Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyire biztonságosak a Pharmatex termékek? fórum

Mennyire biztonságosak a Pharmatex termékek? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
236. access
2008. okt. 20. 10:09
Szerintem ha használod, akkor a száj lehetőségét mellőzd.
235. 8f3476327d (válaszként erre: 232. - Winterlady)
2008. okt. 20. 08:16
Bocsi, de bármelyik patikában 1499 Ft-ért beszerezhető! Szóval a 2000 nem túlzás egy kicsit?
234. mandy (válaszként erre: 233. - Rebekablack)
2008. okt. 20. 07:57
Hát én utána nem venném a számba, mert az egész tiszta krém olyankor :) Előtte kell, nem utána ;-)
2008. okt. 19. 20:58
Sziasztok! Nekem krémem van, de még sosem használtam, de szeretném. Az lenne a kérdésem, hogyha felrakom, akkor bent is marad-e egy ideig, vagy elkezd valahogy kifolyni? És ha mondjuk a partnerem belémhatol, és utána számba veszem a dolgokat, nincs rossz íze? Illetve ha ő szeretne közben a szájával is kielégíteni, nem fogja érezni az ízt? Tudom, hogy kicsit vulgáris lett mindez, de ez van.
2008. okt. 16. 22:08
Én is vettem egy doboz pharmatex tablettát, de mégsem ezt szeretném használni,bontatlan, originál csomagolású...esetleg érdekel valakit,2000Ft-ért?
2008. szept. 27. 14:19
hát nem is kicsi:D
230. morkika
2008. szept. 26. 22:46
Huhh, szerencse :)
2008. szept. 26. 21:31
nem kellett tesztet vennem, időközbe jött aminek kellett, és teljes mértékig megnyugodtam. Úgyhogy az egészet betudtam egy mérhetetlen nagy idegességnek (h amiatt vt ez az egész)
2008. szept. 22. 11:33
Kipróbáltuk a tablettát:( nem ajánlom senkinek. Rettentően mart és nem csak engem, hanem a férjemet is. Ahogy visszaolvastam a hsz-at nem csak mi vagyunk ezzel így.
2008. szept. 20. 17:16
megcsinálom. Nagyon remélem, hogy tényleg az idegesség miatt van ez, mert az utóbbi 1 hónapban volt mitre idegesnek lenni...:S Bnőmmel is ez vt, h mikor ideges vt 1 hónapig nem jött meg neki, és csin tesztet is neki is negatív lett... Persze nem vagyunk egyformák, de nagyon rem h az idegesség miatt van minden.
2008. szept. 19. 20:30
En az 1 adagos krémet használom.Először én is a tablettát használtam,de nekünk is csipett.A krém szerintem elég megbízható,én még nem lettem terhes,pedig már 2 éve használom.De lehet hogy ez is egyéntöl függ.Én a tabletták és a spirál ellenzője vagyok.Nekem ez a megoldás vált be a legjobban anyagilag is.A nőgyógyászom is ezt ajánlotta.
225. morkika
2008. szept. 19. 20:11
Szerintem csinálj még egyet, egy másik fajtát. De csak a biztonság kedvéért.
2008. szept. 19. 17:55
Csináltam tesztet. Negatív lett, persze anya nagyon ideges még. Én megnyugodtam h negatív lett a teszt, valahogy bízom azokban a vackokban... Vagy biztonság kedvéért csin mégegyet?
223. pemete
2008. szept. 16. 09:58
Én is biztos csinálnék egy tesztet, pláne hogy nekem így lett a kislányom. Csak én nem vártam meg hogy késsen, mert addigra már tudtam, hogy terhes vagyok:)
222. mandy (válaszként erre: 221. - Princess13)
2008. szept. 15. 07:50
Én tesztelnék egyet a helyedben, már csak azért is, hogy megnyugodj!
2008. szept. 14. 20:29
segítség!! Ciklus közepén vtam utoljára a párommal, használtam a pharmatex krémet, de nem vagyok biztos semmiben. Igaz h az utolsó napokban nagyon ideges voltam, iskolakezdés, meg albérlet miatt (kb 3 hétig tartott ez a feszültség). 1 hete késik, de 4 napja görcsölök. Be lehet tudni a késést idegességnek??
220. morkika
2008. aug. 27. 21:49
Hajrá, szurkolok!
219. Beatr-x (válaszként erre: 218. - Morkika)
2008. aug. 27. 17:11
Hát most a párom Szegeden van, úgyhogy van 1 hetem gondolkodni, hogyan tovább. De sztem nem kísérletezek többet ezzel, talán kipróbálom a legkisebb kiszerelésű krémet, m sokan ajánlották, aztán+óvszer. Már próbáltam Neki is beadagolni... Aztán majd lesz valahogy.
218. morkika
2008. aug. 26. 16:46
Beatr-x, mint írtam, nem akartalak megsérteni! De ha leírod a fél életedet, ne lepődj meg más hozzászólásokon. Sajnos túl őszinte ember vagyok és általában elmondom a véleményemet akkor is, ha másoknak nem tetszik :) Remélem sikerül megoldást találnod!
217. 04a91f9149 (válaszként erre: 210. - Beatr-x)
2008. aug. 26. 07:41

Az aplikátoros szerintem tuti.

A tabletta nekem sem jött be. Ez az égő érzés ismerős. :(

216. Beatr-x
2008. aug. 25. 22:21
morkika, köszönöm azépítő kritikát, de pusztán a Pharmatex termékek iránt szerettem volna érdeklődni. Innen indult az egész. De azért köszönöm a választ.
215. morkika
2008. aug. 23. 13:43

Én nem szeretnék nunkónak tűnni, de ha 19 éves vagy és 5 éve szedsz tablettát, az azért kicsit durva. 14 évesen "belecsöppenni" mindenbe, szerintem nagyon korai, főleg ennyire fiatalon tablettát szedni. Így én a helyedben nem nagyon csodálkoznék hogy állandóan van valami bibi. De nem bántani szeretnélek, nehogy azt hidd! Inkább sajnálom hogy ennyi probléma merült fel nálad és csatlakoznék az előttem szólóhoz, miszerint tényleg lehet a párodban is valami gixer...

Ja, az sem mindegy szerintem, hogy az 5 év alatt hány fiúval volt dolgod. Ha csak egyel, a mostanival, akkor mindenképpen megvizsgáltatnám a srácot is. Ha többel, akkor elgondolkodnék egy kicsit.

Minden esetre az óvszer valóban megvéd minden fertőzéstől, függetlenül attól hogy szereted-e vagy sem. A döntés a tiétek.

214. Beatr-x
2008. aug. 23. 13:38

Beautiful köszönöm az infókat. A 2. hozzászólásodban írtakkal jómagam is tökéletesen tisztában vagyok. Ja és bár nem írtam le, de természetesen megvizsgálták a páromat is, nálam pedig tenyésztéseket végeztek,és kiderült, h a hólyaggyulladások okozták az összes panaszomat, nem nőgyógyászati dolgok. Tehát a partner kilőve, nem ping-pongot játszunk.

Pusztán annyitól féltem, h nehogy megbontsa a Pharmatex a hüvelyflórát. Az utóbbi időben még gyógyszer mellett sem nagyon engedtem magamba az ondót, mert tudtam, h ettől is lehet fertőzésem. De ezek szerint akkor úgy nem káros. OK, kipróbálok ma még egyet, benedvesítve. Köszi!!

2008. aug. 23. 09:52

A Pharmatex termékek nem bontják meg a hüvelyflórát és nem okoznak hólyaghurutot sem.


A fertőzésed okozta ezeket a panaszokat, ami valószínű óvszer nélkül visszatér majd, ha a párodnak vagy neked van valami fertőzésetek. Bár inkább ne legyen igazam..


Hüvelyflóra egyensúlyát akár az ondó is megbonthatja ha beléd kerül, mivel lúgos kémhatású és így lúgos irányba tolja a PH-t, a savas helyett. Az arra hajlamos egyéneknél ez kedvez a kórokozók megtelepedésének és így a fertőzés kialakulásának.

2008. aug. 23. 09:41

Pont fordítva, megvéd egyes fertőzésektől.

Az égő érzés ebben az esetben nem az allergia jele, tehát emiatt nem kell abbahagynod. Kipróbálhatsz másik formát, hátha az nem éget.


Másrészről viszont ha neked ilyen gyakran vannak különböző fertőzéseid, valószínű hogy a párodtól kapod el folyton, így jobb lenne ha óvszert használnátok és mindkettőtöket alaposan kikezelnének. Mert ez a ping-pong nem vezet sehova. Te szenvedsz csak, hiszen neki nincsenek tüneteti.


Szerintem óvszer, itt nem szeretem- nem szeretem kérdésről van szó, nektek egyszerűen muszáj lenne. Én így látom.

De ha nem akartok meggyógyulni, akkor persze felesleges folytassátok ahogy eddig.

211. Beatr-x
2008. aug. 23. 04:05
Bocsi, a 3. bekezdésben elírtam, nem tampont, hanem óvszert nem szeretnék használni! :))
210. Beatr-x
2008. aug. 23. 04:03

Sziasztok!


Végigolvastam az összes hozzászólást, és ha megengeditek, elregélem én is a történetemet+a kérdéseimet.


19 éves vagyok, majd' 5 éve szedtem tablettát. Szinte állandó fertőzéseim, hólyaggyulladásaim voltak, de az előző nődokim mindig fölírta, aztán idegesített ez és dokit váltottam, nah hát az új doki teljesen rosszul lett amikor meghallotta a sztorit, megultrahangozott minden, OK hagyjam abba minimum fél évre, mert később még baj lehet belőle (szűk a méhszájam, gyakoriak a fertőzéseim stb.) Most múlt el az uccsó "tabis"menzeszem, tehát innentől vagyoj "védtelen". Hallottam viszont erről a termékről, az egyik barátnőm használta a tablettát, hát vettem én is azt (akkor még nem tudtam, h egyénfüggő,melyiket kell használni). Háát mikor este felraktam, egy darabig semmi nem volt, nem folyt ki semmi, aztán a párom belém hatolt,és miután nekem "jó volt", szinte attól a másodperctől kezdve olyan iszonyatosan kezdett égetni belülről, hogy szegénynek mondtam "fejezze be, jool vagyok", de az aktus után majdnem sírva fakadtam a fájdalomtól. Persze egyből elmentem pisilni (sajnos-szerencsére gyakorlott vagyok már ebben:)). Viszont többen is írtátok, hogy fertőzéseket okoz, kimarja a hüvelyfalat stb. Ez tuti így van?? Szóval ez valami allergiaféle lehet és így nem szabad ezt használnom?? Aki tudja segítsen nagyon fontos, örülök h nincs semmi bajom kb. 2 hónapja,nem akarok most ezzel hazárdírozni...

Mert volt aki azt írta, h másodjára már nem volt gond. Ki merjem próbálni holnap újra?? Mert ha bármi esélye is van annak, h vmit elkapok megint v. megbontja a hüvelyflórát+ hólyaghurutot okoz, akkor tuti lemondok róla,annyit nem ér!! Próbáljam ki esetleg a tampont v. a krémet? Segítsetek légyszi, persze figyelembe véve mindehhez azt, h én koromhoz képest már kifosztottam az egész patikátm és kb. milliószor érzékenyebb vagyok mindennemű nőgyógyászati csodaszerre :)


Nagyon nem szeretnék viszont tampont használni, ahogy a párom sem, ha ez az ízé nem válna be, nem tud vki esetleg vmi tuti jó módszert egy 19 éves lánynak,aki kb. 5 évig még tuti nem szeretne gyereket?????????????


Huuuu ez kicsit hosszúra sikeredett,remélem nem akadtatok ki nagyon, ha válaszoltok ígérem legközelebb nem írok regényt:))) Puszi mindenkinek

209. Katka88
2008. aug. 21. 15:34
A hétvégén valszinü véleményezem a krémet, ez az amiröl nem hallottam még rosszat..:P Majd én is véleményezem. :D
208. P.Alma
2008. aug. 20. 23:51
köszi! :)))
207. pemete
2008. aug. 19. 21:27
Sok szerencsét a krémhez:)
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook