Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kombinált mellplasztika (felvarrás+nagyobbítás) tapasztalatok fórum

Kombinált mellplasztika (felvarrás+nagyobbítás) tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2019. márc. 14. 14:25
Sziasztok! Tapasztalatokra segítségre lenne szükségem. Kombinált mellplasztikan estem ám 9 nappal ezelőtt. Jelentős mértékű asszimetria illetve a bal oldali mellem borzalmas meg is volt ereszkedve. Baloldal 300cc Motiva mátrix demi jobb oldal 355cc motiva mátrix silk full implantokat kaptam. Tudom hogy meg nagyon korai a formát illetően bármit kijelenteni de a bal oldalon a mellbimbom jelenleg 3-4 cm feljebb helyezkedik el ami meg a sportmelltarton keresztül is látható . Szörnyen aggódom h a műtét után is nagy lesz az asszimetria es nem egészen úgy sikerült ahogy elképzeltem az van bárkinek ezzel kapcsolatban tapasztalata? Koszi
3. StellaMarina (válaszként erre: 2. - Valakivagyok1984)
2018. júl. 8. 10:41
Köszi! Végigolvastam mindent és látatlanban is elköteleződtem mellette, már kértem is egy körülbelüli ajánlatot emailben. Örülök, hogy sikerült kiszűrni őt a kismillió orvos közül. Bízom benne, hogy jó döntés lesz! :)
2. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 1. - StellaMarina)
2018. júl. 7. 14:18

Mellplasztika tapasztalatok fórumra gyere de előjáróban elmondom amit a sok leaányzó is majd megerősít:Erre a műtétre kizárólag egyetlen orvos képes szépen megcsinálni és az Dr. Kovács Ferenc Ágfalva.Senki az országban nem varr úgy fel ahogy ő!

Gyere a fórumra😉

2018. júl. 5. 15:58
Sziasztok! Kombinált mellplasztikára készülök és rengeteg orvos referencia anyagát néztem át, sokan csinálnak szép nagyobbítást lapos mellekből, sokan csinálnak szép felvarrást is, de a kettő együtt nagyon kevés helyen szerepel.Ami nyilvánvaló, hogy egy igen bonyolult és nagy tudást igénylő beavatkozásról van szó. Olyan, már műtött "sorstársaimat" keresem, akik évek múltán is elégedettek izom alatti vagy dual plane technikával nagyobbított ÉS felvarrt melleikkel. Plasztikai sebész kerestetik! Várom a beszámolóitokat! Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook