Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyire biztonságosak a Pharmatex termékek? fórum

Mennyire biztonságosak a Pharmatex termékek? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
416. Szuszy
2010. nov. 7. 22:15
Ugyanannyira mint bármilyen más fogamzásgátló, csak ez hormonmentes. Nekem más gondom volt vele.
2010. nov. 7. 22:10
Mennyire hatásos ez a fajta védekezés?
2010. okt. 9. 15:06
1 éve használjuk a kúpot eddig nem volt gond. Nekünk is hasonló tapasztalataink vannak mint Anette33. És hasonlóképpen ügyküdünk mi is törölköző meg ilyesmi. hát ja kicsit büdi de ez van.
2010. júl. 19. 00:08

sziasztok!

én a hüvelytablettát használom,már egy jó ideje.egyenlőre semmi rossz tapasztalatom nincs ezzel kapcsolatban!kicsit ugyan folyik,de hát az kinek lehet rossz?maximum kellemetlen egy kis ideig!párom azt mondja hogy forró vagyok tőle ott..neki bejön!engem nem csíp,azt mondják hogy van egy bizonyos fertőtlenítő hatása és akkor van ez a kellemetlen égő érzés ha valami fertőzés van!Szóval nekem egyenlőre rossz tapasztalatom nincs vele,bár a spontaneitást meg tudja gyilkolni rendesen,de azért mondjuk meg őszintén azt a 10 percet el lehet ütni sok mindennel!:):)

2010. júl. 8. 11:46

sziasztok


én a kúpot használom. nincs más lehetőség mert a megszakításban nem lehet bízni, már előfordult majdnem baleset. fogamzásgátlót meg sajna nem szedhetek.

eddigmég sosem lettem terhes pedig a hosszabb kapcsolatban mindig ezt használtam . jelenleg is ezt.

kissé folyik és hát bűzlik de azt a kis időt ki lehet bírni és mi a párommal csak orális szex után teszük fel és ennyi.és teszünk alám törölközőt, ha én vagyok alul. kb ennyi az hiszem.


próbálkoztunk gumival de nagy röhögés meg lekonyulás lett a vége szóval nekünk meg az nem jön be.

remélem segítettem annak aki tervezi kipróbálni.

2010. jún. 26. 13:15

p pasimmal beszélgetve egy meglepő dplgot tapasztaltam. Nagyo reális, nőies megközelítéssel látja a dolgokat. Nincs kiakadva hogy ha óvszert kell használnia. Sőt, szerinte fontos hogy a másik fél "biztos kezekben" legyen még a tabletta hatása nem megfelelő.

Mondjuk ma van még csak a 3. szem, így még lehet rá várni.

Péntekre beszerez valami extra vékonyat, hogy azért nekelljen nagyon nekem sem éreznem azt a valamit kettőnk között.

2010. jún. 25. 11:10

Sziasztok!


Én a krémet használom,semmi bajom nincs vele!

409. mrak
2010. jún. 25. 09:42
Köszi a gyors válaszokat! Valamelyiket kénytelen leszek választani, egy fokkal nagyobb biztonságban érezném magam tőle, mint nélküle. Csak remélem nem lesz gond belőle, hogy a kúpot a "szárazabbaknak" ajánlják, én meg nagyon nem vagyok az.. Bár a tablettáról már sikerült teljesen lebeszélnetek, szóval azt hiszem marad a kúp.
408. pemete
2010. jún. 25. 09:33
Én meg egyiket sem ajánlom, a tabit meg végképp nem...
407. Anett & Myki (válaszként erre: 406. - Mrak)
2010. jún. 25. 05:03
sya. ha nem zavar hogy kicsit kellemetlen szaga van, és folyik minimálisan, akkor a kúpot ajánlom. a tabit semmi képen, mert nehezen oldódik fel, és sokkal macerásabb. a krémet is sokan ajánlották, de arról nem tudok véleményt mondani.
406. mrak
2010. jún. 24. 23:23
Sziasztok! Én holnap szeretném kipróbálni az egyik Pharmatex terméket. Nagyjából végigolvastam a tapasztalatokat, valamint megnéztem a Pharmatex honlapján, hogy kinek melyik fajta ajánlatos. Az alapján nekem a tablettát írja, viszont úgy láttam, hogy az több problémát okozott, mint a kúp, ami viszont pont az ellenkező típusúaknak ajánlott. Így kicsit bizonytalan vagyok, hogy melyiket válasszam.. Szerintetek? Ötlet?? Előre is köszi!!
2010. jún. 24. 15:23
nekem annyra alacsony a horm. tartalma h a dokim szerint nyugodtan szedjem még ha alkalmanként csak ritkán is szeretkezünk, mert ha meg kell "hirtelen" többször, sok idő kell mire hat rendesen ( megvárni mensit is idő mire szedni lehet, no meg 1. hónap nmteljesen biztos)
404. barcabo (válaszként erre: 403. - 9e36cbb27b)
2010. jún. 24. 14:53

én most állok le a tabival,mert sajna elég drága nekem,és nincs kihasználva(sajnos)fölöslegesen meg nem szeretném tovább hormonizálni magam.remélem az elhagyással nem fogok meghízni??!?!?mert mikor elkezdtem szedni hála nem híztam.

csak bolygat hogy visszaálljak e...de sok,sok,sok....

403. 9e36cbb27b (válaszként erre: 402. - Barcabo)
2010. jún. 24. 14:47

én a hüvelytampont használtam sokáig, de sajna az hiánycikk újabba, 1 patikába se tudták beszerezni (pedig voltam 14-be is).

Tablettája az csak áll a szekrényben. Krém is van bár nem használom.


Épp ma lehetne az 1. napon elkezdenem szedni a f.gátló tablettámat, nagyon dondolkodom rajta h elkéne kezdeni szedni ismét.

De attólfüggetlenül az 1. hónapban még a krémet használni fogom kiegészíésként.

402. barcabo (válaszként erre: 401. - 9e36cbb27b)
2010. jún. 24. 13:22

igen?ez nem habzik?folyik?!?!?

nem nagyon csusszanós a dolog tőle?!?!

mert pl.én nem vagyok egy száraz fajta,már sorry,elég nedves vagyok,és még nem próbáltam ki de van mindhárom termékből..

2010. jún. 22. 18:46
A krémet már próbáltátok? annak kellemes az illata és én nem vettem észre hogy annyira folyna
2010. jún. 22. 17:42
ja, és nem csípett engem egyáltalán a kúp, a legelején egyszer a páromat. de kibírta :)
2010. jún. 22. 17:33
syasztok. én használtam, használom a kúpot, de a párommalsosem bíztunk meg benne igazán. arról nem beszélve hogy elég undi, mivel folyik kifelé, és büdös is. de ellehet viselni. bár most fogok tabira áttérni, csak annál meg az elhízástól tartok.
398. barcabo (válaszként erre: 397. - 2a44b32e51)
2010. jún. 22. 17:17
jujj,ne már...nagyon folyik?!?!?
397. 2a44b32e51 (válaszként erre: 396. - Barcabo)
2010. jún. 22. 17:14
inkább folyik minden felé, meg csíp is :(
396. barcabo
2010. jún. 22. 16:47

Sziasztok!új vagyok,ma vettem először pharmatex hüvejtablettát.mert le szeretnék állni a gyógyszerről,nem olyan aktív a házaséletünk hozzá a dokim ezt javasolta,

Kérdésem a következő.régebben használtam egy phatentex oval nevű kúpot ami olyan gusztustalan habot csinált a hüvejembe hogy tönkretette az egész szeretkezést.ez is ilyen habbá válik?!?!?:-S

2010. jún. 21. 07:32

no ez jó. a patika rendeli, és állítólag a nagy kereslete miatt hiánycikk a pharmatex h.tampon.


remélem mihamarabb sikerül beszereznem legalább 1 dobozzal.

394. Mia87 (válaszként erre: 393. - 9e36cbb27b)
2010. jún. 19. 21:37
köszönöm szépen.. :)
393. 9e36cbb27b (válaszként erre: 392. - Mia87)
2010. jún. 19. 21:21

ez arra tökéletes lesz.

Vagy a megszakításos módszert.

Különben ha sikerül teherbe esned azalatt az 1-2 hónap alatt, az azt jelenti hogy a gyógyszer hatása kiürült a szevezetedből már, a babára semmi káros hatással nincs.

Ezt jól tudom magamról is, és régen mivel dolgoztam nőgyógy. osztályon (genetikai szakorvos mellett orvosírnok) így tudom miket mondott ezügyben az orvos a hozzá fordulóknak.

392. Mia87
2010. jún. 18. 21:00
Sziasztok.. Nem olvastam a hozzá szólásokat, de szeretnék véleményeket kérni a termékekkel kapcsolatban...abba hagytam a fog. gátlót, mert babát szeretnénk, de várnunk kell 1-2 hónapot, és addig szeretnék valamivel vigyázni.. mit ajánlotok?
391. pemete
2010. jún. 18. 07:43
Igen, mondjuk a férjem nem panaszkodott soha erre. Csak akkor illúzióromboló kicsit, mikor fel kell rakni. Én megint elkezdtem fogamzásgátlót szedni ezért:p
390. 9e36cbb27b (válaszként erre: 389. - Pemete)
2010. jún. 18. 07:37

az nekem is.

No abban van igazság hogy az extravékony szinte észrevehetetlen, legalábbis számomra az. a pasim mindig azzal jött hogy zokniba kiszeret fürödni, meg h állítólag nem érez semmit... bár talán z inább csak duma. de szerintem ezt a dumát a legtöbb pasi beveti, hátha sikerül anélkül alapon...

389. pemete
2010. jún. 18. 07:06
Szerintem nekik sem kellemetlen, lehet már kapni extra vékonyat. Nekem mondjuk a bordázott kifejezetten bejött:D
388. 9e36cbb27b (válaszként erre: 387. - Pemete)
2010. jún. 17. 19:18
nekünk nm fáj. a pasiknak kellemetlen esetleg. de ha akarnak valamit akkor tűrjenek ők is. bezzeg esetleges bejelentésnél meg kivonnák magukat a felelősség alól.
387. pemete
2010. jún. 17. 12:24
Az, és még csak nem is hatásos. Akkor már inkább óvszer, ott legalább látja az ember, ha valami gáz van, és nem is fáj:p
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook