Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Volt már valakinek mellékvese műtétje?Ha igen mennyi idő alatt áll helyre a hormonháztartás? fórum

Volt már valakinek mellékvese műtétje?Ha igen mennyi idő alatt áll helyre a hormonháztartás? (tudásbázis kérdés)


12. Zoli6
2020. febr. 22. 08:00
Sziasztok van olyan személy kinek eltávolították mindkét mellékveséjét?
11. csillubilu (válaszként erre: 8. - Adnil22)
2019. nov. 12. 13:01

Szia!

Mellékvese eltávolítás előtt állok :/

Milyen volt a műtét után? Körülbelül mennyi ideig tartott a felépülési idő? Ki műtött?


Bocsánat a sok kérdésért :)

2019. nov. 12. 12:58

Sziasztok!

Mellékvese eltávolítás előtt állok!

Piros Lászlò fog műteni a sote-n laparoszkòppal. Már a megműtöttektől kérdezném a műtét utáni felépülési idő mennyi idei tart?

Mire számíthatok műtét után?

Sokan a Vörös professzort említették sebészként neki mi a pontos neve pesten dolgozik? A googleba nem találtam.

Köszönöm előre is ;)

9. Szerafina3 (válaszként erre: 8. - Adnil22)
2019. okt. 6. 17:33

Szia

Kérdezni szeretnék a Honvéd kórhàzzal kapcsolatban.

Be kell feküdnöm magas vérnyomàs miatti kivizsgàlàsra, az eddig szedett gyógyszereimet lecserélik( pedig most màr beàllt a vèrnyomàsom).

Neked milyen tapasztalataid vannak?


Köszi szépen

8. Adnil22 (válaszként erre: 6. - Ezüst)
2016. okt. 6. 14:01

Szia! Most várok mellékvese eltávolításra. Írnál róla részletesebben? Most hogy vagy? Meddig voltál otthon, illetve mikor vezethetek a műtét után...

Vörös Prof csinálta? Mennyit kell adni? Külön az altatóorvosnak is? Mire készüljek? Esetleg vállaltál után gyermeket? Nekem egy aldoszteront termelő adenómám van és marha magas vérnyomásom és alig marad K a szervezetemben. Honvéd khban van az orvosom, dr Hubina...

Köszi ha írsz!!!

7. Nitka (válaszként erre: 6. - Ezüst)
2010. márc. 30. 10:33

Nálam nem tudom, mi a helyzet. Ami eddig kiderült, hogy a kortizol szintem picivel a határérték felett van... ez mindenképpen mellékvese működési zavarra utal. Hogy emiatt kell-e műteni vagy sem, azt nem tudom. Ma megyek az eredménnyel endokrinológushoz.

1 éve volt hasi uh, ott nem találtak elétérst a veséknél.

Neked hogyan derült ki?

6. ezüst (válaszként erre: 5. - Nitka)
2010. márc. 14. 09:32

szia.február 4dikén volt a mellékvese műtétem.adenomát találtak a jobb oldalin amit azért kellet eltávolitani mert Cusing szindroma lett belőlle.nekem laparoszkopiával csinálták,levegöt fújtak be a hasüregbe hogy a szervek elkülünüljenek és ne sérüljenek a mütét közben.maga a mütét nem gáz olyan mint az epe mütét..de utánna elég sz@r:)olyan mint ha változo korba lennél.szédülés,viz lever,fej fájás,hangulat ingadozás...stb ez addig van amig a másik mellékvese nem kezdi termelni a cortisont,addig a cortef nevü gyogyszit adják.ha van még kérdésed szivesen válaszolok rá ha tudok.

jó egészséget kivánok.

2010. márc. 12. 15:23
Sziasztok! A téma engem is érint sajnos! Van valakinek tapasztalata? MIlyen egy mellékvese műtét, hogyan zajlik, milyen változásra számíthatunk utána stb... :( Szomorú vagyok, de asszem nálam is kavar a mellékvese.
2009. febr. 5. 22:10
oké majd privien.
2009. febr. 5. 20:13
miért kell müteni?Azért kérdezem mert nekem a CT kimutatott a mellékvesénél vmit,10dikén tudom meg hogy mit akarnak csinálni vele,de vszinü a mütét.ha nem veszed tapintatlanságnak szeretném ha megirnád a te esetedet.köszönöm:)
2008. okt. 5. 17:31
6 éve volt, a hormonháztartással nem volt baj( úgy emlékszem ). Viszont hasi műtét miatt kb 4 hónapig nagyon gyenge voltam.
2008. okt. 5. 17:17
Volt már valakinek mellékvese műtétje?Ha igen mennyi idő alatt áll helyre a hormonháztartás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook