Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyire biztonságosak a Pharmatex termékek? fórum

Mennyire biztonságosak a Pharmatex termékek? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. márc. 25. 17:41

Sziasztok!

Van 5 db lágy hüvelykapszulám. Nekem sajnos nem jött be, mert csípett :S

De akinek kell írjon privit és elküldöm.

Felesleges, hogy a fiókban porosodjon....

2011. márc. 3. 16:22
Sziasztok!Barátnőm tabletta használata után lett terhes,én azóta nem merem használni.
444. schybie
2011. márc. 2. 18:52

Mi lassan 6 éve használjuk, tökéletesen bevált. Anno nekem is volt fertőzesem, mióta ezt használjuk egyszer sem. Terhes sem lettem tőle. Nem tudom milyen szagról beszéltek, mert szerintem abszolút nincs szaga, ha nagyon meg akarnám határozni akkor enyhe gyógyszerszagnak nevezhetném. Hogy csíp? éget? Akkor ott valami biztos nem jó, nekem soha semmilyen gondom nem volt vele. Én ajánlom, nekem 100%-osan bevált.

Igaz én is kíváncsi lennék a teherbesettek történetére, illetve az is igaz hogy fogamzásgátló mellett is estek már teherbe. 100%-os biztonság, ha nem szeretkezel:)

2011. febr. 23. 16:15

annak ellenére hogy nekem mindig bevált terhesség szemponjából ( nem estem még teherbe..:) egyre ritkábban használom. legutóbb tegnap, azelőt meg fél éve... kicsit félek tőle már..amiatt hogy sokan teherbe estek...


mi a párommal nagy százalékban megszakítunk, ebben jobban bízom mint a gyógyszerben pedig mindkettő bevált eddig.


most van 2 doboz... amit elhasználunk lassan. remélem nem kidobott pénz lesz...

2011. febr. 9. 20:00

Sziasztok, azt a tényt sem szabad figyelmen hagyni, hogy a Pharmatex termékek terhességi rátája sajnos a legnagyobb gondossággal használva is jóval magasabb mint a spiráloké vagy a fog.gátlóké, sőt, még az óvszer is előtte van a sorban.


Elsősorban azoknak ajánlott, akiknél már nincs rendszeres peteérés( klimax környékén), vagy akiknek nem tragédia, ha a védekezés ellenére becsúszik a baba.

Aki semmiképpen nem tudja vállalni a következményeket és az abortuszt sem, az inkább keressen más megoldást, vagy egészítse ki ezt valami mással ( pl. napi szintű alaphómérséklet mérés az ovuláció meghatározására, illetve gumi óvszer).

A gyártó szerint ugyan 90 % feletti a megbízhatósága, egy öt éves átfogó felmérés szerint viszont csak az esetek 86 %-ban volt hatásos....100-ból 14 terhesség pedig ugyancsak magas szám bármilyen fogamzásgátló esetében.

441. Ella89 (válaszként erre: 440. - Feher88)
2011. febr. 9. 13:19
Erre én is kíváncsi vagyok, hogy aki terhes lett, az valóban MINDEN utasítást betartott (pl. egy ismételt aktus előtt is újabb adag krémet/tablettát/kúpot/kapszulát tett fel meg hasonlók). Mert eddig azt hittem, ez a legjobb készítmény, de most megrémültem, hogy talán mégsem vagyunk biztonságban! :S
440. feher88
2010. dec. 29. 21:46

Sziasztok!

Én arra lennék kiváncsi,hogy aki terhes lett betartott-e azokat a dolgokat amiket írnak, hogy pl 2 órán keresztül kerüljük a szappanos vizet...és ehhez hasonló dolgokat. Mert elég fura hogy egy jó dolgot sem olvastam erről a készítményről. És érdekelne azok véleménye akik nem tapasztaltak semmi rosszat a készítmény használatánál.

Előre is köszönöm a válaszokat

439. 2a44b32e51 (válaszként erre: 437. - Biosüti)
2010. dec. 29. 15:59
Nekem egyszer azt mondta a doki, hogy önmagába eszembe se jusson használni, csak óvszerrel...hát nem tudom...
438. biosüti (válaszként erre: 436. - Anette33)
2010. dec. 28. 22:50
Nem tudom, én sem értem. Viszonylag sokáig használtam gond nélkül. Viszont 100%-an biztos vagyok benne, hogy az előírásnak megfelelően használtuk akkor is, amikor történt a baj. Gondolom sok mindentől függ, hogy mennyire vagy termékeny állapotban, mennyi idősek vagytok, hogy hat a szer stb. Mindenesetre nem kéne ennyivel elintézni a tájékoztatón, hogy "kérdezze meg orvosát". Bele kéne írni feketén, hogy a hatása önnnmagában nem elég vagy milyen kockázatokkal járhat!! Szerintem!
437. biosüti (válaszként erre: 435. - 2a44b32e51)
2010. dec. 28. 22:45
Nem óvszert nem, mert nincs a tájékoztatón rajta, hogy önmagában nem elég. Miért használtam volna?
2010. dec. 28. 22:05

én is olvastam sokaktól hogy teherbe estek... és van akiknek hosszabb ideje semmi gondjuk. lehet nője válogatja... de akkor mért nem írják rá hogy mi a helyzet... hogy csak azok vállalják be akiknek nem baj ha becsúszik egy baba...

én a mostani kapcsimban majdnem 7 hónapja használjuk bár nem mindig..de amikor használjuk akkor meg egyedüli védekezésként, és soha semmi gond nem volt. régebben is használtam majdnem egy évig. akkor minden alkalommal és semmi de semmi terhesség.


érdekes ez a dolog. kiváncsi lennék mért válik be egyeseknek és valakiknek mért nem

435. 2a44b32e51 (válaszként erre: 434. - Biosüti)
2010. dec. 28. 17:46
Csak ezt használtad, óvszert nem?
2010. dec. 28. 15:37
Mennyire biztonságos?? Semennyire! Abortuszom lesz miatta hétfőn! Tragédia! Főleg úgy, hogy azzal a hittel léteztem, mindent megteszek, hogy ne forduljon ilyen elő. Ma mondta el a védőnő, hogy az ondósejtek 10%-át!! pusztítja el. Akinek savasabb a ph-ja (csíp), nagyobb az esély, hogy kevesebb ideig hat nála a szer. Csak kiegészítő fogamzásgátlásra használható. Ja, és azt is hozzátette a néni, hogy lehet szankciók lesznek ellenük, mert egyre több abortuszos kerül hozzájuk, Pharmatex használata mellett! Részemről soha többet!!!!
433. Anette33 (válaszként erre: 430. - Cica0222)
2010. nov. 23. 21:07

nekem égető érzés a Phatentex oval nevű kúptól volt. és a páromat is égette...na meg el se olvadt rendesen, pedig megvártuk a 10 percet.


a pharmatexxel hát csak annyi hogy kicsit bűdi meg folyik de legalább nem fáj egyikünknek sem.a páromat nem zavarja. bár mostanság azzzal is spórolunk.

432. cicmic87 (válaszként erre: 431. - Cica0222)
2010. nov. 23. 19:43

Szia!

Én femodent használok és nem híztam. Igaz mást nem ismerek aki ezt szedné,de érdeklődj utána!

2010. nov. 10. 12:30

Tud valaki mondani egy olyan fogamzásgátló tablettát amitől nem hízok?

Hiába késeztem az orvost olyan bunkó volt és nem is mondót semmit.

2010. nov. 10. 12:27

Sziasztok!

Szerintem jó a Pharmatex csak egy baj van vele,legalábbis nekem.Használata könnyű és hormonmentes, de nekem olyan kiütéseim lettek(égettet,viszketett)Mire eljutottam volna a dokihoz elmúltak.A párom annyira megijedt hogy megtiltotta hogy többet vegyek.

429. mandy (válaszként erre: 428. - Jut.k.a)
2010. nov. 10. 11:37

Szerintem csak közvetlenül előtte/utána nem szabad.

Én mikor megfürdöm este, használok tusfürdőt (nyilván). Aztán utána....hát olyan fél óra eltelik azért, mire oda jutunk :)

428. Jut.k.a
2010. nov. 10. 11:08

Szappan előtte utána nem használható! Olvasom a leírásában. DE! Mennyivel előtte?

Mivel mosakodjak előtte? mert valamivel csak kellene... A gyógyszertári mosakodókrém használható szerintetek?

427. pemete (válaszként erre: 415. - Szandikkka)
2010. nov. 8. 21:10
SEMENNYIRE!!!
426. mazsola&tádé (válaszként erre: 33. - Jossia8820)
2010. nov. 8. 20:30

Nekem kúp van. Letettem a gyógyszert, de a "majd vigyázok" módszertől rosszul vagyok. Idegesít, hogy vigyázni kell, és nem olyan az egész minősége...mert érzem, hogy neki nem az igazi. Így én sem tuok teljesen ellazulni, hiába jó nekem.

Nem volt semmi kellemetlen élményem. ha megvárod a 10 percet, akkor szintelen lesz és telejsen elolvad.

igaz, sikosító anyag is van benne, de fertőtlenítő is.

Így mondhatni 3in1 :)

Amúgy a túlzott mosakodás és irrigálás negatívabb hatást is okozhat. Sőt, pont fokozza a fertőzésveszélyt. Elég ilyenkor az alapos tiszta vizes tisztálkodás.


A párom sem zavarta, és azt mondta eddig ez volt az első cucc, aminek nem érezte az ízét sem.

425. noraelizabet (válaszként erre: 424. - -magnólia-)
2010. nov. 8. 19:50
:)
2010. nov. 8. 13:20
Szerintem nagyon jó védekezési módszer, ugyanis nálunk konkrétan nem lett semmi a szexből... Úgy összeszűkültem tőle, hogy a párom nem tudta bedugni... Arról nem is beszélve, hogy másnap is egész nap folyt belőlem a kúp. Brrr!
423. mandy (válaszként erre: 421. - Ab302f2a62)
2010. nov. 8. 08:42

Ez azért fura, mert kimondottan ajánlják emaitt is, mert van benne valami fertőtlenítő, ami használhat ilyen esetekben.

Persze nem azt mondom, hogy nem igaz amit írsz, de erre elég kevés az esély.


Mi már 1.5 éve használjuk a krémet, meg vagyok vele elégedve - és azóta fertőzésem se volt (pedig azelőtt évente 1-2 alkalommal előfordult sajnos.

2010. nov. 8. 08:42

Csak egy pár hozzászólást olvastam itt, és egyet értek a hozzászólókkal.

1., szószerint csíp mindkét félnek és nagyon kisterilizál.

2., Sógórnőmnek abortusza volt, többet nem használta,tehát nem biztonságos

3., Nekem illúzió lomboló volt,mert mielőtt aktusra került volna a sor elősször a fürdőszoba,felhelyezés 10-12 perc várakozás (ami kellemessen telt) de mégis ! Ha az ember lánya jól működik, a természetes nedvesedés és amit a tabletta hozzá tett már a végén nem is éreztük egymást.Kiábrándító volt.Inkább gyógyszer.

2010. nov. 7. 22:46
Én is félve próbáltam ki.Utána gombás fertőzéshez hasonló tüneteim lettek. Elég nehezen sikerült kijönnöm belőle. Most már nem merem használni.
2010. nov. 7. 22:44
Én ismerem, használtam is. Nem olyan biztonságos, mint pl. a fogamzásgátló tabletta, én csak úgy mertem használni, hogy menses előtt vagy közvetlenül utána. 2 menstruáció között csak megszakítással+ ezzel együtt.
2010. nov. 7. 22:33

nekem is van itthon!

kérdeztem dokit,azt mondta nem annyira hatásos!elég sok esélye van a teherbe esésre!

2010. nov. 7. 22:33
Nekem van ismerősöm, aki terhes lett a kúp használata mellett.
2010. nov. 7. 22:21
Sziasztok! Meséljetek, engem is érdekel!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook