Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szegediek, mennyire biztonságos oda utazni most? fórum

Szegediek, mennyire biztonságos oda utazni most? (tudásbázis kérdés)


24. jstefan (válaszként erre: 23. - Zsarnokság Úrnője)
2015. aug. 29. 22:06
Nem hiszem hogy a nők többsége dzsihádista barát lenne! Több TV csatornán nők nyilatkoztak a befogadásuk mellett,különösen egy óvodás arcú törpe növésű kis nő ordítozott több esetben nagyon ingerülten hogy a lakosság nem szereti őket.
23. Zsarnokság Úrnője (válaszként erre: 22. - Jstefan)
2015. aug. 29. 21:31
Hogy jönnek ide a nők? Azt hiszed a nők többsége ilyen migráns barát? Mert akkor nagyon tévedsz..
22. jstefan (válaszként erre: 16. - Zsarnokság Úrnője)
2015. aug. 29. 21:07
Akkor lenne majd igazad, ha a migránsoknak álcázott kiképzett,háborúban edzett katonák, Európában elérik a tízmilliós létszámot,Magyarországon a kettőmilliót.Majd akkor, az őket pénzelő üzletemberek eladják nekik hitelben a fegyvereket, és ők "felszabadítják" Európát a romlott erkölcsű hitetlenek uralma alól.Az idősebb magyarok azt mondják hogy a Budai várat is így foglalták el a történelem során.Akik most a Rózsadombról osztják az észt , a 40 szobás kastélyukba majd lakótársakat kapnak hogy ne legyenek egyedül.Ezt a több milliósra növekvő áradatot már senki nem fogja tudni leállítani, a kielégítetlen buta nők nagy örömére, akik most még naivan várják őket,akkor lepődnek meg ha majd lesz 50 hálótársuk.
21. Misaki Itó (válaszként erre: 19. - Zsarnokság Úrnője)
2015. aug. 29. 16:18

Feleslegesnek időpocsékolásnak tartom:)

Csupán ennyi.

Ez a te véleményed,az meg az enyém.

20. l.luiselotte (válaszként erre: 1. - 18f139611b)
2015. aug. 29. 15:03

a Szeged környéken remélem nem a Szeged környéki tanyavilágot érted, vagy ott valamilyen ismerős látogatását, mert akkor inkább ne, vagy várd ki az őrület végét.


A városba közforgalmúval vagy autóval utazzál nyugodtan, a Szegedről induló vonatozás lehet egy kicsit necces. És ne álljn meg az úton senkinek, ha kocsival jössz.

19. Zsarnokság Úrnője (válaszként erre: 17. - Misaki Itó)
2015. aug. 29. 14:33
Ennyi csak? Érvek nincsenek? :)
18. SophieAnne (válaszként erre: 2. - 18f139611b)
2015. aug. 29. 09:06
Én szegedi vagyok, naponta járunk a városba de egy menekültet sem láttam meg. A faluk és az állomás a gaz állítólag.
17. Misaki Itó (válaszként erre: 16. - Zsarnokság Úrnője)
2015. aug. 28. 19:37
Ahhaa,persze.
16. Zsarnokság Úrnője (válaszként erre: 15. - Misaki Itó)
2015. aug. 28. 14:58

Majd nem fogsz nevetni ha Magyarországon is a saria bevezetéséért fognak tüntetni a muszlimok, ahogy most csinálják Nyugaton. Amikor utoljára itt voltak a muszlimok Magyarországon 150 évbe került innen kiverni őket, a magyar lakosság 30%-a megsemmisült, talán tanulni kéne a múltból!

Van is egy ilyen mondás hogy aki nem tanul a történelemből arra kárhozik hogy újra átélje minden borzalmát.

15. Misaki Itó (válaszként erre: 13. - Zsarnokság Úrnője)
2015. aug. 28. 13:53
Olyan vicces,te mondod,hogy a fősodrú médiából tájékozódik?:DDDDD
2015. aug. 28. 12:47
Nyugi, nem paráztam be :) konkrétan az ottani mostani helyzetről érdeklődtem :P azt, h mi lesz még egy hónap múlva úgysem tudjuk előre megjósolni.
13. Zsarnokság Úrnője (válaszként erre: 12. - 18f139611b)
2015. aug. 28. 12:45

Az a baj te nem ismered az iszlámot és csak a fősodrú médiából tájékozódsz a helyzetről. Pedig a helyzet ilyen rossz lesz. Nyugaton a muszlim bevándorlók már nyíltan hirdetik hogy a lakónegyed ahol laknak az muszlim terület. Nem engedik be a rendőröket sem, csak a saját törvényeik a saria szerint élnek. Franciaországban például megvertek egy napozó francia nőt csak azért mert bikiniben volt...

[link]

A muszlimok úgy nőnek fel hogy Európa, az USA tehát a Nyugat maga a Sátán. Nekem rokonom élt arabok között, teljesen más világ, nagyon lenézik a liberalizmust meg az európai kultúrát. Ezek nem tudják mi az a demokrácia, emberi jogok, női jogok, szólásszabadság ilyenek náluk nincsenek, nekik ezek teljesen szokatlanok. Jelenleg Nyugaton az iszlám tüntetéseken olyan plakátokkal szoktak vonulgatni hogy "Saria-t Hollandiának", "Halál arra aki inzultálja az iszlámot", "Iszlám fogja uralni a világot", "Európa meg fog fizetni, a ti 9/11-etek úton van" stb, nézd meg a képeket:

[link]

Hallgasd meg Nógrádi György biztonságpolitikai szakértő előadásait, nem győzi elmondani milyen óriási nagy a baj és hogy akár polgárháborúra is fel kell készülni az elkövetkező 10-15 évben.

12. 18f139611b (válaszként erre: 10. - Zsarnokság Úrnője)
2015. aug. 28. 12:29
Azért ennyire nem gondolom rossznak a helyzetet :) és "sajnos" én őket is embereknek gondolom. Ugyanúgy közöttük is vannak mindenfélék, jók, rosszak, rendesek, gonoszak. Csak egyre rosszabb lesz a helyzet.. és ha mindenki (média, politika) ellenük uszítja az itt lakókat, annak nagyon nem lesz jó vége. Na én inkább ettől félek. Ők is egyre többen vannak, egyre kisebb helyre bezsúfolva, persze, hogy náluk is elszakad a cérna. És nagyrészük ugye nem is akarna itt maradni, menne tovább, csak nehézkes.
2015. aug. 28. 12:11
*náluk
10. Zsarnokság Úrnője (válaszként erre: 9. - 18f139611b)
2015. aug. 28. 12:10

Azért egyedül ne mászkálj közöttük, és este kerüld el a pályaudvarokat és buszállomásokat. Tény hogy például Svédországban mióta beengedik a bevándorlókat 1472-szeresére nőtt a nemi erőszakok száma:

[link]

Az ok ott keresendő hogy ezek egy iszlám diktatúrákból érkezett nagyon vallásos emberek. Ők nincsenek ahhoz hozzászokva ahogy a fehér nők járnak hogy meztelen hát, váll, rövid szoknya, dekoltázs, stb, nálunk még a legfeslettebb, legalja prostituáltak se öltöznek ilyen lazán, ezért tekintenek az európai nőkre úgy mint tisztátalan állatokra, akikkel bármit meg lehet tenni, megerőszakolni, megverni, megölni, tulajdonát elvenni stb. Az iszlám még a saját nőikkel sem toleráns, a fehér nőkkel még annyira sem. Szóval vigyázz magadra!

2015. aug. 28. 11:57
Köszönöm a válaszokat :)
8. 18f139611b (válaszként erre: 4. - Channa*)
2015. aug. 28. 11:57
Mert érdeklődő típus vagyok :)
7. Hmv. (válaszként erre: 2. - 18f139611b)
2015. aug. 28. 11:34
Gyertek nyugodtan Mártélyra!
6. jujujo (válaszként erre: 2. - 18f139611b)
2015. aug. 28. 10:50
A belvárosban eddig nem igen tűntek fel, csak az elmúlt 1 hétben láttam 1-1 kisebb csoportot. Ismerős mesélte, hogy Árkádban elég gyakoriak, de kérdés, hogy nem-e erasmusos diákok. Mondjuk 1 hónapja az Aquapolisban szembetűnően sok volt a sötétebb bőrű, akik arabul (vagy valami hasonló nyelven) beszéltek. Nem tudom, azok ugyanúgy nem-e cserediákok, de a csúszdákra váró 10-ből 5 ember ilyen volt.
2015. aug. 28. 10:42

Azért Szeged nem a harmadik világ:)

Simán mehetsz,nincs semmi probléma.

Nálunk,Debrecenben is vannak elég sokan,csak nem kell mindent elhinni amit a médiákban hallasz,olvasol.

2015. aug. 28. 10:33
Ha látod itt Pesten, akkor miért kérdezel? Hasonló ott is a helyzet és októberig mennyi változás lehet még...
3. andi6020 (válaszként erre: 2. - 18f139611b)
2015. aug. 28. 09:01
Indulj nyugodtan
2015. aug. 28. 08:33
Október elején mennénk hosszúhétvégézni a környékre. De a menekültügy most elbizonytalanított. Mártély lenne a főhadiszállás, de bemennénk Szegedre is. A kérdésem: mennyire gáz a helyzet? Itt Pesten a Keleti környékét látom, elég durva, de nem bántanak senkit. Véleményeket szeretnék, tegyük-e át későbbre vagy nyugodtan induljunk útnak? Köszönöm :)
2015. aug. 28. 08:30
Szegediek, segítsetek légyszi :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook