Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi folyik itt? Érdekel? fórum

Mi folyik itt? Érdekel? (beszélgetős fórum)


1 2 3
64. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 63. - Guruljka)
2021. júl. 28. 20:57

Jóóó! :D


Van fórum, ahová nem kottyantasz be valamit?


Mindezt csak azért írom, hogy kérésednek eleget tegyek. De még mindig másról szól a fórum. :)

63. Guruljka (válaszként erre: 60. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 28. 20:06
Cáfoljatok meg. Hajrá.
62. dfc04c70e4 (válaszként erre: 44. - Unom)
2021. júl. 28. 20:04

Ez bizony igaz. Tök mindegy, hogy ki van hatalmon. Az egészségügy bizony nagyon régóta romokban van és lesz is. Nagy a gond. Belegondolni sem merek mi lesz...

Ha a mostani ellenzék jutna hatalomra, akkor mi történne? Visszamutogatna a mostani kormányra, hogy abból, amilyen örökséget kapott, nem lehet várat építeni. Ezt csinálják mindig. Megy az ígérgetés, mert az fontos. Aztán megy a magyarázkodás a fentebb említettek miatt. Mindegy, hogy melyik fél kerül hatalomra, mindegyik az elődjére mutogat.

61. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 56. - Globus)
2021. júl. 28. 19:35
Pedig mennyi elhagyatott épület van, ahonnan ezek beszerezhetőek lennének!
60. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 58. - Guruljka)
2021. júl. 28. 19:34
Nem-e? XD
59. Guruljka (válaszként erre: 54. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 28. 18:35

Hát aztán.

Ti sem váltjátok meg az országot, eddig még csak panaszkodtok.

58. Guruljka (válaszként erre: 54. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 28. 18:25
Nem vagyok az a kifejezett betársulós szájtépő-
57. Bless the child (válaszként erre: 56. - Globus)
2021. júl. 28. 18:22
Tőlünk pár éve a csaptelepet
56. globus (válaszként erre: 47. - Bless the child)
2021. júl. 28. 18:17
Amit aztán jól elloptak. Leszerelték a szanitert, kézmosót, wc-papír tartót, mindent, ami mozdítható. Tegnap újságolta a takarítónő, hogy megfújták a wc kefét.
55. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 40. - Manó2000)
2021. júl. 28. 17:50
Úgy tűnik, hogy a többiek közül sokan képesek az együtt gondolkodásra. :)
54. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - Guruljka)
2021. júl. 28. 17:49
Te annyira csak a magad viszonylatában tudsz gondolkodni, hogy felesleges is bármihez hozzászólnod.
53. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Auróra2010)
2021. júl. 28. 17:46
A receptírás a legcsekélyebb probléma a témában.
52. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Andi6020)
2021. júl. 28. 17:42

Biztos nyugodtan gyógyulgatott otthon is. :(


Ezzel a húzással meg akár egy másik betegség is kialakulhat, akár szervi, akár pszichés.

51. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Birebora)
2021. júl. 28. 17:38
Én is ezt mondom. Ki kell menni!
2021. júl. 28. 17:37
Jó lehet a lelküknek. Nem hiszem, hogy nincs megoldás.
49. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Channa*)
2021. júl. 28. 17:35

Elég szomorú.


Sokan alkalmazzák a kamu dumát a sürgősségire betérve, hogy hát itt a sarkon a közelben lett rosszul. Sajnos muszáj ilyen cselekhez folyamodni.

48. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Bichi)
2021. júl. 28. 17:30

Teljesen igazad van. Gyanútlanul kerületi szakrendelőbe mentem vérvételre, majd este megérkezett az elektronikus lelet, amiben írták, hogy a Synlab átvette a labort, ezért a referenciaértékek eltérnek a megszokottól. Ez utóbbi lényegtelen, na de innen fúj a szél. Szépen sumákban az állami cuccok átvándorolnak magánkézbe. Ez azért durva, mert ha az említett labornál kértem volna magánúton vizsgálatot, biztos, hogy hamarabb kapok időpontot.


És azt is jól látod, hogy a recepciós senki osztja az észt, teszem azt, hogy Ibikének 50 éves (amúgy nincs bajom az 50esekkel) korában jutott kiváltságként, hogy xy által bekerüljön recepciósnak, kb. nulla eü-képzéssel, és onnantól kezdve fejére tapadt zsíros hajjal élet-halála ura válik belőle.


Odaad a kezembe egy max 15 mm átmérőjű kémcsövet, hogy abba pisiljek bele. Kérdeztem tőle, hogy ő próbálta-e már, mert nekem biztos nem fog menni. Pislog a szemüvege és a zsírtól csöpögő frufruja mögül mögül, majd rábök a pulton tárolt a mindenki által összelihegett, vízivásra használandó műanyag pohárra, vigyem azt. Pofátlanul merészeltem megkérdezni, hogy és ez steril? Erre már nem válaszolt.


Eljutottunk oda, hogy minden vizsgálati eredményt ellenőrizni kell egy másikkal.

47. Bless the child (válaszként erre: 47. - NomNom)
2021. júl. 28. 16:44
Kórházakban is a legtöbb helyen úgy lett tévé, hogy a helyi vállalkozók, szervezetek adományozták.
46. Napsugár8 (válaszként erre: 45. - Bless the child)
2021. júl. 28. 16:32
Mármint egyetlen stadion árából... gondolom, a többinek is találnánk mi helyet.
2021. júl. 28. 16:09
Tegnap felfigyeltem, vmelyik reklámban minden eladott termék után a mentőknek megy vmennyi pénz, hogy minden mentőautóban legyen korszerű felszerelés. Ez mekkora szégyen már, egy stadion árából fel lehetne szerelni az összeset
44. unom (válaszként erre: 39. - Napsugár8)
2021. júl. 28. 16:06
Kire? Az egészségügyről a mindenkori ellenzék ugyanazt mondja, ahogy a mindenkori kormány is ugyanazt teszi.
43. Guruljka (válaszként erre: 41. - Guruljka)
2021. júl. 28. 16:01
Egyébként szavazok. Mindig leadom azt az 1 szem szavazatomat.
42. Guruljka (válaszként erre: 38. - Bless the child)
2021. júl. 28. 16:00

Nálunk, mármint a családban nem. Azért kaptunk némi nevelést.

És a Szemlkinikán érdemes, én az első vizsgálatok vbalamelyikére így mehettem hamarabb: felhívtak, hogy valaki lemondta.

Azt is elhiszem, hogy megvan, hány embert tudnak ellátni, de azért pl. talán nem kellene mindenkit ugyanarra az időpontra behívni, illetve kár a várandós kismamákat kínozni a 4-5 órás várakozási idővel a labornál (mindegyikük 7-re érkezett), senki nem szólna egy rossz szót sem, ha lenne heti 1 kismama-nap, mint régen is volt.

41. Guruljka (válaszként erre: 39. - Napsugár8)
2021. júl. 28. 15:56
Attól a Parlementben felpofozódnak???
2021. júl. 28. 15:44

Kedves Fórumindító!

Leirtál név nélkül pár dolgot ami amiben van igazság, de azóta sem nyilatkoztal. Mi a célod? Így nehéz együtt gondolkodni 😃

2021. júl. 28. 15:26

Igen, a téma komoly, és valós probléma. Nem akarom részletezni, megteszik, megtették azt mások.


Drága Guruljka! Drága Guruljkák!!!

Nem pofozkodni kell menni a Parlamentbe, hanem szavazni kell menni a fülkébe!!! Részemről ennyi.

38. Bless the child (válaszként erre: 36. - Guruljka)
2021. júl. 28. 13:21
Azért kérdeztem, mert nálunk nagyon ritka, aki szól. Ezmiatt is nagy a várólista mindenhol, megvan egy nap hány beteget lehet ellátni, sok az üresjárat, mert nem mennek el
37. Guruljka (válaszként erre: 34. - Birebora)
2021. júl. 28. 13:13

Nem vagyok hajlandó ezen gondolkodni. Nincs befolyásom a világtörténelemre, utólag meg pláne nem. Még csak nem is érzem magam arra predesztinálva, hogy a jövendő változásokban részt vegyek.

Miért gondolod, hogy nyertem a vizitdíjon vagy az eltörlésén? Nekem az is közömbös volt. Mire megszoktam volna, hogy legyen nálam apró, már el is törölték.

36. Guruljka (válaszként erre: 35. - Bless the child)
2021. júl. 28. 13:07

Minden egyes alkalommal előre szóltam.

Azért nem mentem el, mert nem volt semmi panaszom, jól sikerültek az első kezelések. Ezért a járvány idején nem vágytam sem Pestig tömegközlekedni, sem a klinika folyosóján várakozó tömegbe, mert az sajnos az időpont ellenére is van.

35. Bless the child (válaszként erre: 31. - Guruljka)
2021. júl. 28. 12:59
Ha jól emlékszem, te párszor el se mentél a kapott időpontokra. Legalább odaszóltál, hogy nem mész és adják másnak azt az időpontot?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook