Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellplasztika tapasztalatok fórum

Mellplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: mellplasztikázók képei
250. Kinga82 (válaszként erre: 249. - *Linda*)
2007. jan. 7. 22:32

Lehet, hogy ez a különbség. Én minél kevesebbet kértem, mert nagyon nem szeretek nem tudni magamról.

December 14-én műtöttek (2006), és Szombathelyen, Dr Gerencsér József, aki a világ legrendesebb éás aranyosabb orvosa, nekem legalábbis :)

Én állítólag hitelkártyákról dumáltam, amikor felébresztettek (bankos vagyok), de erre nem emlékszem, de amúgy mindenre. Akkor olvastam Tisza Kata könyvét is, arra is emlékszem. Sőt, arra is, hogy nagyon csinos volt a műtős.

249. *Linda*
2007. jan. 7. 22:19

Valószínűleg nálam az történt,hogy nagyon sok "altatót" kaptam mert 2 nap múlva is nagyon a hatása alatt voltam még...

A műtét napjára pedig nem is nagyon emlékszem...

De pl. unokatesómat 3 hónapja műtötték és ő is azt mondta, hogy nem fájt neki nagyon amikor kihozták a műtőből...

Egyetlen egy nagyon fájdalmas piilanatra emlékszem, amikor a műtős áttett az ágyamra és belekapaszkodtam a nyakába...

Téged mikor műtöttek és ki?

248. Kinga82 (válaszként erre: 247. - *Linda*)
2007. jan. 7. 21:45
Hát, Linda, akkor neked nagy szerencséd volt, vagy nagyon magas a fájdalomküszöböd, mert azért ébredés után nekem eléggé fájt, pedig én is jól bírom a fájdalmat. Akkor-szobatársammal egyetértésben-gondoltam arra, hogy miért vagyok olyan hülye, hogy ezt csináltam magammal. Tény, hogy kb 5 óra alatt teljesen átlagos fájdalomra szelídült a dolog, de az elején fájt.
247. *Linda* (válaszként erre: 246. - Waldika)
2007. jan. 7. 18:23

Szia!

Én a Jósvay Jánost nagyon ajánlom, ő a Szent Imre kórházban dolgozik de van magánrendelője is....ő csinálta nekem is és nem igazán hallottam még, hogy elrontotta volna valakinek, sokan dícsérték...

Abszolút nem fáj az egész, ébredés után csak egy kicsit de akkor még benned van az altató hatása és nem is igazán tudsz magadról....:)

246. waldika
2007. jan. 7. 12:28

Sziasztok!

Én most regisztráltam és olyan dologban kérém a segítségeteket, hogy tervezek egy mellnagyobbító műtétet, egy-két orvossal már beszéltem, de szeretnék még beszélni 1-2vel, hogy megtaláljam a legmegfelelőbbet.

tudtok mondani nekem 1-2 nevet akivel nagyon meg vagytok elégedve, hogy kihez érdemes elmenni?!

segítségeteket előre is köszönöm!

Üdv, Anita

245. Kinga82 (válaszként erre: 244. - Tanulo)
2007. jan. 6. 22:13
Nekem is olyanok voltak. Fél évet kellett várnom a szopi befejezése után, a fiam 2004 július végi, és 19 hónaposan még szopizott, engem pedig most decemberben műtöttek. Végülis, pár hónap híján majdnem nekem is megvolt 1 év, de nekem fél évet mondtak. Szerencsére a hasamat nem kellett műteni.
244. tanulo (válaszként erre: 218. - Kinga82)
2007. jan. 6. 22:07
szia,nekem a barátnőm szülés után plastikáztatta a hasát,közben a köldökét is fentebb varrták.jol sikerült.én is gondolkodom a mellplasztikán,két kis gyerköc után puhák és picik lettek a ditkóim.a doki szerint szopiztatás után egy évet még várni kell a műtétig.
243. Kinga82 (válaszként erre: 240. - Zsuzsók)
2007. jan. 6. 21:47

Zsuzsók,

priviben írtam árakat! :)

242. Kinga82 (válaszként erre: 240. - Zsuzsók)
2007. jan. 6. 21:43

Hát, az nem jó, ha rosszul tűröd a fájdalmat :( Én is nehezen viseltema szülést, nagyon elnyúlt, de pont azt mondtam, hogy ha azt kibírtam, akkor ezt is ki fogom bírni. És kibírtam. Valójában az első két óra volt a legrosszabb, amíg nem ihattam, mert addig ugye nem vehettem be Cataflam-ot, és egy idő után a műtétes csillapító hatása elmúlt. Hát az rossz volt. Amikor már ihattam, és bevehettem a 2 szem gyógyszert, akkor könnyebb volt. Őszintén, nekem rosszabb volt az a fura kábaság érzés, ami az altatás miatt volt, mert én azt nagyon rosszul tűröm, ha nem tiszta a tudatom.

A mellbimbómat nekem nem tették sehová, nincs ott semmi vágás, csak az a két heg a mellem alatt, ahol belepakolta az orvos az implantátumot.De középen van a mellbimbóm, ahol lennie kell. :)

241. Sirga
2007. jan. 6. 20:32

Sziasztok! Sokmindenre van válaszom - rég jártam itt!

A mellkisebbítést - legalábbis egy weboldal szerint -, ha egészségügyi problémát okoz, támogatja a TB.

Nekem is volt császárom, és amikor a mellemmel voltam orvosnál, megnézte a heget: ebből ki tudott indulni. Azt mondta, szépen hegesedem, várhatóan a mellműtét hege is alig fog látszani, nem fogom megbánni.

A mellbimbót körülvágják, a bőrt lejjebbhúzzák, a felesleget levágják, és esztétikusan "helyére" varrják a bimbókat. (Nekem pl. oldalabbra is helyeznék.)

Pontosan a császárok miatt nekem is levágtak egy jókora bőrdarabot: a köldököt kivágják, és visszavarrják a bőrnek abba a részébe, ahová "esik". (Nem "ahogy esik, úgy puffan" - alapon! :))) )

Mindenkinek sok sikert! Szépüljetek - egyszer talán én is sorra kerülök. Puszi!

240. zsuzsók (válaszként erre: 239. - Kinga82)
2007. jan. 6. 20:26

Kösz a választ Kinga92! Bocs, hogy tovább firtatom, de az első nap nagyon fáj azt jelenti, hogy a falat kaparja az ember? Nekem rossz a fájdalomtűrésem, végigordítottam a két szülésemet, a múltkor meg a talpamba kaptam egy injekciót és megint csak ordítottam.

Még egy kérdés: a mellbimbót csak felvarrásnál vagy mellnövelésnél is odébb igazítják, hogy középen legyen? Árakról tudsz írni? (Bocs, ha már korábban írtál erről.)

239. Kinga82 (válaszként erre: 238. - Zsuzsók)
2007. jan. 6. 12:48

Biztosan van, akinek elszúrják, meg olyan is, akinek ugyan nem rontja el az orvos, de a szervezete nem tolerálja az idegen testet és tokot képez körülötte. Egy rendes doki elmondja, hogy mik az általános veszélyek, meg azt is, hogy mi vonatkozhat speckósan Rád. Nekem is elmondta, hogy mivel alkatilag lazák a kötőszöveteim, ha nagyobbat tetetek bele, akkor hamar lógni fog, és jöhetek vissza felvarratni.

Aznap nagyon fáj. Aztán már nem annyira, egy Cataflammal ki lehet bírni.

2007. jan. 5. 22:02

Sziasztok!


Fontolgatom a mellnagyobbítást (két gyerek után kicsit összementek a korábban tényleg szép melleim), de bizonytalan vagyok. Főleg mert a férjem azt mondja, könnyen lehet, h csúnyább lesz mint most. Ti hallottatok igazán elrontott mellekről vagy ezek csak rémhírek? Mennyire fáj várható műtét után?

Köszi!

237. Kinga82
2007. jan. 5. 22:01

Nekem nem látszik a heg normál esetben, mert alul vágtak, és mivel a heg a mellem alján van, ezért maga a mellem rálóg. :) Amúgy egy 3,5 cm hosszú vékony vonal.

Kinga

236. Fuzsuka (válaszként erre: 233. - Cilimok)
2007. jan. 5. 19:59

Sziasztok!

Van egy ismerősöm, aki megcsináltatta a cicijét. Nagyon jól néz ki, tök szép lett.Engem is érdekelt, milyen a hegg, mennyire látszik, ezért megkértem, hogy mutassa meg. kb.4-5 centis , de nem látszott, csak ha megemelte az "ikreket" :-). Ő csak így nevezi őket .De ha jól tudom, ez egyénenként változó lehet, mindenki bőre másképpen hegesedik .

F.

235. cilimok (válaszként erre: 234. - Berni55)
2007. jan. 5. 17:38

Szia!!


Valoban nagyon csunya tud lenni a mellkicsinyites, az nekem sem tetszik, de a mellnagyobbitas(augmentacio)nagyon szep eredmenyeket mutat.

234. Berni55
2007. jan. 5. 17:29
Hát én nem tudom ki hogy van ezzel a témával, de én gyerek korom óta nagy mellekkel élek azaz 95DD. Iszonyatosan fáj tőle a hátam sokszor gondoltam arra hogy valahogy megszabadulni tőlök mert gyerekként mindig én voltam a "csöcsike" aztán késöbb rájöttem hogy nagyon szeretik a férfiak a férjem is. Az élet viszont nem könnyű vele, főleg hogy még nincs gyerekem. Az egyik vendégem szűlés után megcsináltatta hát azonnal lemondttam minden ilyen gondolatomról. Iszonyatosan csúnya ahogy csinálják. Kicsinyítette, levették a mellbimbóját felvarratta leszívtak belőle oldalt ez által volt egy nagyon csúnya hegg. Szóval úgy voltam vele ha nincs baj inkább nem csinálok. És nem is tetszett nekem természetellenes volt az egész.
233. cilimok
2007. jan. 5. 17:15

Sziasztok!

Nekem az lenne a kerdesem, hogy mutet utan mennyire latvanyosan marad meg a hegg? Vegigneztem par fotot es ezt sehol nem mutatjak.

232. Fuzsuka
2007. jan. 5. 10:41

Sziasztok!

Már régóta kacérkodom a mellműtéttel, és végre elhatároztam, hogy belevágok.Most az orvos választásnál tartok . Tud valaki dokit ajánlani Debrecen környékén? előre is köszi

Fuzsu

231. reni128
2007. jan. 4. 22:12

Szia Linda!

Nem tudom,tapasztalatom nincs a dologgal kapcsolatban,csak elképzelésem.........Szerintem fáj!

230. *Linda* (válaszként erre: 228. - ÉVI24)
2007. jan. 4. 13:37

Köszönöm, ezekkel tisztában vagyok, már csak az a kérdés, hogy mennyire fáj.... :))

Úgy tudom, hogy 1 ampulla kb. 70e ft...

229. *Linda*
2007. jan. 4. 13:35

Szia!

A mellbimbó körül is látszódik és keresztben is.....

228. ÉVI24
2007. jan. 4. 10:40
Ajakfeltöltés egy géllel történik az ára változó nézz utánna a neten. Tűvel beküldik a gélt ami csak pár évig tart mert felszívódik, de ne is kérj olyat ami nem, mert pl. a szilikon megkeményedik vagy becsomósodik és nem lehet sehogy kiszedni onnan. A Botox ránctalanítás az csak pár hónapig tart viszont, és 50 ezer 1 kezelés. Ezért csak akinek nagyon sok a pénze éri meg, különben a tarsabb megoldások jobbak.
227. reni128 (válaszként erre: 225. - *Linda*)
2007. jan. 4. 06:44

Szia Linda!

Melyik varrat látszódik?A bimbó körüli vagy a melleden keresztbe?Mert nekem most másfél hónapos,de körben egyáltalán nem látszik!

226. *Linda*
2007. jan. 3. 20:38
Ajakfeltöltéssel kapcsolatban van valakinek tapasztalata?
225. *Linda* (válaszként erre: 224. - Reni128)
2007. jan. 3. 20:37

Nekem is áttették egy új helyre, sőt le is kicsinyítették....

2 év után még mindig látszódik a varrat helye....

224. reni128 (válaszként erre: 220. - Mese)
2007. jan. 3. 17:59

Szia!(sztok)

Nekem csinlátak mellbombó áthelyezést!Igaz azt nem tudom milyen módon történik,de én is kiváncsi lennék rá! :o)

223. Kinga82 (válaszként erre: 220. - Mese)
2007. jan. 3. 13:55

Mese, én vidéki árat tudok mondani erre (nekem nem volt, de egy ismerősöm megkért, hogy kérdezzem meg az orvosomat), ő 370.000Ft-t kér, minimum.De ez függ attól is, hogy kisebbítést is csinálnak a felvarrással együtt (állítólag általában szükség van rá).A bőrödből mindenképpen vágnak ki, de én nem hiszem, hogy a mellbimbódat levágnák.

Hú, erről a Bárányok hallgatnak jutott eszembe.

222. Kinga82 (válaszként erre: 227. - Juniperus)
2007. jan. 3. 13:53
Rossz az, aki rosszra gondol :D
221. cskata (válaszként erre: 220. - Mese)
2007. jan. 3. 13:27
levágjááák...?? grrr... nem tudom, hogy zajlik egy ilyen műtét, de biztosan nem vágják le... miért is tennék...???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook