Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyire biztonságosak a Pharmatex termékek? fórum

Mennyire biztonságosak a Pharmatex termékek? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
476. Lanczi
2018. febr. 22. 14:09
Regi a topic, most hátha van még valaki, aki erre jár. Én 1,5 hónapja kezdtem el a pharmatexet. Anno könnyen estem teherbe a két gyerekemmel,de akkor nem vedekeztunk. Azóta eltelt 7 év, nem biztos, hogy még mindig olyan termékeny vagyok. Ebben a hónapban végig pharmatexszel vedekeztunk és ovulaciokor is vegigcsinaltuk. Volt, hogy egymás után 2X ment el párom 10 perc különbséggel. Vegigolvastam a hozzászólásokat, hat mit mondjak... kicsit izgulok. Elvileg 28-a körül kellene megjonnie, az még majdnem egy hét. Valaki hasonló cipőben?
2014. aug. 24. 00:55
Teherbe lehet esni mellette. A nőgyógyászom azt mondta, hogy kb 60% védettséget nyújt.
2014. aug. 20. 20:18
sziasztok!az en nogyogyaszom a pharmatexet ajanlotta a fogamzasgatlo tabletta helyett, es azt mondta, hogy a pharmatex kepes szembeszallni barmelyik hormonos tablettaval szemben.en vagy ezerszer rakerdezte, hogy biztos hogy hatasos mert az INTERNETEN ezt azt lehet olvasni, megoszlanak a velemenyek.minden egyes alkalommal nagyot nevetett, es azt mondta: szerinted nekem aza celom hogy ilyen fiatalon teherbe ejtesselek, vagy hogy megovjalak a fog.tablettak karos hatasaitol? en 100%ig megbizom benne mert nagyon sokat segitett nekem, pl: nem szedhetek hormonos dolgokat, akar megis halhatok tole(pedig szeredtem volna szedni) esha nem vizsgal ki rendesen, hanem felirja csakugy hasrautes szeruen a receptet(mert nem egy ilyen esetrol hallottam hogy csakugy minden labor vizsgalat nelkul tessek itt egy tabletta szedd szep lesz a borod nem leszel terhes) akkor meghaltam volna.szoval ennyit a mai nogyogyaszokrol es aki pharmatex mellett terhes lett az gondolkodjon el sajatmagan.hogy vajon tenylegesen ugy hasznalta-e, ahogy levan irva a betegtajekoztatoban es a PARJA is oda figyelt-e ra.vagy aktus elott 20perccel szepen kezett mosott vagy hasonlo...en a pharmatexet fogom hasznalni, termeszetesen ovatosan, mert megbizom az orvosomban.nekem ennyi lenne a velemenyem.
2014. aug. 19. 20:07

Nekem bevált, fél évig használtam és nem volt vele semmi probléma. Az előírásokra figyelni kell és kész.


Érdekelne valakit tabletta bolti ár alatt? 1 hete vettem, 2 db hiányzik belőle, blokkal együtt tudom adni.

2014. aug. 19. 19:09
Nem jó semmire!!!!!!!!
471. mamika2
2014. aug. 18. 20:26

Sziasztok!

16 hetes kismama vagyok, a 4. babámat várom és a Pharmatex hüvelykrémet használtuk a párommal!

No comment!

2014. aug. 18. 17:21

Sziasztok, így van, ennek a fogamzásgátlónak nem túl magas a hatékonyága, inkább csak kiegészítő védekezésre való, illetve bizonyos kor felett amikor a spontán teherbeesés aránya már alapból is eléggé csekély. ( 50 év körül).

No meg abban a helyzetben amit írsz, ha valakinél nem gond hogy a védekezés ellenére becsúszik a baba.

469. NomNom (válaszként erre: 468. - Irgum-burgum)
2014. aug. 13. 14:36
Én is úgy hallottam, hogy akkor használjuk, ha nem okoz problémát, hogy ha mégis "becsúszik".
2014. aug. 13. 13:11
Sziasztok.Ez mellett lettem terhes :-( Amikor megkérdezte hogy mivel védekezem,mondtam hogy Pharmatexel.Azt mondta nem csoda hogy terhes lettem mert ezek sz.rt sem érnek....
467. 099c0bed40 (válaszként erre: 466. - Girl26)
2014. máj. 19. 18:17
Szia, igen, érdemes, kivéve ha nem okozna nagy problémát egy esetleges terhesség.
466. girl26
2014. máj. 19. 09:24
Sziasztok ! Pharmatex hüvelytablettát és megszakítást akalmazunk a párommal,mikor együtt vagyunk ,de komolyan gondolkozom a fogamzáagátló tablettán,mert mégiscsak biztonságosabb. A párom nagyon sokat van távol,munkájából kifolyólag és kb heti 1x-2x tudunk együtt lenni ez miatt. Szerintetek érdemes fogamzásgátlót feliratnom?
465. krenaaa
2013. jún. 25. 01:09

Sziasztok!

Eladó egy doboz Pharmatex hüvelykúp, egy darab hiányzik belőle,1800Ft-ért odaadom.

464. a360345bdd (válaszként erre: 463. - Habospite)
2013. márc. 2. 12:52
Szerintem igen, csak figyelj a Pharmatexes előírásokra. Pl a szappanos fürdés ;)
2013. márc. 2. 09:46
Ebbe a hónapban kezdtem el szedni a fogamzásgátló tablettát, már 2 hete szedem, ha most még az első levélnél kiegészítem pharmatexel akkor az úgy már elég biztonságos együtt ugye?:)
2012. aug. 22. 10:20
Én a hüvelykúpot és a hüvelytablettát is használtam, összesen kb 3 évig csak ezzel védekeztünk (23 éves koromtól)semmi más módszerrel nem kombinálva, és nem lett belőle baba. Ráadásul ennek semmi olyan mellékhatása nem volt, mint a szájon át szedhető tablettáknak, és ráadásul felfázásos problémáktól is megóvott. Néhányan viszont allergiásak rá, ami elég gyorsan kiderül.
2012. aug. 22. 07:20

Aki pharmatex terméket használ, annak tisztában kell lennie azzal, hogy ennek a módszernek nagyobb a hibarátája mint mondjuk a tablettának vagy akár a spirálnak.

Tényleg úgy van hogy csak akkor biztos hogy nem terhes valaki, ha nem él nemi életet.

460. mandy (válaszként erre: 459. - 099c0bed40)
2012. aug. 21. 17:31

Mi is ezt használjuk 8 éve, semmi gond nincs vele.

De lehetne ez óvszeres vagy spirálos topik is.....akkor is jönnének ugyanígy azok, akik az adott mód mellett lettek terhesek.

100%-os módszer nincs.

Illetve csak az, ha egyáltalán nem csináljuk :)

459. 099c0bed40 (válaszként erre: 457. - 83ff5144bd)
2012. aug. 13. 19:54

Nem feltétlenül a kukában a helye...

Nálunk pl. 6-7 éve kifogástalanul működik, hozzáteszem én már messze nem vagyok tinikorban, lehet ez is az oka.

458. izike
2012. aug. 13. 17:42
Sziasztok.én terhes lettem a pharmatex mellett.megtartanám de attol félek hátha beteglesz a gyogyszer miat.ez lehetséges??????
2012. jún. 4. 23:34

kukába a pharmatexxel....

megszakításra várva 1 kórházi szobában 3ból 2en amellett lettünk terhesek.. :(

456. mandy (válaszként erre: 455. - 099c0bed40)
2012. jún. 4. 20:44

Szerintem írhatsz márkát is, én kíváncsi lennék.

A fórum címe maga is egy reklám, miért sincs törölve :)

2012. jún. 3. 07:59

Szia, igen, sajnos van egy ilyen mellékhatása, emiatt sokan váltanak valami másra.

Márkanevet nem írhatok, de nézz utána a neten milyen helyi fog. gátlók vannak, ott van ez is felsorolva.

454. Sevia (válaszként erre: 446. - A360345bdd)
2012. jún. 2. 09:01

Szia !

Nekem is nagyon csípet 2 napig vízelés közeben ez lehet a mellékhatása ?? Köszi a választ férfi .

453. Sevia
2012. jún. 2. 08:58

Sziasztok barátnőmmel pharmatex kuppal védakztünk.Közösülés közben nagyon éget utána meg nagyon csípett a vízeletem úgy kb:

két napig ! Kérdés ez lehet a kup hatása vagy valami betegség ? Neki semmi baja nincs. Köszi mielőbbi válaszotokat :

2011. aug. 25. 06:48

Szia, ha biztosra akartok menni akkor ne ezt a fajta fog. gátlást használjátok, mert elég nagy a teherbeesés kockázata, főleg fiatalabb korban és tartósan ezzel élve.


Inkább csak olyankor szokott elég lenni, ha valaki a klimax felé közeledik és amúgy sincsen minden hónapban peteérése, vagy szoptatáskor, amikor szintén rendszertelenek ( vagy nincsenek is) ovulációk .

2011. aug. 24. 14:47
Sziasztok! A kérdésem az lenne, hogy akik teherbe estek valamelyik pharmatex terméktől azok a megszakításos módszert alkalmaztak mellette vagy sem? Mert én mindenképp úgy használnám, h a párom nem élvezhet belém. Vagy még ekkor is nagy lenne a kockázat?
2011. ápr. 16. 12:32
Nagyon. Kicsit rásegítettünk, s most várjuk második babánkat:)
2011. ápr. 14. 22:24
Sziasztok! Én hat éve használok kúpot. sok szempontbl j volt. Nem voltak fertőzéseim tökéletesen karbantartotta PH értékemet nem csípett nem mart! Viszont a tegnapi napon átestem életem legszörnyűbb élményén:( Van már három gyermekem nem terveztnk többet. Meg kellett hoznom a döntéss fájo szívvel! De a pharmatex kúpot örökre elfeletem. Hat évig jo volt de ez a ráta 6év:(
2011. márc. 25. 18:29
Én is gondolkoztam rajta a barátnőm esete előtt. Az orvosomat is megkérdeztem. Ez volt a válasza: ha nem baj, hogy teherbe esek, akkor használhatom. Egyébként nem ajánlja.
2011. márc. 25. 18:27

Sziasztok!


A barátnőm ilyet használt és júliusra várja a babáját.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook