Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a véleményetek a társkereső profilomról? fórum

Mi a véleményetek a társkereső profilomról? (beszélgetős fórum)


32. Aredhel (válaszként erre: 22. - Brenor)
2016. ápr. 23. 13:23

Még mindig nem érted. Írhatsz őszinte dolgokat a pozitív oldaladról is, nem kell egyből a másik arcába tolni, hogy elcseszett életed van, mert ebből csak a siránkozás jön le. Hogy nem értél el semmit, nincsenek barátaid, sok a problémád. Az ember egyszerűen nem akar olyanokkal ismerkedni, akiből csak ennyit lát, mert először mindenki azt keresi a másikon, hogy mi szimpatikus. Gondolom, te is jobban szereted a kedves, mosolygós, vidám lányokat, mint a pesszimista, magányos, elrontott életén merengőket. Ami nem azt jelenti, hogy a mosolygós lánynak nincs problémája és sosem magányos, csak nem ezt helyezi a középpontba.


Teljesen felesleges azzal őszintének lenni, hogy nem jött be az életed eddig. Anélkül is tisztában vagyunk vele, hogy biztos vannak problémáid és nem minden klappol, mert így szokott ez lenni. De elsősorban mégse ez érdekel bennünket, hanem a pozitív oldalad. Mert abba szeretnek bele, utána a negatívat már csak elfogadják, mint vele járót. A negatív oldaba senki nem fog beleszeretni.

31. MZsanett (válaszként erre: 29. - Spann)
2016. ápr. 23. 13:23
Semmi baj az idézetekkel:) Legalább látszik, hogy romantikus lélek, az ilyenekre buknak a nők:)
30. brenor (válaszként erre: 25. - Finomfőzelék)
2016. ápr. 23. 13:22
De hol látsz itt negatívságot és problémát? Meg hagyjuk már ezt a pozitív, negatív féle frázisokat. Egy ember személyisége jóval összetettebb, mint pozitív, negatív vagy jó vagy rossz. Ezeket a Szabó Péter féle légy pozitív féle idézeteket se szeretem, mert nem ilyen egyszerű a személyiségünk.
29. spann (válaszként erre: 22. - Brenor)
2016. ápr. 23. 13:22

Hát tudod... akinél az érzelmek dominálnak, az nem férfias.


Kezdjél el még versidézeteket küldözgetni - akkor a csaj biztos lesz benne, hogy neked még föl se áll.

2016. ápr. 23. 13:22
Miért ne lehetne sokat írni társkeresőn? Ha én fent lennék, tuti, sokat írnék. Máskülönben tiszta zsákbamacska az egész.
27. michelle.r (válaszként erre: 4. - Brenor)
2016. ápr. 23. 13:21

Sorry, de el nem tudom képzelni, hogy erre a bemutatkozásra bárki is írna neked.


Azt írod vicces, humoros vagy. Eddig ennek itt sem adtad jelét és ebből a szövegből sem jön le. Nem hiszem, hogy erre bárki is rákattanna.

26. brenor (válaszként erre: 17. - VuvuzELLA)
2016. ápr. 23. 13:20

Ki mondta azt, hogy nincs jó fizető állásom? Na látod ezért nem szeretek annyira ismerkedni, mert egy kis szövegen ítélkeztek. Eltudom magamat tartani és félre is tudok tenni. Tudod nem csak fizetést kapok, de erről itt nem szeretnék beszélgetni.

Azt akarom ezzel mondani, hogy ne ez legyen az elsődleges priorítás, hanem ismerkedjünk meg rendesen és zárjuk ki ezeket a sablon témákat. Egyik lány is már az első levelében a munkámról kíváncsiskodott. Nem is alakult jól a beszélgetést.

25. finomfőzelék (válaszként erre: 1. - Brenor)
2016. ápr. 23. 13:20
A helyedben csak egy vagy két mondatot írnék arról, hogy milyen kapcsolatot keresek, a többi a beszélgetések során eldől. De akkor sem önteném rá a nőjelöltekre a problémáimat, negatív hozzáállásomat.
24. MZsanett (válaszként erre: 1. - Brenor)
2016. ápr. 23. 13:19
Nekem az jött le belőle, hogy túl sok az ellentmondás. Azt írod, nem érdekelnek az anyagiak, mégis csak arról beszélsz. Azt írod, nem számít a felszín, mégis csak a felszínre koncentrálsz. Ebből a bemutatkozásból nem tudni meg semmit. Úgy írsz, mintha a nők nagy része felszínes lenne, pedig ez pont, hogy a te bemutatkozásod olyan. Erőltetett az egész, én tuti nem írnék neked. Látszik, hogy arra megy ki az egész, hogy megfelelj a külvilágnak.
2016. ápr. 23. 13:19

Szerintem felesleges ennyit írni magadról egy társkeresőn.

És is így ismerkedtem, pár hónapot voltam ilyen oldalakon. Az sem mindegy, hol vagy regisztrálva.

Volt, ahol alig volt aktivitás, máshol meg rengeteg levelet kaptam.

Én konkrétan csak az adataimat adtam meg, néhány érdeklődési kört, de nem írtam magamról semmi rizsát. Konkrétan egy sort sem. Mégis írtak nekem. Ilyen beszélgetések során derül ki, érdemes-e az illetővel tovább ismerkedni. Személyes találkozón meg megy minden magától. Jó esetben persze.

22. brenor
2016. ápr. 23. 13:16

Mindenképp próbáltam arra törekedni, hogy ne fényezzem magam és ne siránkozzak. A való életben is az egyensúlyra törekszek.

Baj, ha őszinte valaki és sokat leír magáról? Ezt azért írtam le így, mert nálam minden esetben az érzelmek dominálnak, nőnek magát a lényét nézem nem azt amit a társadalomban elért én ezeket kizárom magamból. Így az se zavar, ha olyan hobbija ami tőlem távol áll, ha ezzel nem akar nekem ártani akkor nincsen gond.

21. MZsanett (válaszként erre: 18. - 1abbb5d144)
2016. ápr. 23. 13:15
De, köszi:D A régi gépemmel vagyok és elszoktam tőle.
20. Aredhel (válaszként erre: 13. - Brenor)
2016. ápr. 23. 13:15

De nem érted, az önfényezés meg a pesszimizmus között elég sok átmenet van. Mondjuk a "ne azt nézzük már, ki mit ért el, arra van még idő" helyett írhatnád azt, hogy szorgosan ügyködsz az életeden, de szeretnél valakivel közös célokat kitűzni és elérni. Sokkal bizalomkeltőbb, pozitívabb, az ember nem azt érzi, hogy na, ez a fiú csak szenved itt nekem, hanem azt, hogy ez igen, végre valaki, aki határozott és akivel meg lehet teremteni közösen a dolgokat.


Az, hogy valaki olyat írt, ami nem jellemez téged, elég nyilvánvaló, ha csak levélben ismerkedtek, honnan ismerne?

Te kérdeztél egy vélemény, mert nem jött össze semmi komolya eddig, mi elmondtuk a véleményünket. Ezzel a szöveggel tuti nem is fog.

19. spann (válaszként erre: 1. - Brenor)
2016. ápr. 23. 13:14

Nem látszik a Jellemképtől lefelé semmi (legalábbis én nem tudom lepörgetni), de igazából így is TÚL SOK A SZÖVEG!

A "f...a" szót töröld ki (a szótáradból is), meg az egész bemutatkozást.

Bőven elég csak az adat (az jó is, mert magas vagy), a fénykép (ha jól nézel ki rajta) és a foglalkozás.


Javaslom, hogy ne te várd, míg rádkattannak, hanem te írj a lányoknak. Aztán ne sokat levelezgessetek, mert az is csak tévútra vezet, hanem minél előbb találkozni.

18. 1abbb5d144 (válaszként erre: 16. - MZsanett)
2016. ápr. 23. 13:13
húzd arrébb (jobbra) a görgetősávot alul. Vagy nem tudod, nincs ilyen?
2016. ápr. 23. 13:13

Szerintem az átlag meg nem relatív. Azt sok ember jellemzője. 26 éves egyedülálló, nem túl jól fizető munkával, aki társra vágyik, mert magányos, és így a 30 felé, miközben az összes volt osztalytarsa vagy házas, vagy komoly kapcsolatban él, elfilozofal a saját életén? Ilyenből millió meg egy él csak Magyarországon.

26 évesen miért az a hobbid, hogy filozofalsz? Miért nem cselekszel, a nagy bölcselkedés helyett?

2016. ápr. 23. 13:12
Nekem nem jelenik meg a bemutatkozó szöveg, csak hogy milyen társat keres:( Nem lehetne ide bemásolni?
15. 1abbb5d144 (válaszként erre: 13. - Brenor)
2016. ápr. 23. 13:10

Én egyetértek vele, jól összefoglalta, amit gondolok.

A fényezés se, de a siránkozás se kell.

Én ki nem állhatom a siránkozós rokonomat...

14. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 8. - Brenor)
2016. ápr. 23. 13:10
Ja, ezzel az erôvel elküldhetlek a p*ba - én mint nô, csakhogy viszonozzam a kedvességed stílusosan.
13. brenor (válaszként erre: 9. - Aredhel)
2016. ápr. 23. 13:09

Nem előítéletből írtam hanem szeretem magamat adni. Nem szeretem fényezni magam volt ilyen időszkakom visszagondolva rosszul vagyok akkori énemtől. Az az előítélet mikor egy pár levél váltás után olyanokat mond rólam valami ami nem is engem jellemez, úgy hogy még nem is találkoztunk.

Persze, hogy inkább átírtam az egészet és arra törekszek, hogy elfogadom önmagamat és azt adom elő, felesleges reklámozásokat meg kihagyom.

12. brenor (válaszként erre: 10. - VuvuzELLA)
2016. ápr. 23. 13:06
Szerintem relatív kinek mi az átlagos és mi a jó.
2016. ápr. 23. 13:04
túl érzelmeskedő, kissé manipulatív.
2016. ápr. 23. 13:04

Szia! Szerintem süt belőle, hogy amiatt kaptál visszautasítást, mert nem elég jó a munkád/nem elég menő a kocsid és talán nem jó a kéglid. Lehet, hogy te ezt gondolod, de nem biztos, hogy emiatt kosaraztak ki. Nekem túl sok a rizsa, és nem elég határozott az írás. Persze nem kell megjatszanod a nagymenőt, úgyhogy inkább az életben törekedj a magabiztosságra. Nem rossz adatlap, de nagyon átlagos /persze, hisz valószínűleg te magad is az vagy, ez nem feltétlenül negatívum/.

Ilyet bárki írhat, aki nem futó kapcsira vágyik. Ki ne szeretne olyan társat, akire mindig tamaszkodhat? Ki ne szeretne viccelődni? Na szóval hiába terjedelmes, ebből én nem tudok rólad meg semmit.

9. Aredhel (válaszként erre: 1. - Brenor)
2016. ápr. 23. 13:04

Őszintén?


Szerintem ez nem jó. Mondjuk én a magam részéről sosem ismerkedtem/ismerkednék társkeresőn, de ez a bemutatkozás így nem szimpi. Pesszimista, az egészből kb. az jön le, hogy otthon élő, csóró fiú vagy, aki csak közhelyekkel próbálja takargatni, hogy nem ért el semmit és más előre az arcomba tolod, hogy ezt neked le kell írnod, mert tudod, hogy mi nők úgyis főleg a pénzre megyünk egy férfi esetén. Ez a "ha az várod el, hogy azt írjam minden fasza..." kezdetű mondat után be is csuknám az adatlapod.


Figyelj, nem kell azt írni, hogy szuper az életed, meg elhitetni, hogy milliomos, jóképű, zseni vagy, de te átesel a túloldalra. Nem is kell belevinni a pénzügyeket ezzel a "ki mit ért el" dologgal, senkit nem érdekel, hova pozicionálod magad az életben - de senki nem is akar ismerkedni egy pesszimista, előítéletes emberrel, mert ebből az egészből tökre ez jön le.


Nem fasza az életed, oké, ez úgyis kiderül, ha valakivel közelebbről ismerkedsz, de nem kell ezzel kezdeni. Mindenki tudja, hogy nem csak pozitív oldalad van, de az ember általában mégis ez érdekli először. Éppen ezért ezt sem kell beleírni, hogy neked éppen nincs baráti köröd, és otthon gépezel egész nap...


Olyan képet adsz magadról, mintha 26 évesen már elástad volna magad az örök pénztelenségbe és magányba. Írj inkább valami jópofa, vicces, pozitív dolgaidra utaló ismerkedést. A "nem fasza" dolgok ráérnek később.

8. brenor (válaszként erre: 5. - 5c54c8b1c1)
2016. ápr. 23. 13:03
Miért mit írjak még? Nem szeretem magamat fényezni realitás talaján szeretek magamról beszélgetni.
7. b4b1d52444 (válaszként erre: 1. - Brenor)
2016. ápr. 23. 13:03
Szerintem teljesen korrekt bemutatkozás.
2016. ápr. 23. 13:02

Szerintem jó a bemutatkozásod. Ha az ember tényleg szeretne partnert találni, jobb, ha önmagát adja és nem valaki mást, mert az adott esetben taszító lehet. Ha egy randi összejött, összejöhet több is:) Egyet ne felejtsél el: nagyságrendekkel több nő regisztrál ilyen oldalakon, mint férfi. Tehát van "kínálalt":) Egy esélyt pedig adjál mindenkinek, aki megtetszik akár a kép, akár az önmagáról írtak alapján. Nem kell rögvest az "igazit" keresni.

Ez a privát véleményem. Ha másnak más, attól még ne tépjétek le a fejemet... A kisebbik fiam is 5 évvel idősebb, mint a kérdező, hadd legyen már több tapasztalatom e kérdésben:)

2016. ápr. 23. 13:02

Ebbôl a bemutatkozásból nem tudni meg semmit.

Csak a rizs és az üres szöveg.

Nincs benne semmi frappáns, semmi jellemzô, semmi egyéni.

2016. ápr. 23. 12:59
Azt, hogy az eddigi leveleket elolvastam.
2016. ápr. 23. 12:58
f*a :( szép bemutatkozás egy megváltozott munkaképességûtôl. Már nem is írnék.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook