Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a véleményetek a társkereső profilomról? fórum

Mi a véleményetek a társkereső profilomról? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
242. Mom4two (válaszként erre: 9. - Aredhel)
2016. ápr. 29. 21:34

Igazad is van meg nem is.

Van aki pont ezt keresi. Ha o ilyen, hat istenem igy kell szererni. Szerintem minden ember kulonleges es szeretheto. A hajlektalan is megtalalja a parjat, mert egyformak az elvarasaik, a nezeteik, ugyanazt szeretik. Egyszercsak lesz egy olyan lany akinek ezek a nezetei.

Meg fiatal a fiu, nem mondta, hogy semmit nem akar elerni soha. Egy fiatal lanynak pont egy ilyen fiu valo, hogy egyutt "nojjenek fel" szerintem :).

241. Mom4two (válaszként erre: 1. - Brenor)
2016. ápr. 29. 21:24

Szerintem nagyon jo!


Ha valakinek akadaly, hogy megvaltozott munkakepessegu vagy es hazudsz neki rola, akkor csak feleslegesen lovaljatok bele magatokat egy hamis szimpatiaba.


Szerintem nagyon szimpatikus pasi vagy, ki ne akarna egy romantikus partnert aki minden idejet veled akarja tolteni?!


Szurkolok neked.:)

240. unom (válaszként erre: 239. - Brenor)
2016. ápr. 29. 21:01

Miért nem mész külföldre?

Egyébként mit csinálnál ott?

Komolyan azt vártad, hogy egy társaságban te leszel a középpont, téged fognak pátyolgatni?

Ha egyedül unalmas vagy, azon egy lány se tud segíteni. utálhatod őket nyugodtan.

239. brenor (válaszként erre: 238. - 5c54c8b1c1)
2016. ápr. 29. 20:47

Családi házban lakok vidéken és nem szoktam kutyát sétáltatni és nem is az én kutyáim hanem keresztanyukámmé. Szívesen élnék városban és ha lenne kutyám sétáltatnám, mert jobban szerettem ott élni ahol 20 évig éltem és szívesen elköltöznék innen, ha tehetném akkor elmennék ebből a fejletlen országból nyugatra, nem vonz a hazaszeretet.

Elmentem arra a színjátszókörre és kicsit felemásan éreztem magam. Nehezen oldódtam fel és sok mindent nem értettem amit mondtak, mert lentebb írtam, hogy szövegértési problémákkal is küzködök. Még gondolkozok, hogy elmenjek e a legközelebbire, mert szeretnék egy közösséghez tartozni csak jó lenne, ha többet foglalkoznának velem.

Annyi programot eszeltem ki amit kettesben csinálnék és nem magamba. Ezért kell egy olyan lány aki tud szeretni ahogy és nem várja el, hogy legyen komoly hobbim és érdeklődési köröm, hanem kettesben legyünk szabadidőnkben.

Utálom az olyan lányokat akik elvárják, hogy izgalmas életem legyen, abba nem gondolnak bele, hogy ketten izgalmassá tehetjük az életünket? Társas lények vagyunk nem lehet annyira jól egyedül boldogulni.

2016. ápr. 28. 18:27
237. Csukamáj (válaszként erre: 1. - Brenor)
2016. ápr. 27. 22:18
Kedves brenor, látom jó ideje próbálsz kapcsolatot teremteni. Kívánom,hogy összejöjjön! De nem leszel előrébb a fórumokkal,előbb magaddal békülj ki.
236. moonlight13 (válaszként erre: 229. - Brenor)
2016. ápr. 27. 22:09
Helyes vagy, ne aggódj! Csak ne akarj görcsösen ismerkedni. Kezdj el több lánnyal levelezni, és majd alakul...
235. moonlight13 (válaszként erre: 229. - Brenor)
2016. ápr. 27. 22:06

Az a te bajod, hogy két perc alatt akarsz megtudni minden pozitívumot és negatívumot a másikról, és saját magad is azonnal leírnál minden pozitív és negatív tulajdonságodat. Egy párkapcsolat nem így működik.

Ami az egyik embernek szimpatikus, az lehet, hogy a másiknak nem, és fordítva. Van aki visszahúzódó párt keres, van aki pedig talpraesett, nagyszámút. Szerencsére nem vagyunk egyformák!

234. Érdekes73 (válaszként erre: 226. - Brenor)
2016. ápr. 27. 21:33
Kevesebb infót adjál ki az adatlapon vedd úgy azt mint egy reklámot: legyen tetszetős rövid frappáns. Utána már a levelezésnél élő talinál úgy is kiderül milyen vagy .
233. spann (válaszként erre: 229. - Brenor)
2016. ápr. 27. 16:16
Ebben van valami. Ha már az elején rázúdítod a csajra az összes búbánatodat, rossz tulajdonságaidat, akkor pillanatok alatt dob téged - micsoda időspórolás!
232. MZsanett (válaszként erre: 226. - Brenor)
2016. ápr. 27. 13:44
A világot nem fogod tudni megváltoztatni.
231. Mutáns Jane (válaszként erre: 229. - Brenor)
2016. ápr. 27. 13:39

Problémacentrikus gondolkodás = problémákat teremt, még akkor is, ha látszólag a kiutat keresi. Méghozzá azért, mert a problémákra KONCENTRÁL.

Ha viszont nem a problémára koncentrálsz, amiben benne vagy, hanem arra, amit akarsz, ami jobb annál, akkor egyrészt gyorsabban megoldódik a helyzet, másrészt garantáltan nem fogsz beleragadni a problémába. Kb. ennyi.

230. 1abbb5d144 (válaszként erre: 229. - Brenor)
2016. ápr. 27. 12:48

Minden felületesen indul.

Én azt látom, hogy most fogalmazol meg magadban gondolatokat, bölcsességeket, amiknek a felülírását úgyis meghozza majd az élet.

Ha rögtön elmond mindent, mit fedezel benne fel később?

Ezek tapasztalatok, nem időpazarlások.

229. brenor (válaszként erre: 228. - 1abbb5d144)
2016. ápr. 27. 12:13

Ha nagyon tetszik a lány megvan benne a szimpátia és látnám, ha gondjai vannak az életében akkor próbálnék neki segíteni, ha látom rajta azt, hogy egy boldogabb életért törekszik, és nincs teljesen megkeseredve és nem hibáztatja a világot. Na ezt már nem szeretem és nem tudnám tolerálni. Tavaly ismerkedtem egy olyan lánnyal aki nagyon eladta magát vonzó volt számomra, teljes egészében megtetszett nekem aztán később jöttem rá, hogy egy végtelenül szomorú másokat hibáztató kislány volt nem egy nő. Emiatt rengeteg időmet elpazaroltam rá, mert teljesen más volt mint akinek hittem, végül egyikünk se akarta folytatni. Ezért mondom, hogy elején is jobb, ha arra törekszik az ember, hogy egy nyitott könyv legyen, minthogy fényezze magát vagy harapofogóval kelljen kihúzni belőle valamit.

Nem akarom a negatív dolgomat ráerőltetni tudom, hogy neki is biztos megvannak a saját gondjai, de az se jó, ha eltárgyiasítjuk magunkat. Alapból gond, ha valami felületesen indul.

Én tényleg úgy érzem, hogy más vagyok, mint az átlag ezt már régóta észrevettem magamon kisebb korom óta, de ettől függetlenül nem tartom magam annyira különlegesnek és túl intelligensnek se csak nem szeretem némely berögzüléseket és az egysíkú megközelítéseket.

228. 1abbb5d144 (válaszként erre: 226. - Brenor)
2016. ápr. 27. 11:14

Mert ez olyan is.

De ez a nem netesre is igaz, eleinte felületesek a kapcsolatok, később van, akivel elmélyül, és az megtud negatív dolgokat is.

És ez nem hazugság, hanem ismerkedés.

De tőlem aztán nyugodtan a nyakába zúdíthatod az életed minden negatív részét bárkire. Csak gondolj bele, mit éreznél fordított esetben, nem lenne-e fárasztó neked.

Senki nem várja el, hogy a másiknak ne legyen semmilyen gondja, csak tökéletes élete.

Te szerintem nagyon éretlen vagy még amúgy.

227. 871383ddcb (válaszként erre: 226. - Brenor)
2016. ápr. 27. 11:12

Mert egy vidámabb, pozitívabb ember bemutatkozására jobban felfigyelnek. Mindenki tudja, hogy az élet nem habostorta, ám ha már a bemutatkozásból az derül ki, hogy valaki, bárki, egy negatív, rosszkedvű stb ember nem sokan fognak válaszolni. Így több esély van több érdeklődőre, aztán menet közben szépen meg lehet nyílni.

Hisz egy állásinterjún is mindenki igyekszik a pozitívumaival előrukkolni a cél érdekében. Egyébként ez is az is kissé tényleg olyan, mintha el kéne adnod magad.

Fontos mindenkinek az első benyomás. Ha azt pozitívnak találja, jöhet a behatóbb ismerkedés.

226. brenor
2016. ápr. 27. 11:02
Még egy kérdésem lenne. Azon gondolkozom, hogy miért kell másoknak pozitívnak mutatkoznunk? Ez az egész nekem olyan mintha elkéne adnom magam, mint egy tárgyat. Ismerkedtem így is, de nekem nagyon nem jött be. Miért nem lehet úgy ismerkedni, mint egy nyitott könyv és akkor mindenki könnyedén megtalálhatja a párját? Ha így lenne akkor nem lennének hazudozások, normális énképe, önbizalma lenne mindenkinek, ha nem akarná senki ennyire eladni magát és a csak a jó dolgokat kimutatni. Visszagondolva ezért volt olyan hosszú a bemutatkozása és ezért írtam le azt, hogy ne várd el, hogy én csak pozitív dolgokról fogok írni. Na meg a másik az élet nem egysíkú nem csak jó dolgok érik az embereket, akkor meg minek kell ilyen egysíkúan ismerkedni? Na ilyenek miatt nem szeretek annyira ismerkedni.
225. 871383ddcb (válaszként erre: 216. - Brenor)
2016. ápr. 26. 12:04

Persze, hogy a belső tulajdonságok fontosak.

De mégis először a külsőre figyelünk fel, vizuálisak vagyunk. Az a normális, ha olyannal elegyedsz igazán szóba, aki tetszik. Aztán fogod csak megtudni milyen ember. Ha klappol kívül- belül, szerencsés vagy. :))

224. brenor (válaszként erre: 223. - Spann)
2016. ápr. 26. 10:38

Annyira nem vonzanak az idősebb nők inkább a korombeliek vagy nálam fiatalabbak, de lehet 1-2 évvel idősebb.

Ez a tanítónénis felfogás akkora egy hülyeség. Én nem akarom, hogy tanítgason nem akarom elnyomni magam, hanem egyenrangú partnert szeretnék magamnak és attól, hogy nem volt barátnőm még nem kell gyereknek kezelnie.

Tudom, hogy idővel megöregszik, de fiatal vagyok még és most eléggé számít a külseje, de a személyisége is. Tetszett olyan lány is aki másoknak nem volt az esete.

223. spann (válaszként erre: 222. - Brenor)
2016. ápr. 26. 10:28

Túl nagy igényed ne legyenek. Abból indulj ki, hogy alapvetően minden nő szép*. Aztán később, ha megöregszik, minden nő csúnya lesz. Úgyhogy érdemesebb inkább a belső értékekre koncentrálni.


Mivel még nincs gyakorlatod, szerintem próbálkozz tapasztaltabb, idősebb nőkkel, 30 fölöttiekkel. Sőt 40 is szóba jöhet. Sokan szeretnek tanítónénit játszani, és egyébként is fogd fel az egész társkeresést egy jó játéknak.



.



.


...vagy még nem ittál eleget, szokták mondani

222. brenor
2016. ápr. 25. 23:36
Persze nem arra gondoltam, hogy egy playboy újságból pattanjon ki csak tetsszen az arca, szeme, szája és ne legyen nagyon vékony és kövér se, legyen egy kis formája mást nem várok el ezen kívül.
221. Mutáns Jane (válaszként erre: 216. - Brenor)
2016. ápr. 25. 22:31
Ez teljesen normális. Viszont legyél nyitott, amennyire tőled telik, hátha kiderül valami "útközben", ami teljesen megváltoztathatja a döntésedet valakivel szemben. Csak ennyi, és nem több. Természetesen semmit nem kell erőltetned, ami nemkívánatos számodra, vagy nem jön természetesen elő belőled.
220. Mutáns Jane (válaszként erre: 213. - Brenor)
2016. ápr. 25. 22:29
Nagyon helyes. De törekedj arra, hogy öncélúan élvezd a dolgot, hogy kvázi elvesszél benne (az élvezetben, amit okoz), és minden másról megfeledkezz.
219. moonlight13 (válaszként erre: 216. - Brenor)
2016. ápr. 25. 21:33
Nyugodtan válogass, de inkább kezdj el több lánnyal levelezni! Pár levélváltás után már nem csak a külsőt látod, hanem azt is, hogy milyen stílusban ír, van-e humora, stb.
218. Érdekes73 (válaszként erre: 216. - Brenor)
2016. ápr. 25. 21:17
Ez természetes csak a képek csalókák .Szóval csak a képek alapján szelektálni nem biztos hogy jó döntés. Egy élő találkozó után már reálisabb.
217. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 216. - Brenor)
2016. ápr. 25. 20:59

Fontos, hogy tetsszen a lány kívül-belül.

Persze megtörténhet, hogy nem lesz egy-egy kimondottan mutatós, viszont kedves-bûbájos a valóságban.

216. brenor
2016. ápr. 25. 20:56

Egy utolsó kérdésem még lenne.

Normális az, hogy úgymond válogatok, mert nagyon számít a lány kinézete is?

Csak azért kérdezem, mert sokszor hallom azt a sablont, hogy nem a külsőt kell nézni és belül is megtetszhet valaki, ha kívül nem tetszik. Nekem ez nem megy, mert ha összejönnék valakivel csak azért, mert nem volt más akkor olyan mintha magamnak és neki is hazudnék. Több ilyen párkapcsolatot látok, később nem érzi jól magát a párja mellett, aztán megcsalják egymást. Én se szeretnék majd mellette valaki mást megkívánni.

Azért kérdezem ezt, mert nem volt még barátnőm, egyszerűen így alakult az életem, később kezdted el igazán érdekelni a másik nem. Több olyan tanácsot kaptam, hogy először éljem ki magam olyan lányokkal akik kevésbé tetszenek, de ez engem egyáltalán nem vonz.

215. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 214. - Brenor)
2016. ápr. 25. 20:05
Legyen szerencséd!
214. brenor
2016. ápr. 25. 18:51
Közbe lerövidítettem a leírásomat!
213. brenor (válaszként erre: 212. - Lajos39)
2016. ápr. 25. 18:49
Azt fogom csinálni ezért fogok elmenni színjátszó körre a héten.
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook