Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyire biztonságosak a Pharmatex termékek? fórum

Mennyire biztonságosak a Pharmatex termékek? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. jan. 30. 11:41

Sziasztok,

Ha valakit esetleg érdekelne van 5 db kibontatlan csomagolású Pharmatex hüvelytamponom. 2010. 11. hó-ig felhasználható. Az ára 3000 ft postaköltséggel együtt.

2010. jan. 5. 01:11

sziasztok!

Én épp ma olvastam először a Pharmatex cuccokról,meg is fordult a fejemben,hogy kipróbálom,de mire végig olvastam az összes hozzászólást elvetettem az ötletet.

Nem ér meg nekem akkora kockázatot,hogy 22évesen legyen mégegy babóm.

Én is azok közé a csajok közé tartozom,akik könnyen teherbe esnek(sajnos).

3hónapja voltunk együtt a párommal és terhes lettem.Előtte soha nem szedtem gyógyszert.

Még az első évfordulónkat sem értük meg,már a szülőszobán voltunk. Kis törpillám mindjárt 1éves lesz. Szoptatás alatt elkezdtem szedni az Azaliát,dokim írta fel(nem akartam semekkora kockázatot vállalni érthető okokból),eddig szedtem,2hónapja jött meg a menszeszem,de nagyon rendszertelenül.2hetente visszatér.Most lett belőle elegem,gondoltam szüneteltetem kicsit a gyógyszert,mert rengeteget fáj a fejem tőle.

Ezért kezdtem egy másik módszer után nézni. De így...meg sem merem próbálni...

354. ágicacica1985 (válaszként erre: 353. - Walmira)
2009. dec. 16. 11:08

Sziasztok!Én kb 1 hónapja használom a pharmatexet és most késik már majdnem 1 hete van egy 2 éves kislányom egyenlöre nem szeretnék másikat mert igy is nehéz neki megadni mindent és amugy sem vagyok felkészülve még1 babára:)

Mi a kúpot használjuk nekünk bevált de ha most terhes vagyok nem használjuk többet az tuti egyiket sem csak az óvszert:)

353. walmira
2009. okt. 6. 16:00
Én lassan 2 éve használom, eddig még nem volt gond. Biztonságosnak tartom, de persze voltak néha kisebb bajok vele pl.:volt hogy késett a menzesz, égő érzés (ez nagyon ritkán) és folyás ami szinte mindig van. Mást nem használunk.
2009. aug. 29. 09:59
Nekem gyakran vannak nőgyógyis gondjaim, gyulladások gondolom ettől szünetel a peteérés is ezért vagyok bátrabb. Meg lehet, hogy el is záródtam már. Természetes fogamzásgátlás.
351. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 349. - Be52089f0e)
2009. aug. 29. 09:56

Ugye nem azért hanyagoljátok mert baba lett mellette?

Mi még nem próbáltuk, de a gumit már elhagytuk, sima megszakításos volt mostanában. Pedig tudom mennyire veszélyes, hihetetlen hogy belementem..

350. mandy
2009. aug. 28. 18:36
Bp-en belül merre laksz? Mert engem érdekelne, de csak ha személyesen át tudnám venni.....a postaköltséggel már nem igazán érné meg :-/
349. be52089f0e (válaszként erre: 348. - Elfelejtett jelszó)
2009. aug. 16. 20:52

Szia!


Nemrégiben én is dilemmáztam a használatán. Gyógyszerész ajánlotta a használatát, nőgyógyász pedig teljes mértékben elutasította.

Mi vettünk egy dobozzal. Egyszer használtuk is, de nem tudom mikor vesszük újra elő.:(

348. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 294. - Pemete)
2009. aug. 16. 04:35

Én ezért mindig a belsőkből választok. Azt tuti nem lukasztgatja senki. Múltkor rámszólt az eladó, minek túrom össze az összeset mind ugyanolyan! xD Amúgy mi több mint egy 1 éve óvszert használunk nem volt gond vele, csakhát kezdjük unni és nem sok mindent érzek benne!

Most fogom kipróbálni a Pharmatexet, elolvastam a topicot hát tényleg különbözőek a vélemények. Én sem szeretnék még babát, remélem beválik!

2009. aug. 13. 22:11
Fél évig használtam a hüvelykrémet, a két lányom nem ekkor született, tehát biztonságosnak mondanám. Sajnos most elfogyott a tablettám, így ismét visszatérek ehhez a módszerhez.:)
346. 8559ed0e1b (válaszként erre: 344. - Kyramoon)
2009. aug. 1. 16:36
Én is a hüvelytablettát használtam és terhes lettem.Szerintem semmit sem ér.
345. pemete
2009. júl. 29. 15:54
3 órán belül nem kell újat felhelyezni. Úgyhogy elvileg semmi gáz, bár mint azt már mondtam, nekem a hüvelytabletta használata mellett ffogant a kislányom. Én azt mondom, ha már nem szed azember semmi bogyót, akkor inkább a gumi, az biztosabb!
2009. júl. 29. 15:44
Javitás: Hüvelytablettával, nem pedig kúppal védekeztünk. Félreirtam.
2009. júl. 29. 15:44
A menszeszem elmúlta után 2-3 nappal Pharmatex hüvelykúppal védekeztünk kiegészitve megszakitásos módszerrel. Mégis félek, mert a 2. aktus során nem helyeztem fel új tablettát. Ha 2 szeretkezés van 3 órán belül, akkor is újat kell feltenni?A használati utasitás szerint 3 óráig nyújt védelmet.Most kicsit elbizonytalanodtam, mert igaz, hogy mindkét aktust megszakitással fejeztük be, az első után nem mosta meg a péniszét a párom, ráadásul kb. negyedórával a tabletta felhelyezése előtt zuhanyoztam, ami elvileg csökkentheti a fogamzásgátlást.
342. mandy (válaszként erre: 307. - F6b212c746)
2009. jún. 5. 14:49
Wicca mi újság???? Voltál dokinál?
341. walmira (válaszként erre: 284. - Pemete)
2009. jún. 5. 14:39
Köszi,hogy írtál. Szerencsére nem lett baj. Én már régóta használom és eddig csak csúszások voltak, de már azok sincsenek. Nem tudom, amiket olvasok nem olyan nyugtatóak.
340. walmira
2009. jún. 5. 14:36

Uhh mennyi mindent írtatok ki mióta nem voltam itt. Létezik, hogy a tablettától vannak a vetélések vagy rosszul végződnek a terhességek (beteg lesz vagy esetleg nem tud megszületni a baba).

Krisztine nagyon sajnálom!!!

339. mandy
2009. máj. 28. 09:27

Mindenki azt csinál, ami akar.

Én tényleg könnyen (na jó nem könnyen...de könnyebben) beszélek a gyerek megtartása mellett. Nem vagyunk gazdagok, de az már tényleg mindegy, hogy két vagy három gyerekre veszem a pelenkát. Nem rokkannánk bele anyagilag.

De úgy élni tényleg nem lehet - már csak a meglévő gyerek(ek) miatt, hogy az új családtag miatt veszélyeztetjük a család megélhetését.


De tényleg hagyjuk! Mindenkinek szép napot!

338. morkika
2009. máj. 28. 09:22
A mai nem lesz olyan szép, meg a holnap sem, de a szombat IGEEEEEn :D
337. pemete (válaszként erre: 336. - Morkika)
2009. máj. 28. 09:20
Neked is sok sikert, és szép napot:)
336. morkika
2009. máj. 28. 09:18

Mikor irtam meg előre hogy ki mit tegyen? Senkinem nem szabtam meg hogy mit csináljon.

Egyszerűen véleményt formáltam. Valóban mindenkinek a saját döntése. Eddig is ezt hangsúlyoztam! Én sem vagyok szent, de olyan helyzetben, olyan napokon, amikor nagyobb esélye van a dolgoknak, inkább lemondok az élvezetekről mintsem 9 hónap múlva a kezemben tartsam, rosszabb esetben elvetessem. Még ha védekezünk, akkor is.

Szerintem egy kis önmegtartóztatás sem ártana a mai világnak, de ez már megint egy másik fórumtéma.

Minden esetre mindenkinek sok sikert, kitartást a gyerekhez, vagy az állapot megszüntetéséhez. Egyik sem könnyű!

335. pemete (válaszként erre: 333. - Morkika)
2009. máj. 28. 08:40
Te tudod mit akarsz:) Ha neked besikerül, akkor vállald. Az elsőt én is vállaltam, mert úgy éreztem fel udok nevelni egy gyereket. A másodikat, ha most jönne nem vállalnám, mert tudom, hogy még pelenkát sem tudnék neki venni abból a pénzből amink van. Szóval szerintem mindenkinek a saját döntése, hogy mit tesz a saját testével.
334. mandy (válaszként erre: 333. - Morkika)
2009. máj. 28. 07:58

Ahogy írtam, az olyanokkal, akiket Te is írsz, hogy össze-vissza szexel mindenkivel - ezeket én se tudom sajnálni, ha 'úgymarad'.

De ha valaki védekezik, és mégis besikerül egy nemvárt baba....akkor hadd döntse el, hogy vállalja-e. Hiszen szerencsére már nem a középkorban élünk!


Hozzáteszem, én sem tenném, de mindenki azt tesz, amit akar.

333. morkika (válaszként erre: 324. - Pemete)
2009. máj. 27. 23:46

A középkorba is védekeztek és ha besikerült egy gyerek, nem rohantak a kórházba abortálni. Hanem a nők szégyenben éltek ha házasságon kivül szültek.

Ha pedig ennyire nagy a sexuális felvilágosodás és mindenki akkor és amikor és azzal sexel, akivel akar, akkor vállaja a következményeket még akkor is, ha nem kivánt a dolog. És ha védekezés mellett történt meg, akkor is. Semmi sem 100%.

Szerintem.

332. 35c81b79eb (válaszként erre: 331. - Morkika)
2009. máj. 27. 23:32
Nem bántásnak szántam,csak azért írtam,mert annak idején én is ugyanezt gondoltam,bár én sem ítéltem el mást.Csak azt gondoltam,hogyha úgy alakulna nem tudnám megtenni. De az ember tényleg soha nem tudhatja,hogy mit rak elé az élet.
331. morkika (válaszként erre: 330. - 35c81b79eb)
2009. máj. 27. 23:24
Erre mondtam hogy nem itélkezem és senkit nem akarok megbántani, plusz hogy nem tudhatom mit hoz elém az élet! Mert számitottam ám erre a megjegyzésre is, csak gondoltam, megelőzöm... De nem vált be...
330. 35c81b79eb (válaszként erre: 322. - Morkika)
2009. máj. 27. 23:20
Igaz,amit írsz,de soha ne mond azt,hogy soha! Te is kerülhetsz még ilyen helyzetbe. A döntés nem mindig könnyű, sőt!
329. morkika
2009. máj. 27. 22:53
Jó, de ha besikerült, az biztosan nem a véletlen műve. Szerintem mindennek, ami történik velünk, annak oka van. Legyen az jó, vagy rossz. Bár ez felfogás kérdése.
328. mandy (válaszként erre: 323. - Morkika)
2009. máj. 27. 21:55

Nem volt felelőtlen, hiszen védekezett.

Nem egy egyszerű lányról van szó, aki szexelt és nem gondolt a kövezkezményekre. Na aki úgy marad terhes, és megy abortuszra, AZT én is elítélem!

327. mandy (válaszként erre: 320. - Pemete)
2009. máj. 27. 21:53

Szerintem nem baromság.

Én többek között ezzel győztem meg a férjemet a harmadik gyerkről - és milyen jól tettem :)

(hogy ahol négynek jut, ott ötnek is)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook