Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek az Amway termékeiről? fórum

Mi a véleményetek az Amway termékeiről? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... ❯❯
329. jekavama (válaszként erre: 319. - Talentum)
2008. márc. 25. 10:36
Nem tudom, melyik termékben érzel valami zsírosat, én a zsíros/normál bőrtípusra valókat használom, és azokban nem tapasztaltam semmi zsíros hatásút. Elképzelhetőnek tartom, hogy a száraz/normál bőrre valókban lehet valami, amit zsírosnak érzékelsz, de szerintem ott is valószínűbb, hogy bőrpuhító, nedvességpótló és -megkötő anyagokról lehet szó. Az az egy biztos, hogy aki annyit próbál a bőrére kenni belőlük, amennyit más termékekből tett, csalódni fog, mert ebből jóval kevesebb kell, a túlságosan sok felvitt anyagnak több idő kell ahhoz is, hogy felszívódjon. Ki kell tapasztalni, általában két pici pumpa, vagyis két cseppnyi elég az arcomra, és még a nyakamra is jut belőle. Amúgy, itt nem jellemző, hogy sértődősek lennénk, csak segíteni próbálunk egymásnak.
328. giry (válaszként erre: 310. - Falevel)
2008. márc. 21. 12:55

Szia falevel!


Engem el lehet érni, mint független vállalkozó. Személyre szabott szolgáltatást nyújtok a termékek ügyében. A stadionok nekem is nagyon jó, gyöngyösről ingázok nap, mint nap, úgyhogy bármikor összefuthatunk.

Privátba cseréljünk telefonszámot, és megbeszélünk személyesen valamit. Oké?

327. giry (válaszként erre: 321. - Ildio56)
2008. márc. 21. 12:52
Drága vagy sokba kerül a termék?
326. gyopárka (válaszként erre: 325. - Cszsuka)
2008. márc. 21. 08:29
hát igen,én 1993 óta tagja vagyok az Amway-nek,az emberek vették,aztán mégiscsak visszatértek a boltihoz nagyon sokan,ahogy Te is írod.Most volt néhány év amikor ugy láttam fellendül újra,de sajnos már tavaly is érezhető volt és idén is hogy újra nincs semmi értéke a pénznek,emiatt visszaesik a vásárlás.
325. Cszsuka (válaszként erre: 324. - Gyopárka)
2008. márc. 20. 22:01
Már nem emlékszem, annak idején szinte mindent használtunk, személyesen vásároltunk a depoban, volt forgalom is, de végülis az árakon felülkerekedtek más cégek termékei. Én is találtam olcsóbbat. Megerősítem újra: nem a minőséggel volt problémánk.
324. gyopárka (válaszként erre: 323. - Cszsuka)
2008. márc. 20. 20:57
Melyik volt az a két termék? Tisztitószer biztos nem.Az alig kerül többe mint manapság egy jobb hatásfokú bolti,viszont tovább tart.
323. Cszsuka (válaszként erre: 322. - Napster4)
2008. márc. 20. 20:32
Annak idején én is ezzel vigasztaltam magam, csak amikor meg kellett venni és két termékért több mint 10 ezret fizettem, az nagyon nehéz volt. Nem is értem, hogy pl egy LOC-t miért nem lehet kisebb kiszerelésben is kapni?
322. Napster4 (válaszként erre: 321. - Ildio56)
2008. márc. 20. 19:54

Szia!


Számolj utána. Igaz egyszerre drága mert több havi adagot veszel meg, de ha ugyanezt a mennyiséget boltban veszed, akkor az a drágább.


üdv.

321. ildio56
2008. márc. 20. 19:46
Nagyon szeretem .Csak egy kicsit drága.
320. Heppi (válaszként erre: 319. - Talentum)
2008. márc. 20. 17:52
Egész biztosan nem kőolaj származék!:o)
319. Talentum (válaszként erre: 300. - Jekavama)
2008. márc. 20. 13:29
egy kicsit utánagondoltam, oké, hogy vízben vannak, meg jó minőségű vízben, de van benne egy kis zsíros anyag is, az micsoda, milyen anyag?
318. gyopárka (válaszként erre: 316. - Lendvai mihály)
2008. márc. 20. 09:02
Szia Kata! Jó hogy újra ide is írtál. Nagyon hálás vagyok Neked,amiért egy egyedüálló lehetőségre hívtad fel a figyelmemet.Igazad van, ez a megoldás.A Young könyve nagyon jó! Ha nem olvastad,olvasd el.Még én is csak félig olvastam el,de kezdem megérteni a történéseket.Eszméletlen jó ismereteket ad.Nincs hozzá fogható a piacon.
317. gyopárka (válaszként erre: 295. - Komolyka)
2008. márc. 20. 08:56
Bocs,csak most olvastam el amit írtál.Az Omega 3 complex tényleg nagyon jó. Én kb.1 hónapja szedem,a férjem 1 hete kezdte el.
316. lendvai mihály (válaszként erre: 295. - Komolyka)
2008. márc. 20. 08:43
Komolyka, Neked írtam az utolsó üzenetem. Kata
315. lendvai mihály (válaszként erre: 314. - Lendvai mihály)
2008. márc. 20. 08:39
Valahogy elcsesztem az üzenetem komolykának szólt.
2008. márc. 20. 08:27

Hát, megint itt vagyok. olyan jó olvasni. Igen, a Nutrilite termékek annyira jók, hogy rendbeteszik a szervezetet ott is, ahol az orvostudomány csődöt mond. Évi lényegesen jobban van, hihetetlen, és lehet, hogy akkor témaidegen volt a hozzászólásom, de megérte. Más is megtalálta az odafele vezető utat, és ez engem jó érzéssel tölt el. Igen, a Nutrilite termékek gyógyítani tudnak, és ehhez a sav-bázis egyensúly megértése és továbbadása a cél. Nem offolok, de ez volt az odafele vezető út. És most Neked is jó az én és gyopárka tapasztalata. Minden jót, jó egészséget, nyeld a Nutrilite-t, mi is váltottunk.

Jó volt az is, amit eddig kapott, de ha már itt vagyunk, miért ne innen, ha ugyanolyan jó, vagy jobb. Az én régi írásom neked sokat érhet. Mi akkor kísérleteztünk, mi jön be, és bejött. Üdv:Kata

313. Talentum (válaszként erre: 300. - Jekavama)
2008. márc. 19. 12:08
most értem csak ide az olvasásban. Értem, desztillált víz. köszönöm és bocsánat, ha valakit megsértettem.
312. Talentum (válaszként erre: 284. - 636957ab4e)
2008. márc. 19. 12:04
nem az amway a hibás, hanem az, hogy az a kislány kapott nagyon korán, nem hipoallergén tápszert, tejterméket és allergizáló ételeket, és a bőre nem bírta már..ennyi.
311. Talentum (válaszként erre: 268. - Heppi)
2008. márc. 19. 12:03

Szia Heppi, nem baj, hogy te válaszolsz, köszönöm. igen, ezek az összetevők, ezek világosak, ugyen ezek a hatóanyagok.

De a kérdésem arra vonatkozott, hogy ezek miben vannak feloldva? Ásványi olaj? Micsoda?

310. falevel
2008. márc. 17. 15:08

Sziasztok!


Tudtok ajánlani olyan független vállakozót, akit le lehet vakarni, csak azt adja el nekem amit én kérek, utána békén hagy? (A Stadionok környékén lakom és nem szeretnék szállítási költséget fizetni, de messzire nem tudok elmenni a termékekért; ezért valószínűleg előnyös ha a környéken lakik az illető.)


Ha vki tud segíteni, megköszönöm, ha privit ír.

2008. márc. 15. 06:59
Nagyon jók,ajánlom mindenkinek!
308. jekavama (válaszként erre: 307. - Gyopárka)
2008. márc. 11. 21:05
Így van, és ugyanez a helyzet a fürdőszobai tisztítóval is: ez az első olyan tisztítószer, amit hatásosan és tartósan tudtam alkalmazni a penész ellen, ami már az agyamra ment (vagyis inkább a csempémre :) ).
307. gyopárka (válaszként erre: 306. - Jekavama)
2008. márc. 11. 19:14
Igen, én is így érzem, ha családokat használok csodálatos eredményt tudok elérni könnyűszerrel.Pl.imádom a konyhai szereit is /mosogató,súroló,fémtisztitó,konyhai tisztitó/Nagyon rövid idővel és kevés energiával csillog-villog minden.
306. jekavama (válaszként erre: 305. - Gyopárka)
2008. márc. 11. 17:02
Úgy gondolom, az Amway minden egyes termékcsaládja egy-egy rendszert alkot, ezáltal az egyes termékek egymás hatását kiegészítve és felerősítve működnek, így van ez a kozmetikumoknál is. A lényeg a rendszeres, rendeltetésszerű használat, és hogy a rendszer minden elemét az előírt gyakorisággal használd. A bőrradírt és az aha-savas hámlasztót mindenképp javaslom, mindkettő csodálatos eredményt hoz. Ha érzékeny bőrű vagy, utóbbi helyett a bőrszépítő arctejet használd, a rendeltetése uaz.
305. gyopárka (válaszként erre: 298. - Jekavama)
2008. márc. 11. 16:03
Amiket felsoroltál valóban nem ez a kategória,én ugyan nem használtam őket,de környezetem igen és látom hogy azok csak kencék, javulást nem hoznak.Jó sok mindent használsz.Én is sokmindent használok.Az arclemosót már vagy 10 éve, régebben sokszor nem volt se időm se hangulatom magammal különösebben foglalkozni,mindig volt ugyan arckrémem,de hol kentem,hol nem.Mióta szüleim meghaltak,1 éve többet tudok magammal foglalkozni,azóta rendszeresen használok felváltva szinte mindent.Szépen javul is az arcbőröm.Sajnos az élet kissé megviselt ezt mostmár 49 éves fejjel nehéz visszacsinálni.De remélem még jól fel tudom javítani magam.Ezért azt vallom,hogy az Artistry az a termék ahol az ember a pénzéért valóban értéket kap.
304. gyopárka (válaszként erre: 297. - Jekavama)
2008. márc. 11. 15:52
Én most Omega 3-at szedek egy ideje és mivel fogyni szeretnék 1 hete iszom a Positrim turmixot.Istenien érzem magam.
303. gyopárka (válaszként erre: 301. - Ccd9bb7d17)
2008. márc. 11. 15:46

Szia!

Az én párom Bechterewes ami egy nagyon komoly betegség.Az orvostudomány 10 éve egyhelyben toporog/ekkor diagnosztizálták nála/,én közben kutattam mit lehetne tenni.Vettünk Aloét,Sunridert,magyar gyógynövényes cuccokat,ittuk a Nahrin iróport,ami létezett mindent kipróbáltunk.Most Dr.Young uj biológia módszerét kutattam,ez lesz ugy tűnik a megoldás,de közben rájöttem hogy a Nutrilite egyes termékei ugyanazokhoz az eredményekhez fognak vezetni és kedvezőbb áron.Egyébként 1993 óta tagja vagyok az Amwaynek,ennek ellenére látod próbáltam mindent,de a végén csak ott kötök ki,hogy ennél tisztább összetételű és nagyobb hatékonyságú termékekkel még nem találkoztam.Dr.Young termékeit nem próbáltuk,arról nem tudok véleményt mondani,de azt hiszem már nem is fogjuk kipróbálni.

302. jekavama (válaszként erre: 301. - Ccd9bb7d17)
2008. márc. 11. 14:09
Bocs, a 282. és 285. hozzászólásodból (lásd előbb) ez nem derült ki. Nem "foglalkozom" ezzel, hanem használom, és ez nagy különbség. Imádom a gyerekeimet, és soha nem adnék nekik olyasmit, amiről csak sejteni is lehet, hogy ártalmas. Rosszat biztosan te sem teszel a tiédnek, ha tovább adod neki, mert egy valamiben biztosan különbözik a többitől: nincs benne semmi gyárilag előállított, szintetikus anyag, nincs benne színezék és egyéb adalékanyagok sem. Nem megbántani akartalak, felvilágosítást kértél, én pedig információt adtam, döntened neked kell, hogy mit szeretnél a továbbiakban. Ha a B-ben jobban bízol, add azt a gyermekednek! Jó egészséget!
301. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 291. - Jekavama)
2008. márc. 11. 13:34

Azt amit irtál hogy "azt hogy akadt egy ismerősöd aki a te gyerekedre is gondolt,inkább megköszönném"....nos ezt nem igazán értem,de lényegtelen...cak úgy hangzik mintha bajom lenne vele...a vitaminnal sincs,csak mint irtam gondolkoztam ezt adjam e tovább vagy mást.Elhiszem hogy szuper a termék,Te ezzel foglalkozol,ezt dicsőited,aki mással,az azt...mindenkinek van szinte valami amire esküszik....

Egyébként az édesapja vette neki:)

300. jekavama (válaszként erre: 265. - Talentum)
2008. márc. 11. 13:24
De én igen: desztillált vízbe. Ezért van az, hogy a készítmények hosszú-hosszú éveken át megőrzik a minőségüket.
❮❮ ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook