Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a véleményetek a társkereső profilomról? fórum

Mi a véleményetek a társkereső profilomról? (beszélgetős fórum)


92. finomfőzelék (válaszként erre: 89. - Brenor)
2016. ápr. 23. 15:30

Ez nem előítélet, te írtad magadról, hogy milyen vagy. Miért nem arra helyezed a hangsúlyt, amit szeretnél? Gondolom, nem arra vágysz, hogy minél többet csalódjál még, akkor nem erre kell a hangsúlyt fektetni.


Írd az egyszerűen, hogy olyan lányra vágysz, akivel hasonló az értékrendetek, közös az érdeklődési körötök, és meg tudjátok szeretni egymást. Ezt szeretnéd, nem?

91. brenor (válaszként erre: 90. - 5c54c8b1c1)
2016. ápr. 23. 15:27
Azt csinálom sok időt töltök el magam fejlesztésével egyedül, de azért lehet másokon is segíteni kedvesen.
90. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 89. - Brenor)
2016. ápr. 23. 15:23

Véleményt kértél ismeretlenektôl. Megkaptad. Ez van.

Gondolkodj el rajta és próbálj magadon dolgozni!

89. brenor (válaszként erre: 88. - Finomfőzelék)
2016. ápr. 23. 15:14
Tudod mindennek megvan az oka, nem ok nélkül lettem ilyen. Ettől még másokkal lehetnél kedvesebb és nem előítéletes.
88. finomfőzelék (válaszként erre: 83. - Brenor)
2016. ápr. 23. 15:12
Hogy lehetsz ilyen fiatalon ilyen keserű? Egy depressziós nőt kell keresned. :)
2016. ápr. 23. 15:09

Ez a bemutatkozó: lehangoló, depresszív és összességében nagyon riasztó. Ha azt mondod őszinte vagy és ez vagy te akkor fordítsuk meg a dolgot: te ismerkednél egy olyan lánnyal/nővel akinek az adatlapjából árad a negatívumokból, a keserűség?


Nem csak az adatlapodon kell változtatni, hanem saját magadon is, nyitottabbnak és pozitívabbnak kell lenni.

86. Aredhel (válaszként erre: 82. - Mutáns Jane)
2016. ápr. 23. 14:40

Aranyos vagy :) De szerintem ez a többséggel így van, megismerünk egy új kollegát, új ember érkezik a baráti társaságba, beiratkozunk jógázni és hoppá, ott az oktató, aki egyre szimpatikusabb... nem hiszem, hogy a többség egyből egymás karjába zúdulna. Kell persze egy bizonyos szimpátia, nem fog mindenki mindenkibe beleszeretni, de az, az, hogy valaki nem szerelem első látásra, nem jelenti ,hogy többedikre sem lesz az :) Tényleg igaz, hogy ahogy megismerjük az ember bensőjét és egyre jobban megkedveljük, úgy válik külsőre is egyre vonzóbbá.


Furcsa is, mert például több barátnőm is mondta anno, mikor meglátták a vőlegényem, hogy "hú, de jó pasid van". De biztos van, akinek meg egyáltalán nem esete, nekem sem az jutott eszembe, mikor megismerkedtünk, hogy húúú, de jó pasi. Most meg úgy vagyok vele, hogy tényleg az :D

85. MZsanett (válaszként erre: 84. - 5c54c8b1c1)
2016. ápr. 23. 14:39
De ha semmihez nincs kedve, és sehol nem érzi jól magát, akkor bekaphatja a jó idő.
84. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 80. - Aredhel)
2016. ápr. 23. 14:38

Itt van a döglött kutya elásva!

Ez az! Társaság, közösség, kimozdulás, nem otthon dögleni a négy fal között ebben a jó idôben!

83. brenor (válaszként erre: 80. - Aredhel)
2016. ápr. 23. 14:34
Színjátszó körök érdekelnek, mert szeretek szerepeket eljátszani. Eddig azért nem vágtam bele, mert túl sokat csalódtam az életben. Múlt hónapban is beleéltem magam valamibe amiről azt hittem, hogy szeretni fogom, de teljesen más volt és nem éreztem jól magam velük.
82. Mutáns Jane (válaszként erre: 80. - Aredhel)
2016. ápr. 23. 14:33
Köszi, hogy ha röviden is, de elmesélted a történetedet! Számomra példa értékű volt.
81. Mutáns Jane (válaszként erre: 77. - MZsanett)
2016. ápr. 23. 14:32
Nagyon pontosan látod, mi vele a helyzet.
80. Aredhel (válaszként erre: 76. - Brenor)
2016. ápr. 23. 14:30

Egyébként én azt sem értem, miért társkeresőn ismerkedsz 26 évesen. Ismerj meg új embereket, menj el beiratkozni egy nyelvtanfolyamra vagy táncórákra, vagy színjátszókörbe vagy sportolni, menj el önkéntesként dolgozni... szerintem ez a társkeresős dolog még ma is keveseknek jön be. Én nem is szeretem ezt az erőltetett ismerkedést, főleg, mert az ember nem ismeri meg a másik egész, igazi lényét, ezért AkARATLANUL is csak szelektál.


Nem hiszem, hogy a vőlegényemnek válaszoltam volna anno bármilyen levelére. Elsőre nem is tűnt az esetemnek. Aztán megismertem, szép lassan éééés.... most meg el se tudom képzelni nélküle az életem. De ehhez kellett, hogy ne egyből azt zúdítsa rám, hogy kifejezetten kapcsolat céljából ismerkedjünk.

79. 1abbb5d144 (válaszként erre: 76. - Brenor)
2016. ápr. 23. 14:29

Neked nem sok a 30 km, másnak igen.

Nekem is sok lenne pl.

78. Mutáns Jane (válaszként erre: 75. - 5c54c8b1c1)
2016. ápr. 23. 14:29
Sőt, nemcsak kiegészíteni, hanem teljesen erőfeszítés nélkül, spontán, "magától" élvezni egymás társaságát!
77. MZsanett (válaszként erre: 76. - Brenor)
2016. ápr. 23. 14:27
Azért vagy unalmas, mert nem vagy önmagad és egy férfiideálra akarsz hasonlítani.
76. brenor
2016. ápr. 23. 14:24

Őszinte leszek veletek! Azért írtam át így a bemutatkozásomat, mert ismerkedtem egy számomra nagyon vonzó lánnyal, akivel nagyon jókat levelezgettem, érdeklődő volt, nagyon normálisnak tűnt aztán 1 hét levelezés után elhívtam találkozni arra megint írt egy szép levelet, hogy majd később, ha lesz ideje bővebben fog válaszolni. Erre vártam 3 napot és 1 mondatba leírta nekem azt, hogy nem akar velem tovább ismerkedni. Kérdezem tőle miért erre azt írja, hogy unalmas volt velem a levelezgetés holott az írásunkból ez nem jött át, szerinte nem vagyok elég ambíciózus pedig vannak terveim a jövőre nézve és messze lakok tőle, kb 30 km-re ami egyáltalán nincs messze. Nagyon szomorú lettem és egyből átírtam erre a bemutatkozásomat és azt, hogy kit keresek.

Egy találkozás igazán beleférhetett volna.

Mostanában nem nagyon írok leveleket, de azon vagyok, hogy összeszedjem magam.

A másik ami nem tudom mennyire gond az, hogy elég kevés lány fog meg igazán mind külsőre mind belsőre és többször félek attól, hogy nem találom majd meg. Nem vagyok az a tipikus férfi sztereotípia, aki minden mozgóra rámászna.

75. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 68. - Brenor)
2016. ápr. 23. 14:21

Nem csak tolerálnia kell/ene két embernek egymást, hanem kiegészíteni.

Nem jó ez így, ahogy te megfogalmazod!

74. MZsanett (válaszként erre: 72. - Mutáns Jane)
2016. ápr. 23. 14:16
Szerintem még ő maga se tudja, milyen. Így nehéz frappáns bemutatkozást írni, és pláne olyan társat találni, aki illik hozzá.
73. MZsanett (válaszként erre: 68. - Brenor)
2016. ápr. 23. 14:15
Ezt például beleírhatnád. Márint hogy mélyebb kapcsolatokat keresel. Nem mindenki ilyen.
72. Mutáns Jane (válaszként erre: 68. - Brenor)
2016. ápr. 23. 14:15
Ne haragudj, de ebből a hozzászólásodból is látszik, hogy te teljesen más vagy (sokszor pont az ellentéte annak), mint amit hiszel magadról. Ezt nem ártana átgondolnod, mert a kijelentéseidben csak úgy halmozódnak az egymást agyonütő ellentmondások.
71. Mutáns Jane (válaszként erre: 67. - MZsanett)
2016. ápr. 23. 14:14
Szerintem sem. Attól maximum személyiségzavaros.
70. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 68. - Brenor)
2016. ápr. 23. 14:14
Nem ártana a helyesírási hibákat sem kijavítani!
69. 1abbb5d144 (válaszként erre: 68. - Brenor)
2016. ápr. 23. 14:12

most ebben mi a pláne??

csak azonos hobbijúak jöhetnek ö9ssze és fogadhatják el egymást?

68. brenor (válaszként erre: 60. - 41b7982b83)
2016. ápr. 23. 14:11

Elsősorban komoly párkapcsolatot keresek. Nem tudom látáttok e, de a bemutatkozásom mellett is írtam valamit, hogy kit keresek. Azért nincs baráti társaságom, mert jobban értékelem a mélyebb barátságot, mint a felületeseket. Ezért csak 1 igazán jó barátom van akit nagyon is kedvelek. Vannak haverjaim, de velük fele annyira nem érzem jól magam és sokszor inkább vagyok itthon, mint velük.

Azt, hogy ki mit ért el azért írtam le, mert ha megtetszik valaki akkor nem azt nézem, hogy mi a hobbija, mit szeret csinálni, hanem azt, hogy mennyire hangulatos az a lány, milyen az írásképe, ha találkozok vele, akkor mennyire jól jövünk ki egymással, mennyire tudunk jókat beszélgetni. Csinálhatja amit szeret, mert én toleráns, elfogadó vagyok és támogatom azt amit csinál, ha azzal nem akar nekem vagy másoknak ártani.

67. MZsanett (válaszként erre: 37. - Spann)
2016. ápr. 23. 14:09
Nem attól lesz valaki férfi, hogy teljesen érzelemmentes.
66. Mutáns Jane (válaszként erre: 54. - F0f421b356)
2016. ápr. 23. 14:09
Vagyis arról beszéljen, írjon, ami örömet okoz neki, amit jónak tart magában, és amire vágyik. Slussz. Ezt hívják pozitív beállítottságnak. Ha ez köszönne vissza a bemutatkozó profilból, már nyert ügye lenne.
65. Mutáns Jane (válaszként erre: 60. - 41b7982b83)
2016. ápr. 23. 14:07

Tökéletesen igazad van. Én annyival egészíteném ki, hogy először a kapcsolat jellegét és tartalmát kellene meghatározni (szerintem ez mindenkire igaz amúgy), és utána meghatározni, hogy milyen partnert szeretne.

Pontosabban: először elképzelni, hogy számára milyen az ideális kapcsolat, és utána elképzelni, hogy számára milyen az ideális partner. Ha stimmelnek a kívánságai, akkor a kettő között nem lesz ellentmondás, sőt, támogatni fogja egyik a másikat és viszont.

2016. ápr. 23. 14:06
Gondolom, ha annyira sikeres lenne ott a bemutatkozásod, nem kértél volna róla véleményt. Ha itt a legtöbb vélemény szerint nem nyerő a bemutatkozásod, gondolod, hogy élesben nagyobb sikere lesz?
2016. ápr. 23. 14:06
Felesleges azt kérni, ha érdekel téged, tedd a kedvencek közé. Ha szimpatikusnak talál, megteszi úgyis és ír neked!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook