Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik a legjobb meddőségi központ, ahol nem kell hónapokat várni? fórum

Melyik a legjobb meddőségi központ, ahol nem kell hónapokat várni? (beszélgetős fórum)


2018. febr. 9. 14:34

Mindenhol sokat kell varni mert rengetegen kuzdenek meddoseggel.

En Pecsre mentem Pestrol, pontosan azert, mert ott nincs varolista.

Persze mar hire ment, hogy gyorsan megy, igy mar ott is van kb 2 honap. De az a ket honap azt jelenti, higy a konzira kell varni. Ha megvan minden leleted, es okes, akkor kovetkezo ciklusban indul is.

En oktober kozepen kertem idopontot. November 29-re kaptam. Dec. 1-en megjott, kezdtuk is, jelenleg 10 hetes kismama vagyok. Szerintem ettol gyorsabban nem megy, TB tamogatottan plane. (ez az).

Persze fizetosen tobb szaz ezerert gyorsabban megy, de oda is kellenek leletek, amik azert ido, ha nincs meg. Es kozel sem biztos, hogy jobb ellatast kapsz sajnos. Na meg persze, ha minden oke a leletekkel.

TB tamigatott lombikba mar 90% a gyogysszer tamogatas, fizetos lombikba sajnos csak 55%.

Pecsett egyebkent a FET nem szamit az 5 db finanszirozott tb lombikba. Ez is merlegelendo, mert mashol ilyen nincs.

Sok sikert, gyors babasodast!

2018. febr. 9. 14:10
Sziasztok! Várok mindenkit, aki szintén abban a cipőben jár, hogy keresi a megfelelő meddőségi központot, ahol tényleg azért vannak hogy sikerüljön a baba, nem kell hónapokat várni, nem csak a pénzről szól.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook