benne, hogy nem kell emiatt megszakítanom vele minden kapcsolatot


Így kicsit érthetőbb?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook