Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mennyit spórolunk a kijárási korlátozás alatt? fórum

Mennyit spórolunk a kijárási korlátozás alatt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
31. Érdekes73 (válaszként erre: 18. - Globus)
2020. ápr. 6. 21:47
A kenyeret reggel veszem meg melóba menet pont ezért és megsétáltatom.
30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Vivo44)
2020. ápr. 6. 21:45
Tényleg? És a plusz kiadások? Amiket most zárva tartás miatt nem tudsz megvenni/élvezni?
2020. ápr. 6. 21:44
Szerintem sem spórolós ez így. Az élelmiszerek eleve drágábbak és kevesebb az akció ha van egyáltalán. Ami kevesebb hogy szempilla és szemöldök pingálásra nem mentem viszont ezt az összeget elköltöttem kajára tisztítószere szappanra akármire bőven.
28. kristo_f (válaszként erre: 25. - Channa*)
2020. ápr. 6. 21:33

Érdekes hogy annyi az otthoni fogysztásod mintha melóznál egész nap

De én Lhiszem!

27. andi6020 (válaszként erre: 26. - Channa*)
2020. ápr. 6. 21:30
Nekem van. Mégis logikusabbnak tartom, hogy húst rakjak bele, meg zöldséget, meg fagyit :)
26. Channa* (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 6. 21:27
sajnos nekem nincs akkora fagyasztóm, hogy beleférjen a kenyér is...
25. Channa* (válaszként erre: 20. - Kristo_f)
2020. ápr. 6. 21:26
Én leolvasom elég gyakran, de nem lett több a fogyasztásunk. Sem a gáz, sem a villany, sem a víz.
24. vivo44
2020. ápr. 6. 21:24

Buta kérdés.

Semennyit. 1,5X többet költünk.

23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Globus)
2020. ápr. 6. 20:54
Miért nem fagyasztod a pékárut? Tök megéri. Legyen az zsömle, kenyér, kifli vagy péksütemény.
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Kristo_f)
2020. ápr. 6. 20:52
Nekem átalány van. Elmű-től meg épp a minap kapok vissza 9ezer Ft-ot, tavalyi sporolásom. Ennyi belefér, hogy ez mondjuk visszamegy majd a "feladónak".
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Channa*)
2020. ápr. 6. 20:51

Ez velem is úgy van, hogy egyszerre többet vásárolok. Mert nem megyek mindennap, csak kb 3 naponta. Sose voltam az a tipikus nagybevásárló, de mindennap vettem valamit, volt hogy több helyen. Most egy vagy két üzletben letudok mindent.

Én például fagyasztom a kenyeret, ahogy itt többeknél olvastam.

2020. ápr. 6. 20:50
Aki otthon van naphosszat, olvassa már le a gáz és villanyórát. Meg fog lepődni mennyivel többet fog fizetni mint korábban
2020. ápr. 6. 20:39

Én se vásárolok drágábban, de többet veszek mindenből, mint szoktam, illetve megveszek néhány dolgot, amit egyébként nem vennék meg.

Ma pl. elmentem a patikába, mert itt nálunk készítenek kézfertőtlenítőt és vettem 3 spricnivel 780 Ft volt 1, de most megvettem, hogy hatásos legyen. Valamint kiváltottam 2 havi gyógyszerünket, mert múlt hónapban naponta járkáltam a patikákba, mert a fele hiánycikk volt. Most minden volt, így kiváltottam.

18. globus (válaszként erre: 11. - L.luiselotte)
2020. ápr. 6. 20:36

Hát ez sajnos így van, ma 18-ig dolgoztam, már nem kaptam kenyeret.

Holnap zabpehely lesz reggelire és délután talán jut kenyér.

2020. ápr. 6. 20:35
Én nem vettem észre, hogy drágabban vásárolnák, Sparba Lidlbe járok, minden annyiba kerül, mint előtte. Nem tudom, hogy többet vagy kevesebbet költök-e, nem számoltam
16. andi6020 (válaszként erre: 12. - Maszek52)
2020. ápr. 6. 20:34

Általában nagyobb tételben vásárolok, akkor, amikor akció van. Pl megveszek egyszerre 50 flakon kólát. Akciótól akcióig kitart.

Most nem nézem az árakat, annyiért veszem, amennyi.

Vegyi-árút illatszert mindig az Ázsia centerből szereztem be. Az a fogkrém, ami a DM-ben 1100, azt ott 650-700. Marlenka 2200.

Most tuti nem megyek el oda a tömegbe, pici helyre.

Szóval összességében többet költök sajnos.

2020. ápr. 6. 20:34

Még én se spóroltam szerintem.


A fiam viszont igen, mert most nem költött mozira, szórakozásra, ruhára, cipőre, stb.


Ja, most eszembe jutott, hogy nem kellett BKV bérletet vennem, így spóroltam még is csak, bár a múlt havi meg felesleges pénzkidobás volt, mert 2x utaztam vele...

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Mirrmurr2)
2020. ápr. 6. 20:33
Sajátomat nem fogom vágni, hagyom had nőjjön. De a fiúkét kell. Viszont a festést évek óta én csinálom, sima szőke, szóval nagy faxnit nem csinálok.
13. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 6. 20:32

Én többet költöttem.

Igaz én ki is járok, ezért sokat költöttem fertőtlenítőre, maszkra, kesztyűkre.

Élelmiszerre semmivel sem többet, mint előtte.

Viszont a víz, villany, gázszámlán fog még látszódni a kiadás.

Rengeteget mosok, rengeteget mosok fel.

12. Maszek52 (válaszként erre: 10. - Andi6020)
2020. ápr. 6. 20:18
...hát, ha van miből...
2020. ápr. 6. 20:18

Én azért sem tudnék spórolni, mert a szükségállapot elején a kurrensebb normálisabb árú dolgokat felvásárolták, azokból még mindig nincs teljeskörű utánpótlás.


És du 5-6 körül tudok bevásárolni, addigra meg egyébként is felvásárolják a boltot, igy örülök ha egyáltalán kapok rendes cuccot.


Többet talán nem költök, de hogy nem spórolok, az biztos.

2020. ápr. 6. 20:09
Én szerintem nem spóroltam. Dragán veszek sokmindent.
9. globus (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 6. 20:09
Az impulzív vásárlás elég veszélyes játék. Évek óta szigorúan bevásárlólistával megyek boltokba, igyekszem tartani hozzá magam, még így is besikeredik néhány "tök megéri, most akciós, megkívántam" tárgy. Ha kitesszük a lábunkat hazulról, máris pénzbe kerül. Próbáljunk megjavulni :)
8. Mirrmurr2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 6. 20:07
Hogy oldod meg a saját hajad vágását? Férfifrizurát én is bevállalok, de egy melírozott női frizura a saját fejemen kifog rajtam :-)
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Péter 83)
2020. ápr. 6. 20:07
Ja, ott a wellness, a koncertek, mozizás néha, bulik, baráti összejövetelek. Ezek mind-mind kiadások, amik most nincsenek.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Bnedora)
2020. ápr. 6. 20:06
Az mondjuk durva.😳 Én annak előtte sem szórtam a pénzt bevásárlaláskor, de hetente többször jártunk étterembe, napközben is kifőzdéből ettem. Szépségápolásra kéthavonta 20ezernél is több ment. A napközbeni hopp egy kóla, hopp egy süti, hopp egy új ruha, hill a gyereknek egy játék. Ez most nincs. Mondjuk tök jó, nálam ez marha pozitívan jött le eddig.
2020. ápr. 6. 20:04
Én utazásokra és a törölt programokra nem költök.
4. magdimnika74 (válaszként erre: 3. - Bnedora)
2020. ápr. 6. 19:59
Azta büdös 🤪😬🙄 az rengeteg.
2020. ápr. 6. 19:57
Nem biztos, hogy spórolunk. Szerintem drágábban vásárolunk. Pl. becsomagolt csabai kolbászra rá volt írva, hogy 8000/kg. Máskor esetleg akciós dolgokat vásárolsz, most meg örülsz, hogy kapsz. A házhozszállítás sem olcsó.
2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 6. 19:52

Fordítva is lehet nézni.

Eddig pazaroltatok.

Én a hajvágást a mozgésképtelem férjemen gyakoroltam, azóta is én vágom a fiam haját. A sajátomat is már nem csak rövidre merem vágni.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook