Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellplasztika tapasztalatok fórum

Mellplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: mellplasztikázók képei
409. wuk (válaszként erre: 386. - Esztella)
2007. jan. 21. 23:02
Még egy kérdés: Neked milyen formájú? csepp, vagy kerek?
408. wuk (válaszként erre: 386. - Esztella)
2007. jan. 21. 23:00
Szia! Nekem február 28-án lesz a műtétem, és nekem 300-as implantátumot javasolt a dokim, pedig én csak 163 cm magas, és 46 kg vagyok. Eddig is aggódtam, hogy nem lesz-e nagy, de azt mondták, hogy ennél a dokinál mindig eggyel nagyobbat kell kérni, mint amit mond. Hát én eddig sem mertem nagyobbat kérni, de most már erősen gondolkozom a kisebben....?
407. bexi
2007. jan. 21. 22:10

Sziasztok Lányok!

Most regisztráltam az oldalra! Én februárba megyek cici műtétre az Erzsébet kórházba. Dr. László Gy. fog műteni, ha esetleg valakit ő műtött, akkor kérem írjon nekem!Köszönöm szépen!Ill. műtét előtt érdemes-e valamilyen immunrendszer erősítőt szedni?

Üdv.:-)

406. bettina1100 (válaszként erre: 405. - Tvirag)
2007. jan. 21. 21:35
szia.szerintem mindkettöhöz menj el,halld a saját füleddel amit mondanak.lehet hogy ami másnak bejött,szimpi volt neked nem lesz az.aztán jön a büntudat hogy miért hallgattál másra.további szép melleket:)
405. tvirag
2007. jan. 21. 18:49
Mellnagyobbító műtétre készülök, melyik orvost válasszam? Dr. Urszán Albertet vagy Dr. Gáspár Leventét javasolták, adjatok légyszi tanácsot!
2007. jan. 21. 15:47

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, nekem nem a mellemmel van "gond", hanem a hasammal. Két sgyereket szültem és a közeljövőben szeretnék egy harmadikat. Utánna viszont szeretném a hasamat megműtetni, mivel nagyon csúnyán megnyúlott a bőr és nagyon zavar. Ha valaki már átesett hasonló műtéten kérem írja le a tapasztalatait, az ár is érdekelne.

403. 471d3b6314 (válaszként erre: 402. - Kinga82)
2007. jan. 21. 15:18
Igen,köszi ,de sajna az én 2.babám 4 hónap után úgy vágta ki a cicit a szájából ,mint a sicc.Így a fél év már eltelt mire meg odakerülök a kés alá,már az egy év is eltelik.De úgy gondolom,hogy ha várok is öszig/márpedig muszály/ azért konzultációra elmegyek dr.Gáspár Leventéhez,mert ö a legszimpibb azok közül akiket ajánlottatok és a képek alapján gyönyörűen dolgozik.
402. Kinga82
2007. jan. 21. 14:36
Zsu, az sem mindegy, hogy mennyi ideig szoptattál!Mert a szoptatás után várni kell fél-egy évet. Nekem felet mondtak, de írta itt már valaki, hogy neki egy évet írt elő az orvosa.
401. suelen
2007. jan. 21. 00:24

Ja,és meg vagyok döbbenve,hogy 4 órás volt a műtét...Az szerintem sok..még ha felvarrás is volt..Barátnőmnek a doki 2 órát mondott...de majd kíváncsi leszek.

A dohányzást az én dokim kiemelte,de mivel kérdésére mindketten azt feleltük,hogy nem dohányzunk nálunk ez nem volt tovább téma.Viszont nagyon örült neki,és a papírunkra mindkettőnknek írt egy csillagos ötöst:))))))

400. suelen (válaszként erre: 396. - Ancsa85)
2007. jan. 21. 00:21

Szia!

Altatásos műtéteknél előfordulhat átmeneti emésztési zavar,szerintem egy kis bélflóra visszaállítás nem árthat,és a problémát megoldhatja.Vannak erre különböző szerek,olcsóbb is és drágább(de jobb)...

399. 471d3b6314 (válaszként erre: 388. - Bea27)
2007. jan. 20. 21:19
Köszi a választ Bea!A két gyermek között szerettem volna túl lenni a műtéten,de aztán hamarabb becsúszott a második.De igazad van ,az eszemmel én is így gondolom csak már annyira szeretném,és minél több hozzászólást olvasok annál jobban sürgetném hogy nekem is legyen végre cicim.Azt hiszem majd összel visszatérek a témára,mert hiába van aki segít azért a kicsinek még 100 százalékig rám van szüksége.
398. bettina1100 (válaszként erre: 395. - Reni128)
2007. jan. 20. 20:32
sajnos nem tudom mi okozta a gondot nálad,de mindent figyelembe kell venni.elvileg egy orvosnak mindent elkéne mondjon.én nagyon sok doki oldalát elolvastam,csak egy irt a dohányzásrol.nekem ez már bizalomkeltö volt,elöször biztos nála fogok érdeklödni.üdv.bettina
397. bettina1100 (válaszként erre: 394. - Bahiya)
2007. jan. 20. 19:45
szia.a doki nem beszélt a dohányzásrol?én valahol olvastam,merész vagy hogy cigiztél,na jo,biztos van benne valami hogy a seb sem ugy gyogyul ahogy kellene,de én imádok cigizni.de ha az én hülyeségemböl adodik gáz hát nem tudom.egyik doki irta hogy aki nagyon dohányos nem is müti mert nagy a riziko.kemény lesz az idöszak ha majd egyszer eljutok a mütétig.köszi válaszod
396. Ancsa85
2007. jan. 20. 19:25

Sziasztok!

Sogórnőm mellét 9 napja mütötték és azota has puffadással küszködik.

Kérdésem a következö lenne: van-e valakinek valamilyen tapasztalata, vagy tanácsa ezzel kapcsolatosan?

Mellfelvarrása volt implantátummal ami 4 órás altatással történt.

395. reni128 (válaszként erre: 391. - Bettina1100)
2007. jan. 20. 18:39

Szia!

Én igen.Bár nem büszkeség tárgya,de még mielött beléptem volna a klinikára elszívtam 1-et.Aztán azt hiszem a második nap gyújtottam rá ismét.

Én nem tudtam milyen következményei lehetnek,de most hoyg írtad!!Nekem sajnos sebgyógyulási zavarom volt.Hogy ez szerepet játszott e benne azt nem tudom.Most már mindegy.

Reni

394. bahiya (válaszként erre: 391. - Bettina1100)
2007. jan. 20. 17:33
szia! én nagy dohányos vagyok, a műtét napján már nem lehet dohányozni (előtte való nap éjfélkór szívtam az utsó cigit) műtét után úgysem tudsz rágyújtani, ne félj, nem fogod kívánni. Én másnap de. amikor hazajöttem, akkor gyújtottam rá előszőr
393. Ko
2007. jan. 20. 15:49
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy valaki tud-e valamit Dr. Csuha Lajos plasztikai sebészről. Szerdán megyek hozzá, mellemet szeretném megnagyobbíttatni. Jó lenne előtte valami információt begyűjteni a dokiról. Ha valaki tud nekem segíteni, kérem tegye meg. Előre is köszi!
392. Jankuci
2007. jan. 20. 14:28

Légyszi valaki, aki már túl van a műtéten, tegyen fel képet!

Légyszilégyszi!

Nagyon köszi.

2007. jan. 20. 14:20
egy kérdés mindenkihez:van közöttetek olyan aki mütét elött is dohányozott?olvastam hogy nem ajánlatos mert mütét után napokig köhögsz és mivel az erek beszükülnek ezáltal nagyobb lehet a komplikácio,a hegek sem ugy gyogyulnak,stb.nem tudom hogy fogok leszokni a cigiröl,mütét napján biztos jolesne 1 szál hogy az ember lenyugodjon.
390. bettina1100 (válaszként erre: 386. - Esztella)
2007. jan. 20. 13:56
szia.kérdésem lenne hogy nekem 75a méretem van,ha 260as lenne mint neked akkor milyen méretet kapok?izom alá tették?
389. bea27 (válaszként erre: 346. - Reni128)
2007. jan. 20. 12:39
Már kezdtem bízni abban, hogy mindig könnyebb lesz, de mivel a bal oldalinak a duzzanata nem akart lejjebb menni,szinte másfélszerese volt a jobbnak,a dokim úgy döntött,hogy altatásban leszivatja.azt hittem dobok egy hátast amikor benyögte.Szóval 1 órás beavatkozás következett,meg utána a kínok.Sajnos így jártam.Remélem most már nem lesz semmi komplikáció.
388. bea27 (válaszként erre: 347. - 471d3b6314)
2007. jan. 20. 12:30
két és fél éves de szerintem egy 10 kilós babát minimum 6 hétig nem szabad emelgetni Szerintem csak akkor vágjál bele,ha pár hétig van aki kiszolgál és ellátja a gyerekeidet de főleg ez a fontosabb,hogy a férj vagy nagymama segítsen mert én pl.1 hétig alig tudtam kikelni az ágyból csak segítséggel.Az altatástól napokig rosszul voltam.A magánvéleményem az,hogy egy kicsit korai a pici miatt,mert ezt idegileg nem fogod bírni hogy magadat sem tudod ellátni,hátmég a picit.De okos döntést csak saját magad tudsz hozni.
387. Kinga82
2007. jan. 20. 09:56

Nekem mirigy alatt van, előtte tök fiús voltam, bár már szoptattam, így azért vannak mirigyeim.

És egyáltalán nem lufi alakú, csepp alakú eleve az implantátum is. És nem látszik, nem tapintható a széle.Szerintem vagy jó egy orvos, és akkor szép és jó mellet kapsz, vagy nem annyira ügyes, és akkor szép lesz, de nem tökéletes...

Ha lenne képem, raknék fel, de így csak megígérem, hogy teszek fel, ha lefotózom magam.

2007. jan. 20. 09:44

Sziasztok! Most regisztráltam, három naposak a cicijeim, és úgy érzem a boldogságom nagyobb mint a fájdalmaim. Izom alattiak, 260-asak, és én már majdnem 3 hónapja vártam a nagy napra, mivel főiskolás vagyok, és nem akartam a szorgalmi időszakban belevágni, így a vizsgaidőszak lett rövidebb :) Szóval őszinétn szólva nagyon sok fájdalommal jár, azt httem jobb lesz , bár az orvosom figyelmeztetett, de mivel ez nem az első plasztikai műtétem ( fülem, orrom is "korrigálva" lett) azt gondoltam sima ügy lesz. Rettegtem az altatástól, de idáig az a legkellemesebb élményem, jó volt elaludni és felébredni is, az altatóorvos szavaira ébrdetem, hogynagyon szép lett, és közben simogatta az arcom. Utána betettek az ágyba és másnap reggelig nem is volt probléma, a vizitig amikoris fel kellett volna kelnem, de mivel egy napig nem ettem, nem ittam , egyfolytában feküdtem, nem tudtaam ülve maradni. Anyukám n agy nehezen hazahozott, kb 10-zel vezetett, mégis egy örökkévalóság volt... Az éjszakák igen rosszak, nem bírok egyedül felkelni, még segítséggel is nehezen, és a melltartó annyira szorít, hogy belilult alatta a bőröm. Van egy kis csivavám, aki megszokta, hogy állandóan szeretgetem, velem alszik, most ki van tiltva, egész nap sír és tiszta depibe esett :(

Szóval csak várom, hogy jobb legyen és ne fájjon ennyire, de néha megnézegetem a tükörben , nagyon tetszik még így duzzadtan és keményen is, előtte nagyon lapos voltam, 172 centi magas vagyok és 50 kilo, most nagyon csininek érzem magam :) Szerintem fantasztkus, hogy van erre lehetőség és nem kell komplexusokkal leélnem az életem, mostmár el tudom majd fogadni magam, és egyáltalán nem zavar ha valaki rossz véleménnyel van a plasztikai sebészetről, mindenki máshogy és máshol találja meg a boldogságát, a lelki egyensúlyát :)

Bízom benne, hogy nem lépnek fel komplikációk, a jobb mellem néha rettenetesen elkezd fájni, szúrni, olyankor megmerevedik az egész testem, de egy idő tán elmúlik...

Amitől még félek, hogy én tömegközlekedéssel utazom, tehát nehogy nekem jöjjenekm majd meg ilyenek, ha valaki tudna erről írni, hogy milyen volt utána visszazökkenni a régi kerékvágásba, hálás lennék.. Puszi Lányok!

385. bettina1100 (válaszként erre: 297. - *Linda*)
2007. jan. 20. 00:27
szia linda.amiket irtál Totál a valoság,én még csak tervezem a mütétet,de a haveri kör már kérdezget:HONNAN LESZ RÁ PÉNZED,STB.de többnyire a fiuk ilyenek csak.a megjegyzésekkel én sem szeretnék foglalkozni,de mikor valaki rászánja magát a mötétre önbizalom hiány miatt,végre büszke lehet,és még több kritikát kap sorozatosan mint elötte,az nem lehet valami kellemes.ismét vissza az önbizalom hiányba mert az emberek irigyek?tudjátok mit?ha egyszer nekem is lesz szép mellem olyan kivágott felsöt veszek föl hogy csak na.tuti semmit nem szolnak,mert csak a melleket fogják bámulni,és ekkor én fogom öket kérdezni:mégse volt hülyeség a mütét?hajrá lányok,én eldöntöttem most,a rosszindulatuaknak esélyt sem fogok adni hogy a szánalmas szavait befejezze.puszi az összes mellszépségnek.
2007. jan. 19. 23:52
sziasztok csajok.most regisztráltam magam ide,de már elsöre elnyomtam valamit,bocs.egyenlöre csak még tervezem hogy megmüttetem a mellem nagyobbra,de még pénzfüggö a dolog.de nagyon örülök aki már tulesett rajta,érzödik az üzikböl a boldogság.hallott már valaki bioenergiával történö mellnövesztésröl?én nemrég olvastam rola,nagyon hiszek az ilyenekben,elvileg tartos a hatás,és még csak nem is érnek a testhez.mi a véleményetek?esetleg tapasztalat?köszke
2007. jan. 19. 23:37
rendben
382. Edina32 (válaszként erre: 329. - Suelen)
2007. jan. 19. 22:26
Köszi, Suelen, kipróbáljuk mindenképp, hátha kevésbé lesznek betegek a gyerekek.
381. 28b76f3e54 (válaszként erre: 375. - Fuzsuka)
2007. jan. 19. 19:43
Szia Fuzsuka. Én is erre szeretnék választ kapni.Eddig kevés sikerel.
380. suelen
2007. jan. 19. 17:12

Sziasztok!

Úgy örülök,hogy van forgalom itt a fórumon:)))

Nekem a képek alapján,amit a dokim honlapján láttam elég természetesnek tűntek a cicik,pedig mirigyállomány alá tette,és a mellkas néha nem is lehetne fiúsabb..Nézze meg ,akit érdekel..:))Keressen rá Dr.Gáspár Leventére.Pusz

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook