Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Melyik a legjobb meddőségi központ és miért? fórum

Melyik a legjobb meddőségi központ és miért? (beszélgetős fórum)


1 2
9. CsillagTM (válaszként erre: 7. - Geridina)
2012. máj. 14. 14:33
mi az a lézeres hatching?
2012. máj. 14. 14:32

Eyg ciklusban hány alkalommal kellett menni mire mondjuk egy inszem létrejött? Onnantól kezdve, hogy megjött a mensi addig mig megvolt az iszem?

Illetve előtte hányszor voltatok, mennyi idő telt el az első konzultációtól?

7. geridina (válaszként erre: 6. - 49616e60d7)
2012. máj. 14. 14:19
Én is csak ezt tudom róluk elmondani. Igaz, sajnos futószalagon mennek a dolgok, de nagyon kedvesek. Nekem egy inszeminációm volt, az nem sikerült, utána egy lombik, sajnos az sem. A második lombik volt sikeres. Nekem a beültetés előtt 2 nappal cystám volt, azt leszívták, de mondta a doki, hogy ez akár jó is lehet, mert jól előkészíti a nyálkahártyát a beágyazódásra:) és én szóba hoztam a lézeres hatchingot is a dokinak, és a 4 embrióból kettőt meglézerezett. Én hiszem, hogy ettől jött össze.
2012. máj. 14. 14:14

Szia,

nekünk is itt Bp-n a BMC hozta össze a babánkat, elég hamar. Én nagyon meg voltam velük a kezdetektől elégedve, főleg a dokimmal.

2012. máj. 14. 14:10
Nekünk a szegedi Kaáli intézet van a legközelebb a lakóhelyünkhöz, ezért azt választjuk, viszont szeretném tudni, ki hova jár, meg van e elégedve, mert attól, hogy ez van a legközelebb nem biztos, hogy ennyi év után ha már járnunk kell akkor nem vállaljuk be, hogy messzebb megyünk. Iagzából Debrecen vagy Pest kétsze olyan távol van nekünk mint a szegedi de érdekelnének vélemények minden helyről. Köszi
2012. máj. 14. 13:57
sztem ajánlásokat vár a fórumindító, vagy esetleg éppen hogy negatív kritikát.
2012. máj. 14. 13:33
Szerintem erre mindenki azt a kp-ot fogja mondani ahol neki sikerült vagy ahová jár. Én olyan embert nem ismerek aki mindbe járt, így nem is lehet teljesen átfogó képe szerintem senkinek. Én kettőbe jártam/járok, és mind a kettővel elégedett vagyok.
2012. máj. 14. 13:32
Szia. Én a BMC-ben voltam, az ráadásul ingyenes, csak a gyógyszereket kell fizetned. Nekem ott hozták össze a babámat:)
2012. máj. 14. 13:24
Melyik a legjobb meddőségi kp, és miért?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook