Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a véleményetek a társkereső profilomról? fórum

Mi a véleményetek a társkereső profilomról? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
272. Mutáns Jane (válaszként erre: 267. - Brenor)
2016. máj. 3. 21:45
Ja, igen, és ami a legfontosabb: egy olyan lány számára, aki minden jelenlegi igényednek tökéletesen megfelelne, úgy külső, mint belső tulajdonságait illetően, te csak egy mélybe húzó kolonc lennél a nyakán, mert ennyire nincs arányban az, amit te elvársz, és az, amit cserébe nyújtani tudnál. Az a fajta körülrajongás, amit írsz, már ne is haragudj, nem több egy súlytalan molyf*ngnál.
271. Mutáns Jane (válaszként erre: 267. - Brenor)
2016. máj. 3. 16:13
Egyébként sem azt mondtam, hogy ismerlek, hanem azt, hogy nagyon durván kilóg a lóláb abból, amit írtál.
270. Mutáns Jane (válaszként erre: 267. - Brenor)
2016. máj. 3. 16:08

"Szeretetet, törődést, tiszteletet"


Ezek csak szavak a részedről, amelyeknek, ez egyértelműen kiderül a kis monológodból, egyáltalán halvány fogalmad sincsen a valódi jelentéséről.

269. Mutáns Jane (válaszként erre: 267. - Brenor)
2016. máj. 3. 16:05
Nem nézem ki belőled, hogy egy másik ember személyiségét képes lennél magadtól, mindenfajta ÉRDEK NÉLKÜL (= remélt szex) érdekesnek találni.
268. 871383ddcb (válaszként erre: 267. - Brenor)
2016. máj. 3. 16:02
Ezek nem :) főleg az első három.
267. brenor (válaszként erre: 265. - Mutáns Jane)
2016. máj. 3. 15:27
Nem ismersz engem! Szeretek másokkal foglalkozni, nem csak magammal. Hogy mit adnék másiknak? Szeretetet, törődést, tiszteletet, közös programokat, romantikus sétákat stb. Azzal tisztába vagyok, hogy nem csak egy oldalú a kapcsolat, nem csak én szeretném benne jól érezni magam. Szeretném a tenyeremen hordozni, lesni a kívánságait, meglepni olyan dolgokkal amit szeret. Úgyérzem ezek nem önző vágyak.
266. 1abbb5d144 (válaszként erre: 265. - Mutáns Jane)
2016. máj. 3. 00:54
Egyetertek
265. Mutáns Jane (válaszként erre: 253. - Brenor)
2016. máj. 3. 00:36
Egyetértek unommal, én sem látlak különlegesnek, önelégültnek annál inkább. Egyébként az még külön vicc, hogy másokra mutogatsz (okostelefonosokra), hogy be vannak zárkózva a saját világukba, mikor pedig ez rád sokkal inkább érvényes. Nem hinném, hogy bárki jól járna veled a jelen állapotodban, ne is haragudj. Te csak magaddal szeretsz foglalkozni, ami önmagában nem lenne baj, de hogy minek neked ehhez asszisztencia (vagy közönség?), azt fel nem foghatom. Ez szerintem egyfajta energiavámpírság lenne, mintha arra utaznál, hogy legyen végre, aki figyel rád. De ez a kívánság részedről totál egyoldalú, mert nem adnád vissza ugyanazt, hanem más dolgokkal szeretnéd kiváltani, amelyeket, mármint, hogy mit adnál cserébe a másiknak a rád irányuló figyelméért, már azelőtt eldöntötted, hogy egyáltalán bárkivel is összejöttél volna, vagyis egyáltalán kísérlet sincs részedről arra, hogy a másiknak a személyes szükségleteit figyelembe vedd. Úgyhogy ez szerintem is iszonyatos önzőség.
264. brenor (válaszként erre: 263. - Michelle.r)
2016. máj. 2. 22:22
Az jó mert egyszer én is elaludtam rajta délután a kanapén, úgy hogy nem is voltam annyira álmos, nagyon nyugtató. :) Viszont én is szeretem ezt csinálni.
263. michelle.r (válaszként erre: 262. - Brenor)
2016. máj. 2. 20:44

Nagyon érdekes :) Még nem tudom, mit gondoljak róla, de elképesztő, hogy emberek mennyire oda vannak érte


Ezt speciel meghallgatom alvás előtt - persze ha találok egy fülhallgatót :)

262. brenor (válaszként erre: 260. - Michelle.r)
2016. máj. 2. 20:21
Akkor nem vagyunk egyformák én imádom az ilyen hangokat, keress rá az asmr-re! Te szereted őket?
261. brenor (válaszként erre: 259. - Michelle.r)
2016. máj. 2. 20:20

Lehet, hogy annak tünik, de annakidején csomószor próbálkoztam egyedül elfoglalni magam meg egyedül csinálni programokat maximumot kihozni magamból annakidején azért is kezdtem el edzeni, most is próbálok lefogalalni magam olyan dolgokba amik tetszenek vagy érdekelnek, de nem mindig élvezem és nem mindig csinálom szenvedélyel. Törekvés mindig is megvolt bennem, de sose volt szerencsém párkapcsolatot kialakítani vagy ha lett volna lehetőségem akkor nem volt meg benne abba a lányba az a szikra ami miatt nagyon tetszett volna és néha ilyenkor rossz látni párokat akiknek sikerült az ami nekem egyszer se.

Szemkontaktust akkor tudok tartani, ha valaki mellett fellazulok és tartalmasan beszélgetek vele, de úgy hogy utcán vagyok vagy ülök valahol úgy nem szoktam nézegetni senkit. Alapból nehezebben ismerkedek csak jó társaságban tudnék igazán jól felszabadulni, ismerkedni, eddig csak két jó barátommal tudtam, a többi kapcsolatom az nem ilyen mély és több haverom inkább idegesít, mint szeretek velük lenni. Egyszer egy kis házibuliba elhívtam őket, az egyik gyökér haverom annyira felidegesített, hogy mai napig nem beszélek vele és már nem is akarok rendezni velük házibulikat. Az volt, hogy kicsit részeg voltam aztán valami olyat tettem amit nem illik és elkezdett rám szólni, okoskodni, de olyan undorító stílussal csinálta ezt, hogy most is idegesít, ha rágondolok. Annyira gyűlölöm mikor mások mondják meg, hogy mit csináljak, ennyire okosnak hiszik magukat.

Walesi bárdokat, hát kellett mindig is idő verstanulásra. Nem tudom pontosan megmondani.

260. michelle.r (válaszként erre: 258. - Brenor)
2016. máj. 2. 20:04
Érdekes, az összes aspi ismerősöm falra mászik ezektől a hangoktól.
259. michelle.r (válaszként erre: 257. - Brenor)
2016. máj. 2. 20:03

Nem baj. Csak kicsit irreális elvárásnak tűnik :)


Szemkontaktust képes vagy tartani? Mennyi idő alatt tudnád megtanulni a Walesi bárdokat?

258. brenor (válaszként erre: 255. - Michelle.r)
2016. máj. 2. 19:42
Körmök kopogását is szeretem. Az ilyen asmr hangokért meg főként oda vagyok. Nem tudom mennyire ismered e.
257. brenor (válaszként erre: 255. - Michelle.r)
2016. máj. 2. 19:41

Szeretem az ilyen hangokat, szeretem mikor az ablakomra esnek az esőcseppek és érezni az illatokat, szerintme nagyon romantikus. Van mikor youtubeon berakok ilyen effekteket.

Most komolyan az a baj, hogy különböző dolgokat a párom mellett szeretnék csinálni? Annyi mindent csináltam egyedül 3 év alatt és mindig arra jutottam, hogy sok mindent jobb kettesben csinálni mint egyedül.

256. brenor (válaszként erre: 254. - Unom)
2016. máj. 2. 19:38

Hát unalmas lenne, ha mindenkinek ugyanaz tetszene, miért ne szeretheti valaki a kövéreket. Nekem nem tetszenek a divatos szépnek mondott fitness lányok, mert nem természetesek, egyáltalán nem vonz, ha egy lánynak kockás a hasa, szálkás a karja, szerintem a szálkás izmos férfiak se természetesek, mert nem egészséges az akin egy deka zsír sincs.

Nem vagyok kövér nem is szeretnék elhizni ezt csak úgy leírtam.

255. michelle.r (válaszként erre: 252. - Brenor)
2016. máj. 2. 19:37

Valaki azt írta itt, hogy nagyon helyes pasi vagy - valahol látta a fotódat. Ez pipa :)


Viszont ezekkel a gondolatokkal tényleg egyedül fogsz maradni - persze erről nem tehetsz, te így látod a világot, ugyanakkor ha akarod, csiszolhatod a személyiségedet. Ami nálatok Aspergereseknél nem fakad természetből, azt nagyon jól el tudjátok lesni, meg tudjátok tanulni, gondolok itt a szociális viselkedésre.


Igen, más vagy mint az átlag, nem jobb, nem rosszabb, de nagyon más.


Észre sem veszed, de hadakozol a cimkézés ellen, de te cimkézel a legtöbbet ;) Nagyon kicsi a valószínűsége annak, hogy egy olyan lányt találsz, aki éppen azt a sportot szereti amit te, és éppen akkor rá is fog érni, amikor te. Az emberek ilyenek, viháncolnak, ha jó kedvűek, ha téged ez idegesít, menj jógázni, ott csend van :)


A hangok mennyire zavarnak? Úgy értem esőcseppek az üvegablakon, körmök kopogása egy asztalon, hasonlók.

254. unom (válaszként erre: 252. - Brenor)
2016. máj. 2. 19:31

Te elfogadod a lányt akár kövéren is? Vagy csak tőle várod el?

Nem vagy különleges, csak az átlagosnál önzőbb. Csak annyit várhatsz, amennyit te tudsz adni.

253. brenor
2016. máj. 2. 19:31
Amúgy abban is különbözök sok embertől, hogy nem kell innom ahhoz, hogy jól érezzem magam. Sose értettem azt, hogy minek inni, cigizni, mikor ezek nélkül is jól lehet érezni magunkat. Én imádok grimaszolni, kézmozdulatokat csinálni, fura hamgokat kiadni, mert én ettől lazulok el. Csakhát ezt nem tudják olyan sokan tolerálni, mert nem esik bele a "normalitás" kategóriájába. Emiatt kisebb koromban bántottak néha, mert akkor is szerettem ezeket csinálni. Már gyerek korban is arra nevelik az embereket, hogy egyformák legyenek. Ezért is mentem el színjátszóra, mert két jó barátom szerint jól tudok színészkedni, volt mikor a star wars jeleneteit eljátszottam nekik, de teljes odaadással, nagyon szeretem velük eltölteni az időmet, viszont a többi ember aki megvetett engem, legszívesebben egy másik bolygóra vinném őket el innen. Randin is, ha elfogy a téma szeretnék igy hülyülgetni vele, úgy hogy ne nézzen engem bolondnak, dilisnek, mert nem azt a normát nem követem, amit a legtöbben normálisnak néznek.
252. brenor (válaszként erre: 250. - Zolo)
2016. máj. 2. 19:22

Engem nem érdekel, hogy sok nő az izmos pasikat szereti, kurvára nem akarok ennek megfelelni. Másfél évet edzettem és utána kényszeresnek éreztem az egészet és nincs kedvem csinálni, mozogni se egyáltalán, szeretnék olyan lányt találni akivel kettesbe tudnánk mozogni. Tavaly ilyenkor annyira elegem lett abból az edzésből mert idegesítettek az emberek, a zene, a hülye vihogások, elmentem onnan és többet nem mentem vissza. Ha valamelyik lány szeret szeressen akár kövéren is. A kövérség is csak egy állapot lelehet fogyni és kettesben lenne az igazi. Megkérdezem mégegyszer miért jó neki az, ha egyedül csinálom ezeket mikor kettesben sokkal jobb programokat lehet találni. Ez a baj ezzel a világ felfogással, mert egyre zárkózotabbak lesznek az emberek, már így is az utcákon is, buszokon is nem tudnak kibujni a telefonjukból, most tényleg jó ez, tényleg egyedül kéne boldogulni és felkell venni ezt a légy pozitív féle dög unalmas dumát? Ha pedig nem követem azt akkor megvagyok címkézve negatív jelzővel. Miért nem lehet arra törekedni, hogy ketten érjenek el valamit az életben, ketten legyenek sikeresek és nem kéne semmit elvárni a másiktól? Nem hiába hagy engem hidegen, milyen életstílusa, milyen érdeklődési köre van nem azokba fogok beleszeretni, hanem a lényébe, engem nem érdekelnek ezek a társadalmi pontok letojom, az érzékeimre bízom ez teljesen.

Bárkivel tudok beszélgetni aki szimpatikus nekem tavaly novemberben voltam voltam rapidrandin és mindenkivel tök lazán beszélgettem nagy hülyeség, hogy előtte gyakorolni kell más lányokkal, minek csináljak ilyet kényszerből? Nem kell semmit se megszoknom csak érezzük jól magunkat, ennyi semmi több. Olyan lány tetszett meg ott akinek teljesen más volt stílusa, mint nekem, de engem nem érdekelt szép volt az arca, a tekintete jót beszélgettem vele és nem olyan rég felvettem vele a kapcsolatot. Sajnos aztán semmi nem lett ebből. Mondom én nagy hülyeségnek tartom a tapasztalat gyűjtéseket, mert az ember nem lesz okosabb tőlük, sőt rossz irányba is terelheti őket.

Tudom, hogy az egésznek nincs tétje csakhát én teljesen más vagyok, mint az átlag ezt látjátok is, sok mindenben más a nézetem, mint a legtöbb embernek én csak félek attól, hogy így senkinek se fogok kelleni, mert nem vagyok képes bírka sorba állni. Tavaly egyik lány is ezt éreztette velem, nem állok be a sorba így a legtöbbnek nem kellenék. Annyira megvetem az egyéniség nélküliségeket. Ezért se szeretem ezeket a pozitív, negatív frázisokat, mert nem ilyen egyszerű az emberek személyisége. Nem lehet ilyen könnyen lecímkézni őket.

251. Gliese
2016. máj. 2. 15:44
A kezdeti variációhoz képest nagyon sokat javult az adatlapod! Van azóta pozitív változás az ismerkedés sikerességében?
250. zolo
2016. máj. 2. 12:53
Ebből az adatlapból nekem úgy tűnt, mintha egy 60 körüli pasi keresne magának egy hasonló nőt. Nem kell azt hangoztatnod milyen magányos és boldogtalan vagy. Hazudnod sem kell, de legalább ne reklámozd. Nincs barátod és rengeteg szabadidőd van ne írd. Ide a betegséged sem jó dolog kiírni. Ettől sokan már az elején megijednek anélkül, hogy megpróbáltak volna megismerni. Csak a lényeget írd és pozitív dolgokat. Szereted a természetet, túrázni állatbarát vagy van egy kutyád. Ilyen képeket is tehetsz ki és ne felejts el rajtuk mosolyogni. Kit keresel ott sem kell túl komolyan fogalmaznod ez most úgy tűnik mintha ápolót keresnél magadnak. Az sem jó ötlet, ha csak olyan lánnyal akarsz találkozni aki neked nagyon tetszik. Ettől még jobban rágörcsölsz a randira. Ez biztos nem fog sikerülni. Aki annyira nem tetszik azzal tudsz izgulás nélkül beszélgetni. Először azt kellene megszoknod, hogy lányok társaságában természetesen viselkedj. Van még időd nem mindjárt feleséget kell keresned. Később már csinosabb nőkkel is természetesen fogsz tudni beszélni. Az is jó ha van miről beszélned. Nem történik veled semmi azt nehéz elmondanod. Ezért is lenne jó az a színjátszó csoport. Idővel lesznek onnan barátid is. Először sehol sem fognak körbeugrálni. Ha igen az nagy baj ott valami készül. Az a jó ha kicsit titokzatos az adatlapod, mert így felkeltheted egy nő érdeklődését. Az első randin sem kell az önéletrajzod átadnod. Szerintem még a betegséged se mond el. Elég akkor, ha már emberként ismer és úgy tud reálisan dönteni. Szerintem a 3 randi amikor már a betegségedről is beszélhetsz. Felvezetheted úgy is szeretted ha egy kapcsolatban mindent őszintén meglehet beszélni. A fogalmazásnál arra is figyelj oda, hogy ne legyenek szóismétlések. Szerintem először az önbizalmad kellene megerősíteni. Erre nagyon jó az olyan randi aminek nincs tétje csak barátkozás. Nem azt mondom verd át a lányokat csak ismerkedj velük. Még te is fogsz csodálkozni ha nem a nagy ő van előtted nem leszel olyan zavarba. Ne akard olyan görcsösen ezt a párkeresést. Az nem jön össze. Csak lazán ne is foglalkozz vele. Inkább foglald le magad. Sport az izmos pasikat kedvelik a nők, túrázás, színjátszás. Bízzál saját magadban. Szerintem neked ez a legnagyobb bajod. Elhitted teneked semmi sem fog sikerülni. Különben külföldön sem lenne egyszerűbb az élet, főleg, ha a nyelvet sem beszéled jól. Fel a fejjel egy értékes ember vagy és úgyis megfogod tudni csinálni. Ez legyen előtted.
2016. máj. 1. 11:01

Nem lenne ennyi elég: -kereslek te kedves, vidám, természetet kedvelő, érzelemközpontú,leendő barátnőm,ennyi évtől annyi évig.

X éves srác, pár mondat magadról.

Ha majd jelentkeznek és beszélgetni kezdtek, bővebben írhatsz magadról, illetve biztos róla is több infot megtudsz.

Kiteszed a fotód, helyes vagy, lehet, hogy egy idő után egyszerre több lány is ír neked.

248. spann (válaszként erre: 239. - Brenor)
2016. ápr. 30. 21:34
Szerintem menj el a legközelebbi foglalkozásra is. Hasznosak az ilyen színjátszókörök, még ha nem te vagy is a főszereplő.
247. brenor (válaszként erre: 246. - 5c54c8b1c1)
2016. ápr. 30. 09:46
Ez csak egy általánosítás, nem mindenkire jellemző ez. Mikor olyanokkal vagyok körülvéve akikkel jól érzem magam, akkor mindig azon vagyok, hogy jól eltöltsük az időnket, ne csak annyiból álljon, hogy beülünk egy kocsmába és megvan a napi program. Mint mondtam nincs sok ismerősöm egy igazán jó barátom van, de vele csak ritkán tudok találkozni.
246. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 243. - Brenor)
2016. ápr. 30. 07:29
Aki nem tud önmagával tartalmasan egyedül lenni, az mással sem tud. És az mindegy, hogy utazás, szórakozás, bármi. Az, hogy jól érzed magad, ne más embertôl tedd függôvé.
245. brenor (válaszként erre: 244. - 5c54c8b1c1)
2016. ápr. 29. 23:00
Nem feltétlen az igazit keresem, egyenlőre elég, ha tetszik, megvan közöttünk a szikra.
2016. ápr. 29. 22:34
Ahogy egy okos írta volt: sok varangyot kell megcsókolni ahhoz, hogy rátaláljunk az igazira.
243. brenor (válaszként erre: 240. - Unom)
2016. ápr. 29. 22:30
Miért kell egyedül izgalmasnak lenni mikor együtt izgalmassá tehetjük a programunkat? Ezért keresek partnert magamnak, erre törekszem! Társaslények vagyunk nem lehet mindent egyedül csinálni, ha így lenne akkor nem is lenne szükségünk partnerre, hanem mindenki magának való lenne. Az meg, hogy kinek mi az unalmas elég relatív, engem untatna, ha mondjuk az éjjel nappal budapestről meg a sopingolásról, bulizgatásokról csacsogna, ezért se vonzanak a túlhájpolt plázacicák. Még az is jobb, ha nincs érdeklődési köre, mert így legalább lesz időnk saját programokra.
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook