Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Melyik meddőségi központ a jobb? fórum

Melyik meddőségi központ a jobb? (tudásbázis kérdés)


2013. szept. 24. 22:54
Ha be tudod vállani, budapesti Kaáli, Krizsa. Meg jókat mondanak mlg a győri Kaáli Kőrősi dokijáról is, bár én őt nem ismerem.
6. reny333 (válaszként erre: 5. - Caviking)
2013. szept. 24. 11:19
Már 1 éve h nem jön a baba,sajnos!Tsh kicsit magas,volt olyan doki aki azt mondta h pcos a petefészkem,rá 3 hónapra másik doki azt mondta h nem!Ugy döntöttünk elmegyünk meddöségi központba!Talán ott jobban értenek hozzá,és rendesen megcsinálnak minden vizsgálatot!
2013. szept. 24. 08:49
Ha még nem tudjátok hol a hiba, semmiképp ne menjetek meddőségibe! 5 évig jártam ilyen helyekre.Szétbarmolták a hormonjaimat, majdnem elpatkoltam petesejt leszívásnál. Utána találtam egy ORVOST aki kiderítette miért vagyok "meddő". Egy hónapig szedtem tablettát, lett utána egyből egy spontán terhességem. Azóta 3,5 éves a fiam. És 2 a lányom.
4. reny333 (válaszként erre: 3. - Eruska83)
2013. szept. 23. 14:22
köszönöm szépen?A Kaáli-ban mennyit kell fizetni?
3. eruska83 (válaszként erre: 1. - Reny333)
2013. szept. 23. 14:18

Szia,

semmiképp sem az egyetemit!!!!

Én anno náluk kezdtem, és még azt is elfelejtették mondani, hogy meddő vagyok, csak erőltették, hogy menjek lombikra.

Nekünk a kaposvári kaáli jött be, 11,5 év után itt hozták össze az ikreket. Jelenleg 23+3 hetes kismama vagyok.

2013. szept. 22. 13:37
valaki???
2013. szept. 21. 21:44
Ti melyiket választanátok?Pécs Kaáli intézet,vagy az egyetemi Meddőségi központ?Aki esetleg járt már valamelyiknél,tudna nekem segíteni hogy melyiket válaszuk?Nagy segítség lenne!Illet h melyiknél mennyit kell fizetni?köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook