Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mennyibe kerül egy szülés Budapesten? fórum

Mennyibe kerül egy szülés Budapesten? (tudásbázis kérdés)


1 2
13. Mezei Virág (válaszként erre: 8. - Bless the child)
2019. jún. 19. 08:37
A Holdon tetszik élni??? ;)
12. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Sziszoka25)
2019. jún. 19. 08:36
Ne haragudj, de ha rendesen vigyázol magadra, csak járj el a kötelező vizsgálatokra, de ne pénzzel kezd. Ha az orvos mindig kitalál valamit, hogy menj többször vizsgálatokra, vagy ezt is - azt is meg kell nézni, akkor már gyanús, hogy pénzt akar. Én ott hagynám. Ne szórd a pénzt. Hidd el rendes orvos díjmentesen is világra segíti gyermekedet. De ha meg vagy vele elégedve akkor a végén adsz. melyik kórházba fogsz menni? A Péterfy és a Szent János kórházban rendesek az orvosok, bármennyire is nem szimpatikus a kórház.
11. 0adc8842b1 (válaszként erre: 4. - F4e7e8321e)
2019. jún. 19. 08:29
Ha a terhesség alatt is normálisan élsz, és nem alkohol, cigi akkor a gyerek is rendben fejlődik. Az SZTK-ban is vannak normális nőgyógyászok és ha szülés után adnak neki, mondjuk 50 ezer Frt. azt is megköszöni. Ők is látják ki tud adni és ki nem. Igen, nagyon hülyék akik elkényeztetik az orvosokat és szórják a pénzt. Ha baj lenne és a gyerek nem éli túl, akkor mi van? A pénz sem menti meg a gyereket. FILCIKE - nek igaza van. A gyerek nem marad benn, ha baj van valóban megtesznek mindent, a gyerekért és anyukáért is. Te csak add a pénzt, lassan immunisak lesznek rá és még többet akarnak, ha látják, hogy nálad nem számít.
2019. jún. 19. 07:10

Hja aki szerint gyerek nem maradt benn stb... A szules azert egy veszelyes uzem. Mindenki felmerheti a sajat kockazatat. Nekem volt komplikacio, es nagyon jovolt hogy ott volt a szuleszno aki mindenrol tudott.

Ha nagy baj van, osszeszalad az ugyelet ugyis, de akkor is az informaciok szamitanak.


Eleg sok problema elkerulheto igy. Ha van mibol sporolni, en tuti nem az egeszsegen tennem.

9. plavalaguna (válaszként erre: 1. - Sziszoka25)
2019. jún. 19. 07:05

Ha maganhoz jarsz, akkor keszenleti dij, vagy vmi neven konkret ar lesz. Nincs kiirva? Kerdezd meg a dokit egyszeruen.

Nekem vegul csak gondozodokim volt. (Nem a doki hibaja) es meg egeszsegpenztatas szamlat is kerhettem akar rola.

Ilyen zsebbe verzioba azert mem mennek vele. Ez mar eleg rendezetten megy azert joideje. A szuleszno is tudott siman szamlat is adni

2019. jún. 19. 06:54
Egy kiló kenyér árát tudom, de hogy a szülés is be van árazva?????
7. semleges (válaszként erre: 1. - Sziszoka25)
2019. jún. 19. 06:20
Nem igaz, nem "kell". Megkapják a fizetésüket. Ha akarsz adni mert meg vagy elégedve és hálás vagy az más, de ennyit?!
2019. jún. 19. 06:19
Nem hobbi, csak mindenütt azt olvasom h nem fognak emberszámba venni ha nem lesz fogadott orvosom. És h merész vagyok ha nem fogadok orvost.
2019. jún. 19. 04:27

Szia

Általánosan a tarifa,ha magánba 25000/vizsgálat,a szülés 250000ft+a szülésznőnek 125000ft.

Nem igazán lehet már csak egyiket,vagy csak másikat felfogadni.

Én véleményem... Egy gyerek se maradt még bent,kár ekkora összegeket kifizetni.

2019. jún. 19. 01:26

Amikor én voltam terhes, hazajöttem szülni.

Az aktuális kórház összes nőgyógyászát ismerem, ha más nem, futólag vagy hírből.

Volt fogadott orvosom, az, akihez kamaszkorom óta jártam itthon.

Fontosnak tartottam, hogy biztonsagban érezzem magam és a gyerekemet.

Ugyanúgy borítékoztam, amikor családtagot műtöttek, és igen, fogok is, mert megtapasztaltam, mekkora különbség van sztk ügyelet és fogadott orvos között.

Ez a sajnálatos helyzet nem az én szégyenem, és egyáltalán nem értem, miért kell lehülyézni valakit azért, mert úgy gondolkodik, ahogy.

Én sem kommentálom azokat, akik sorbanállnak az sztk rendelés előtt, mert bár jutna rá, sajnálják a doki zsebébe tolni.

Akinek volt már rossz tapasztalata, vagy megér neki 5000.- Ft ot, hogy egy héten belül, rövid (nem fél napos) várakozással bejusson egy vizsgálatra, az semmivel sem hülyébb, mint az, aki másra költi inkább a pénzét.

2019. jún. 19. 00:34

Én az éppen akkor ügyeletes orvosnál szültem. Ingyen. Még is megszületett mindkét gyermekem.

Ez valami hobbi hogy ennyire szabadulnátok a pénzetektől?

2019. jún. 18. 23:40
Nem is ertem, miert a lotto a "hulyek adoja".
2019. jún. 18. 22:32
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék mennyibe kerül egy fogadott doki és egy szülésznő Budapesten? Akihez járni szeretnék 25ezer ft egy alkalom, igaz hogy a 10xset kell kifizetni a szülésnél? Az nagyon sok penz. köszönöm
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook