Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményetek az AESTHETICA Orvosi Központról? Leginkább mellplasztika témában. fórum

Mi a véleményetek az AESTHETICA Orvosi Központról? Leginkább mellplasztika témában. (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4 5 6
175. Bankó Anita (válaszként erre: 140. - Kitti2013)
júl. 11. 21:59

Szia Kitty!

Nekem nem ő csinálta, de nekem is gondom van, vserélni kell, elvileg garanciába. Tudunk beszélni privátba?

174. vicucicu0022 (válaszként erre: 173. - Vicucicu0022)
júl. 10. 13:13
Október 3.-án
júl. 10. 13:01
Sziasztok :) Nekem október 8.-án lesz mellimplantátum csere Arionról 320 hp - 480 uhp bc Mentorra. Dr.László Gyula fog műteni. Esetleg van valaki akinek ugyan ilyen méretű implantátuma van ? Annyira kiváncsi lennék 😍
júl. 7. 22:53

Sziasztok!

Átesett már valaki az Aestheticanál a garancia programos implantátum csertén?

Sürgős lenne.

Érdekel a tapasztalata.

Köszi

171. Bankó Anita (válaszként erre: 169. - Tündérlány)
júl. 7. 22:47

Szia!

sima mellnagyobbítás volt neked 950.000Ft?

Bocsi, hogy konkrétkodom, de gondom van, beszakast a 6 éves mellimplantátumom, szivágrog, cserélni kell és 950.000Ft ajánlottak ki nekem is "garancia programban"

Kissé sokallom!!!

Kösz a segítséget

170. Bankó Anita (válaszként erre: 168. - Any1022)
júl. 7. 22:46

Szuia!

László dr. olcsóbb volt?

ápr. 10. 08:01

Azt hittem csak én voltam túlérzékeny,amikor Falusnál voltam,menekültem én is,nekem sima mellnagyobbításra mondott 950.000-et és erősködött,hogy fixáljunk le időpontot!Utána mentem László dokihoz,aki nagyon szimpi volt,rögtön éreztem,hogy rá merem bízni magam,pedig nem egy tutujgatós doki :)

Nekem 425-ös HP textúrált Mentort rakott be végül,először én is megijedtem,hogy hatalmas,de most már inkább átlagosnak látom és imádom őket!Gyönyörűek nekem :)

168. Any1022
ápr. 9. 18:29
Sziasztok! Nekem Dr. Laszlo Gyulnal volt mutetem batran ajanlom mindenkinek! Implant volt felvarrassal es a doktorur egy varazslo. 2 orvosnal voltam konzin Laszlo dr Urnal es Falus Gyorgynel. Falus dr beajanlott 1,6millio ft-ot mivel felvarras+implant 2 mutetnek szamit :D illetve a beszelgetesek alatt olyan szinten megalazo volt hogy sirva rohantam ki a rendelobol. Nyilvan nem azert megy egy no plasztikaztatni mert elegedett magaval... lehet hogy Falus dr azert is ajanlott ilyen “kedvezo arat” mert remenytelennek itelt meg, de Laszlo dr ur megoldotta a problemam :) az implant meretet is tokeletesen kiszamitotta 450cc-t kaptam es a mutet elott nagyon nagyon feltem hogy tul nagy lesz de megbiztam a doktorurban! Vegeredmenykepp nagyon orulok hogy biztam benne, akar meg kicsit nagyobb is lehetett volna 😁
167. szofia90s (válaszként erre: 166. - X-tal)
ápr. 9. 17:50
Köszönöm, továbbra sincs semmi info sem referencia róla (mint a legtöbb aesthetica orvosról, ez szerintem nagyon zavaró), így én kiválasztottam Révészt, totális a bizalmam felé, májusban műt :)
166. x-tal (válaszként erre: 164. - Szofia90s)
ápr. 7. 14:10
Bocsánat, én Falus Györgynél voltam, most látom, hogy Falus Gábort kérded, én őt nem ismerem.
165. x-tal
ápr. 7. 14:06
Én először nála voltam konzin. Nem volt szimpatikus, pedig nem volt összehasonlítási alapom. Kicsit ajánlott az eleve kicsi alapomra: 200cc-t. Azonkívül 950 ezret mondott, úgy hogy állítólag ez kedvezményes, és úgy, hogy nincs benne a diagnosztikai vizsgálatok, sem melltartók, k.harisnya sem. Én nem csíptem Falust, és a hozzáállását.
ápr. 5. 19:44
Sziasztok! Dr Falus Gáborról van valakinek infó/vélemény? :) Nagyon hálás lennék:)
163. x-tal
ápr. 5. 15:26
Én a 6. hétben vagyok: úgy mondanám: félkemény, ettől még sokkal puhabbra számítok. Fokozatosan puhul. Felső része egészen puha, alul még nem annyira. Elvileg a masszírozás jó erre, meg a tokzsugor ellen is
162. Any1022
ápr. 3. 22:03
Sziasztok! 8hete volt mellmutetem es szeretnek erdeklodni hogy a nyolcadik heten aki mar tul van rajta miket tapasztal? Felvarrasom volt implanttal es meg elegge erzem az implantot sot neha kicsit mintha kemeny is lenne ez normalis meg ilyenkor? Koszi szepen elore is :)
161. Athina0309 (válaszként erre: 160. - Bernadett_irorszag)
ápr. 1. 13:18
Szia, nekem csak felvarrásom volt. Ő csinálta. Teljesen megvagyok elégedve vele.
160. Bernadett_irorszag (válaszként erre: 157. - X-tal)
márc. 27. 19:26
Regebben kerdeztem, de nem sok jelentkezo volt. :(
159. Bernadett_irorszag (válaszként erre: 158. - Tündérlány)
márc. 27. 19:24
Koszonom. Kopogtam. :)
158. tündérlány (válaszként erre: 156. - Bernadett_irorszag)
márc. 25. 23:16
Szia Bernadett, raktam fel képet a naplómba,kopogtass nyugodtan :)
157. x-tal
márc. 25. 21:28
Voltak László Gyulások, a mellplasztika fórumon is kérdezz be
156. Bernadett_irorszag (válaszként erre: 154. - Tündérlány)
márc. 25. 18:53
En nem kaptam semmit. Esetleg kaphatnek toled kepet? Sehol nem latom a munkait :(
155. x-tal
márc. 24. 16:10
Furcsa
márc. 24. 07:42

Mutatott valakinek Evaszabo képet vagy bármit privátban,vagy csak regisztrált,fikázott és eltűnt? Kicsit lesokkolt,amit írt.

Sziasztok!Engem is László doki műtött,én teljesen meg vagyok elégedve vele.Álomciciket csinált,bátran ajánlanám mindenkinek.

153. x-tal
márc. 23. 22:11
Én bátran ajánlom. Elégedett vagyok a munkájukkal.
152. Athina0309 (válaszként erre: 148. - Evaszabo2)
febr. 6. 14:19
Szia, nagyon sajnálom, ez biztos borzasztó. Én csak jót hallottam előtted róla, és velem is nagyon szép munkát végzett. Tudsz akár privátban képeket küldeni? Engem is nagyon érdekelne. Jobbulást neked!
151. x-tal
febr. 5. 18:02
Én az aestheticaban még nem csalódtam, február 19 lesz műtét, a konzik mindig addig tartottak, amíg gyakorlatilag én igényeltem. Kazay doktorhoz kerültem, neten nem láttam munkáit, de Móni mutatott, és tetszett.
150. Nyika (válaszként erre: 148. - Evaszabo2)
febr. 3. 20:32
Sajnàlom amin keresztül mentèl! Testi- lelki gyógyulást!
149. Bernadett_irorszag (válaszként erre: 148. - Evaszabo2)
febr. 3. 18:39

Szia.

Esetleg megnezhetnem a kepeket? :( nagyon sajnalom,amin vegig mesz.

febr. 3. 09:03

Sokan irtok lászlo gyulárol / direkt kisbetü / felteszek pár fotot a meszáros müveröl

A 2. napon szetnyilt es az 5. heten meg mindig gennyezö mellemröl

Gyogymod, alternativ, gezlap csere otthon

Engedely nelküli mütet a Rokus korházban

Mindehhez az Aestetica klinika asszisztált

Tönkre tette az eletemet, a birosági tárgyaláson kussolt, de a klinika kiállt erte,az orvosszakertök vedik a munder becsületet

gratulálok

Ez en elethez valo jogom, nem számit

febr. 3. 05:47

Kezdek egyre jobban csalodotta valni ... augusztus ota etelt par konzultacio de szamomra nem valami pozitiv modon..

ha 2 orara van idopontom jo ha behivnak fel 3-kor es ott ulok 20 percet egy szall melltartoban,mert a dr ur nem erkezik meg a rendelobe.

2 rendelest visz egyszerre ...

miutan megerkezik maximum 5 percet foglalkozik velem es mar megy is ..

Eskuszom feleslegesnek erzem, hogy felmenjek ezekert a mutatvanyokert budapestre.. azzal a hozzaszolassal,hogy a kovetkezo konzulatcio mar 9.000.-

Akkor mar nem 5 hanem 10 perc figyelmet kapok?

Valakinek valami velemeny? :/

146. Any1022 (válaszként erre: 96. - ZojcsiAnya)
jan. 2. 00:28
Szia. Engem januarban fog muteni Laszlo Gyula doktor ur es nagyon izgulok es felek is kicsit a mutet miatt. Beengedsz kerlek a naplodba? :)
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook