Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyire biztonságosak a Pharmatex termékek? fórum

Mennyire biztonságosak a Pharmatex termékek? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
206. P.Alma
2008. aug. 19. 21:26

Sziasztok!

Hát én éppen ma vettem meg a krémet, pontosan 1998 forintba került. Ez nem az a kiszerelés, amelyik adagonként van csomizva, hanem ehhez adtak egy adagolót amivel be kell juttatni a krémet! Meglátjuk, hogy mire megyünk vele. Remélem nem járunk úgy mint Te kedves pemete, mert nekünk már van 2 gyönyörű kislányunk.:)

205. mandy (válaszként erre: 204. - Pemete)
2008. aug. 19. 21:01
A tabletta tényleg csíp, de a krém nem.
204. pemete
2008. aug. 19. 20:36

Sziasztok! Én nem ajánlanám a pharmatex termékeket senkinek, mert nekem nem vált be. Először is égetett amikor feloldódott(a tabletta), de annyira hogy majd megőrültem, aztán mikor alábbhagyott, akkor nekiálltunk a dolgoknak, a párom is érezte hogy kissé forró a helyzet odabent, és ez még mind semmi, mert ezek mellett még lett egy kislányunk is! Akinek persze örülünk, de nem terveztük! Alig 1-2 hétig használtuk ezt a sz*rt, és rögtön teherbe estem!!! Szóval szerintem védekezésre nem alkalmas, sőt...

Tehát nagyon vigyázzatok vele. Amúgy szerintem még az óvszert is kimarja, amilyen durván éget!

203. mandy (válaszként erre: 202. - Mimi87)
2008. aug. 19. 20:02
Én krémet használtam, de már nem tudom mennyibe kerül (mi abbahagytuk, mert babát terveztünk). Viszont én általában utána azonnal elmentem wc-re. Szerintem ez nem tilos!
202. Mimi87
2008. aug. 19. 17:03

Sziasztok!

20éves vagyok, én fogitabit szettem eddig, de tök depi lettem tőle és a libidóm a minuszokban van.

Ezért gondoltam most hogy hagyom a tabit , mert nem éri meg nekem hogy 6000ftot költök tabelttára a semmiért (mert elveszi a kedvem a szextől).

Ugyhogy arra gondoltam ,miután elolvastam az egész topicot, hogy én is ki fogom próbálni majd a krémet + óvszer.

A kérdés hogy mennyibe kerül a krém?

És hogy akkor a 2 órán belül az aktus után lehet e elmenni wcre. Tudom hülye kérdés, de jobb tájékozódni. :P

201. P.Alma
2008. aug. 15. 09:39

Sziasztok!


Visszaolvastam néhány oldalt erről a Pharmatex-ről! Hát! mit ne mondjak? Nem lettem bátrabb! Én egy kétgyerekes anyuka vagyok. Tablettát nem szedhetek, évek óta gumival védekezünk úgy, hogy csak az utolsó pillanatban húzzuk fel, mert nekem egyszerűen nem élvezetes másképpen. Viszont hát védekezni kell!! Tegnap elkövette a férjem azt a hibát, hogy nem figyelt eléggé. Most persze esemény utáni tablettáért szaladgálok mint a töketlen kutya. Meg persze próbálok megoldást találni a problémára. Így tévedtem ide is.

Mint már mondtam nem lettem bátrabb. De azért valószínűleg kipróbálom. Csak az a baj, hogy nekem baromira nem lenne jó, ha becsúszna egy gyerek, mert nekem most egyszerűen nem fér bele az életembe egy baba. és 34 évesen már nem is akarok több gyereket! Hát ez van! Majd meglátjuk. Mindenesetre köszönöm a tapasztalatokat!

2008. aug. 15. 08:51
Én is abbahagytam atablettát, és gondoltam kipróbálom a krémet és a tablettát. De nemvolt bizodalmam hozzá, arra gondoltam hogy oké az ott bent szutyog, aztán nekiállunk.... Najó demivan ha épp a párom nekem orálissan... milyen íze van...? és máris nemtudnám önfeledten élvezni a dolgot! Nekem ez nemjönbe! :-(
199. Katka88
2008. aug. 13. 12:24

sziasztok!


Én most a krémet vettem meg, és kíváncsi leszek, hogy milyen lesz. Erről kevesebb rosszat olvastam. :P Remélem nekünk is bejön, mert a gyógyszertől híztam, uh úgy döntöttem nem szedem többet. Van vkinek vmi tapasztalata a krémmel? Amugy dokit kérdeztem, azt modnta hiába van ráirva h azonnali védelem, kell hagyni neki egy 10 percet, mig a hüvelyfalon rendesen eloszlik a krém.( És a többi termék is.)

2008. aug. 13. 09:44

Sziasztok!

Látom kapott a termék hideget, meleget, éppen ezért szeretnék pár dolgot megemlíteni róla.A fiút azért csípheti valószínűleg, mert a spermákat roncsolja a "drága" és az ondóval érintkezve szerintem kicsit felmarja őket, ez már az előváladékozás alatt is megeshet, ezért lehet azonnali rossz élményeket szerezni vele a srácnak.A hüvely csípése meg viszketése lehet szerintem ugyanettől, de másik gyógyszeres hüvelytablettánál olvastam hogyha nem tesszük vízbe felhelyezés előtt akkor rátapad a nyálkahártyára és felmarhatja,úgyhogy még jól is jöhet szerintem, a fiúnak így tényleg időt kell fordítania az előjátékra, hogy elég jól csússzon a tabi...A nőgyógyászom pedig azt mondta 97-98 százalékos, mint a jó kis hormonos tabletták. A kúp pedig nem folyik utána napokig, bár én rögtön elmegyek utána pisilni és akkor egyben kijön a "cucc" a többi pedig gyorsan tisztul ki.

197. andita1 (válaszként erre: 195. - Freya111)
2008. júl. 11. 20:36
Köszi! Ki fogom próbálni! :)
196. Freya111 (válaszként erre: 194. - Andita1)
2008. júl. 11. 11:39
jó ezt hallani, bár mi azért megszakítással csináljuk, mert jobb megelőzni a dolgot... :) de mondtam páromnak, hogy amikor amúgy is terméketlen lennék, akkor nem kell megszakítani, de máskor igen!
195. Freya111 (válaszként erre: 192. - Andita1)
2008. júl. 11. 11:37
én a kapszulát használtam és attól én is folytam, viszont tegnap kipróbáltuk a krémet és nem folyok, meg is lepődtem, mert hát krém, de semmi... ráadásul azzal ugye nem is kell várni! én mindenkinek ajánlom! :)
194. andita1
2008. júl. 10. 21:36

Persze hogy beléd mehet.

Szerintem megnyugodhatsz, elég biztonságos. Amikor babát akartunk első próbálkozásra sikerült, szóval elég termékenyek vagyunk mindketten, és most hogy ezt használom nem estem teherbe, pedig szinte mindig belém megy el.

2008. júl. 10. 21:16

Én még csak most ismerkedem a termékkel.

Szeretném kipróbálni óvszer helyett mert azzal nem érzek semmit csak azt h valami csúszkál bennem :(

Gyógyszert nem szedhetek.

Az lenne a kérdésem, hogy kiszállás nélkül is biztonságos? Belém élvezhet a párom ha ilyet használunk? Bár azt hiszem mindenképpen megszakításos lesz.

Köszi!

192. andita1 (válaszként erre: 191. - 9854c8384b)
2008. júl. 10. 21:16
Ez szó szerint így van ahogy leírtad. Bár nekünk tök jó hogy várni kell, mert ettől csak még jobban beindulunk. Én kb csak egy napot folyok tőle, de az is elég idegesítő. Sajnos kilökődött a spirál úgyhogy alkalmi megoldásnak jó volt. De tartósan bizti nem használom.
2008. júl. 10. 20:18
Pont tegnap láttam a barátnőmnél ezt a fog.gátlót még rá is kérdeztem, hogy milyen és mondta, h a tabletta azért kellemetlen, mert 10 percet kell várni az együttlét előtt, hogy hasson a szer és utána 2 napig folyamatosan folyik belőle a tabletta maradványa, ugyhogy ő nem ajánlja, de amugy biztonságos.
2008. júl. 10. 10:26

Zsike!


Nektek nem volt olyan problémátok a tamponnál, hogy kidörzsölte a párodnak a férfiasságát? Csak mert én eddig a kapszulát használtuk, de annak voltak mellékhatásai és most kipróbáltuk a tampont. Hát mit mondjak először rendesen meglepődtem mikor megláttam. Aztán felraktam, tényleg könnyű volt, de a páromnak kidörzsölte a végét, piros lett és érzékeny, pedig az biztos, hogy rendesen felhelyeztem. Mondjuk a kivéltel kicsit nehezebb volt, mert nem tudtam, hogy megfoni :) Amúgy a részemről bevált, viszont most ez a probléma áll fent...

189. Zsike85
2008. júl. 3. 12:52
Sziasztok!Én már lassan 1 éve használom a hüvelytampont, és eddig meg vagyok elégedve.Persze az elején Én is meglepődtem a tampon méretén, de mivel egy nagyon könnyű szivacsról van szó,nem jelentett problémát a felhelyezés, sőt,még a kivétel sem.Ha betatrjuk az utasításokat nem lehet gond!
2008. júl. 1. 16:21
én is igy gondolom és igazad van!meert ugy mondta a nőgyógyász, ez csak"kiegészítő" védekezési mód!ugy ,hogy biztos hogy marad a gumi is....mert nem hiányzik a baj!!!!
187. Ekidli
2008. júl. 1. 15:59

Nekem a dokim 90%-ot mondott. Mi nem használunk mellette gumit, de azért megszakítással csináljuk. Mondjuk én nagyon parás vagyok, szerintem még gyógyszer mellett sem engedném neki máshogy.:S

Egyébként ha elolvasod az eddigi hozzászólásokat láthatod, hogy van, aki azt írta, hogy ettől lett terhes. Nem tudom, hogy mi áll mögötte, hogy úgy alkalmazták-e ahogy le van írva, de nekik nem vált be. Én a helyedben nagyon vigyáznék 15 évesen!

2008. júl. 1. 15:37
sziasztok!most akarom kipróbálni a krémet és az a kérdésem hogy mennyire biztonságos ha csak a krémet magába használom gumi nélkül?!kérem a tapasztaltabb használók segítségét!elöre is köszönöm.
2008. jún. 14. 20:27
ja és még csípi is a fiút.
2008. jún. 14. 20:26
sziasztok. az a tény nem tudom h mennyire elteljedt itt hogy ezektől a kúpoktól és kenőcsöktől nagy százalékban jön ki a nőknél a hólyaghurut. velem is így történt még több évvel ezelőtt. ez is olyasmi mint a hüvelygomba, ha egyszer megkapod, nehezen fogsz tőle megszabadulni. nálam ez olyan durván tört elő annakidején, hogy ha már semmit nem használtunk, akkor is hólyaghurutom lett és ez kísért évekig!! ez azért van, mert a szer feloldódik és a szex közben bekerül a húgycsőbe, onnan a húgyhólyagba és az begyullad. ugye tudjuk, h szex után el kell menni pisilni, hogy ez ne forduljon elő, de a kúpok és kenőcsök használata során már ez is mindegy.
183. Ekidli
2008. jún. 11. 12:49
Hú, ez a tampon akko nagyon durva lehet! Én a legnagyobb tampont sem merem berakni, akkor mi lenne ezzel?:D Köszi, hogy megosztottad a tapasztalataidat, asszem ezt ezek után sem fogom kipróbálni.:D
2008. jún. 11. 10:31

Sziasztok.Nem igen van vélemény tamponnal kapcsolatban. Talán egyet, ha láttam.Majd én mesélek akkor. Szóval : TAMPON : ne a normál méretű egészségügyi tampon méretre gondoljatok, hanem kb akkorára, mint a 8as tampon DOBOZa. Ez nem vicc. Hatalmas szivacskorong, krémbe áztatva. Mi nagy kiszerelést vettünk, ami kb 6 db,és mikor a gyógyszertárba letette elém a nő, azthittem, rosszul látok. :) Tény, h nem olcsó mulatság, de az igazi móka otthon kezdődött. Doboz kibont... tampon kivesz, úgy képzeljétek el, mint egy hatalmas egyszerhasználatos kávétejszínt. Fólia letép róla...majd egy hatalmas szivacskoronggal nézel farkasszemet...elkezdtem turkálni benne, h bizti benne a tampon...mármint a szivacsban...de nem!!!a vattakorongot egy az egyben kell felhelyezni...oda. Elég termetes méret szerintem...Várni nem kell, 24 óráig hatásos, de használni tényleg a megadott módon. Utána semmi fürdés, stb... a 24 órában viszont annyiszor lehet huncutkodni, ameddig jóleseik. Másnap jön az igazi móka, mikor ki kell szedni. Egyrészt hátracsúszik a kedves szerszámától még jobban, másrészt meg csúszik néhány dolog miatt...pl kedves "nedűje" másrészt maga a krém. Papir szerint két ujjal kell felnyúlni, és mint a csipeszt használjuk, úgy kihúzni a két ujjunkkal. Elég fárasztó meló, nekem néha a párom veszi ki. Bár én már próbálkoztam az "egyik láb feltesz vmi magas helyre" módszerrel is , és néhány perc múlva viszont is láttam a korongocskát. Na tény, feltenni könnyebb, de ez is elég morbid szerintem, h egy vattakorongot gyömöszölsz magadba, de úgy, h tök hihetetlen , h 24 óra múlva viszont is kell látni.

Hatásos termék,de csak türelmeseknek, és hát abszolút nem mindennapos használatra. Sok sikert.

181. Ekidli
2008. jún. 4. 09:24

Szia Szemfüles!

Végre valaki volt olyan szemfüles, hogy észrevegye és megdícsérje a nevem! Köszi!:D


Hát, először én is kételkedtem benne, mi előtte csak gumit használtunk, de annál legalább lehetett látni, hogy történt-e gond.:) Úgyhogy az első hónapban végig azon izgultam, hogy meg fog-e jönni...végül nem lett semmi baj, úgyhogy ma már nyugodtabban használjuk.

Én is sok fórumot már elolvastam ezzel kapcsolatban, és sokan azt írták a kúpról, hogy rossz a szaga és az íze. De gondolom ez is mindenkinek más. Minthogy az is, hogy engem pl. első alkalommal nagyon csípett a tabletta, nem is tudtunk szeretkezni. De mikor legközelebb próbáltuk, akkor már nem volt semmi. Biztos meg kell szoknia, vagy nem is tudom.:S


Sok sikert Nektek, remélem nem lesz rá panasz!:)

180. 8da8a563b7 (válaszként erre: 178. - Szemfüles)
2008. jún. 4. 08:30
nagyon régen, még a 90es évek közepén, doki hozatta nekem Bécsből ezt a kúpot. 1 db-ot használtam el. a fiúnak csípte a izéjét. szegény. Berakta, és úgy ugrott ki belőlem, mint a nyúl a kalapból :DDDDDDDDD nagyon komikus jelenet volt, de hallani sem akartunk róla utána. Úgyhogy csak óvatosan :DDDD
179. 8da8a563b7 (válaszként erre: 177. - Ekidli)
2008. jún. 4. 08:22
az óvszer drága, nemcsak a tablettához képest. Én a nagykiszerelésű krémet használom. kb 12 alkalomra elég. Annyiba kerül mint 3 cs. gumi.
2008. jún. 4. 04:58

Heló Ildike, ötletes a neved! :) És köszi.

Megint itt sírok, mert beszélnem róla nincs kivel: A párom nem sok lehetőséget hagy, úgyhogy a napokban (a magam részéről nem kevés kétkedéssel) kipróbáljuk a kúp formát. Éredkességként megjegyzem, hogy a második száz hozzászólásban még csak négy vagy öt "ellenpéldát" olvastam, vagyis a hétbe még simán beleférek... :/ Most olyan "számíts a legjobbra, készülj a legrosszabbra" helyzet áll fenn. Számomra az óvszerrel, vagy a hormonális fogamzásgátlóval szemben egy fikarcnyi biztonságérzetet sem nyújt egyenlőre ez a termék, és erre tényleg csak a tapasztalat tud majd rácáfolni... idővel. Jó sok idővel. :)

Ha újabb "Pharmatex baba" lesz útban, azonnal szólok, hogy stimmeljen a statisztika. XD


És elnézést az előző, néhol érdekesre sikeredett hozzászólásom miatt, de szerintem aki nőből van, ráadásul közel olyan pesszimista, mint én, az átérzi a helyzetemet. Remélem nem kell hamar jelentkeznem, de addig is kívánom, hogy mindenkinek jöjjön be a számítása! :)

A Google legyen veletek!

177. Ekidli (válaszként erre: 176. - Szemfüles)
2008. jún. 3. 20:54

Szia! Hát, gratulálok, hogy végig tudtad olvasni az összes hozzászólást!:)

Én pharmatexet használok, de amikor meghallottam (rádióban), hogy van ilyen módszer is, egyből a honlapjára mentem fel. Én is elolvastam ott mindent, és tényleg nem mindegy, hogy melyiket használod. Én kapszulát akartam venni először, de azt egy gyógyszertárban sem találtam...így maradt a tabletta, mivel egyáltalán nincs hüvelyszárazságom. Aztán mielőtt megvettem volna még a nőgyógyásztól is megkérdeztem, hogy ő ezt mennyire javasolja. Azt mondta 90%,de ő azt szokta mondani, hogy óvszerrel együtt, mert sokan nem használják helyesen.

Hát, mi megpróbálunk odafigyelni, hogy mindent jól csináljunk, és eddig nem is volt belőle gond. Ráadásul nem is olyan drága, kb. mint az óvszer. (Legalábbis a tabletta)

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook