Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményetek az AESTHETICA Orvosi Központról? Leginkább mellplasztika témában. fórum

Mi a véleményetek az AESTHETICA Orvosi Központról? Leginkább mellplasztika témában. (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7
2022. máj. 11. 07:05
Sziasztok! Dr László Gyula műtött 7éve (Natrelle implantátumot kaptam + felvarrás is volt). A mammográfián szóltak, hogy az implant elég fos állapotban van, csináltassak egy nativ MR-t. Egyébként én érzem is, hogy nincs rendben.. A doki azt mondja, a garancia csak az implantátumra vonatkozik, ráadásul azt is ki kell fizetni előre, aztán majd bevizsgálják és eldöntik, hogy valóban az implantátum hibás,vagy "velem van a gond". Hát egyáltalán nem tartom korrektnek, hogy ha betesznek egy szart, akkor majd ők eldöntik, hogy kifizettetik-e újra, de a többit így is, úgy is nyeljem be. Ha valakinek volt már ilyen garanciás ügye, megtenné, hogy ír? Nagyon hálás lennék tapasztalatokért.
182. Zizi46
2021. febr. 7. 19:48
Van köztetek olyan, akin dr. Falus Gábor doktorúr végzett mellnagyobbító műtétet?
181. sylvaniusz (válaszként erre: 175. - Nika6)
2020. szept. 1. 22:16

Szia.

Meg volt a műteted?

Tudsz mondani valami infot a dokirol? Koszi

180. Dzsuli
2020. febr. 20. 23:43

Van valakinek friss tapasztalata Dr. László Gyula doktor úrral kapcsolatban?

Mellnagyobbításra készülök bizonytalan vagyok a méretet és a dokit illetően.

162 cm, 53 kg vagyok, Mentor 250cc , 275cc, magas profilú implantátum között vacillálok, illetve Dr. Sobor György lenne a másik orvos aki az én esetemben szóba jöhet?

Bármilyen tapasztalatot véleményt szívesen fogadnék :)!

2019. szept. 29. 10:48

Sziasztok!


Engem 4 napja műtött Dr. László Gyula, és maximálisan elégedett vagyok vele. 3 ismerősöm is nála csináltatta a mellnagyobbítást, így természetes volt, hogy őt választom.

Az első konzultációra az Aesthetica Központban került sor, amiről sok rosszat hallani. Azonban itt csak és kizárólag a konzultáció történik. A műtétre az Istenhegyi Klinikán került sor. Reggel fél 8-ra kellett érkeznem a műtét napján, és 8 órakor már a műtőben voltam, ahova a saját lábamon sétáltam be.

Az első pozitív élmény az volt, hogy az altatás nem torkon ledugott csövön keresztül történt, hanem maszkon keresztül, így a műtétet követő napokban 1 fájdalom faktorral kevesebb volt, ugyanis általában torokfájást okoz az szájon át ledugott cső.

A második pozitív élmény az volt, hogy a műtét után 2,5 órával teljesen tiszta voltam, fel tudtam hívni a rokonaimat, később ettem egy keveset, majd a telefonomon filmeztem egész nap. Tehát sokkal kevésbé volt rossz az egész, mint amire számítottam. Még ahhoz is volt kedvem és erőm, hogy filmezgessek. Estére már egyedül is felkelhettem az ágyból, hogy kimenjek mosdóba.

A harmadik pozitív élmény az volt, hogy Dr. László Gyula nem alkalmazott nálam drill-t, amit másnap kellett volna eltávolítani, ami szintén 1 plusz fájdalom faktor.

A negyedik pozitív élmény az volt, hogy ugyan kiírta a hasba szurit (trombózis megelőzésre), de azt mondta, hogy csak akkor váltsam ki, ha nem tudok eleget mozogni. Tekintettel arra, hogy a műtét másnapján, amikor a kórházból haza hozott a párom, néhány óra elteltével gyalog elkísértem a közeli boltba, így a mozgással részemről nincs gond. Naponta 2x lekísérem a páromat kutyát sétáltatani, tehát tényleg nagyon jól érzem magam.

Az ötödik pozitív élmény, hogy a varratok felszívódóak, ezért ismét egy fájdalom faktorral kevesebb. A doktor úr arra törekszik, hogy minél kevesebb fájdalommal járjon az egész, és minél kevesebb behatás érjen.

Az egyetlen kínom, hogy csak háton tudok feküdni, ezért nagyon fáj a hátam. A műtét előtt is hátfájós voltam, ha sokat feküdtem egy huzamban (10-12 órát aludtam. Egyébként a mellem fájdalma szinte semmiség a hátamhoz képest.

Dr. László Gyula eszméletlenül nyugodt, sugárzik róla a tapasztalat. Folyamatosan azt érezteti, hogy ez egy rutin műtét, és ezzel és is nyugodtan mentem neki a beavatkozásnak. Csak ajánlani tudom őt.

Az Istenhegyi Klinikán László dokival dolgozó orvosi team nagyon penge, a műtét estéjén szinte az összes doki bejött, hogy pár szót váltson velem. A kórház igényes, színvonalas. Egy szobába csak egy beteg kerül, az ápoló nő gyakran benéz, még éjszaka is. A műtét estéjén már egyedül fel tudtam ülni a félig ülő fekvő helyzetből, ezt az orvos és az ápolók is erőltetik, hogy ne hagyja el magát senki.

A párom arra rendezkedett be, hogy 2 hétig szabadságon lesz, hogy ápoljon, de már az első itthon töltött napomon egyedül tudott hagyni, mert egyedül fel tudok kelni a felig ülő/fekvő helyzetből, és filmezés közben nem kell, hogy az ágyam szélén üljön. Néhány óránként hazajön, hogy rám nézzen, ebédelünk, levisszük a kutyát, de emellett ő nyugodtan tud taxizni.

A kontrollra a műtéttől számított 6. napon kerül sor, a saját kérésemre az Aesthetica Központan, ugyanis nekem az nagyon közel van.

178. x-tal (válaszként erre: 176. - Evelin3)
2019. aug. 10. 14:44
Engem nem zavart h Kazay rágózik sőt úgy, h szinte kiesik a szájából. Szinte már túlhumorizál mindent. Egyszerűen csak hulla-laza. Én nem éreztem úgy hogy megaláznak. És cicamica sem vagyok. Móni (tanácsadónő) is jó arc volt és keszséges. Velük csináltam, és nem bántam meg.
177. Lidike78 (válaszként erre: 171. - Bankó Anita)
2019. aug. 7. 20:54
Szia!Engem hétfőn műtenek. Kiszakadt az implantátum.Elvileg garanciás. Teljes arat fizettem. Azt mondták beküldik a gyártónak és kivizsgálják. Neked mit sikerült intézni?
176. Evelin3
2019. aug. 3. 09:02
Sziasztok! Senkinek nem ajanlom az Aesthetica-t! Eleve puccparade az egesz hely, kineznek ha nem vagy cicababa. Rendkivul megalazott Kazay Szilard plasztikai sebesz, tette mindezt ràgózva, nyegle stilusban! Az asszisztensek meg kibeszèlnek. Csak a penzt látjàk benned!
175. Nika6
2019. júl. 26. 22:55
Sziasztok! Nekem szeptember elején lesz mellműtétem az Esztétikai Centrumban. Dr. Falus Gáborral konzultáltam. Felvarrás és implantcsere. Nagyon szeretnék találni valakit, akinem nála volt hasonló műtéte. Köszönöm szépen előre is a segítséget.
174. Bankó Anita (válaszként erre: 139. - Kitti2013)
2019. júl. 11. 21:59

Szia Kitty!

Nekem nem ő csinálta, de nekem is gondom van, vserélni kell, elvileg garanciába. Tudunk beszélni privátba?

173. vicucicu0022 (válaszként erre: 172. - Vicucicu0022)
2019. júl. 10. 13:13
Október 3.-án
2019. júl. 10. 13:01
Sziasztok :) Nekem október 8.-án lesz mellimplantátum csere Arionról 320 hp - 480 uhp bc Mentorra. Dr.László Gyula fog műteni. Esetleg van valaki akinek ugyan ilyen méretű implantátuma van ? Annyira kiváncsi lennék 😍
2019. júl. 7. 22:53

Sziasztok!


Átesett már valaki az Aestheticanál a garancia programos implantátum csertén?


Sürgős lenne.

Érdekel a tapasztalata.


Köszi

170. Bankó Anita (válaszként erre: 168. - Tündérlány)
2019. júl. 7. 22:47

Szia!

sima mellnagyobbítás volt neked 950.000Ft?

Bocsi, hogy konkrétkodom, de gondom van, beszakast a 6 éves mellimplantátumom, szivágrog, cserélni kell és 950.000Ft ajánlottak ki nekem is "garancia programban"

Kissé sokallom!!!

Kösz a segítséget

169. Bankó Anita (válaszként erre: 167. - Any1022)
2019. júl. 7. 22:46

Szuia!

László dr. olcsóbb volt?

2019. ápr. 10. 08:01

Azt hittem csak én voltam túlérzékeny,amikor Falusnál voltam,menekültem én is,nekem sima mellnagyobbításra mondott 950.000-et és erősködött,hogy fixáljunk le időpontot!Utána mentem László dokihoz,aki nagyon szimpi volt,rögtön éreztem,hogy rá merem bízni magam,pedig nem egy tutujgatós doki :)

Nekem 425-ös HP textúrált Mentort rakott be végül,először én is megijedtem,hogy hatalmas,de most már inkább átlagosnak látom és imádom őket!Gyönyörűek nekem :)

167. Any1022
2019. ápr. 9. 18:29
Sziasztok! Nekem Dr. Laszlo Gyulnal volt mutetem batran ajanlom mindenkinek! Implant volt felvarrassal es a doktorur egy varazslo. 2 orvosnal voltam konzin Laszlo dr Urnal es Falus Gyorgynel. Falus dr beajanlott 1,6millio ft-ot mivel felvarras+implant 2 mutetnek szamit :D illetve a beszelgetesek alatt olyan szinten megalazo volt hogy sirva rohantam ki a rendelobol. Nyilvan nem azert megy egy no plasztikaztatni mert elegedett magaval... lehet hogy Falus dr azert is ajanlott ilyen “kedvezo arat” mert remenytelennek itelt meg, de Laszlo dr ur megoldotta a problemam :) az implant meretet is tokeletesen kiszamitotta 450cc-t kaptam es a mutet elott nagyon nagyon feltem hogy tul nagy lesz de megbiztam a doktorurban! Vegeredmenykepp nagyon orulok hogy biztam benne, akar meg kicsit nagyobb is lehetett volna 😁
166. szofia90s (válaszként erre: 165. - X-tal)
2019. ápr. 9. 17:50
Köszönöm, továbbra sincs semmi info sem referencia róla (mint a legtöbb aesthetica orvosról, ez szerintem nagyon zavaró), így én kiválasztottam Révészt, totális a bizalmam felé, májusban műt :)
165. x-tal (válaszként erre: 163. - Szofia90s)
2019. ápr. 7. 14:10
Bocsánat, én Falus Györgynél voltam, most látom, hogy Falus Gábort kérded, én őt nem ismerem.
164. x-tal
2019. ápr. 7. 14:06
Én először nála voltam konzin. Nem volt szimpatikus, pedig nem volt összehasonlítási alapom. Kicsit ajánlott az eleve kicsi alapomra: 200cc-t. Azonkívül 950 ezret mondott, úgy hogy állítólag ez kedvezményes, és úgy, hogy nincs benne a diagnosztikai vizsgálatok, sem melltartók, k.harisnya sem. Én nem csíptem Falust, és a hozzáállását.
2019. ápr. 5. 19:44
Sziasztok! Dr Falus Gáborról van valakinek infó/vélemény? :) Nagyon hálás lennék:)
162. x-tal
2019. ápr. 5. 15:26
Én a 6. hétben vagyok: úgy mondanám: félkemény, ettől még sokkal puhabbra számítok. Fokozatosan puhul. Felső része egészen puha, alul még nem annyira. Elvileg a masszírozás jó erre, meg a tokzsugor ellen is
161. Any1022
2019. ápr. 3. 22:03
Sziasztok! 8hete volt mellmutetem es szeretnek erdeklodni hogy a nyolcadik heten aki mar tul van rajta miket tapasztal? Felvarrasom volt implanttal es meg elegge erzem az implantot sot neha kicsit mintha kemeny is lenne ez normalis meg ilyenkor? Koszi szepen elore is :)
160. Athina0309 (válaszként erre: 159. - Bernadett_irorszag)
2019. ápr. 1. 13:18
Szia, nekem csak felvarrásom volt. Ő csinálta. Teljesen megvagyok elégedve vele.
159. Bernadett_irorszag (válaszként erre: 156. - X-tal)
2019. márc. 27. 19:26
Regebben kerdeztem, de nem sok jelentkezo volt. :(
158. Bernadett_irorszag (válaszként erre: 157. - Tündérlány)
2019. márc. 27. 19:24
Koszonom. Kopogtam. :)
157. tündérlány (válaszként erre: 155. - Bernadett_irorszag)
2019. márc. 25. 23:16
Szia Bernadett, raktam fel képet a naplómba,kopogtass nyugodtan :)
156. x-tal
2019. márc. 25. 21:28
Voltak László Gyulások, a mellplasztika fórumon is kérdezz be
155. Bernadett_irorszag (válaszként erre: 153. - Tündérlány)
2019. márc. 25. 18:53
En nem kaptam semmit. Esetleg kaphatnek toled kepet? Sehol nem latom a munkait :(
154. x-tal
2019. márc. 24. 16:10
Furcsa
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook