Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan lehet segíteni, hogy egy telt nő szebbnek lássa magát? fórum

Hogyan lehet segíteni, hogy egy telt nő szebbnek lássa magát? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2020. jún. 9. 17:23

Még egyszer köszönöm a tanácsokat. Beszélgettem vele róla, hogy nekem tényleg tetszik, de valahogy neki magának kell elhinnie, hogy nincs ezzel gond.


Nyilván ez nem fog menni megbeszélésre... de talán picit számított. Az elmúlt két napban látványosan jóízűen eszik:-)

85. unom (válaszként erre: 83. - New(l))
2020. jún. 6. 10:24
Ez a jó a 170 centiben, simán fel tudok venni magas sarkú cipőt, de anélkül se vagyok alacsony.
84. gyöngy:) (válaszként erre: 79. - NomNom)
2020. jún. 6. 10:14
A lányomnak már általános iskolában mértek 180 centit:)
83. New(l) (válaszként erre: 80. - Unom)
2020. jún. 6. 09:20
Nekem egy kolléganőm panaszkodott, hogy most nézzem már meg mekkora plarformokon kénytelen járni, hogy elérje a 170-et.:D.
82. New(l) (válaszként erre: 81. - L.luiselotte)
2020. jún. 6. 09:18

Na ez az, hogy engem is úgy csesztettek miatta, mintha valami létra lennék. A család bizonyos(=alacsony) férfitagjai pedig kifejezetten szörnyülködtek ha fél évente megláttak, meg jelezték 18 éves korom körül hogy ugye már nem növök tovább?! Nem, majd timsót nyalok, hogy úgy maradjak.

A szüleim ebben normálisak voltak, próbálták ezeket a sérelmeket ellensúlyozni, de mivel amúgy sem volt önbizalmam, belém égett.

Barátnőm is így járt, ezért ha fiad magasságú férfit látunk, csillog a szemünk. :)) 😳😳😳

81. l.luiselotte (válaszként erre: 80. - Unom)
2020. jún. 6. 08:59

Engem sok mindenben zavart a magasságom. Lehet hogy a pedagógusok voltak alkalmatlanok, de iskolában volt olyan, hogy az osztályból az összes egyforma magasságú lány táncolt, és meg zongoráztam vagy szavaltam.

Aztán lányokkal nem szivesen menteem sehova fiatalkoromban " lerontottuk egymást" csak anyukámmal vagy a későbbi első férjemmel, akivel egy osztályba jártam, velük normálisan néztünk ki.

Most viszont b kárpótol a 206 cm fiam.

80. unom (válaszként erre: 78. - L.luiselotte)
2020. jún. 6. 08:54
Én 170 vagyok, de kamaszként nagyon szerettem volna magasabb lenni.
79. NomNom (válaszként erre: 78. - L.luiselotte)
2020. jún. 6. 08:52
Pedig a 175 nem túl extrém, nekem középiskolában volt 2 180 körüli lány osztálytársam, most a baráti körben is vannak 180 körüli nők. :)
78. l.luiselotte (válaszként erre: 69. - New(l))
2020. jún. 6. 08:42

l75 cm vagyok, ha nem is 160, de kb 168-17o cm szerettem volna lenni. Persze udvarlót férjeket találtam, de minden közösségben ovitől kezdve én voltam a legmagasabb nő. És munkámból adódóan nagyon sokszor kellett másokkal megjelennem, a mai napig és egy kicsit zavart hogy nagyon kevés ffi volt legalább velem egyforma magassságú a nőkról nem is beszélve. Nem tudom, ki találta el, hogy a mai fiatal fiúk is 180 cm körül vannak, a fiam kortársait elnézve nem tudom honnan vették.Megszoktam, de azért elég gáz, ha ismeretlen helyre bemegyek, úgy néz rám a sok átlagos termetű mint valami óriásra.

Persze a családtagjaim rendben vannak, ott nem lógtam ki a sorból, a szüleim 180-19o cm körüliek voltaak, a fiam 2 m feletti.

2020. jún. 6. 02:12
Sajnos ha egy nő úgy látja magát, hogy túlsúlyos akkor egy férfi nem sokat tud tenni ellene. Persze lehet bizonygatni hogy de nem, és nekem így tetszel, de az a helyzet, hogy ilyenkor nem a férfiaknak akarnak megfelelni, hanem a magukról kialakított kép nem stimmel. Azt szoktam mondani, hogy ha halszemoptika van valakinek a szeme helyén akkor mindig túlsúlyosnak látja magát. Nincs az a belátó aranyos kedves pasi aki meg tudná győzni arról, hogy jól néz ki, max egy-egy pillanatra. Hát ez van. A 160-as magasság nem törpe, a 70 kg valóban nem optimális de ha valaki izmosabb sportosabb akkor nagyon csalóka a mérleg. Ha nem edzek 84 kg vagyok, ha edzek akkor 91-92 kg és nem lehet észrevenni a különbséget a testalkatban, csak a zsír nem olyan sűrű mint az izom. De hidd el, ha egy nő kövérnek látja magát, nincs az a férfi aki meggyőzné az ellenkezőjéről. Olyan kérdésbe meg bele sem szabad menni hogy szerinted kövér vagyok? Az a 22-es csapdája. Nincs rá helyes válasz. Mindenhogyan ráfaragsz. :-DDDDD
76. Guruljka (válaszként erre: 73. - New(l))
2020. jún. 5. 23:43

Az alap tézis az volt, hogyan segíthetne a kérdező a kedvesének, hogy fogadja el a túlsúlyát.


(Megfejtés: sehogy. Inkább támogassa őt a fogyásban.)

2020. jún. 5. 22:02

Az öltözködés is sokat segíthet. Itt van egy 14-perces videó magyarázatnak. Képeket majdnem mindenki tud nézni.

[link]

74. unom (válaszként erre: 72. - Guruljka)
2020. jún. 5. 21:59

Elég, ha esztétikai problémát okoz neki, 23 évesen ez is fontos.

Ha fordítva lenne, és a barátja akarná, hogy fogyjon le azt mondanám, hagyja békén, majd ő eldönti mit akar. De itt a lány akar lefogyni, zavarják a felszedett kilók.

73. New(l) (válaszként erre: 72. - Guruljka)
2020. jún. 5. 21:58
Az volt az alap tézis, hogy lány szarul érzi magát, mert meghízott, és nem érezte jól magát a bőrében. Erre jöttek a számok (160/70) amire többen mondtuk, hogy 23 évesen, "felhízás" és rosszérzés után, talán nem az önelfogadásra kéne biztatni. Aztán jött a törpézés a kognitív disszonancia sokaknál. Ennyi.
72. Guruljka (válaszként erre: 71. - Unom)
2020. jún. 5. 21:39
Ha a túlsúly kényelmi problémákat is okoz, akkor nyilván nem érzi jól magát a delikvens. Öltözködés, higiénia...
71. unom (válaszként erre: 70. - Globus)
2020. jún. 5. 19:01

Szerintem egyszerűen zavarja, hogy megbízott az utóbbi 5 évben.

Szerencse, hogy ez zavarja, ezen lehet változtatni, ennyi idősen még nem is nehéz.

Oké, hogy amin nem tudunk változtatni fogadjuk el, de ami zavar és tudunk változtatni tegyük meg. A siker az önbizalomnak is jót tesz.

70. globus (válaszként erre: 68. - Unom)
2020. jún. 5. 18:58

Hogyne lenne mindenki boldogtalan, önbizalomhiányos, már csipanyílás után mást se hall, minthogy külcsín a minden. Komolyan, hápogtam, mikor kolléganőm mesélte, hogy a 9 éves kislánya "fogyókúrázik".

Amerikai ismerősünk gyanútlanul sétált a belvárosban, mikor rászólt egy nő, "Hogy néz ki maga, nem tud rendesen felöltözni?" Érthetetlen, mennyire nem fogják fel az emberek, hogy mennyi kárt okoznak azzal, hogy állandóan másokkal foglalkoznak, kritikát fogalmaznak, ócsárolnak. Biztos vagyok benne, hogy a FI által említett hölgynél jóval testesebbek vannak, még ismeretségi körben is, de őt efféle megjegyzésekkel egy életre sikerült tönkretenni.

69. New(l)
2020. jún. 5. 18:56
Én szeretnék 160 lenni, engem a 172 miatt b@szogattak módszeresen, mintha legalábbis kosaras méret lennék...
68. unom (válaszként erre: 66. - Globus)
2020. jún. 5. 18:50
Ezt senki nem mondta, de a kövérség se boldogít.
2020. jún. 5. 18:49
Szebbnek lássad magad? NONE! Önértékelési probléma.Te ..Te vagy.Ne feledd!
66. globus (válaszként erre: 64. - Unom)
2020. jún. 5. 18:47
Bárcsak úgy lenne, hogy lefogy és minden happy.
2020. jún. 5. 18:45
A visszajelzés sokat számit. Ha valakit igazából belső értékei miatt imádnak akkor nem lesz gond azért, mert teltebb,sőt,bennem kifejezetten ezt is értékelték.Ez jó érzés...Engem mindig elfogadtak olyannak amilyen vagyok...vagyis add magadat!!!
64. unom (válaszként erre: 62. - Globus)
2020. jún. 5. 18:41
Őt nem, de a párját zavarja, és ez a lényeg. Szerintem segítenie kellene neki, hogy elérje a célját.
63. Guruljka (válaszként erre: 60. - 4e5c94affc)
2020. jún. 5. 18:36

Dehogy húzunk.

Egyébként a jóból a kicsi is elég. Angyali anyósom, amikor először meglátott engem, felnézett rám, mert ő még alacsonyabb volt, és közölte: Szia Csöpi. Neki, és csak neki, Csöpi voltam, míg csak élt.

De mindkét fia 180 cm körül volt.

62. globus (válaszként erre: 60. - 4e5c94affc)
2020. jún. 5. 18:33

Pedig fennakadni látszol a problémán, mert más témához nem szóltál még hozzá, mintha nem is létezne.

Jelzem, fórumindítót egyáltalán nem! zavarja a párja teltsége, sőt tetszik neki. Miért kellene lefogyasztania? Amíg így jó, addig jó nekik. Legtöbbször fejben van hiba, ami nem múlik el akkor sem, ha megoldódik az a bizonyos probléma. Példa rá a plasztikázók végtelen tábora: folyamatosan van mit javítani, mert nem tudnak elégedettek lenni semmivel.

61. 4e5c94affc (válaszként erre: 55. - Epresturmix)
2020. jún. 5. 18:21
Én meg visszarúgnám a te fejedet meg még rendőrt is hívnék!
60. 4e5c94affc (válaszként erre: 53. - Guruljka)
2020. jún. 5. 18:19
Én még 160 centi se vagyok, mégsem akadok fenn ilyeneken ha a törpeséggel viccelődnek. De legyen! A 160 centi kimondottan avatár akkor. Ha ez így jobb nektek! Mimózalelkűek! Karóba azért ne húzzatok! :)
2020. jún. 5. 18:18

27 BMI nem olyan tragikus. Én voltam a magasságomhoz képest nagyon vékony, akkor állandóan szédelegtem, nehezen másztam fel a lépcsőkön, egy kis plusszal mindneki dicsér és jobban is érzem magam. Í

Becsületükre legyen mondva, családom ffi tagjai ebből soha nem csináltak problémát.

58. 4e5c94affc (válaszként erre: 57. - Globus)
2020. jún. 5. 18:16
Fogyjon le!
57. globus (válaszként erre: 46. - 4e5c94affc)
2020. jún. 5. 18:12
Hát mit csináljon szegény, vegyen súlyfürdőt a nappali kórházban, húzassa kicsit szét magát?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook