Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellékvese betegek fóruma fórum

Mellékvese betegek fóruma (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
61. Obsoleta (válaszként erre: 58. - 8c8f9343f6)
2008. szept. 17. 23:01
Szió! Én is nagyon örülök,hogy nincs semmi baj a mellékveséddel.Kíváncsi vagyok,mit mond az endokrinológus,írj holnap mindenképp!Ne szontyolódj el,lehet,hogy a hormoneredményeknél mindjárt kibukik a bibi!
60. 8c8f9343f6 (válaszként erre: 59. - D88030a7e1)
2008. szept. 17. 20:16

Most már biztosan PCO-szindróma, esetleg pajzsmirigy mellé. Csak úgy örültem volna, ha jön valami új, és egy csapásra meg tudjuk oldani a problémát. De sajnos nem. Ez egész életemben kísért, és egyre inkább elhatalmasodnak a tünetek. :(

Sajnálom, hogy ilyen élményed volt a nőgyógyásznál. :( De legalább megnézik a hormonjaidat, és az is valami. Sok orvos csak odáig jut, hogy fogyj le. Fel sem merül többségükben, hogy talán a hormonszinteket kellene megnézni, mert az a hízás nem csak a helytelen életmód miatt következett be.

2008. szept. 17. 17:35

Azért örülök, hogy nincs bajod.

Reméljük valami hormon xaraszik, azt meg rendbehozzák egy gyógyszerrel.:-)


Nekem ma sokkos élményben volt részem, mert hosszú idő után elmentem a nőgyógyászomhoz, aki nem tudott elsülni azon, hogy mennyit híztam mióta nem látott.

Meg sem vizsgált azt mondta menjek jövőhéten és az összes létező hormonra kivizsgál+ mindenre kiterjedő vizsgálatot csinál, mert idézem "ez nem normális":-)))

Na most azt meg leszek vizsgálva minden téren.

2008. szept. 17. 14:42
Egyik szemem sír, a másik nevet. Semmi bajuk a mellékveséimnek. Ennek egyrészt örülök, másrészt elszomorít, hogy továbbra is kédéses, mi okozza a tüneteimet és hogyan gyógyulhatok meg. (legalább vmilyen szintű ciklus beindításának erejéig) Holnap megyek vissza az endokrinológusomhoz, ő hozza a hormoneredményeket. Hogy azok változtatnak-e vmin, akkor dől el.
2008. szept. 17. 07:43
Nagyon szorítok ma neked!!!!!
2008. szept. 16. 22:46

Nagyon szorítok Neked, Pitykéné, korábban nálam is gyanakodtak hipofízis adenómára.

Nekem holnap lesz mellékvese CT, eddig nem is voltam ideges, de most már rágom a kefét. A legviccesebb benne, hogy szó nem volt rosszindulatú daganat lehetőségéről, én mégis amiatt cidrizek leginkább... :)

55. Obsoleta (válaszként erre: 54. - D88030a7e1)
2008. szept. 15. 22:10
A fene egye meg!És utána tudtál nézni,mit jelent ez a diagnózis?És akkor majd 10.14.-én tud valamit mondani a doki?Addig meg marad a para meg a találgatás?
2008. szept. 15. 11:55

13-án lesz a ct.

A prolaktin az a hormon, amit a hipofízis termel.

Azt mondta az orvos, hogy nincs kizárva a korai meszesedés, állítólag már nem ritka:-(

Most néztem a papíromat rá van írva, hogy diagnózis: infratentoralis agy jóindulatú daganata :-((((

Ez azért így elég szarul hangzik.

53. Obsoleta (válaszként erre: 52. - D88030a7e1)
2008. szept. 15. 11:15

Szió!


Szóval akkor úgy néz ki,hogy adenóma?Szerintem a keringési zavar kizárható,meg a meszesedés,ilyen fiatalon mitől lenne?Amikor nálam még benne volt a pakliban,hogy hipofízis probléma lehet,akkor egy csomót utána olvastam,és elég biztató volt,amit írtak.Hiszen a zöme,ahogy te is írtad,a gyógyszeres kezelésre visszahúzódik,és az életben nem kell hozzányúlni.Rossz hír,hogy gyógyszert kell szedned,de valahol azért az jó,hogy úgy néz ki,megvan a bibi,és vége lesz ennek a sok sz@rnak,amin eddig át kellett menned.Mikor lesz CT-d?A prolaktin micsoda,amit a nőgyógyász vizsgál?Azért nagyon gáz,hogy egy hónapig kell várni,mire meglesz az eredmény.

2008. szept. 15. 10:11

No, meg is jöttem a dokinénitől.

Hát érdekes szitu volt, mert mindenki ismert és a becenevemen szólított:-)))Ennek megfelelően kedvesek is voltak. Igazából anyukám legjobb barátnője dolgozik ott, de nem akartam neki beszélni a bajaimról, mert a család sem tudja.

Jó alaposan megvizsgáltak az orvos szerint szinte biztos, hogy hipofizís adenóma. Azt mondta, ha mégsem akkor viszont keringési zavaraim vannak és korai meszesedés, amit alátámasztana a magasvérnyomás meg a vérzsír. De ez még ugye nem magyarázza a hormontüneteket.

Elküldött koponya ct-re, szemészetre és nőgyógyászatra. Szemészeten a látóteremet vizsgálják, mert lehet, hogy kiesésem van. A prolaktint meg állítólag csak a nőgyógyászok vizsgálhatják.

Most röviden ennyi, október 14-én lesznek eredmények. Addig meg tépem a hajam...

2008. szept. 9. 10:48

Hát az biztos, hogy ennél keményebb dolgokat is átéltem az utóbbi évekeben, talán azért is tűnik ez most nyávogásnak.Az én kínjaim mellett ez csak olyan kis epizódnak tűnik:-(

Na de bezzeg mikor kiakart ugrani az agyam a szememen, akkor nem ezt mondtam:-)))

50. Obsoleta (válaszként erre: 49. - D88030a7e1)
2008. szept. 9. 10:41
Hétfő délután élménybeszámoló az orvosnál járásról,vagy nem szólok hozzád többet! :D Viccen kívül,menj el,mert ha megtalálják,mi a baj,lehet,hogy este egy gyógyszer,és többet nem lesznek rosszullétek,meg a többi tünet,ami megkeseríti az életed!Mit vesztesz,ha elmész?Ha az MR-t már kibírtad többször is,akkor tuti kemény csaj vagy! :D
2008. szept. 9. 09:17

Szurkolok nektek!;-)

Én is pihenő álláson vagyok hétfőig. De már alig várom, hogy történjen valami.

Tegnap este, mikor lefeküdtem olyan nevetségesnek éreztem ezt az egészet. Már a fejem sem fáj 2 hete, csak kóvályog, lehet, hogy nem is kéne orvoshoz rohangálnom, mert még a végén diliházba csuknak:-)))

De ma reggel megint olyan fos vagyok, hogy nem beszélem le magam a kivizsgálásról.

48. 8c8f9343f6 (válaszként erre: 47. - Obsoleta)
2008. szept. 8. 18:39
Ok, úgy legyen. :)
47. Obsoleta (válaszként erre: 46. - 8c8f9343f6)
2008. szept. 8. 16:58
Köszönöm szépen,de úgy készülj,hogy én veled szeretnék ott beszélgetni,nem akárkivel!Sőt,ha ez összejön,akkor külön fórumot indítunk! :D
46. 8c8f9343f6 (válaszként erre: 45. - Obsoleta)
2008. szept. 8. 16:17
Nagyon boldog lennék, ha igazad lenne, és teljes szívemből kívánom, hogy Te néhány hónap múlva már mindenképpen ott beszélgess. :)
45. Obsoleta (válaszként erre: 44. - 8c8f9343f6)
2008. szept. 8. 15:56
De már nem sokáig,és akkor végre megmondják,hogy mi a fenéért kell neked évek óta szenvedned a tünetek miatt.Csak azt nem mondja meg senki,hogy eddig hogy a rákba nem jutottál te el egy ilyen vizsgálatig.De jobb későn,mint soha,és néhány hónap múlva már egy pocakos topikon beszélgetünk majd egészen másról! :D
44. 8c8f9343f6 (válaszként erre: 43. - Obsoleta)
2008. szept. 8. 15:53

:)

Feltétlenül beszámolok a fejleményekről. Most várok.

2008. szept. 8. 15:25

Sziasztok!


Most beszéltem az orvossal,és azt mondta,hogy novemberig nem akar látni engem! :D És,ha minden jól megy,akkor megkapom az engedélyt a babára,bár így,a negatív leletek mellet,nem hiszem,hogy nagyon védekezni fogunk.Olyan keveset találkozunk,hogy így is csoda lenne,ha addig összejönne. :) Remélem ti is jól vagytok,aztán nem elfelejteni elmesélni,mi hogy volt a vizsgálatokon!

42. Obsoleta (válaszként erre: 39. - D88030a7e1)
2008. szept. 5. 11:19
Én is dettó,pont arra gondoltam,hogy olyan vagyok,mint egy öregasszony!Én nem tudom,mit erőltetik ezt a vérnyomáscsökkentőt,mert a magas még mindig jobb érzés,mint az alacsony,vagy pláne az ugráló.Én amióta befeleztem a gyógyszert egész istenesen vagyok,110/70 körül meg is áll általában.De eddig több poharat törtem össze,mint az elmúlt két évben,az állandó szédülés miatt olyan topa lettem. :)
2008. szept. 5. 11:19
Szegény!!! :( Borzasztó lehet az ingadozó vérnyomás, de ez a magas pulzus sztem még durvább. :(
40. Obsoleta (válaszként erre: 32. - Obsoleta)
2008. szept. 5. 11:15
Pitykéné! Neked is kívántam már ezt! :)
39. d88030a7e1 (válaszként erre: 22. - Obsoleta)
2008. szept. 5. 07:41

Tegnap én is szenvedtem mint a kutya.

Úgy keltem, hogy szétesek. Megmértem a vérnyomásom (már lassan olyan vagyok, mint öreganyám:-)) 180/110 , pulzus 178, nem vettem be vérnyomáscsökkentőt, mert gyanús, hogy ugrál, és 2 óra múlva már 90/60 volt.

Hát én olyan fos voltam egész nap, hogy a karomat is alig bírtam felemelni. Ráadásul állandósult a hányingerem is.:-(((((((((

38. d88030a7e1 (válaszként erre: 36. - Obsoleta)
2008. szept. 5. 07:34
Nekem is lehetne egy ilyet?;-)
37. 8c8f9343f6 (válaszként erre: 36. - Obsoleta)
2008. szept. 4. 16:35
Aha, szuper! ;-))) Köszike. :)
36. Obsoleta (válaszként erre: 35. - 8c8f9343f6)
2008. szept. 4. 14:24
Akkor azt kívánom,hogy a doki azt mondja: Nahát,megvan a baj forrása,és egy gyógyszerrel tünetmentessé tehető minden gondja!Elnézést,hogy nem jöttünk rá előbb! Így jó lesz? :)
35. 8c8f9343f6 (válaszként erre: 34. - Obsoleta)
2008. szept. 2. 21:22
Hogy őszinte legyek, én inkább megnyugodnék, ha találnának valamit, mondjuk megnagyobbodást, mert eddig a többi vizsgálat nem vezetett eredményre, a problémák pedig mindig is fennálltak. :)
34. Obsoleta (válaszként erre: 33. - 8c8f9343f6)
2008. szept. 2. 19:33
Köszönöm szépen!Remélem két hét múlva te is hasonlóan jó híreket mondasz majd! :)
2008. szept. 2. 19:15

Kedves Obsoleta!

Én is nagyon örülök neki, hogy nem találtak semmilyen rendellenességet, főleg nem daganatot. :)

32. Obsoleta (válaszként erre: 31. - D88030a7e1)
2008. szept. 2. 13:24
Lehet,hogy nincs is bibi,csak egy kicsit sok volt a stressz akkoriban nálam,és az okozta.Úgyhogy mostantól semmi idegesség,meg szeretnék egészségesebben élni.Ha ezzel nincs is nagy gond,a pm. betegség akkor is megmarad már.Remélem neked is tudnak valami okosat mondani,és kiderül,hogy egy gyógyszerrel megoldható az összes problémád.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook