Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellplasztika tapasztalatok fórum

Mellplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: mellplasztikázók képei
439. suelen (válaszként erre: 436. - Cilimok)
2007. jan. 22. 15:43
Én Gáspárnál voltam,mellette döntöttem.Szerintem jó,ha felkeresed mindegyikőjüket,csak aztán ne bizonytalanodj el,ha mind mást mond...Válaszd a neked leginkább megfelelőnek gondolt dokit.Akiben megbízol.Gáspárnál a vizit ingyenes.Nem veszítesz vele semmit.Szerintem kezdj nála,és ha valami miatt nem győz meg,menj tovább.Engem 7.-én műt.:)
438. Mókica (válaszként erre: 434. - Ancika)
2007. jan. 22. 15:40

Miért ne lehetne:))) csak szorgalmasan csináld amit most;)hidd el, te is le fogsz fogyni:DD

Aztán jönnek a cickók:D

437. cilimok
2007. jan. 22. 15:39
ja, ha van masvalaki, akit jo szivvel ajanlotok,azt is megkoszonnem
436. cilimok
2007. jan. 22. 15:38

Sziasztok

En mar korabban is iram erre a forumra, akkor kezdtem el komolyabban erdeklodni a mellnagyobbitas irant. kertem mindenkit, hogy ajanljon megbizhato orvost, de sajnos nem kaptam valaszt. A forumot olvasva es mas ismerosoket is mozgositva donottem el, hogy felkersek par dokit. Az elsoszamu a Grigalek Gabor, aztan Gaspar Levente es Wagner Pal. Mar kaptam is idopontot toluk, de sajnos tul sok infot nem tudok meg roluk.

Nagyon kerek mindenkit, hogy ha tudtok valamit ezekrol a dokikrol, irjatok nekem, mert nagyon felek, es izgulok, hogy jol valasszak. Van olyan, akit ezek az orvosok valamelyike mutott? Mi a velemenyetek? Kerlek kerlek irjatok

435. suelen
2007. jan. 22. 15:37

Szépek a cickók Kinga!Látni,hogy arányosak,jó volt a választás.Azért is mondom,hogy nem rettenek a 325-östől:))))

A dokinak én is mondtam,hogy félek,hogy nagy lesz,ő ezt már megszokta,hogy általában ettől fél mindenki műtét előtt,amikor meg kontrollra mennek,akkor mondják,hogy szép-szép,meg jó jó,de...lehetne kicsit nagyobb:)))Ő ezen már mosolyog,hiszen nőkből vagyunk..:)

434. Ancika (válaszként erre: 433. - Mókica)
2007. jan. 22. 15:35
majd ha olyan a hasam mint a tiéd bébi :)
433. Mókica (válaszként erre: 431. - Ancika)
2007. jan. 22. 15:30
na akkor fogyi után irány a mellplasztika:)
432. Mókica (válaszként erre: 430. - Kinga82)
2007. jan. 22. 15:29
Tényleg dögös, nincs okod takargatni:))Büszke lehetsz rá...:D
431. Ancika (válaszként erre: 428. - Mókica)
2007. jan. 22. 15:22
..kérdeztem apát hogy van-e kifogása ellene, azt mondta majd meglátja :P
430. Kinga82
2007. jan. 22. 15:22

Köszi, köszi, köszi :)))

Jó ez az elismerés, mert ennyire lemeztelenítve csak a párom, a barátnőm, meg az orvosom látta eddig, de ők elfogultak :)

429. Kinga82 (válaszként erre: 424. - Aleszia)
2007. jan. 22. 15:21

Ha a mellkasod is széles, csontozatilag, illetve az alap mellméreted is hasonlóan kicsi, mint az enyém, akkor valszeg hasonlót fogsz kapni.Különben nem lenne értelme.

A dokid tudja, mennyire ereszkedik meg a melled, ez kötőszövet függő. Nekem a sok sport ellenére lazák a kötőszöveteim, azért is nem tettünk bele 375 ml-t, mert bár akkor kisebb lett volna a hézag a két cickóm közt, de nagyon hamar megereszkedett volna.Meg nekem mondta is a dokim, hogy egy 7-10 év múlva valszeg fel kell varrni mindenképpen (most segített rajta, hogy ki lett párnázva, de idővel ez is lecsúszik majd). Addig meg tornázzak mellre, és lehetőleg ne csak egy oldalra (fallabdázom), és akkor nem ereszkedik olyan gyorsan. De ez csak egy alkati dolog :(

428. Mókica (válaszként erre: 427. - Ancika)
2007. jan. 22. 15:19
:)))
427. Ancika (válaszként erre: 423. - Kinga82)
2007. jan. 22. 15:18

szerintem is! csúcs:)

ha így elnézem én is kedvet kapok :)

426. Mókica (válaszként erre: 423. - Kinga82)
2007. jan. 22. 15:17
nagyon szépek lettek a melleid:)
425. Mókica (válaszként erre: 423. - Kinga82)
2007. jan. 22. 15:17
nagyon szépek lettek a melleid:)
424. Aleszia (válaszként erre: 423. - Kinga82)
2007. jan. 22. 15:09
Én 180 magas és kb 75-78 kiló vagyok,szóval az én alakatom is biztos elbirna egy nem épp kicsi melett.Még azt nemtudom hogy bőr mennyire alkalmazkodó és enged meg az inplantántummal,hogy ne tünjön lufisnak.
423. Kinga82 (válaszként erre: 421. - Aleszia)
2007. jan. 22. 15:05

Erre írtam azt, hogy alkatfüggő. Ha a párom hazaér, lefotóztatom magam egész alakosan, és felteszem, mert úgy látni igazán, hogy mennyire arányos.

Én 175 centi vagyok, és olyan 58-62 kg. Nekem ez egy arányos, normális méret, amint látszik is. Nyilván, ha valaki 155 cm, és filigrán, vékony alkat, akkor neki nem kell ekkora. De ezt szerintem a dokik nagyon vágják.

422. Kinga82 (válaszként erre: 420. - Bettina1100)
2007. jan. 22. 15:02
Előtte nem voltak gyakorlatilag. 75A melltartót hordtam, de csak azért, hogy legyen valami rajta.Ráadásul lógtak a szoptatástól, de most már nem. Szóval, én nem bántam meg :)
421. Aleszia (válaszként erre: 419. - Kinga82)
2007. jan. 22. 14:57
Kinga82 én is megnéztem a képet valóban nagyon sexi,mondjuk én nem álmodozom ekkora mellekről,egy kisebtől is oda leszek meg vissza.
420. bettina1100 (válaszként erre: 419. - Kinga82)
2007. jan. 22. 14:52
láttam a képet.nem tudni milyen volt elötte,de ami most van az nagyon dögös!!!!
419. Kinga82
2007. jan. 22. 14:42

Lányok, nehogy elbizonytalanodjatok!

350 ml-s implivel 75-80 B vagy C-s a mellem (melltartó fazontól függ). Feltettem egy képet, ez max 2 napig lesz fent, bocs a minőségért, de hirtelen így sikerült.Az orvosod tudni fogja, mekkora kell, hidd el. Nem először találkozik egyik forma mellkassal sem. Nekem is megmondta, hogy vagy lesz egy normális méretű mellem, de akkor lesz köztük hézag(eredetileg is ilyen "szétálló" volt a mellem), vagy akkora lufikat kénytelen rá tenni, hogy abból később meg is élhetek...Mert egyszerűen genetikailag széles a mellkasom, és ráadásul olyan sportot űzök, ahol ez mégjobban előjön. Ennyi. Tehát, ha a dokid 300 ml-t mond, akkor az jó lesz, és valszeg akkora sem lesz, mint az enyém.


Aleszia, engem Szombathelyen műtöttek, elég messze tőled, ha mégis érdekel az orvosom neve, akkor szólj!

418. Matír
2007. jan. 22. 14:06
Sziasztok!Engem az implantátummal való szoptatás érdekelne?Ha elvágják a mellbimbó körüli idegeket,akkor hogyan fog reagálni a mell a leadott ingerekre.És a tejcsatornákkal mi a helyzet?Valakinek esetleg van tapasztalata,kérem írjon!Köszi.
417. Aleszia
2007. jan. 22. 14:00

Sziasztok


Sajnos én is mellplasztikára szorulok...14 éves koromba fedeztek fel egy addig nem látszó genetikai betegséget.A melleim nem fejlődtek ki és már nem birom ezt a külalakot:((Barátnők és anyukám biztatásásra szántam rá magam és azért mert úgy érzem hogy ez így tovább nem mehet...évek óta nem merek belevágni egy párkapcsolatba...de mint mindenkinél a megfelelő orvost megtalálni és a megfelelő összegért nem könnyü.Elsősorban debrecen és környékén érdekelne egy jó orvos és klinika,de már Kérem segitségetek,előre is köszönöm mindenkinek.


Kinga82 légyszi ird meg hol csinálattad a műtétet és az orvos nevét.Köszönöm szépen


suelen amit irtál a fórumban és az hogy életed végéig maradhat az implantátum az elég jól hangzik és talán egy kicsit segit abban hogy nekivágjak lehet én is felkeresem Gáspár Doktort.


Sziasztok

416. reni128 (válaszként erre: 413. - Suelen)
2007. jan. 22. 13:53

Helló!

Nekem is 325-ös van,nagynak gondoltam elsőre,de a doki mindenképpen ezt a méretet javasolta.Ma már inkább kicsinek tűnik.. :o) Csak meg kell szokni!!!

415. cxcxc
2007. jan. 22. 13:46
Sziasztok én még mindíg Varga János Szegedi plasztikaisebészről(elvégzett műtéti eredmény).Többet megtudni.Előre is köszönöm nektek.
414. pasdechat (válaszként erre: 413. - Suelen)
2007. jan. 22. 12:57
ha én bizonytalanítottalak volna el, akkor bocsbocs! :) ha úsztál, akkor neked biztosan normális méretű a hátad, nekem extra vékony. a hugyúti fertőzésre meg sztem alkalmazz valami természetes gyógymódot (pl. urogin tinktúrát). de egyébként meg próbálj egy picit ellazulni, biztos a stressztől keletkeztek ezek a tünetek. szóval, relaxáció (+pozitív gondolkodás), és nem lesz semmi gond! :) egyébként ismered az agykontrollt?
413. suelen
2007. jan. 22. 12:15

Sziasztok!

Lányok,ne bizonytalanítsatok el!!:))Az én magasságom 168,és 52 kg vagyok.A doki a mellkasméretem alapján (úsztam),meg egyébb általa méricskélt adatok alapján a 325-ös méretű csepp mellett voksolt..Én is nagynak tartottam,de azt mondta,nézzem meg a képeket,egy mell sem lett túl nagy,aránytalan.A mostani méretem túl kicsi,és ő egyébként sem szokott 2 melltartóméretnél nagyobbat növelni.Ezután a méretem 75A helyett lesz 75B,ami lehet hogy picit szűk lesz(melltartója válogatja).Hagyjuk meg,az nem egy nagy cici,csak nekem most álom..:)meg is mutatta a mérőjével,hogy hová esik a széle az implinek majd.A barátnőmnek 375-ös lesz,ami 50köbcentivel nagyobb ugye az enyémnél.Mégis méretben előrefelé 2 milliméterrel emelkedik ki az enyémnél ,oldalra viszont fél-fél cm-t.De az ő mellkasának,testalkatának az a jó.Úgyhogy én megbízok benne,nem foglalkozok a köbcentikkel túlságosan.Nem láttam nála olyan képet(a gépében ott van mind válogatás nélkül),amin gusztustalanul nagy lett volna.

Most viszont parázok ezerrel,mert félek,hogy elmarad a műtétem...Sajna sikerült egy húgyúti fertőzést beszednem,tegnap az ügyleten jártam..:(A gyógyszer mondjuk hamar hatott,már most jobban vagyok,de félő,hogy a vérképemen a gyulladás még 2 hét múlva is látható lesz..Az időpont vészesen közeleg.

A szoptatásról:bár az én legkisebb fiam 4 éves,idestova több mint 3 éve nem szoptatok,de említettem a dokinak,hogy az egyik mellemből még mindig lehet gombostűfejnyi tejet kipréselni.Azt mondta,hogy akkor műtét előtt 2 hétig kell szednem a Bromocryptint,ami elapasztja teljesen.Na én ezt be is szereztem..Ne tudjátok meg,hogy 2 napig se bírtam szedni..Ott tartok,hogy nem érdekel a gombostűfejnyi tej,egy szemet sem vagyok hajlandó bevenni többet.Nálam olyan mellékhatásokat okozott,tegnap este hánytam,enni nem tudok,folyton kavarog a gyomrom.Nem hiányzik műtét előtt a teljes legyengülés.Ez a pici mirigyműködés tuti nem okoz problémát,hiszen ha meg sem említem,nem derül ki.Ezt a szert semmiképp sem tudom szedni.Nálam az összes felsorolt mellékhatása jelentkezett..:(Folyton aludnék tőle,kába vagyok,vezetni nem tanácsos,nekem meg itt a 3 gyerek,akiket hurcibálnom kell,elég lesz a műtét után gyengélkedni.Úgyhogy lányok,meg lehet próbálni,elapasztani a tejet,nem biztos,hogy mindenkinek ilyen mellékhatásokat okozna.Én nem bírom az tuti.Mindenkinek gyönyörű melleket kívánok!És szorítsatok,hogy 7.-éig helyrejöjjek!Köszike!:))

412. pasdechat (válaszként erre: 408. - Wuk)
2007. jan. 22. 08:44
hú, hát az szerintem is nagy... én 170 cm/50 kg vagyok, és nekem 175-ös van... (azaz volt,most nem írom le mégegyszer, h mi történt), és az is nagy lett egy kicsit... most voltam egy dokinál, aki cserélni fogja, én a 155-ösre gondoltam (csepp alakú), ő meg a 180-asra... ezek szerint ők mindig a nagyobbat ajánlják. csak hát az a helyzet,h nem ők fogják hordani őket! :) sztem az a felfogás is fura a dokiktól, h ha már csináljuk, csináljuk.. :)))
411. pasdechat (válaszként erre: 386. - Esztella)
2007. jan. 22. 08:36

szia esztella!


egyálatlán nem kell aggódnod, ez teljesen normális, kb egy hétig nagyon fájdalamas tud lenni (az első 3-4 éjjelt ébren töltöttem), utána meg hirtelen elszáll... a lényeg, h kb. 1 hónapig ne eröltesd meg magad.

410. bettina1100 (válaszként erre: 408. - Wuk)
2007. jan. 21. 23:17
hu az szerintem is nagy.alkatom hasonlo.egyszer dokit kérdeztem ö mit ajánl,sokkal nagyobbat mutatott mint amire én gondoltam,azt mondta a böröm engedi,és jol mutatna.ráadásul tesom mondta ha már egyszer mütét akkor lehet nagyobb is,mert ugy is rájövök h.kicsit lehetne nagyobb is.ebbe lehet valami.nagyon szép ciciket kivánok neked :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook