Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a véleményetek a társkereső profilomról? fórum

Mi a véleményetek a társkereső profilomról? (beszélgetős fórum)


2016. ápr. 23. 14:03
Azt hiszem, a megváltozott munkaképességû kifejezés is sokakat elriaszt. Nem ártana azt sem kicsit taglalni, hogy miért, vagy hallgatni róla.
61. Mutáns Jane (válaszként erre: 59. - Dorcica78)
2016. ápr. 23. 14:02
Nekem elég az egyenrangú partner is, nem akarok fölnézni senkire. Ja, és nő vagyok.
2016. ápr. 23. 14:00

Meg a másik a kérdés te neked milyen célcsoportod van? Milyen lányt keresel, direkt nem írtam nőt.

Mert őszintén szólva, eléggé gyerekes, kisfiús a bemutatkozás hangvétele is, valahogy ha komoly kapcsolatra, hosszútávra tervez egy nő, akkor nem fogja sokáig olvasni a bemutatkozásod se.

De ha csak közös kikapcsolódásra vágysz valakivel, vagy laza kapcsolatra, akkor arra még megfelelő is lehet.

Szóval szerintem először ezt tisztázd magadban, hogy mi az amit keresel, és mi a célod.

Mert ha komoly kapcsolatot keresel, akkor a ki mit tesz le az asztalra dolgot kicsit át kéne gondolni még egyszer.

Mert ez a "gyerek lélek", "nem túl komoly", meg a meg a "nincs komoly baráti társaságom" és a "f*szozás", valahogy olyan kölykök képet fest rólad, hogy aki párt keres, nem egy fiú gyermeket keres, hanem férfit, így ezt az egészet írd át amit az adatlapodon használsz szövegként.

Hamarabb jut szembe egy pán péter, mint egy önálló férfi, aki hosszútávú párkapcsolatot tervez, megfelelő háttérrel. Ne haragudj, de így ez jön le nekem a társkereső profilodról.

Nem akarlak megbántani tényleg a fentiekkel, de remélem sikerül megtaláld akit keresel.

2016. ápr. 23. 13:54

Egy Nőnek olyan férfi kell, akire úgymond fel tud nézni!!! BÁRMIBEN!! Nem kell pénzesnek lennie, hanem legyen benne erő,lendület, eltökéltség, és ambició, legfőképp pedig bátorság...Ebből a levélből nem sugároznak ezek a dolgok,és ráadásul görcsösnek is tűnik...hozzá teszem, nem tudhatom, h így van e, vagy csak ezt érzem az általad írtak alapján.

De egyébként röviden megfogalmazva, kb annyit tudnál írni, hogy egyszerű, belső értékeket is figyelembe vevő lány társaságát keresed, mert Te is ilyen vagy... Elég ennyi. És egy jó fotó. Aztán elkedheted "bombázni" az általad szimpatikusnak tűnő lányokat, időközben úgy is minden kiderül :)

58. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 46. - Brenor)
2016. ápr. 23. 13:50
Ha úgy csinálod mint eddig, az eredmény is ugyanolyan lesz, mint az eddigiek.
57. spann (válaszként erre: 50. - Brenor)
2016. ápr. 23. 13:48
A csuda tudja. Most például az jutott eszembe (mivel még nem ebédeltem), hogy a puding próbája az angolok szerint az evés - ajánld fel a kedves jelentkezőnek, hogy főzöl neki egy kis pudingot. De egy zacskó főzés nélkül elkészíthetővel mindenképpen megpróbálkoznál.
2016. ápr. 23. 13:48
Sokat írsz anélkül, hogy bármit meg lehessen tudni rólad. A keresgélôt pl. speciel érdekelné, hogy konkrétan mi a szakmád, milyen iskolát végeztél mit dolgozol.
55. finomfőzelék (válaszként erre: 50. - Brenor)
2016. ápr. 23. 13:47
Ha ezt írod bele, hogy van két barátod is, aki humorosnak tart, az már humoros. :)
54. f0f421b356 (válaszként erre: 46. - Brenor)
2016. ápr. 23. 13:47
Azt látom, hogy minden, amit írsz, abban túl sokszor szerepel a "nem" szó. Ez pedig tudat alatt hat az olvasókra, az ismerkedni vágyókra. A szakemberek azt tanácsolják akár párt keres valaki, akár munkát, hogy ne használja a "nem" szót, mert ez rögtön elutasítást fog kiváltani.
53. finomfőzelék (válaszként erre: 41. - Globus)
2016. ápr. 23. 13:44
Nem tudom, nem hallottam még ilyenről. :) De engem egy olyan férfi sem érdekelne, mint ami itt a bemutatkozó írásban van, mert sok negatív van benne, lehangoló.
2016. ápr. 23. 13:44
akkor minek kérdezted meg a véleményünket?
51. spann (válaszként erre: 46. - Brenor)
2016. ápr. 23. 13:43
Fűzd bele, hogy szeretnél megnősülni, családra vágysz - na erre buknak a nők!
50. brenor (válaszként erre: 45. - Spann)
2016. ápr. 23. 13:43
Milyen humorra gondolsz? Én csak akkor tudok humoros lenni, ha valaki mellett felszabadulok, így írásban nem tudom mi lenne igazán humoros. Két jó barátom elég humorosnak tart, mert őket régóta ismerem és nagyon jó a kapcsolatunk.
49. Aredhel (válaszként erre: 46. - Brenor)
2016. ápr. 23. 13:42

Figyelj, én elhiszem, hogy te nem sajnálkozásnak szántad a szöveget, de akkor is annak tűnik egy kívülálló számára. De ezt itt mindenki megírta.


Miattunk nem kell változtani, de akkor fogadd el, hogy miképp mi is, mások is csak a negativitást látják majd benne.

48. 4975ebdc2f (válaszként erre: 1. - Brenor)
2016. ápr. 23. 13:42
Őszintének tűnik, de 26 helyett késői 30asnak gondolnálak .De sok sikert.
2016. ápr. 23. 13:41

Idézet, találtam, talán segít:


A pozitív hangvételű adatlapok-tehát amelyek a "mit szeretek?" kérdés köré szerveződnek-sokkal szimpatikusabbak, mint azok, melyek arról szólnak ki nem vagy és kit nem keresel.

46. brenor (válaszként erre: 38. - Aredhel)
2016. ápr. 23. 13:39

Nem volt még valami sok sikerem még több mindent megpróbáltam, de nem jött be nekem.

Azt nem mondanám, hogy semmit nem értem el, mert annakidején elkezdtem lefogyni le is ment elég sok feleslegem, elkezdtem többet mozogni, nőtt az ambícióm, ha megszünik a munkám azonnal keresek egy másikat és egyre inkább elfogadom magam úgy érzem, hogy egyre nyugodtabb vagyok. Nem nagy dolgok, de jobb, mint a semmi.

Amiket írtam azt tényleg nem negatív, önsajnálatnak szántam, mert szerencsére már ritkán sajnáltatom magam, amikor rossz passzban vagyok rossz az idő akkor kijön belőlem, de törekszem arra, hogy még nyugodtabb és stabilabb életem legyen.

Lehet az az egy sor tényleg nem imponáló amibe a f...a szó szerepel, azt szerintem átszerkesztem, de a többiben semmi negatív dolgot nem látok.

45. spann (válaszként erre: 1. - Brenor)
2016. ápr. 23. 13:36

Szóval, hogy összefoglaljam, mi legyen az adatlapodon.

- adatok (magasság, kiló)

- jó fénykép

- két sorban írni valami humorosat, frappánsat

44. ancsika688 (válaszként erre: 1. - Brenor)
2016. ápr. 23. 13:34
Hosszú és túl sok.Tömören és röviden fogalmazd meg,milyen vagy és mit vársz.
43. ancsika688 (válaszként erre: 28. - MZsanett)
2016. ápr. 23. 13:32
Mindegy mennyit ír ,így is zsákbamacska.
2016. ápr. 23. 13:32

Semmi esetre sem írnék ilyen hosszú bemutatkozást. Majd bemutatkozol személyesen,amikor arra kerül a sor.

Sokkal jobban szerettem a jó hurommal rendelkező férfiakat,mint azokat akik önéletrajzzal indítottak egy társkeri oldalon.


Próbáld átfogalmazni sokkal de sokkal rövidebbre és a humor legyen a vonzerőd! :)

41. globus (válaszként erre: 25. - Finomfőzelék)
2016. ápr. 23. 13:31

Most nem a témához szólok hozzá, bocsi. Csak erről jutott eszembe valami.

Van olyan szánalmas társkereső oldal, ahol olyan kérdés szerepel a profilnál, hogy kivel töltenél el egy izgalmas éjszakát, felsorolva tucatnyi celebet. Ééééés vannak, akik ezt kitöltik. Őszintén, kit érdekel egy olyan férfi, aki Jennifer Lopezre, Jessica Albára, Shakirára, Britney Spearsre bukik?

40. spann (válaszként erre: 35. - Brenor)
2016. ápr. 23. 13:27
Lehet, viszont találkoztam már férfiakkal.
39. MZsanett (válaszként erre: 34. - Michelle.r)
2016. ápr. 23. 13:27

Szerintem egészen mást várt, mint amit itt kapott és pocsék érzés szembesülni a valósággal, hogy valójában ez egy teljesen átlagos bemutatkozó szöveg. Ebben az esetben igazad van, ez is zsákbamacska.


Én ha valakire ráírok, vagy meg szeretném ismerni, akkor elsőként az írásait nézem meg, vagy a képét, mert az írásból ki lehet venni a személyiséget, akkor is, ha csak körvonalasan. De az is valami, és több, mint a semmi. Egy rossz bemutatkozó szöveg is jobb, mint a semmi.

38. Aredhel (válaszként erre: 26. - Brenor)
2016. ápr. 23. 13:26

Hát, nem hiszem, hogy a pénz miatt érdeklődött erről, az embereket szimplán érdekli, ki mit dolgozik. Az is elárul valamit, és itt nem az anyagi oldalra gondolok. Ez nem sablon, felnőtt emberek esetén szimpla alapérdeklődés.


Egyébként senki nem ítélkezik, de mint többen írtuk, ebből csak az jön le, hogy semmit nem értél el, mert ezt érzékelteted. Nem kell elfogadni, de ettől még ez az igazság. A te döntésed, elfogadod-e vagy sem.

37. spann (válaszként erre: 31. - MZsanett)
2016. ápr. 23. 13:26
Buknak, persze. Levélben. Aztán ágyba bújáskor nem tudnak mit kezdeni azzal a kis rongycsomóval.
36. michelle.r (válaszként erre: 29. - Spann)
2016. ápr. 23. 13:24
Különösen ajánlom Coelhot, esetleg Oravecz Nórát ;)
35. brenor (válaszként erre: 29. - Spann)
2016. ápr. 23. 13:24
Írásod alapján te se tűnsz nőieseknek.
34. michelle.r (válaszként erre: 28. - MZsanett)
2016. ápr. 23. 13:24

Akkor is zsákbamacska, ha háború és béke mennyiségű szöveget írsz. Van rá kb. 10 sorod, hogy megfogj egy embert, hogy kiváncsivá tedd, hogy többet akarjon rólad/belőled. Nem okoskodni kell, kioktatni, hanem megvillantani valamit az egyéniségből.


Ráadásul nézd meg, hogy reagál a kritikákra. Gondolom, a társkeresőn ugyanígy ;)

33. MZsanett (válaszként erre: 30. - Brenor)
2016. ápr. 23. 13:24
Én inkább langyos víznek mondanám.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook